Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to route 66 einai xartis gia kinito ?

kai pianei oli tin othoni?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

yeap ;) για το Ν70 χρειαζεσαι την αναβαθμιση του route66, το mobile7.

τσεκαρε το αναλογο θεμα Route 66 - Athens Map

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να μου πει αν μπορεί να απενεργοποιήσει τη φωνητική κλήση?

Απλά διαγράφεις τις αποθηκευμένες φράσεις.

Εννοείς κάτι άλλο από αυτό :confused: ;

Link to comment
Share on other sites

@DENIOR: Κόβω το κεφάλι μου πώς δεν έχεις Ν70 :P !!

 

@vastount: Φίλε δε γίνεται δυστυχώς να τις απενεργοποιήσεις!Άλλοι τις χάσαν με την αναβάθμιση σε v3 και ψάχνουν πώς να τις ενεργοποιήσουν και άλλοι (όπως εγώ και εσύ) ψάχνουμε τρόπο να τις διαγράψουμε..Γιατί όπως ανέφερα σε ένα προηγούμενο post μου είναι φονητικές κλήσεις (από το φόνος και όχι το φωνή)...Η λύση είναι μία...Κάνε ορθοφωνία και δεν θα έχεις πρόβλημα ;) (if you know what i mean)..

 

Τι κουλό μου συνέβει χθές????!!!!Το κινητό έκανε restart (από μόνο του) και όταν πήγε στην "επιφάνεια αναμονής" κλειδώθηκε το πληκτρολόγιο!Φυσικά εγώ καθ'όλη τη διάρκεια του artificial intelligence θαύματος της NOKIA ήμουν με ανοιχτό το στόμα...Είναι η αρχή του τέλους της ανθρωπότητας! Το MATRIX είναι εδώ!! :)

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

paw na sundesw to n70 sto pc mou me bt to vlepei kanonika kai sthn apostolh arxeiou to kovei. vazw me to programma pou dinei h nokia dialegw sundesh me bt to vlepei san suskeuh kai mexri ekei zhtaw me shndesh usb kalwdiou den to vlepei to kinhto kanw mazw allo kinhto to vlepei mia xara paw se alla pc ta idia! palia estelna kai lamvana arxeia mesou tou h/y mou apo to bt alla twra tipota .

Ena sto kinhto format tipota pali ta eidia

 

thn version firmware pou exei to n70 einai h v 3.0546.2.3

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

@DENIOR: Κόβω το κεφάλι μου πώς δεν έχεις Ν70 :P !!

 

@vastount: Φίλε δε γίνεται δυστυχώς να τις απενεργοποιήσεις!Άλλοι τις χάσαν με την αναβάθμιση σε v3 και ψάχνουν πώς να τις ενεργοποιήσουν και άλλοι (όπως εγώ και εσύ) ψάχνουμε τρόπο να τις διαγράψουμε..Γιατί όπως ανέφερα σε ένα προηγούμενο post μου είναι φονητικές κλήσεις (από το φόνος και όχι το φωνή)...Η λύση είναι μία...Κάνε ορθοφωνία και δεν θα έχεις πρόβλημα ;) (if you know what i mean)..

 

Τι κουλό μου συνέβει χθές????!!!!Το κινητό έκανε restart (από μόνο του) και όταν πήγε στην "επιφάνεια αναμονής" κλειδώθηκε το πληκτρολόγιο!Φυσικά εγώ καθ'όλη τη διάρκεια του artificial intelligence θαύματος της NOKIA ήμουν με ανοιχτό το στόμα...Είναι η αρχή του τέλους της ανθρωπότητας! Το MATRIX είναι εδώ!! :)

 

Στην Nokia δεν έχουν ιδέα για το πρόβλημα της αναβάθμισης. Ή τουλάχιστον έτσι λένε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Lipon molis parelava to n70 :D , alla den exw katalavei pos sto kalo anigi auto to kapaki pou kaliptei ton fako tis cameras gia na valo tin bataria :mad: . Kitao tis odigies tipota...:wacko: ki oxi tipota allo fovame mi to spaso! Help opios bori na me voithisei na valo tin bataria kai ti sim . Thanks ek ton proteron :worry:
Link to comment
Share on other sites

@DENIOR: Κόβω το κεφάλι μου πώς δεν έχεις Ν70 :P !!

 

@vastount: Φίλε δε γίνεται δυστυχώς να τις απενεργοποιήσεις!Άλλοι τις χάσαν με την αναβάθμιση σε v3 και ψάχνουν πώς να τις ενεργοποιήσουν και άλλοι (όπως εγώ και εσύ) ψάχνουμε τρόπο να τις διαγράψουμε..Γιατί όπως ανέφερα σε ένα προηγούμενο post μου είναι φονητικές κλήσεις (από το φόνος και όχι το φωνή)...Η λύση είναι μία...Κάνε ορθοφωνία και δεν θα έχεις πρόβλημα ;) (if you know what i mean)..

 

Τι κουλό μου συνέβει χθές????!!!!Το κινητό έκανε restart (από μόνο του) και όταν πήγε στην "επιφάνεια αναμονής" κλειδώθηκε το πληκτρολόγιο!Φυσικά εγώ καθ'όλη τη διάρκεια του artificial intelligence θαύματος της NOKIA ήμουν με ανοιχτό το στόμα...Είναι η αρχή του τέλους της ανθρωπότητας! Το MATRIX είναι εδώ!! :)

Δεν ειναι κουλο, καποια εφαρμογη χτυπαει και κλεινει το κινητο. Σε 'μενα τωρα τελευταια το κανει 2-3 φορες την μερα (το καταλαβαινω απο το bestdesk που μου βγαινει καθε φορα στην οθονη), ποτε θα του κανω φορματ δεν ξερω.

Δεν υπαργει λογος ανυσηχιας, και σε παλιοτερα κινητα γινοταν.

 

@billr Με το ενα σου χερι κρατα το κινητο απο πολυ ψηλα ωστε να μην ακουμπας καθόλου το πισω καλυμα και με ενα σου δαχτυλο το αλλου χεριου πατα το κουμπακι που βρισκεται (κατω) στο πισω μερος της συσκευης και τραβατο προς τα κατω

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

@billr: Κράτα με τα 2 δαχτυλα το μπροστά κάλυμα του κινητού και με το άλλο χέρι (πιό συγκεκριμένα με τον αντίχειρα) πάτα και τράβα προς τα κάτω το πίσω κάλυμα!You can do it!Εύκολο είναι!Δε χρειάζεται δύναμη!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει συζητηθει ξανα.Στα τηλεφωνα βαζει μονο του φωνητικη κληση. Αν θελω να βαλω την δικια μου ωστε να καλω ενα τηλεφωνο???????

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

δλδ θελετε να πειτε οτι αν βαλω μια φωνητικη κληση, μετα δεν θα μπορω να την διαγραψω; ( ΚΟΥΛΟ; )
Link to comment
Share on other sites

Οχι...:( θελουμε να πουμε οτι ΔΕΝ μπορεις να βαλεις φωνητικη κληση γιατι τις βαζει ΜΟΝΟ του ολες αυτοματα.:worry:

 

Με καποιο τροπο ''διαβαζει'' το ονομα το οποιο εχεις περασει ΔΕΝ το βαζεις με την δικη σου φωνη.:X

Ακους καποιον να λειε το ονομα σαν ρομποτακι !!!!:ninja:

 

δλδ θελετε να πειτε οτι αν βαλω μια φωνητικη κληση, μετα δεν θα μπορω να την διαγραψω; ( ΚΟΥΛΟ; )
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia..exw kanei anabathmisi exw mia kalh version k paizei k kala to radio pou dn epaize..alla exw provlima bazw ixo klhshs ena mp3 h allazw mp3 kai polles fores m xtipaei me ton ixo nokia tone..ti na kanw?gt gnt ayto>?kserei kaneis katI?
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia..exw kanei anabathmisi exw mia kalh version k paizei k kala to radio pou dn epaize..alla exw provlima bazw ixo klhshs ena mp3 h allazw mp3 kai polles fores m xtipaei me ton ixo nokia tone..ti na kanw?gt gnt ayto>?kserei kaneis katI?

file iparxei patch apo tin nokia gia afto to prob...

psakse liges selides pio piso tha to vreis...

Link to comment
Share on other sites

an mporeis dwse m ligo thn selida gt gnt enas panikos i an mporei kapoios allos..psaxnw alla exei treles suzitiseis! plz help!
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για 2 προγράμματα που δεν ξέρω αν υπάρχουν.

 

1) Χρονόμετρο

2) Καλύτερο ημερολόγιο

 

Έχει κανείς κάποια ιδέα?

Ευχαριστώ πολύ.

1)stopwatch..

2)τι θες παραπανω δηλαδη??:confused:

 

 

πανε στο τοπικ με τις εφαρμογες ομως..!!

καλως ηρθες..;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το stopwatch. Το έβαλα ήδη. :)

 

1) Θέλω να μπορώ να βάζω ειδοποίηση και στις υπενθυμίσεις

2) Θέλω να έχω κι άλλες επιλογές εκτός από Υπενθύμιση , επέτειο και σύσκεψη

3) Θέλω να μπορώ να έχω ειδοποίηση σε μια σημείωση κάθε μήνα ή και κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

ok gia to hxo katebasa to patch thnx..iparxei kanena programm p exei k alla ksipnitiria giati me ena dn thn paleuww :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανασυμβεί σε κανέναν, αλλά όταν πάω να παίξω ένα οποιαδήποτε αρχείο mp3, μου ανοίγει κανονικά το real player και πριν προλάβει να ξεκινήσει η αναπαραγωγή του κομματιού κλείνει τελειώς το πρόγραμμα από μόνο του. Έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού και έχω ακούσει πολλά κομμάτια αφού την πέρασα. Το πρόβλημα μου παρουσιάστηκε σήμερα. Μήπως έχει κανένας καμιά ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

πιαδια γεια σας,εχω για δευτερη συνεχομενη φορα το ιδιο προβλημα με το Ν70 μου.Το τηλεφωνο δεν μπαινει στο μενου και αφου το κανω επανεκινηση και μπει για μια φορα δεν μου στεινει java.Ολες τις ρυθμισεις τις εχω δει παρα πολλες φορες και ειναι ενταξει (ρυθμισεις εμπιστοσυνης και εγκαταστασης εφαρμογων) δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα κανει αυτα αλλα με εχει απογοητευσει για πολλοστη φορα.Μια αλλη φορα δεν μου εκανε επεξεργασια στην εκθεση (με πετουσε εξω).Ειμαι ακομη απογοητευμενος και απο την ποιοτητα των φωτογραφιων που βγαζει (ειναι πολυ πιο χαλια απο το Κ750).Το εχω κανει δυο φορες αναβαθμιση για τα προβληματα που σας ανεφερα πιο πανω και τωρα κανω και την τριτη.Τι Θα γινει τελικα μ' αυτο το τηλεφωνο;

Σε αλλους δεν μπαινει στην μεταβαση.

Του φοραω MMC ATP 512MB η οποια δεν ξερω αν ειναι καλη αλλα για καποια πραγματα την υποπτευομαι και αυτην.

Link to comment
Share on other sites

ok gia to hxo katebasa to patch thnx..iparxei kanena programm p exei k alla ksipnitiria giati me ena dn thn paleuww :)

 

Alarm manager.

Θα το βρείς στο iphone.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκτος απο το ραδιοφωνο υπαρχει προβλημα και στην αναπαραγωγη των τραγουδιων; παρατηρω οτι ενω παιζει τα τραγουδια παλια καθε 5-10 δευτερολεπτα ακουγεται ενας παραξενος ηχος!

 

επισης οντως ειναι λιγακι αργο στο μενου.. γιατι; βελτιωνεται με την αναβαθμιση; δλδ φανταζομαι που κολλαει τωρα με την 256 mbs καρτα μνημης, τι θα γινεται αν βαλω 1GB καρτα!!

Link to comment
Share on other sites

για την πρωτη σου απορια πρεπει να βαλεις την νεα αναβαθμιση που βελτιωνει αυτο το bug ;)

 

για το αλλο τι να σου πω..δεν νομιζω να φταιει η καρτα μνημης..ισως σου φαινεται..ενταξει δεν εχει και κανεναν τρελο επεξεργαστη..μην τα θελουμε κ ολα δικα μας..;)

 

φιλικα παντα.!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...