Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει κάποιο πιό εύχρηστο πρόγραμμα από το Nokia suite για τις εγγραφές καταλόγου ;

π.χ. να μπορώ να επιλέξω μαζικά ονόματα και να τα βάλω σε groups, κλπ.

 

καλό αυτό το μανίσιο, αλλά αργό και λίγο δύσχρηστο..

 

κανένας δεν έχει ψαχτεί με τα προγράμματα διαχείρησης του τηλεφώνου ;

 

3 μέρες αναπάντητος στο myphone.gr !!! :D

TWMN.net - Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network

 

http:// TWMN.net

Link to comment
Share on other sites

Nai, giati opws leei exei dipli tasi. 1,8V kai 3,0V, diladi einai dual voltage, opws kai oi rs-mmc pou dexetai to n70, simvouli mou einai na koitakseis kai se parapano MB, to plaisio exei 512 MB DV/RS-MMC sta 40E, sto internet tha vreis kai poio ftina;) psaks'to, den exeis na xaseis tpt

 

http://www.greek-shops.de/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=1243149&position=18&anzahl_treffer=27

Kingston - Flash memory card - 1 GB - MMCmobile

 

31.59 €

με 16.0 % Φ.Π.Α

συν μεταφορικά από 7.60 €

Σύνολο: 39.18 €

 

αλλά ψάξε και μόνος σου... http://www.skroutz.gr

TWMN.net - Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network

 

http:// TWMN.net

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο γινεται και με το alon mp3 dictaphone, αν και φαινεται παρα πολυ καλο! γιατι συμβαινει αυτο το πραμα; ειναι πολυ σπαστικο. υπαρχει καμμια καλυτερη εφαρμογη ηχογραφησης;

 

 

Μάλλον που γίνεται για να γίνεται αντιληπτό απο τον συνομιλούντα.. πολλές φορές με ρωτούσαν τι είναι αυτό το bip που ακουγεται. . .

Επιδή είναι παράνομη η ηχογράφιση χωρίς την συγκατάθεση του άλλου κτλπ..

Link to comment
Share on other sites

μα εχω θελω να ηχογραφω εξωτερικους ηχους απο ραδιοφωνο κτλ.. δεν ειναι ακριβως μπιπ, αλλα ενας πολυ σπαστικος ηχος! χρατς χρατς συνεχεια!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως βρισκω τις εκδοσεις του λογισμικου απ'το τηλεφωνο ; ; Ειναι αδυνατο να δω ολες τις σελιδες για να βρω αν υπαρχει η ιδια ερωτηση ! ! !!
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πως βρισκω τις εκδοσεις του λογισμικου απ'το τηλεφωνο ; ; Ειναι αδυνατο να δω ολες τις σελιδες για να βρω αν υπαρχει η ιδια ερωτηση ! ! !!

θα πατησεις *#0000#

Link to comment
Share on other sites

Επιστρεφω λιγο στο προβλημα με τα βιντεο.Λοιπον εμενα εχω την εντυπωση οτι λυθηκε το πρβλμ.Αλλα ο λογος ηταν αλλος.Οπως ειπα και στο προηγουμενο post μου ειχα μια καρτα 1g Transcend.Μου ηρθε μια φλασια για μια συζητηση που ειχε γινει εδω σχετικα με το αν ειναι γρηγορες και ποσο σημασια εχει αυτο οι καρτες.Επισης(για οσους διαβασαν την προηγουμενη ιστορια-post μου ) ξεχασα να αναφερω οτι οταν πρωτοτραβηξα το βιντεακι που ηταν καλο ΔΕΝ ειχα την καινουρια καρτα.Την εβαλα(και την αγορασα) μετα την πρωτη φορτιση.Ετσι λοιπον εκανα μια δοκιμη και εβαλα την 64 καρτα της Νοκια και ομολογουμενως το πρβλμ δεν...υπηρχε πλεον.Μετα εβαλα παλι την μεγαλη καρτα και το πρβλμ υπηρχε(οπως ηταν αναμενομενο φυσικα) Ετσι λοιπον (δυστυχως)αυτο που ειμαι αναγκασμενος να κανω ειναι οταν χρησιμοποιω την καμερα γενικα να χρησιμοποιω την μνημη του τηλεφωνου (τουτ εστιν 5λεπτα για βιντεο mp4 και καμια 70 φωτος υψηλης αναλυσης- και δεν εχω βαλει ουσιαστικα τπτ μεσα!)και να τα μεταφερω ΑΜΕΣΩΣ στην αλλη την καρτα.Τι να πω;Κριμα.Πηρα την καρτα αυτη με την λογικη οτι δεν προκειται να ξαναπαρω καμια αλλη(η αντιστοιχη της νοκια εκανε καπου στα 110+ ευρω νομιζω) και μαλλον την ψιλοπατησα.Δεν ξερω αν υπαρχει καμια αλλη λυση η αν βολευει κανενα αλλο camcoder που να κανει την σωστη δουλεια αλλα μαλλον εχει σχεη με την ταχυτητα που μεταφερεται το βιντεο απο το κινητο στην καρτα.Αυτα :cry: Αν συμβαινει κατι παρομοιο και με αλλους...συναδελφους ασ το αναφερουν
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Η καρτα σου κατα τα αλλα δουλευει σωστα?π.χ στην αναπαραγωγη βιντεο,mp3,μεταφορα δεδομενων μεσω card reader...

Γιατι αν η καρτα σου ειναι ελαττωματικη δεν υπαρχει λογος να συζηταμε στο τοπικ.

Αφου δοκιμασεις να της κανεις φορματ μεσω pc σε "FAT",και στη συνεχεια μεσω κινητου και δεν κανεις τιποτα τους τη στελνεις πισω "αβλεπεί"...

Εχουν εγγυηση ολες οι καρτες...

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηρα την καρτα το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν διαμορφωση αλλα ΜΟΝΟ απο το κινητο.Το συντομοτερο δυνατο θα κανω φορματ απο το pc και θα δω πως ειναι τα πραγματα.Ελπιζω να βελτιωθουν.Δεν ξερω για την επιστροφη γτ κατα τα αλλα ολα ειναι μια χαρα!Δλδ φοβαμαι πως μπορει να μου πει ξερεις φιλε,η ταχυτητα που σου προσφερει ειναι τοση και το ελεγε,αρα δεν φταιει η καρτα.Λεω εγω τωρα....
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την ηχογράφηση, όταν την κάνεις γενικά για εξωτερικούς ήχους και όχι για κάποια κλήση δεν ακούγεται αυτό το ενοχλητικό μπιπ, έτσι δεν είναι;
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την ηχογράφηση, όταν την κάνεις γενικά για εξωτερικούς ήχους και όχι για κάποια κλήση δεν ακούγεται αυτό το ενοχλητικό μπιπ, έτσι δεν είναι;

ετσι ;)

Link to comment
Share on other sites

θα πατησεις *#0000#

Ευχαριστω πολυ φιλε. Η εκδοση μου ειναι:

ν5.0609.2.0.1.

01-03-06

RM-84

Υπαρχει καποια νεωτερη εκδοση ή ειναι η τελευταια ;

Επειδη το εχω παρει απο χερι (μεταχειρισμενο) δεν ξερω τι αναβαθμισεις ειχε κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης.

Βεβαια δεν ειμαι & κανενας γατοςγι'αυτο μην με παρεξηγειτε αν κανω αφελεις ερωτησεις :cry: σαν νεουλι στο forum ;)

Αυτη η εκδοση ειναι του symbian OS ;;;αν οχι πως τη βρισκω αυτη ;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή είναι η τελευταία .. Ολες οι εκδόσεις είναι με symbian

ΤΗΝΧ androu

Σε τι αναφερονται οι εκδοσεις symbian 6.1, 7.0, 9.1 ; ; ; & ποια ειναι η δικια μου ; ; ;

Ειπαμε μη βαρατε ! ! ! :cry: η σελιδα μου ειναι :www . tsobanis τελεία & παύλα gr :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝΧ androu

Σε τι αναφερονται οι εκδοσεις symbian 6.1, 7.0, 9.1 ; ; ; & ποια ειναι η δικια μου ; ; ;

Ειπαμε μη βαρατε ! ! ! :cry: η σελιδα μου ειναι :www . tsobanis τελεία & παύλα gr :lol: :lol: :lol:

o androu αναφερεται στις εκδοσεις του Ν70, οι οποιες φυσικα ειναι symbian αφου το Ν70 ειναι symbian. συγκεκριμενα, ειναι symbian os8.1, ανεξαρτητου ποιας αναβαθμισης εχεις στο κινητο σου(5.xxx, 3.xxx κλπ). τα υπολοιπα symbian ειναι για αλλα κινητα τα οποια "φορανε" συγκεκριμενη εκδοση το καθενα οπως εσενα που ειναι 8.1. επισης, αυτες οι εκδοσεις αναφερονται και στις εφαρμογες για να βλεπουμε με ποια κινητα ειναι απολυτα συμβατα ;)

ελπιζω να καταλαβες :)

Link to comment
Share on other sites

Μαααααλισταααα...σιγα σιγα θα ξεστραβωθω που θα παει.....γιδια ειναι να τα κυνηγας ; ; ; :lol: :lol: :lol:

Ευχαριστω πολυ φιλε, nikoskat ησουν κατατοπιστικοτατος :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως αλλάζει το θέμα του music player?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

exw aganakthsei m auto to kwlokalwdio syndeshs tou n 70 me to pc!!!!kanei oti na nai!!!!Den me syndeei me tpt!!!Xrhsimopoihsa kai ena antistoixo kalwdio apo ena palaiotero nokia alla me thn idia upodoxh ki auto to xaba tou!!!!exei kaneis kapoia lush???
Link to comment
Share on other sites

oxi to idio xrhsimopoiousa kai empaine kanonika!!!einai sto paketo me to n 70.Apla xrhsimopoihsa kai ena deytero mhpws eixe problhma to prwto,alla tpt!!!Molis to syndew me to kinhto kai anoigw to pc suite,den mou to briskei pote!!Omws xthes ekana update firmware manually!!!An kai den nomizw giati kai palaiotera eixa to idio problhma...paizei na ftaiei auto??
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να βγαλεις και να ξαναβαλεις τους drivers του καλωδιου..

Σε παρακαλω αν μπορεις πες μας πως ακριβως το κανεις αυτο??

κι εγω το ιδιο ακριβως προβλημα εχω με το Ν80 μου και ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο τους drivers..

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση απο το nokia center .. σε τελευταία 5,0606,2,0,1

εχουν εξαφανιστεί οι φωνητικες ετικέτες που είχε προσθέσει το κινητό - - σε κάθε επαφή.. υπαρχει τρόπος να τις ενεργοποιήσω? ?? Απο που??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...