Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@MaNoS-7-, γιατι δεν πας στο λιμανι; δεν ειναι και τοοοσο μακρυα. αν το στειλουν μπορει να κανει και καμια βδομαδα αν ειναι "πολυ" εξυπηρετικοι οπως λες.
Link to comment
Share on other sites

@MaNoS-7-, γιατι δεν πας στο λιμανι; δεν ειναι και τοοοσο μακρυα. αν το στειλουν μπορει να κανει και καμια βδομαδα αν ειναι "πολυ" εξυπηρετικοι οπως λες.

man den ixera oti sto limani eixe nokia kentriko..sumfwnisame me auton na mou kanei anavathmisi na to leitourgiso kamia evdomada kai an dw kai kanei ta idia tha to stiloun sto limani...alla tha to paw egw...siga min tous to dwsw:)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

hi kai pali! exw tin e3is aporia: tairiazei i memory card apo to nokia N70 i opoia einai Dual Voltage se nokia 3650? ennoeitai oti 8a pros8esw ton adaptor.

thanks!

και βεβαια ;)

 

@MaNoS-7-, οκ man :lol:

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous,

exo to sx1 kai skeftomai na agoraso kainourgio kinhto, to n70 mou fainetai polu aksiologo. Me endiaferei polu to an dexetai kapoies sygkekrimenes efarmoges opos to svcard, MMS it, Msgstorer, sBirthday. Kathos episis kai to an mporeis na kaneis me kapoio tropo anabathmiseis apo to spiti.An den ginetai apo to spiti tote posos kairo peripou pernei h olh diadikasia tou na to steileis sth nokia. Rotao giati believe it or not ...den exo ksanaparei nokia...

efxaristo

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous,

exo to sx1 kai skeftomai na agoraso kainourgio kinhto, to n70 mou fainetai polu aksiologo. Me endiaferei polu to an dexetai kapoies sygkekrimenes efarmoges opos to svcard, MMS it, Msgstorer, sBirthday. Kathos episis kai to an mporeis na kaneis me kapoio tropo anabathmiseis apo to spiti.An den ginetai apo to spiti tote posos kairo peripou pernei h olh diadikasia tou na to steileis sth nokia. Rotao giati believe it or not ...den exo ksanaparei nokia...

efxaristo

Το svcard, mmsit και smartBirthday τα έχω δοκιμάσει προσωπικά και παίζουν... Αναβάθμιση από το σπίτι δεν γίνεται δυστυχώς στο Ν70 (από το Ν80 και μετά). Η διαδικασία έχει ως εξής... Το πας σε κάποιο nokia shop και αναλόγως πόσο εξυπηρετικοί είναι εκεί, τόσο γρήγορα γίνεται και η αναβάθμιση (alpha copy rulezz!!), Για παράδειγμα στο νοκια αμαρουσιου γινεται μεσα σε 20 λεπτά...

Link to comment
Share on other sites

exo to sx1 kai skeftomai na agoraso kainourgio kinhto, to n70 .... an mporeis na kaneis me kapoio tropo anabathmiseis apo to spiti.

 

Ξέχνα οτι ήξερες με το SX1. Το Ν70 θα το πάρεις και δεν θα χρειατεί αν του κάνεις ποτέ αναβάθμιση. Η συσκευή είναι πραγματικά αψεγάδιαστη. Αν σου δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, του κάνεις ένα φορμάτ και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το Ν70 στο προφίλ εκτος δικτύου και στείλε με bluetooth μέσω της εφαρμογής μεταφορά που βρίσκεται στο φάκκελο εργαλεία τη σχετική εφαρμογή στο 6600 από κεί και πέρα ακολούθησε τις οδηγίες. Εγώ έτσι έκανα και τα πέρασα όλα επαφές ημερολόγιο είκονες κλπ..

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Φίλε stardrive σ' ευχαριστώ πολύ! Μου έλυσες τα χέρια! Ομολογώ ότι είσαι πολύ ψαγμένος! ΕΥΓΕ!!!! Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο τώρα που σε βρήκα! Τις ομάδες των επαφών πρέπει να τις ξαναφτιάξω; Γιατί με τη μεταφορά δεν μεταφέρθηκαν αυτές. Και το κακό είναι ότι έχω φτιάξει γύρω στις 20 ομάδες! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Με τιμή

 

Άγγελος

Don't panic... :shock:

Don't fear... :scared:

 

:innocent: Angel is here :innocent:

:up:

Link to comment
Share on other sites

καλα το προβλημα με το ραδιοφωνο δεν ειπατε οτι γινεται μονο οταν ειναι εκτος δικτυου; εμενα γιατι το κανει συνεχεια;

 

και με το quick office. αυτα που εχει στην καρτα μνημης δεν ειναι καλα. μπορει καποιος να μου δωσει link με το quick office full για το N70; μπορει να διαβαζει τις παρουσιασεις Powerpoint του υπολογιστη ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

efxaristo polu amigos gia tis ameses apantiseis. Mallon tha endoso gia proth fora sth nokia, den antexo allo na perimeno to sxg-75...

An to paro tora dhladh, to kalitero pou exo na kano einai na to doso kateftheian gia anabathmish sosta? Gia na mhn trexo meta...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτε αυτό χρειάζεται να κάνεις. Το δικό μου, που το είχα αγοράσει απο τους πρώτους (καθώς μόνο η πρώτη παρτίδα είχε αποδειχτεί οτι είχε κάποια μικροπροβληματάκια), δεν του έχω περάσει την νεότερη αναβάθμιση και ούτε πρόκειται να την περάσω ποτέ.

 

Lux, το quickoffice 2.2.3 που είχα περάσει εγω, και νομίζω είναι το νεότερο, δεν λειτουργούσε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά. λοιπόν έχω την v 2.0536.0.2 πια είναι η νεότερη έκδοση για το n70?

Έχω κάτι μικρά σπαστικά παράσιτα στο ραδιόφωνο και καμιά φορά ο ήχος κλίσης που είναι mp4 πεζή χάλια ενώ ξεκινάει κανονικά, μετά χαλάει η πιοτιτά του (δραματικά ώμος!) τέλος άκουσα ότι αν είσαι εκτός δυκτιου το ραδιόφωνο δεν λειτουργεί :blink: διορθώνονται αυτά τα προβλήματα στην νέα έκδοση?:nagger:

thanks

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

απ' οτι εχω ακουσει απο παρα πολλους τοσο το ραδιοφωνο οσο και η ενταση/ποιοτητα των Mp3 βελτιωνονται..

 

mirrorofsorrow, τα quickword,quicksheet,quickpoint που εχει μεσα στο cd τα δοκιμασες; το προβλημα ειναι πως να τα μεταφερω απο την μια καρτα μνημης στην αλλη. ( δεν υπαρχουν τα αρχεια εγκαταστασης )

Link to comment
Share on other sites

Ναι με την έκδοση 3,05 δεν υπάρχει πρόβλημα με το ράδιο. Τα μπ3 έχουν πολύ καλό ήχο... Τώρα για την πρόσοψη πίσω που τρίζει τα έχουμε πει...:( Είναι από τα μείον του κινητού αλλά εντάξει δεν θα πεθάνουμε κιόλας. Σε ένα νοκια shop που ειχα ρωτήσει μου είχαν πεθι γύρω στα 10€ το πίσω μέρος της πρόσοψης (αν ενδιαφέρεται κάποιος)
Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα οτι ήξερες με το SX1. Το Ν70 θα το πάρεις και δεν θα χρειατεί αν του κάνεις ποτέ αναβάθμιση. Η συσκευή είναι πραγματικά αψεγάδιαστη. Αν σου δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, του κάνεις ένα φορμάτ και είσαι οκ.

 

 

AAAAAAAAA plaka kaneis??? :-) to kinito einai men fovero alla safws k exei psegadia, mi trelathoume!!! To kiriotero...den xtypaei se orismenes kleiseis giati etsi thelei. To kanei se poly kosmo, egw prosopika de to exw paei akoma gia update, alla xreiazete oposdipote!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτε αυτό χρειάζεται να κάνεις. Το δικό μου, που το είχα αγοράσει απο τους πρώτους (καθώς μόνο η πρώτη παρτίδα είχε αποδειχτεί οτι είχε κάποια μικροπροβληματάκια), δεν του έχω περάσει την νεότερη αναβάθμιση και ούτε πρόκειται να την περάσω ποτέ.

 

Lux, το quickoffice 2.2.3 που είχα περάσει εγω, και νομίζω είναι το νεότερο, δεν λειτουργούσε σωστά.

 

Φίλε μου το Quickoffice 2.1.3.0 παίζει κανονικάτατα στο Ν70. Ανοίγει, αλλά και επεξεργάζεται αρχεία του Office...

 

Αυτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

τα pps ( εγγραφα του power point ) τα ανοιγει;

 

καλα ρε παιδια θα τρελαθουμε; μετεφερα τα quickpoint,sheet,work,adobdeacrobat στην αλλα καρτα μνημης και ενω οταν κανω αναζητηση βρισκει τα αντιστοιχα αρχεια, οταν επιλεγω να τα ανοιξει λεει οτι υποστηριζομενη εκδοση!! ειδικα το quickpoint δεν ανοιγει καθολου, μολις το παταω δεν γινεται ττπ!!

 

ΕΛΕΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

τα pps ( εγγραφα του power point ) τα ανοιγει;

 

καλα ρε παιδια θα τρελαθουμε; μετεφερα τα quickpoint,sheet,work,adobdeacrobat στην αλλα καρτα μνημης και ενω οταν κανω αναζητηση βρισκει τα αντιστοιχα αρχεια, οταν επιλεγω να τα ανοιξει λεει οτι υποστηριζομενη εκδοση!! ειδικα το quickpoint δεν ανοιγει καθολου, μολις το παταω δεν γινεται ττπ!!

 

ΕΛΕΟΣ!

 

Try this!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να μετατρεψω και τα Pps σε ειδικη μορφη που να την διαβαζει το κινητο ή ειναι μονο για αρχεια doc;
Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι και για άλλα αρχεία (doc, xls, pdf, pps). Ενδεχομένως και για πολλά άλλα... Απλά κάνεις print και χρησιμοποιείς για εκτυπωτή το repligo!
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να μετατρεψω και τα Pps σε ειδικη μορφη που να την διαβαζει το κινητο ή ειναι μονο για αρχεια doc;

 

Fysika!!

Enswmatwnetai ena addon se Word,PowerPoint kai Excel kai me ena pathma exeis to arxeio pou theleis!! ;)

 

Epishs metatrepei kai Pdf, an kaneis "ektypwsh" mesw tou Repligo!

Link to comment
Share on other sites

οταν λετε εκτυπωση τι εννοειτε; θα το δοκιμασω παντως.

 

* ολα οκ με το usb πια. εγκατεστησα το sp1 και ειναι μια χαρα! *

 

και κατι αλλο. το Nokia N70 Ring Tone patch file που υπαρχει στο site της nokia, το εχει εγκατεστημενο το N70 ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

οταν λετε εκτυπωση τι εννοειτε;

 

Afou to egatasthseis (nomizw xreiazetai na kaneis kai ena restart, den eimai sigouros), tha pas ston Adobe Reader->File->Print...->Printer/Name=... Tha epilekseis Repligo kai meta ena OK!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...