Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις έλαβα την B135

 

Κατέχω το κινητό μετά από 10 λιγότερο χρόνια στην Samsung

 

Που να είχα και καμιά ναυαρχίδα

 

Δεν βλέπω το λόγο να φύγω από αυτήν την εταιρεία

 

Απίστευτες δυνατότητες

 

Υπέρ ευχαριστημένος

Και ας είναι lite

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάθε υπηρεσία από αυτές χρησιμοποιεί διαφορετική πόρτα και μπορεί να αποκλείεται τόσο από τη συσκευή όσο και από το router.

 

Αν είναι αυτό το router που έχεις http://www.forthnet.gr/Article.aspx?a_id=7094

και με την αλλαγή SSID διορθώνεται για κάποιο διάστημα, μήπως αν είχες πολλαπλά SSID σε βοηθούσε;

 

Έχω το ΖΧΗΝ 108Ν. Σε τι θα μπορούσε να βοηθήσει το πολλαπλό SSID?. Δεν γνώριζα ότι γίνεται κάτι τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

Στην μπροστινη καμερα,οταν προσπαθω να τραβηξω πχ μια selfie φωτογραφια σε πολυ φωτεινο μερος απο τον ηλιο,σκοτινιαζει πολυ και δεν φαινεται καλα η φωτογραφια?

Ειναι καποια ρυθμιση η γινεται αυτοματα απο μονο του και δεν αλλαζει?

 

απενεργοποιησε το πορτραιτο:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ΖΧΗΝ 108Ν. Σε τι θα μπορούσε να βοηθήσει το πολλαπλό SSID?. Δεν γνώριζα ότι γίνεται κάτι τέτοιο...

 

Είδα ότι έχει ρύθμιση και σκέφτηκα ότι αν έχεις π.χ. 2 SSID όποτε έχεις πρόβλημα στο ένα πας στο άλλο :happy:

 

Εδώ μέσα βρήκα μόνο μία μικρή αναφορά..

Συνδεσα σημερα το speedport entry2i που μου ηρθε και παρεδωσα πισω το zte h10ns ...ειδα οτι μπορεις να εκπεμπεις μεχρι και 4 ssid ( 4 διαφορετικα wifi κατι που ειχε και το παλιο ρουτερ απο οσο θυμαμαι! ) .

 

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να ανοίξεις θέμα για το router στην ενότητα Δικτυακός Εξοπλισμός.

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=111

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, η dual έκδοση παίρνει 2 sim και κάρτα μνήμης ή ειναι hybrid? και κάτι ακόμα, αν δεν κάνω λάθος όλες οι συσκευές της huawei διαθέτουν εγγύηση αντιπροσωπείας?? συγγνώμη αν ρωτάω πράγματα που έχουν ξανασυζητηθεί Edited by mardar
παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , έχω μια απορία . Έχω πάρει το τζαμάκι με το μαύρο frame και ενώ φτάνει ακόμα και στις καμπύλες το τζάμι το θέμα είναι ότι σχηματίζει σα κενά στα 2 πλαινά . Ήθελα να ρωτήσω αν έκανε βλακεία αυτός που μου το τοποθέτησε ή έτσι εφαρμόζει.
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έτσι έκανε στα πλαϊνά άφησε κενά δεν οφείλεται στο πέρασμα αλλά επιδη κάνει λίγο καμπύλη και το Τζαμάκι δεν λυγίζει αφήνει κενό μετά από 3 ώρες το έβγαλα

 

Και ετοιμάζομαι για μεμβράνη

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να πάρω αυτό από το πλαίσιο που έχει αναφέρει ο φίλος με τα 20 ευρώ , αλλά με χάλασε ότι έχει κόλλα μόνο περιμετρικά.Βέβαια τώρα το μετανιώνω γιατί πραγματικά αυτό με το μαύρο frame είναι πολύ άσχημο ειδικά όταν είναι κλειστή η οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, η dual έκδοση παίρνει 2 sim και κάρτα μνήμης ή ειναι hybrid? και κάτι ακόμα, αν δεν κάνω λάθος όλες οι συσκευές της huawei διαθέτουν εγγύηση αντιπροσωπείας?? συγγνώμη αν ρωτάω πράγματα που έχουν ξανασυζητηθεί

Δεν παίρνει ταυτόχρονα δύο sim και κάρτα sd.

Link to comment
Share on other sites

Στις 30 Απριλιου ξεκινα η διαθεση update ορεο για το honor 7x...που ουσιαστικα ειναι ιδιο με το δικο μας ....λες να μας την δωσουν και σε μας τοτε... Edited by tolios32
Link to comment
Share on other sites

Λέγοντας είναι ίδιο με το δικό μας το Honor τι εννοείς φίλε μου για να μαθαίνω τις λεπτομέρειες

Ευχαριστώ

Έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά τον ίδιο επεξεργαστή την ίδια ραμ είναι όμοια.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία νέα από το Πακιστάν όπου τρέχει το beta testing, διαβάστε στα σχόλια,

"The Android 8.0, Oreo update, will be rolled out in batches from May to June 2018."

https://www.instagram.com/p/Bh_oeVNjgW9/?hl=en&taken-by=huaweimobilepk

 

Δεν αφορά την Ελλάδα αλλά μας φέρνει πιο κοντά την αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

καλα μεχρι να ερθει η 8 θα εχουμε αλλαξει και τηλεφωνο ετσι οπως παει,εκει στην huawei αετο πετανε!
Link to comment
Share on other sites

παρα πολύ καλή τιμή για αλυσίδα..χαμηλότερη και απο το σκρουτζ

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/huawei-mate-10-lite-64gb-mayro-dual-sim-smartphone/prod8831283pp/

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

η μόνη ουσιαστική λύση που έχω βρει είναι η αλλαγή του SSID. Χθες που το άλλαξα, έπαιξε κατευθείαν. Static IP, διαγραφή των ρυθμίσεων του δικτύου, δοκιμές με όλα τα διαθέσιμα κανάλια του router δεν είχαν κανένα αποτέλεσμα (είναι αυτό που μας έδωσε η forthnet, ένα ΖΤΕ).

 

και το ακόμα πιο κουλό είναι ότι όσες μέρες είχα το πρόβλημα, το messenger δούλευε. Το teamviewer από το κινητό μου στον υπολογιστή μου στη δουλειά συνδεόταν . Browsing δεν έκανε , e-mail δεν κατέβαζε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα δοκιμάσω και με άλλο router, το έχω στο μυαλό.

 

Βρήκα ένα παλιό router που είχα, USRobotics. Μέχρι στιγμής δουλεύει καλά και σίγουρα έχω και βελτιωμένη εμβέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Στο Σκρουτζ έχει το κινητό 249 και εδώ που λες 299

 

249 έχει..

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/huawei-mate-10-lite-64gb-mayro-dual-sim-smartphone/prod8831283pp/

 

τώρα το κατέβασε και ο Κωτσόβολος τόσο, λογικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...