Jump to content

Series 40 - 6230i / 8800 (208x208), Games, Applications, Wallpapers


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά,

υπάρχει τρόπος να δουλέψει το 6230ι σαν navigator για το αυτοκίνητο (κυρίως στην πόλη της Αθήνας) με κάποιο ΒΤ gps receiver και κάποιο ανάλογο λογισμικό ή ζητάμε πολλά απο ένα κινητό που δεν έχει Sybian?

Link to comment
Share on other sites

ή ζητάμε πολλά απο ένα κινητό που δεν έχει Sybian?

 

 

To 2o ,δεν ειναι Symbian S60 or Symbian S80-S90

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ωραία όλα αυτά για το θαυμαστό κινητό μας..

 

αυτό που με καίει είναι ότι χρειάζομαι έναν file manager σε java που να μπορεί να κάνει "copy" ουσιαστηκό "copy" γιατί το κινητό μόνο μετακινεί και μετονομάζει αρχεία.. δεν "αντιγράφει".. και έχω βαρεθεί να κουβαλάω το card reader και το laptop..

 

Και..

 

Εγώ είμαι γραμένος στο logolove.gr εδώ και 4 μπορεί και 5 χρόνια με τον ίδιο αριθμό έχω αλλάξει αρκετά κινητά και πλέον μετά το 2003 έχω ξεχάσει τον κωδικό μου, έχω στείλει να μου το στείλουν, έχω στείλει mail στους admins τπτ.. στο κ@!#$μο με έχουν κανονικά.. Θέλω να βγάλω το λογότυπο φορέα γ4μ% την τρέλα μου.. μου χαλάει όλα τα background..

 

Υ.Γ. δεν έχω wap γιατί δεν έχω κάρτα.. μην απαντήσετε μα μου μέσω wap κλπ κλπ ξέρω.. αλλά δεν βάζω κάρτα γιατί δεν είμαι φραγκάτος..! 1 κάθε 1-2 μήνες..! ;)

-= Carpe Noctem =-

 

[=[_]=]

[+[_]+]

DS User

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;Ενώ έφτιαξα θέμα για το κινητό με το theme studio 2.1 σε ανάλυση 128x128(μονο αυτην υποστηρίζει)και το πέρασα στο κινητο αυτο λέει πως είναι κατεστραμμενο και δεν μπορει να το εφαρμώσει...Τι πρέπει να κάνω;Να κατεβάσω το 1.2;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
re paidia pira to 6230i metaxeirismeno apo agglia me dyktio orange kai einai kleidwmeno mono giauto to dyktio. 3erei kaneis pws na vrw ton kwdiko na to 3ekleidwsw? thnx

 

Γράψε το IMEI της συσκευής σου και θα σου στείλω τον αριθμό με το οποίο θα το ξεκλειδώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια πως μπορω να αναβαθμησω το λογισμικο του 6230..χωρις να παω σε nikia club π.χ με κανα προγραμμα η με κατι παρομοιο,,,,ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια πως μπορω να αναβαθμησω το λογισμικο του 6230..χωρις να παω σε nikia club π.χ με κανα προγραμμα η με κατι παρομοιο,,,,ευχαριστω....

 

Δεν γινεται κατι φιλε μου χωρις εξοπλισμο ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γράψε το IMEI της συσκευής σου και θα σου στείλω τον αριθμό με το οποίο θα το ξεκλειδώσεις.

 

Nokia 6230i

IMEI: 357065009892227

locked to Orange network

Euxaristw para poli

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6230i

IMEI: 357065009892227

locked to Orange network

Euxaristw para poli

 

Δίνεις το παρακάτω νούμερο και ξεκλειδώνει :

0773126243

Link to comment
Share on other sites

den dulepse but thanks anyway...

 

Sorry αλλά ο κωδικός που σου έδωσα είναι για να ξεκλειδώνεις το κλειδωμένο πληκτρολόγιό σου και όχι την κάρτα σου.Εδώ δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω...

Link to comment
Share on other sites

yparxei kanena programa pou na epitrepei sto nokia 6270 na anoigei keimena world ,powerpoint ...

 

προσωπικα δεν εχω υπ'ψιν μου κατι τετοιο...

αλλα γενικα πιστευω πως δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο.:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια για το 8800 sirocco Που θα βρουμε themes?δεν δουλευουν αυτα του 6230i σε αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το 8800 sirocco Που θα βρουμε themes?δεν δουλευουν αυτα του 6230i σε αυτο.

 

Δεν τα δοκιμασα ακομα,βρηκα καποια θεματα εδω :

http://www.planete-nokia.com/phpBB2/index.php?showtopic=18302&st=90

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα δοκιμασα ακομα,βρηκα καποια θεματα εδω :

http://www.planete-nokia.com/phpBB2/index.php?showtopic=18302&st=90

 

να σαι καλα φιλε μου,τωρα θα δοκιμασω.:)

λοιπον ενω αλλαζουν τα χρωματα σε ολο το μενου ξερεις που δεν αλλαζουν?στην εισοδο του μενου που ειναι τα εικονιδια επιλογης,παραξενο.

 

εβγαλα ακρη,οταν επιλεξω να εμφανιζεται το μενου σε πλεγμα δεν μου εμφανιζει μεσα το θεμα που εχω επιλεξει,οταν επιλεξω λιστα το εμφανιζει κανονικα,τι να φταιει και γινεται αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nokia 6230i

IMEI: 357065009892227

locked to Orange network

Euxaristw para poli

Imei: 357065009892227, MccMnc: 234-33, Asic: 6

Provider: Orange;United Kingdom

#pw+ 718 250 630 664 064 +1#

#pw+ 048 463 664 616 777 +2#

#pw+ 332 806 752 010 313 +3#

#pw+ 787 000 606 552 415 +4#

#pw+ 355 846 072 330 352 +5#

#pw+ 398 496 314 666 504 +6#

#pw+ 849 911 066 761 423 +7#

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδια τελικα γιατι δεν παιζουν ολα τα παιχνιδια στο κινητο, βρηκατε ακρη? ΕΠισης βρεθηκε καμια εφαρμογη για τηλεχερισμο τηλεορασης απο το κινητουλι μας?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα γιατι δεν παιζουν ολα τα παιχνιδια στο κινητο, βρηκατε ακρη? ΕΠισης βρεθηκε καμια εφαρμογη για τηλεχερισμο τηλεορασης απο το κινητουλι μας?

Αυτό με το τηλεκοντρόλ δεν πρόκειτε να γίνει μάλλον ποτέ, είναι αδύνατον σε series 40.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος αναβάθμισης του 6230ι απο το σπίτι με γνήσιο καλώδιο DKU-2???Μήπως γίνετε με το NSS???Ευχαριστώ:) :D
Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...