Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pote tha ertehei re paidia to n70 music edition?

 

Η νοκια αναφερει το εξης: The Nokia N70 Music Edition is expected to become commercially available in October 2006 with estimated, unsubsidized sales price of approximately 350 euros

 

Εκανες τον κοπο να ρωτησεις σε κανενα Νοκια shop ? :rolleyes:

Εαν υπαρξει κατι νεοτερο θα το δεις εδω γραμμενο ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, οταν συνδεω το Nokia 6131 μεσω usb, βγαινει αυτοματα ενας φακελος με τα περιεχομενα του κινητου, ωστε να μεταφερω αρχεια. Οταν ομως συνδεω το N70, παρολλο που το αναγνωριζει ως Nokia N70 usb modem, δεν ανοιγει κανενας φακελος, αλλα ουτε και στο " Ο υπολογιστης μου " υπαρχει κατι σχετικο.. Τι να κανω;

 

Επισης θα ηθελα να μου πειτε τις αναλυτικες ρυθμισεις που πρεπει να κανω για να μπω στο gprs απο το κινητο. Εβαλα το settings Wizard, αλλα μολις παω στον ιστο στο Tim Gprs, μου λεει οτι η ενεργεια δεν ειναι σωστη. Εχω στειλει και το μηνυμα που δινουν τις ρυθμισεις.. Μηπβς θελει να εγκαταστησω κανενα opera ή τιποτα αλλο;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, οταν συνδεω το Nokia 6131 μεσω usb, βγαινει αυτοματα ενας φακελος με τα περιεχομενα του κινητου, ωστε να μεταφερω αρχεια. Οταν ομως συνδεω το N70, παρολλο που το αναγνωριζει ως Nokia N70 usb modem, δεν ανοιγει κανενας φακελος, αλλα ουτε και στο " Ο υπολογιστης μου " υπαρχει κατι σχετικο.. Τι να κανω;

πολυ απλα το Ν70 δεν υποστηριζει αυτο που θες, usb mass storage profile. θα κανεις τη δουλεια σου με εναν card reader.

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

pes mou oti irthe.

 

Απο οσο γνωριζω ,οχι ακομα

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η ιδανικη ποιοτητα που πρεπει να εχουν τα τραγουδια στο κινητο, ωστε να ακουγονται καλα με τα ακουστικα και να μη πιανουν πολυ χωρο; Να ειναι mp3 ή ogg; Και τι birate να εχουν;

 

αυτο που με καιει εδω και ημερες ειναι το Pc suite και αυριο φευγω! μια ωρα περιμενω να συνδεθει, αλλα δεν κανει τιποτα! εχω βαλει 3 εκδοσεις του προγραμματος, αλλα τιποτα!! εχω xp sp2. καμμια βοηθεια;

Link to comment
Share on other sites

αυτο που με καιει εδω και ημερες ειναι το Pc suite και αυριο φευγω! μια ωρα περιμενω να συνδεθει, αλλα δεν κανει τιποτα! εχω βαλει 3 εκδοσεις του προγραμματος, αλλα τιποτα!! εχω xp sp2. καμμια βοηθεια;

 

Να συνδεθεις πως;

με καλωδιo ή bluetooth;

Link to comment
Share on other sites

με καλωδιο. το εχω εδω και μιση ωρα και ακομα τιποτα.. παλια γινοταν! εχω εγκατεστημενο και το Connectivity Cable Driver. στο pc suite μου λεει οτι δεν ειναι συνδεδεμενο κανενα κινητο.. τι γινεται!! μηπως θελει να εγκαταστησω κανεναν driver;

 

επισης οταν παω απο τον υπολογιστη μου στο Nokia Phone Broswer, δεν μου εμφανιζει το εικονιδιο του N70 για να μεταφερω δεδομενα μεσω usb, ουτε μπορω να συγχρονισω τις επαφες.. το εχω δοκιμασει και στο 3230, αλλα τιποτα. με το 6131 δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που με καιει εδω και ημερες ειναι το Pc suite και αυριο φευγω! μια ωρα περιμενω να συνδεθει, αλλα δεν κανει τιποτα! εχω βαλει 3 εκδοσεις του προγραμματος, αλλα τιποτα!! εχω xp sp2. καμμια βοηθεια;

 

 

Kοίτα τι θα κάνεις!!!!1 βγάλε τους drivers του ca-53 και βάλε του dku-2 θα τον βρεις στο site της noka. Μην σε νιάζει oti το καλώδιο σου είναι c-53 και εμένα είναι αλλά αναγνωρίζεται μόνο με τους drivers του dku.

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

αυτους τους drivers ειχα και εγω... τωρα τους ξαναεγκαταστω να δω αν θα γινει τιποτα..

 

μπα τιποτα.. δειτε και μια φωτογραφια ενω εχω συνδεδεμενο το κινητο με το καλωδιο.. παλια δε μου εβγαζε αυτα με τα wireless.. επισης τι να το κανω το modem; εγω θελω να κανω συγχρονισμο.

 

http://img84.imageshack.us/img84/4969/wweavn6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω. και κατι αλλο. επειδη θελω να κανω και format, πως θα παρω backup τα μηνυματα; απο τον φακελο mail, δεν μπορω να κανω copy,paste το αρχειο index.

 

επισης η επιλογη " αντιγραφη μνημης τηλεφωνου " που βρισκεται στην καρτα μνημης, τι ακριβως κανει backup; ξερω οτι κανει την διαταξη των εικονιδιων και τις επαφες. τι αλλο κανει;

Link to comment
Share on other sites

μονο που τα μηνυματα αποθηκευονται στην μνημη του τηλεφωνου..

 

τελικα εβαλα κατι παλιους drivers και δουλεψε. τους Nokia_Conn_Cable_Driver_159_eng.msi

Link to comment
Share on other sites

ενταξει..εγω τα αποθηκευω στην καρτα μνημης..δεν μπορω να σε βοηθησω..αλλα νομιζω οτι μπορεις να τα αποθηκευσεις μεσω pcsuite..(οχι νομιζω,γινετε 100%)
Link to comment
Share on other sites

ναι πως τα αποθηκευεις στη καρτα μνημης; αποθηκευονται ολα εκτος απο το αρχειο Index που ειναι και το πιο σημαντικο..
Link to comment
Share on other sites

re paidia emena ston germano mou eipan oti apo tin nokia exoun enimerosi pos to n70 music edition paizei na min erthei ellada.kserete tipota?episi mou eilan pos to n70 katargithike apo tin nokia.pikra re gamoto giati ithela na to paro to kin

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...