Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειαζεται να ανησυχεις ,trial ηταν και αχρειαστο .

Αμα θες το βρισκεις απο F-Secure ,πχ

http://mobile.f-secure.com/nokia/n70/anti-virus_n70.sis

 

Ευχαριστώ πολύ nervous... Όντως αχρείαστο να είναι αλλά καλού κακού να υπάρχει..

 

EDIT: Τώρα είμαι ακόμα πιο προβληματισμένος. Στο application manager δείχνει να υπάρχει το symantec αλλά πουθενά συντόμευση!!!! Που έχει πάει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Γιατί κάποιοι είχαν πρόβλημα με το αρχικό firmaware ενώ κάποιοι άλλοι όχι. Εμένα προσωπικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το τις κλήσεις αν κτυπάει ή όχι το κουδούνισμα.Σ'αυτό το πρόβλημα βασίστηκε και το καινούργιο firmaware αφού λύθηκε.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Εψαχνα ενα hands free πιο φτηνο και πιο ευκολο στην μετατροπη απο το hds-3 και βρηκα το (που δεν προλαβα να το ψαξω) hs-5 αλλα αφου βιαζεστε θα σας πω πως το εκανα με το hds-3.

 

 

Αυτο το καλωδιο ειναι καλής ποιοτητας και ετσι δεν θα μπορεσετε να το δουλεψετε ευκολα. Το καλωδιο ειναι σιλικονούχο και σε καθε καλωδιακι εχει "χορτο" για καλητερη μεταδοση σηματος(αυτο θα σας παιδεψει)

 

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΡΩΤΙΣΤΕ ΚΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ Μ Η Ν ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ, ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΤΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ

 

olo to parapanw pou anafeeis ti kaneis? den anafereis!!! tha me vohthouses ean eleges!

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει προσπαθήσει να δει κανείς τηλέοραση μέσω live tv? Φαίνεται σε όλη την οθόνη? Είναι ικανοποιητικό? Είδα σε sharp 903 που έχει και οθονάρα και δεν ενθουσιάστηκα...
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

olo to parapanw pou anafeeis ti kaneis? den anafereis!!! tha me vohthouses ean eleges!

Για να ακους ραδιο χωρις να εχεις συνδεμενα τα ακουστικα ειναι.

Νομιζω το γραφω στην προηγουμενη σελιδα.

 

 

 

Δεν μπορω να το βγαλω φωτογραφια ρε γ@..το, ειναι πολυ μικρο και πρεπει να το βγαλω απο κοντα, το κινητο ομως δεν βοηθαει γιατι δεν εχει focus. Βγαινει πολυ θολή η φωτογραφία.

 

Τεσπα, θα ξαναπροσπαθησω.

 

Αυτο παντως, σε μεγεθος, ειναι οπως το βυσμα απο τα ακουστικα, και εχει και ενα καλώδιο που προεξεχει για κεραια.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει προσπαθήσει να δει κανείς τηλέοραση μέσω live tv? Φαίνεται σε όλη την οθόνη? Είναι ικανοποιητικό? Είδα σε sharp 903 που έχει και οθονάρα και δεν ενθουσιάστηκα...

Είδα μέσω της ΤΙΜ και όχι με 3G, μέσω του real player παίζει οπότε φαντάσου σαν να βλέπεις βιντεάκι σε παλιότερο μοντέλο αρκετά παραμορφωμένο δηλάδη. Δε ξέρω σε 3G αν θα είναι καλύτερα τα πράγματα

 

 

Φίλε neo_com_3 το αξεσουάρ που λες παραπάνω το πήρες από εξωτερικό να υποθέσω;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Είδα μέσω της ΤΙΜ και όχι με 3G, μέσω του real player παίζει οπότε φαντάσου σαν να βλέπεις βιντεάκι σε παλιότερο μοντέλο αρκετά παραμορφωμένο δηλάδη. Δε ξέρω σε 3G αν θα είναι καλύτερα τα πράγματα

 

 

Φίλε neo_com_3 το αξεσουάρ που λες παραπάνω το πήρες από εξωτερικό να υποθέσω;;

Ειδες live τηλεoραση απο το real player?

Πως? Και χωρις 3G?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Είδα μέσω της ΤΙΜ και όχι με 3G, μέσω του real player παίζει οπότε φαντάσου σαν να βλέπεις βιντεάκι σε παλιότερο μοντέλο αρκετά παραμορφωμένο δηλάδη. Δε ξέρω σε 3G αν θα είναι καλύτερα τα πράγματα

 

 

Φίλε neo_com_3 το αξεσουάρ που λες παραπάνω το πήρες από εξωτερικό να υποθέσω;;

Είδα σήμερα στο live TV του Vodafone live. Υπάρχει επιλογή προβολής πλήρους οθόνης αλλά πρέπει να κάνεις διακοπή στο streaming και να ξαναφορτώσει. Τις περισσότερες φορές βγάζει error ότι δεν βρέθηκε ο διακομιστής URL. Με 2η και 3η προσπάθεια όμως βλέπεις και είναι αρκετά καλής ανάλυσης. Βέβαια αν νομίζεις ότι θα δεις σαν σε οθόνη plasma, μάλλον θα απογοητευτείς.

:)
Link to comment
Share on other sites

Ειδες live τηλεoραση απο το real player?

Πως? Και χωρις 3G?

Aπλά μπαίνεις στο forum της ΤΙΜ και αφού ενεργοποιήσεις με ένα μήνυμα στη TIM τη TV και βάλεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις μπαίνεις στο real player και βάζεις μια διεύθυνση και αμέσως σε συνδέει με το κανάλι (mega, alpha, alter, antenna κλπ) και βλέπεις live και προπάντων τσάμπα μιας και αν μπεις μέσω real player και όχι ΤΙΜ imagine γλιτώνεις το ένα ευρώ για κάθε σύνδεση με το κανάλι γι΄αυτό και το δοκίμασα αλλιώς σιγά μην έσκαγα ευρώ για δοκιμές.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Aπλά μπαίνεις στο forum της ΤΙΜ και αφού ενεργοποιήσεις με ένα μήνυμα στη TIM τη TV και βάλεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις μπαίνεις στο real player και βάζεις μια διεύθυνση και αμέσως σε συνδέει με το κανάλι (mega, alpha, alter, antenna κλπ) και βλέπεις live και προπάντων τσάμπα μιας και αν μπεις μέσω real player και όχι ΤΙΜ imagine γλιτώνεις το ένα ευρώ για κάθε σύνδεση με το κανάλι γι΄αυτό και το δοκίμασα αλλιώς σιγά μην έσκαγα ευρώ για δοκιμές.

Τσαμπα ακουω και αρχιζει και μ'αρεσει :D

Για κοσμοτε ξερουμε τιποτα?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Xairetw to forum! simera pira to N70!!

proigoumeno kinito Siemens SX1!

kserw apo sybian loipon kai to N70 me exei katapliksei!!

fovero ine!!

auto pou thelw na rwtisw einai me ti efarmogi mporw na apothiokeysw ta sms mou apo to sx1 kai na ta valw sto N70.

to mono pou vrika einai to Mgs storer alla auto mporei na apothikeysei mono ta sms se morfi txt.

den mporw na ta kanw restore san kanonika minymata.

kserei kaneis pws??

eyxaristw!

Follow The Blind . . .:cool:

 

---- WWW.OPEL-CLUB.GR ----

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα ακουω και αρχιζει και μ'αρεσει :D

Για κοσμοτε ξερουμε τιποτα?

Μπα μόνο με ΤΙΜ υπάρχει κολπάκι, κι εγώ voda έχω για κανονικό νούμερο, τα πειράματα τα έκανα με ένα καρτοκινητό της tim που έχω για το non stop

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Xairetw to forum! simera pira to N70!!

proigoumeno kinito Siemens SX1!

kserw apo sybian loipon kai to N70 me exei katapliksei!!

fovero ine!!

auto pou thelw na rwtisw einai me ti efarmogi mporw na apothiokeysw ta sms mou apo to sx1 kai na ta valw sto N70.

to mono pou vrika einai to Mgs storer alla auto mporei na apothikeysei mono ta sms se morfi txt.

den mporw na ta kanw restore san kanonika minymata.

kserei kaneis pws??

eyxaristw!

θα παρεις τον φακελο x:system/mail απο το sx1 και θα τον βαλεις στον ιδιο φακελο του ν70

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μπα μόνο με ΤΙΜ υπάρχει κολπάκι, κι εγώ voda έχω για κανονικό νούμερο, τα πειράματα τα έκανα με ένα καρτοκινητό της tim που έχω για το non stop

Δηλαδη live steaming δεν εχει η κοσμοτε?

Να βλεπω δηλαδη live καναλια της τηλεορασης.

Ψαχνω τωρα στο σαιτ στης κοσμοτε αλλα μονο για κατι streaming videos ειδα οχι live

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

θα παρεις τον φακελο x:system/mail απο το sx1 και θα τον βαλεις στον ιδιο φακελο του ν70

 

Nai to eixa skeftei kai egw alla den pisteya oti apo to sybian 5 na uparxei akoma symvatotita..

telika me paidepse ligo alla me syndiasmo SeleQ kai Fileman to katafera kai doulepse!! twra eimai akoma pio auxaristimenos!!

eyxaristw polu!

Follow The Blind . . .:cool:

 

---- WWW.OPEL-CLUB.GR ----

Link to comment
Share on other sites

Φίλε neo_com_3 το αξεσουάρ που λες παραπάνω το πήρες από εξωτερικό να υποθέσω;;

 

Από...

 

www.eBay.co.uk

 

Με μια πιστωτική μέσω Paypal έχω πάρει φοβερά πράγματα σε πολύ καλές τιμές. Αν το ψάξεις βρήσκεις. Έχω κάνει πάνω από 60 αγορές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Αλλά πάντα το ρίσκο υπάρχει. Αγόρασα 2 ίδια laptop Pentium III - γιατί το πρώτο μου κάηκε μετά από 1 χρόνο αλλά και τα 2 πήγαν σύνολο 450 ευρώ, οπότε έχω ένα κάρο ανταλλακτικά! Αλλά η πιο ακριβή αγορά ήταν ένας sanyo projector - περίπου 650 ευρώ ο οποίος ένα χρόνο τώρα παίζει άψογα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,θελω να μου θυμησει καποιος αν μπορει πως περναμε παιχνιδια n gage στο κινητο:O
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,θελω να μου θυμησει καποιος αν μπορει πως περναμε παιχνιδια n gage στο κινητο:O

 

 

des to txt

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα πω και εγω τον πόνο μου χριστουγενιάτικα.

προχτες πηρα το N70 και σημερα παω στα νοκια shop στην αγιου ανδρεα στην πάτρα για να περάσω την καινουργια εκδοση του firmware.

 

Παω στην κυρια που ηταν στο γραφειο και τις λεω οτι θελω να κανω αναβαθμιση στο firmware του κινητου.

 

- Δεν το αφηνετε καλυτερα για μετα τις γιορτες?":wacko: :wacko:

- Γιατι θα βγει καμια πιο καινουργια????

- Οχι αλλα εχουμε πολυ φορτο εργασιας.!!!

- Αφου ειναι 15 λεπτα δουλεια?

- Οχι πρέπει να το ΑΦΗΣΕΤΕ ΔΥΟ(2) ΜΕΡΕΣ!!!!!

- Πλακα μου κάνετε ε?

- Οχι

- Πρέπει να παει αθηνα το κινητο?

- Οχι εδω το κανουμε.

- Στην αθηνα δηλαδη ξερουν πιο πολλα και θελουν 15 λεπτα?

- Εχουμε μονο 2 τεχνικους και εχουμε πολλα χαλασμενα κινητα!

- Γιατι πρεπει να ειμαστε τοσο πεταμενοι εδω στην πατρα???Αλλα η νοκια φταει τις λεω που αφηνει μονο μια αντιπροσωπια στην πατρα!!!

-........

 

Και σηκωνομαι και φευγω!!ακου δυο μέρες!!!!!

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

pedia exo ena problima ebala sto kinito to SmartCom Pro V2.00 kai otan pao se ena onoma gia na balo mia fotografia gia na bgeni otan me kali kapios tou epilego ton fakelo pou exo tis fotografies kai mou lei oti periexi 29 fotografies kai otan mpeno mesa mou dixni mono tis 27 tis 2 den tis dixni pernao kai ales fotografies ston fakelo ala pali tis 27 dixni.ti na kano kamia idea?Pio poli to 8elo to programa giati bgazi fotografies kai sta sms otan erxonta.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανείς το Wmaplus v. 1.2 να δει αν δουλεύει κι αν αξίζει τον κόπο; Ελπίζω να μην επηρεάζει το database των τραγουδιών που υπάρχουν αποθηκευμένα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανείς το Wmaplus v. 1.2 να δει αν δουλεύει κι αν αξίζει τον κόπο; Ελπίζω να μην επηρεάζει το database των τραγουδιών που υπάρχουν αποθηκευμένα.

Σε εμενα δεν δουλευει ουτε το 1.2 ουτε το 1.0

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ???

Τωρα ΝΑΙ

 

Καντε κλικ στο παρακατω λινκ για οδηγιες.

 

(Αποσυμπιεζουμε και ανοιγουμε)

 

http://rapidshare.de/files/9705185/radio.zip.html

 

 

Ερωτήσεις/Απορίες, αυριο που θα γυρίσω σπίτι :D

Τελικα το auto focus του k750i κανει δουλεια...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ???

Τωρα ΝΑΙ

 

Καντε κλικ στο παρακατω λινκ για οδηγιες.

 

(Αποσυμπιεζουμε και ανοιγουμε)

 

http://rapidshare.de/files/9705185/radio.zip.html

 

 

Ερωτήσεις/Απορίες, αυριο που θα γυρίσω σπίτι :D

Τελικα το auto focus του k750i κανει δουλεια...

Ερώτηση : Γιατί να κάνουμε όλη αυτή τη μανούβρα με το καλώδιο να κρέμεται σαν κεραία, αφού βάζοντας οποιαδήποτε ακουστικά συμβατα, καταρχήν δεν τα καταστρέφουμε (δηλ. μπορούμε οποιαδήποτε στιγμή να τα χρησιμοποιήσουμε σαν hands free) και κατά δεύτερον υπάρχει εγγενής δυνατότητα στο κινητό να έχουμε και ανοιχτή ακρόαση και μάλιστα με σαφώς καλύτερα χαρακτηριστικά σήματος....

 

Ο μόνος λόγος που δέχομαι είναι η...μαγκιά της "αρείας" φυλής μας!!!:w00t:

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ???

Τωρα ΝΑΙ

 

Καντε κλικ στο παρακατω λινκ για οδηγιες.

 

(Αποσυμπιεζουμε και ανοιγουμε)

 

http://rapidshare.de/files/9705185/radio.zip.html

 

 

Ερωτήσεις/Απορίες, αυριο που θα γυρίσω σπίτι :D

Τελικα το auto focus του k750i κανει δουλεια...

 

Ενδιαφέρον αλλά δεν μπορώ να το κάνω:O

 

Πάντως για ένα είμαι σίγουρος :lol: δεν το έχεις ψάξει καθόλου :whistle: :w00t:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...