Jump to content

Ελληνικό T9 για imate?


StavrosD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να έχει ελληνικό Τ9 για χρήση σε imate/qtek, και κατά προτίμηση να υποστηρίζει 160 χαρακτήρες SMS;

 

Το πρόγραμμα θα χρησιμοποιηθεί μάλλον σε Αγγλικά Windows Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται, αλλά είχα υπ'όψιν κάτι πιο κοντικό σε Τ9 με 12 μεγάλα πλήκτρα στην οθόνη, όπως γίνεται και στα κινητά.

 

Με ενδιαφέρει να μπορώ να το δουλέψω με τα δάκτυλα, ώστε να μην χρειάζεται να βγάζω το πενάκι κάθε φορά που θέλω να στείλω μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εχουν ψιλοπαρατησει.Ομως καποιοι εφτιαξαν για αυτους (τους phone plus dev.) ελληνικους χαρακτηρες πανω στα πληκτρα.Δεν μπορουν να κανουν το ιδιο για τον default intellidialer?

Διακοπες στην Παρο;

http://www.heliolithos.gr

Link to comment
Share on other sites

Με το topkey που ειπες παραπανω , γραφεις sms 160 χαρ. και χρεωνετε ως ενα μηνυμα?????

 

αν γραψεις με το ελληνικο πληκτρολογιο οπως το εχει αρχικα το topkey, θα χρεωνεσαι ανα 70 χαρακτηρες.

εχω ενα αρχειο που ειχε φτιαξει παλιοτερα ο katsj το οποιο το αντικαθιστας με αυτο που υπαρχει μεσα στο προγραμμα. προστιθεται μια νεα γλωσαα στο πληκτρολογιο που ονομαζεται greek sms και με αυτο γραφεις κεφαλαια ελληνικα με 160 χαρακτηρες.

αν θελεις μπορω να στο στειλω, το email σου το βλεπω...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
επειδη δεν μπορω να βρω καποιο θεμα για συζητηση του i-mate μπορειτε να μου πειτε καποια πραγματα για το κινητο?ενδιαφερομαι για τετοιου ειδους κινητο δηλ. pocket pc. μπορω να βρω ευκολα προγραμματα για το κινητο?η τιμη του?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν μπορω να βρω καποιο θεμα για συζητηση του i-mate μπορειτε να μου πειτε καποια πραγματα για το κινητο?ενδιαφερομαι για τετοιου ειδους κινητο δηλ. pocket pc. μπορω να βρω ευκολα προγραμματα για το κινητο?η τιμη του?ευχαριστω.

 

Αυτό που ψάχνεις, υπάρχει εδώ: T-Mobile MDA Compact / JAM / S100

 

Μόνο να έχεις όρεξη για διάβασμα... :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...