Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file mou auta ta arxeia einai mp3 ta exei kanei record kai ta zipare gia na ta akousoume kai na poume tis entyposeis mas se sxesh me to diko mas n-70 ....dld an akougete to idio... me skrats skrats tpt parapano...den einai arxeia pou ftiaxnei to radio sto n-70
Link to comment
Share on other sites

για εκδοση λογισμικου δεν ξερω πως να την βρω ????? παντως δεν εχω καμια ανοιχτη εφαρμογή οταν ακουω ραδιο

παιδια ποιος ειναι ο καλυτερος player για video ???? υπαρχει κανενας που να υποστηρίζει πολλα codes μαζι ??

επίσης γιατι στην εκθεση εμφανιζει ολα τα video & εικονες και οχι φακελους ????? :p

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

H πρώτη μου επαφή με σμαρτ και δύο οι παρατηρήσεις μου :

 

1. Δεν υπάρχει αυτόματο κλείδωμα του πληκτρολογίου, κάτι απαράδεκτο γιά candy bar κινητό.

 

2. Δεν υπάρχει δυνατότητα εβδομαδιαίου προγραμματισμού του ξυπνητηριού, κάτι που σημαίνει πως πρέπει να το θυμάσαι να το ενεργοποιείς καθημερινά....

 

Αυτά τα δύο κουσούρια είναι χαρακτηριστικά των σμαρτφον ή μόνο του συγκεκριμένου τηλεφώνου;;; Και ακόμα μήπως υπάρχουν προγράμματα που μπορούν να υποκαταστήσουν τις σημαντικές αυτές λειτουργίες;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

sigoura iparxoun efarmoges gia ta s60 pou mporoun na kalupsoun opoiadhpote eleipsh tous se epipedo software.

auta pou mou rxontai sto mualo einai to keylocker gia to kleidwma

kai gia to xipnhthri sigoura iparxoun alla de thimamai

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα πριν το παρω...Το κινητο εχει δονηση ???? Καπου ειχα διαβασει για ενα νεο μοντελλο της Nokia χωρις δονηση αλλα δεν θυμαμαι ποιο.Επισης απο το SonyEricsson πως μπορω να μεταφερω τις επαφες μου ???? Ευχαριστω. :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

το n70 έχει δόνηση. το n90 είναι αυτό που δεν έχει.

 

 

Ευχαριστω πολυ. :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

sigoura iparxoun efarmoges gia ta s60 pou mporoun na kalupsoun opoiadhpote eleipsh tous se epipedo software.

auta pou mou rxontai sto mualo einai to keylocker gia to kleidwma

kai gia to xipnhthri sigoura iparxoun alla de thimamai

Eυχαριστώ πολύ....Γιά μένα είναι πολύ σημαντικές οι εφαρμογές αυτές μεχρις κατάργησης του κινητού.... :O

 

Όποιος γνωριζει κάτι σχετικό και για το ξυπνητήρι, θα περιμένω.... :rolleyes:

 

Επίσης, σαν πρωτάρης, και ένα αξιόπιστο σάιτ για να κατεβάσουμε εφαρμογές, pls... :)

Link to comment
Share on other sites

alarm manager για το ξυπνητήρι. το ρυθμίζεις εβδομαδιαία ..για εφαρμογές θα πας στο forum "χρήσιμα links με εφαρμογές και άλλα". τσέκαρε το μήνυμά μου χθες εκεί. ;)
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια με vodafone?ποτε επιτελους θα το φερει?η πλακα ειναι που το εχουν τιμιλογησει αλλα δεν υπαρχει πουθενα!any informations?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που δε νομίζω να αναφέρθηκε είναι η εκπομπή SAR... είναι γύρω στο 0,9!! Θα μας ψήσει ζωντανούς! :cry:

 

Επίσης, αν κάποιος ξέρει κανένα site για downloads ( κομπλέ ;) ) μπορεί να το αναφέρει ή να μου το στείλει με pm?

SAR SAR LEVEL-->

. Head: 0.55

Body: 0.72 ...etsi leei gia to N70

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια με vodafone?ποτε επιτελους θα το φερει?η πλακα ειναι που το εχουν τιμιλογησει αλλα δεν υπαρχει πουθενα!any informations?

κανενας???

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά με το Ν70 μ΄αρεσει

αλλα γμτ δεν έχει την εφαρμογή πορτοφολι αυτη με τα πιν των καρτών, ξέρετε έαν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογη ?

 

Επίσεις παρατήρησα ότι οι φωνητική κλήση δεν δουλευει με το ΒΤ παρα μονο από το τηλέφωνο το έχει δει κανένας άλλος;

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα symbian κινητά υπάρχει το Πορτοφόλι; νομίζω πως όχι
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Στέλνοντας αρχείο με αρχικά μη ενεργοποιημένο bt, αυτό ανοίγει αλλά δεν κλείνει αυτόματα μετά την αποστολή...Παραμένει ενεργοποιημένο....Και φυσικά ούτε λόγος για απενεργοποιήσή του μετά από κάποιο διάστημα, για λόγους ασφαλείας όπως σχεδόν συμβαίνει παντού... :wacko:

 

:!: Και εκ νέου η ερώτησή μου : υπάρχει κάποιος τρόπος να μην ακούγεται ο σπαστικός ήχος της εκκίνησης;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

σημερα επιτελους μου ηρθε το κινητο! εχω να κανω τις εξης παρατηρησεις:

α) η φωτογραφικη μηχανη και ειδικα η καμερα σκιζουν! ειναι απαιχτες!

β) το κινιτο γενικα ειναι ΦΟΒΕΡΟ εως και αντιβαιρους εχει χαχα

γ) εμενα το ραδιοφωνο δουλευει μια χαρα

δ) δυστυχως ο χωρος που καταλαμβανουν τα βιντεο ειναι τεραστιος κ ετσι δεν απομενει πολυς χωρος στο κινητο!

 

αυτα οταν το δω καλυτερα και θα επανελθω και με αλλες παρατηρησεις!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά με το Ν70 μ΄αρεσει

αλλα γμτ δεν έχει την εφαρμογή πορτοφολι αυτη με τα πιν των καρτών, ξέρετε έαν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογη ?

 

Επίσεις παρατήρησα ότι οι φωνητική κλήση δεν δουλευει με το ΒΤ παρα μονο από το τηλέφωνο το έχει δει κανένας άλλος;

To Wallet το 6680 το εχει!!

 

Για πηγαινε στο σαιτ της ΝΟΚΙΑ και δες στις εφαρμογες του 6680 αν μπορεις να το κατεβασεις???

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Moufes einai auta pou lene gia N70 sth VODAFONE halandriou... & den exoun kamia enhmerwsh pote 8a er8ei..

An einai etsi opos ta les aftou pou mou edeiksan itan ofthalmapati

Ti na po !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

 

Αρχικά να σας πω πως και εγώ το αγόρασα από Microland στην Στουρνάρα για 490 Ευρώ! Το τηλέφωνο είναι τέλειο - απλά δεν έχει Irda που εγώ το χρειάζομαι αλλά τι να κάνω τώρα... Πραγματικά είναι όπως το λένε και τα άλλα παιδιά εδώ... Τέλειο! Για περισσότερα σε λίγες ημέρες που θα το δουλέψω λιγάκι. Ακόμα και το ράδιο μου φάνηκε καλό...

 

Και κάτι άσχετο... Είχα ένα πρόβλημα με μια συσκευή - δεν λέω εταιρία, δεν λέω κατάστημα. Όταν πήγα εκεί δεν ήταν και πολύ πρόθυμοι να με εξυπηρετήσουν - όχι γιατί δεν θέλανε αλλά ίσως γιατί μπορεί να είχαν κάποιο κόστος... Λοιπόν, μόλις τους είπα πως για μια τέτοια εταιρία κινητών δεν θα πρέπει να υπάρχει κανένα πρόβλημα και πως θα έγραφα την γνώμη μου στο http://www.myphone.gr τότε... εγένετο το θαύμα! Μου είπαν πως αν τελικά στοιχίσει δεν θα χρεωθώ ΤΙΠΟΤΑ!!! Η ισχύς εν τη ενώση!!! Δεν ξέρω ποσό ρόλο έπαιξε, αλλά όλο και κάτι θα έχουν πάρει τα αυτία τους...

Μπράβο παιδία, αυτό δείχνει την δυναμή μας...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο Nokia Χαλανδριου...Δεν το εβρισκα αλλου.

520 ευρω. :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...