Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον λιγες πρωτες εντυπωσεις.

οθονη πολυ καλη αλλα οχι και μεγαλη η διαφορα απο το 6630 απλα οπως ειπαν κι αλλοι ειναι πιο γλυκα τα χρωματα.

τα εικονιδια εφαρμογων καλη σκεψη αλλα εγω τα χω βγαλει για να βλεπω full το wallpaper που εχω βαλει.

 

 

ηχοι mp3 μικρη διαφορα απο το 6630 αλλα κυριως βλεπω οτι παιζουν λιγο πιο δυνατα.

 

το μενου του ταχυτατο απλα.

 

ποιοτητα κατασκευης απλα πολυ καλη και το πληκτρολογιο αφηνει τελεια αισθηση.

 

τη καμερα δεν εχω δει ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

λοιπον λιγες πρωτες εντυπωσεις.

οθονη πολυ καλη αλλα οχι και μεγαλη η διαφορα απο το 6630 απλα οπως ειπαν κι αλλοι ειναι πιο γλυκα τα χρωματα.

τα εικονιδια εφαρμογων καλη σκεψη αλλα εγω τα χω βγαλει για να βλεπω full το wallpaper που εχω βαλει.

 

 

ηχοι mp3 μικρη διαφορα απο το 6630 αλλα κυριως βλεπω οτι παιζουν λιγο πιο δυνατα.

 

το μενου του ταχυτατο απλα.

 

ποιοτητα κατασκευης απλα πολυ καλη και το πληκτρολογιο αφηνει τελεια αισθηση.

 

τη καμερα δεν εχω δει ακομα.

Φιλε μου με γεια το καινουργιο σου καμαρι! Μια ερωτηση, το μενου οταν λες ταχυτατο εννοεις και πιο γρηγορο απο 6630 η στα ιδια επιπεδα? Οσο για τα εικονιδια εφαρμογων συμφωνω οτι ειναι καλη σκεψη αλλα σιγουρα δεν ειναι και οτι καλυτερο, για το μεγεθος της οθονης! :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασε κανένας απο το 9volto; Γιατί ακούγονται πολλά οτι το μενού ΔΕΝ είναι Ελληνικό.

Και να μην ειναι Ελληνικο πας και του βαζεις Ελληνικα! ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με γεια το καινουργιο σου καμαρι! Μια ερωτηση, το μενου οταν λες ταχυτατο εννοεις και πιο γρηγορο απο 6630 η στα ιδια επιπεδα? Οσο για τα εικονιδια εφαρμογων συμφωνω οτι ειναι καλη σκεψη αλλα σιγουρα δεν ειναι και οτι καλυτερο, για το μεγεθος της οθονης! :)

εμενα τουλαχιστον μου φαινεται ταχυτατο φιλε μου επισης προσεξα και κατι αλλο,στο 6630 αν εκανες καμποση ωρα να το χρησιμοποισεις οταν πατουσες να μπεις στο μενου τεμπελιαζε λιγο δηλαδη καθυστερουσε,στο 6680 μπαινει αμεσως χωρις καμια καθυστερηση :) πολυ καλο παντως μεχρι τωρα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
εμενα τουλαχιστον μου φαινεται ταχυτατο φιλε μου επισης προσεξα και κατι αλλο,στο 6630 αν εκανες καμποση ωρα να το χρησιμοποισεις οταν πατουσες να μπεις στο μενου τεμπελιαζε λιγο δηλαδη καθυστερουσε,στο 6680 μπαινει αμεσως χωρις καμια καθυστερηση :) πολυ καλο παντως μεχρι τωρα

 

Καλημέρα ταξιδιωτη22

 

Αυτο που λες τo ειχα προσεξει και εγω και το ειχαν αναφερει και πολλα ατομα.. Επεφτε σε ναρκη ας το πουμε.. Μαλλον το εκανε για εξοικονομηση ενεργειας και ηταν καλο ασχετα εαν μας νευριαζε λιγακι.. Καλοριζικο το 6680 σου και να το χαρεις.. Αυτην την συνημενη φωτο του 6680 που εβαλες με το 6630 σου την εχεις τραβηξει?? :worry: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ταξιδιωτη22

 

Αυτο που λες τo ειχα προσεξει και εγω και το ειχαν αναφερει και πολλα ατομα.. Επεφτε σε ναρκη ας το πουμε.. Μαλλον το εκανε για εξοικονομηση ενεργειας και ηταν καλο ασχετα εαν μας νευριαζε λιγακι.. Καλοριζικο το 6680 σου και να το χαρεις.. Αυτην την συνημενη φωτο του 6680 που εβαλες με το 6630 σου την εχεις τραβηξει?? :worry: :confused:

Απλώς, σε εκείνη την περίπτωση Κλείνει η εφαρμογή του Μενού (σαν να πηγαίνεις στο Μενού-Επιλογές-Έξοδος, και να ξαναμπαίνεις στο Μενού, δοκιμάστε το και στο 6680 για να δούμε αν όντως και όταν ξανανοίγει, δεν αργεί) μετά από λίγη ώρα, οπότε νοείται η καθυστέρηση μετά μέχρι να ανοίξει. Ιδίως όταν βιάζεσαι, είναι υπερβολική η αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

εμενα τουλαχιστον μου φαινεται ταχυτατο φιλε μου επισης προσεξα και κατι αλλο,στο 6630 αν εκανες καμποση ωρα να το χρησιμοποισεις οταν πατουσες να μπεις στο μενου τεμπελιαζε λιγο δηλαδη καθυστερουσε,στο 6680 μπαινει αμεσως χωρις καμια καθυστερηση :) πολυ καλο παντως μεχρι τωρα
Φόρτωσέ το με προγράμματα και μετά πες μας..

Είχα την ευκαιρεία να παίξω με κάποιο 6680..Εκτός από την δεύτερη κάμερα δεν υπάρχει καμία διαφορά.Οθόνες ακριβώς ίδια με του 6630(Είναι λογικό κάποιοι να βλέπουν τα χρώματα πιο γλυκά μιας και τα σχεδόν 200 ευρώ+ γλυκά είναι :) )Καλορίζικο πάντως σε όποιους το έχουν.

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Φόρτωσέ το με προγράμματα και μετά πες μας..

Είχα την ευκαιρεία να παίξω με κάποιο 6680..Εκτός από την δεύτερη κάμερα δεν υπάρχει καμία διαφορά.Οθόνες ακριβώς ίδια με του 6630(Είναι λογικό κάποιοι να βλέπουν τα χρώματα πιο γλυκά μιας και τα σχεδόν 200 ευρώ+ γλυκά είναι :) )Καλορίζικο πάντως σε όποιους το έχουν.

 

Ειδικα εαν ειναι και σε 5ευρα ειναι πολυ γλυκα.. :D :p Μην ξεχνας ομως φιλε Α. οτι δεν το εχουν παρει ολοι εδω μεσα (το 6630) απο Ιταλια 350 ευρω.. Καποιοι το πληρωσαν 550+ οποτε δεν τους κανει και πολυ μεγαλη διαφορα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Φόρτωσέ το με προγράμματα και μετά πες μας..

Είχα την ευκαιρεία να παίξω με κάποιο 6680..Εκτός από την δεύτερη κάμερα δεν υπάρχει καμία διαφορά.Οθόνες ακριβώς ίδια με του 6630(Είναι λογικό κάποιοι να βλέπουν τα χρώματα πιο γλυκά μιας και τα σχεδόν 200 ευρώ+ γλυκά είναι :) )Καλορίζικο πάντως σε όποιους το έχουν.

 

Giati 200+eurw;;

 

To 6630 na to agoraseis kainourio kostizei peripou 500 eyrw, twra gia 70 parapanw den ginete logos.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Ειδικα εαν ειναι και σε 5ευρα ειναι πολυ γλυκα.. :D :p Μην ξεχνας ομως φιλε Α. οτι δεν το εχουν παρει ολοι εδω μεσα (το 6630) απο Ιταλια 350 ευρω.. Καποιοι το πληρωσαν 550+ οποτε δεν τους κανει και πολυ μεγαλη διαφορα.. ;)

Έτσι ναι... :rolleyes:

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το αγόρασε κανένας απο το 9volto; Γιατί ακούγονται πολλά οτι το μενού ΔΕΝ είναι Ελληνικό.

 

 

magkes mporei kapoios na apanthsei?

 

kai kati allo yparxei kapoio nokia shop poy mporo na to agoraso on line?

 

eyxaristo

LG G4
Link to comment
Share on other sites

pleon mporw kai egw na allaksw to avatar mou. xexexe

To pira kai egw :D

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Φόρτωσέ το με προγράμματα και μετά πες μας..

Είχα την ευκαιρεία να παίξω με κάποιο 6680..Εκτός από την δεύτερη κάμερα δεν υπάρχει καμία διαφορά.Οθόνες ακριβώς ίδια με του 6630(Είναι λογικό κάποιοι να βλέπουν τα χρώματα πιο γλυκά μιας και τα σχεδόν 200 ευρώ+ γλυκά είναι :) )Καλορίζικο πάντως σε όποιους το έχουν.

διαφωνω ως προς την οθονη η διαφορα φαινεται τα συκρινα πριν λιγο με ενα 6630 και ειναι πιο ζωντανη η οθονη του 6680 ακομα και στο μενου της καμερας :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά..γίνετε να βγάλεις φωτo από την μπροστινή οθόνη που χρησιμοποιείται για το 3g ??

ναι φιλε μου γινεται και το βρισκω πολυ εξυπνο αυτο :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως..βοηθάει στο να βγάζεις φωτός τον εαυτό σου μαζί με κάποιον άλλο κάτι το οποιο είναι δύσκολο να γίνει εάν έχεις μονο στο πίσω μέρος camera !! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνετε. Όταν πατάς την κάμερα, αν έχεις κλειστό το πίσω κάλυμα, βγάζεις φωτό από την μπροστά κάμερα.

Όταν ανοίξεις το πορτάκι πίσω, λειτουργεί η πίσω κάμερα.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, έχω κάνει μια ******* (όχι ποθ δεν θα έκανα). Ρε παιδιά, εσείς που έχετε πάρει το 6680, ξέρετε πως αλλάζω την χώρα; Αρχικά όταν άνοιξε το κινητό καταλάθος έβαλα Αβάνα .... :/

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε λιγο στις ρυθμισεις τηλεφωνου και δες.

να σε ρωτησω κατα τα αλλα γραφει κανονικα ελληνικα?

αν οχι κανε του ενα hard reset

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά τα γράφει. Έγραψα τώρα ένα μήνυμα και όλα καλά. Ουφ, η φάση είναι ότι δεν βρήκα τρόπο να αλλάξω την χώρα :/

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

ε δε πειραζει φιλε μου ισως παντως με το reset να σου φτιαξει αυτο και να επιλεξεις απο την αρχη τη χωρα.

ε ρε τι κανει η βιασυνη κι εγω παραλιγο να τη πατησω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ, η βιασίνη τα κάνει όλα. Οκ βρήκα τρόπο και το άλλαξα. Πάντως πολύ μαγκιά το προγραμματάκι που έχει για την μεταφορά αρχείων. Μου'λυσε τα χέρια για να μεταφέρω τηλεφωνικό κατάλογο και όλα τα προσωπικά μου αρχεία. χεχε, το κινητό είναι απλά τέλειο. Ο ήχος του ειδικά είναι ΤΕΛΕΙΟΣ

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

μπεζ???και τι λεει σε αυτο το χρωμα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...