Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.5€ + ΦΠΑ είναι το ποσό που πρέπει να καταβάλεις για να δείς μία μέρα Live tv!(για τη vodafone μιλάμε έτσι!?) Η περιήγηση είναι 0.35€ + ΦΠΑ νομίζω...Οπότε υπολόγισε βγαίνει περίπου...2.20€ στο σύνολο!Αξίζει μόνο όταν έχει Champions League και είσαι μακρυά από τηλεοράσεις... :p

με το 6630 που ειχα επιλεξει να βλεπω ενα επισοδιο του παρα 5 καθε 20 λεπτο μου λεγε οτι η διευθυνση url δεν ειναι εγκιρει και καθε 3 και λιγο με πεταγε εξω.προσοχη γιατι με το κολ* vodafone live εφαγα πανω απο 5 ευρω:cry:

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι...βοηθεια!

 

Μολις πηρα το κινητο προχθες...και μολις αποφορτισε και το ξανανοιξα μικρινε το Operator Logo (Cosmote) και οταν ανοιγεις το μενου και γραφει "Menu" και τα κατω τα shortcuts αριστερα και δεξια!

 

Τι κανω;

 

Εχω εγκαταστησει μονο το Route66 και το File Explorer.

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

apo poiotita tha elega oti einai shedon to idio me to mamisio ,para poly kalo.To piso kapaki psilo trizei omos! pantos opoios endiaferetai apo edo ta pira http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=5836922185&sspagename=ADME:B:AAQ:US:1

 

εδώ εμένα τρίζει το πίσω καπάκι που είναι και original, το imitation δεν θα τρίζει? άσχετο αλλά και τα δικά σας τρίζουν ή μόνο το δικό μου μου έχει σπάσει τα νεύρα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα παρέλαβα το νέο μου Ν70! :)

 

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι η μπαταρία του.

 

3 μέρες κρατάει το πολύ...:blink:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου τρίζει πάντως...:) i can live with it however! Προσποιούμαι ότι είναι ένα bug του κινητού!

 

Πόσο καιρό το έχεις ?

 

Το πορτάκι της κάμερας τρίζει ?

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

2 weeks... Αλλά από την πρώτη μέρα δεν έδειχνε και πολυ γερή κατασκευή! Ναι για το πορτάκι της κάμερας λέμε.
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με τα μικρα γραμματα οφειλετε στο Route66...το βρηκα τελικα
Link to comment
Share on other sites

3-4 ανάλογα και με τη χρήση βέβαια... Άμα ανοίξω bluetooth κ αρχίσω να πετάω εφαρμογές μέσα άστα να πάνε. Αλλά άμα το αφήσω στην ησυχία του και το χρησιμοποιώ για κλήσεις και μηνύματα (κλειστό το βράδυ) δείχνει να αντέχει. Μην περιμένεις βέβαια θαύματα από τη μπαταρία. Δε ξέρω αν χωραει η 6C στο τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

3-4 ανάλογα και με τη χρήση βέβαια... Άμα ανοίξω bluetooth κ αρχίσω να πετάω εφαρμογές μέσα άστα να πάνε. Αλλά άμα το αφήσω στην ησυχία του και το χρησιμοποιώ για κλήσεις και μηνύματα (κλειστό το βράδυ) δείχνει να αντέχει. Μην περιμένεις βέβαια θαύματα από τη μπαταρία. Δε ξέρω αν χωραει η 6C στο τηλέφωνο.

 

 

H 6C είναι κατά πολύ καλύτερη ?

 

Μπορώ να βάλω δυνατότερη μπαταρία ?

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατότερη, δε ξέρω όμως αν χωραει στο ν70. Μπορει να μην μπορει να κουμπωνει το καπακι.
Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει αναφερθει & δοκιμαστει ,η μπαταρια λειτουργει κανονικα μεν,

αλλα υπαρχει προβλημα με το καπακι. Δεν ανοιγει η καμερα αφου τα δοντακια

δεν βρισκουν σωστα .:(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία μου παίρνει σιγά σιγά κανονικούς ρυθμούς και κρατάει μία μέρα με κανονική χρήση μηνυμάτων και τηλεφώνων και χωρίς να παίζω καθόλου με εφαρμογές και παιχνίδια. Τα βράδια ανοιχτό στην αναμονή. Αλλά τι να περιμένω? Όλα τα νόκια που είχα έτσι ήταν.

 

Το καπάκι δεν τρίζει καθόλου και ελπίζω να μην τρίξει καθόλου :)

 

Για ποιο λόγο σε συγκεκριμένες περιοχές εμφανίζει σήμα 3G και όχι την κεραία?

Link to comment
Share on other sites

Το καπάκι δεν τρίζει καθόλου και ελπίζω να μην τρίξει καθόλου :)

 

Κι εγώ ήλπιζα ότι δεν θα έτριζε το δικό μου Ν70 αλλά δυστυχώς την δεύτερη εβδομάδα άρχισε ο αποκρουστικός ήχος!Είναι πολύ εκνευριστικό να έχεις κινητό ~500€ και να τρίζει!

 

Για ποιο λόγο σε συγκεκριμένες περιοχές εμφανίζει σήμα 3G και όχι την κεραία?

 

Επειδή έχεις ενεργοποιημένο το DUAL mode όταν είσαι σε περιοχές που υπάρχει κάλυψη 3G θα σου εμφανίζει το "3G", όταν δεν υπάρχει κάλυψη θα σου εμφανίζει την "κεραία"!

 

Ρε παιδιά από χθές έχω κάτι "κουλά" προβλήματα!Χθές το βράδυ μου έστειλαν μηνύμα και δεν το έδειχνε πουθενά παρα μόνο στο Μητρώο!Όταν έκανα επανεκκίνηση τότε μου εμφάνισε τα μηνύματα!!!!Περιττό να πώ ότι μου ήρθε να το πετάξω από το παράθυρο!Και σήμερα,κατα τη διάρκεια που με καλούσε ένας φίλος, το ringtone ακουγόταν σαν να έπαιζε χαλασμένο κασσετόφωνο!Παράσιτα και παραμορφωμένος ήχος!Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοια συμπτώματα?:cry: :cry:

 

Άντε και με το νέο έτος να έρθει και μια super duper truper αναβαθμισάρα να μην έχουμε κανένα πρόβλημα!!!!

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

!Και σήμερα,κατα τη διάρκεια που με καλούσε ένας φίλος, το ringtone ακουγόταν σαν να έπαιζε χαλασμένο κασσετόφωνο!Παράσιτα και παραμορφωμένος ήχος!Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοια συμπτώματα?:cry: :cry:

 

Άντε και με το νέο έτος να έρθει και μια super duper truper αναβαθμισάρα να μην έχουμε κανένα πρόβλημα!!!!

To γνωστό πρόβλημα με τον ήχο, το οποίο δεν διορθώθηκε ούτε με την προτελευταία (για να είμαστε ακριβοδίκαιοι) αναβάθμιση....Οφείλεται στο πέρασμα από 3G se 2G και καταργείται τελείως αμα κλείσεις την 3G ρύθμιση.....:(

 

Καλή χρονιά σε όλους...:)

Link to comment
Share on other sites

Oταν το κινητο ειναι σε 3G τραβαει περισσοτερο μπαταρια;
nai trabai perisoteri

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια κ καλη χρονια

 

Ξέρει κανείς αν μπορω να πετύχω να κλειδώνει το πληκτρόλογιο μετα απο καποιο χρονικο διαστημα?

 

Τα vodafone live n70 τα αναβαθμιζουμε σε καταστηματα vodafone ή σε οποιαδήποτε nokia shop?

 

Εχετε καμια ιδέα για θήκη κινητού (για την ώρα εχω βρει μονο αυτη που την βαζεις στην ζώνη) κ απο ποιό καταστημα?

 

Ευχαριστω για την υπομονη και.........................καλη χρονια!!!;)

HTC Wildfire, Xperia Ray, Xperia Mini Pro
Link to comment
Share on other sites

kalhmera paidia kai kalh xronia,

milos x8es phra to n70 kai einai para polu kalo ALLA oi photo pou trabaw einai xalia se sun8hkes fwtismou me fwta kanonika mhpws ftaiei to firmware exw v.2.0536.0.2

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια κ καλη χρονια

 

Ξέρει κανείς αν μπορω να πετύχω να κλειδώνει το πληκτρόλογιο μετα απο καποιο χρονικο διαστημα?

 

Τα vodafone live n70 τα αναβαθμιζουμε σε καταστηματα vodafone ή σε οποιαδήποτε nokia shop?

 

Εχετε καμια ιδέα για θήκη κινητού (για την ώρα εχω βρει μονο αυτη που την βαζεις στην ζώνη) κ απο ποιό καταστημα?

 

Ευχαριστω για την υπομονη και.........................καλη χρονια!!!;)

1.αυτο γινετε με εφαρμογη φιλε μου..οπου θα βρεις στο σχετικο θεμα

 

2. σε νοκια σοπ

 

3. απο νοκια σοπ(τις οριτζιναλ) αλλα και απο τον γερμανο (bodyglove) ;)

Link to comment
Share on other sites

kalhmera paidia kai kalh xronia,

milos x8es phra to n70 kai einai para polu kalo ALLA oi photo pou trabaw einai xalia se sun8hkes fwtismou me fwta kanonika mhpws ftaiei to firmware exw v.2.0536.0.2

 

 

Ιδιο firmware εχω με εσενα και οι φωτογραφιες μου ειναι αψογες...εχει τις καλυτερες φωτογραφιες που εχω τραβηξει ποτε με κινητο και πριν ειχα το 6260 που εβγαζε επισης καλες φωτο!

 

Φιλε μου κατι λαθος κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Ιδιο firmware εχω με εσενα και οι φωτογραφιες μου ειναι αψογες...εχει τις καλυτερες φωτογραφιες που εχω τραβηξει ποτε με κινητο και πριν ειχα το 6260 που εβγαζε επισης καλες φωτο!

 

Φιλε μου κατι λαθος κανεις...

 

Μάλλον ικανοποιήσε με το μέτριο!Το μέτριο από το ΑΨΟΓΟ απέχει πάρα πολύ.Πάρε μια ψηφιακή 2mpixel και το Ν70 και σύγκρινε!Ή πάρε ένα SHARP, ένα N90 και ένα Ν70 και σύγκρινε!Τέλος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ FIRMWARE η ποιότητα των φωτογραφιών....Είναι θέμα φακού!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!(ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ..)

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...