Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον vatraxos

 

katevasa ena gia t610 alla den tairiazei apoluta . xmmm...

 

 

Τι εννοείς απόλυτα; :eek:

Έχει σημασία αυτό για μένα, και για πολλούς άλλους νομίζω.

Αν είναι να μην παίζει την τεράστια συλλογή παιχνιδιών του Τ610 τότε χάνει πολύ. Θα είναι χοντρή μαλακία από την SE κάτι τέτοιο.

Τι έχετε διαπιστώσει οι υπόλοιποι που το έχετε;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

oxi, ennow theme katevasa. nomizw oti sto anw kai sto katw akro tis eikonas ti "sumplirwnei" oxi kai toso omala, tha prepei na katevasw ki alla omws gia na vgalw sumperasma!!

otan adeiasw tha to kanw.

me games den exw asxolithei, logika omws tha paizoun ola tou T610

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον vatraxos

 

oxi, ennow theme katevasa. nomizw oti sto anw kai sto katw akro tis eikonas ti "sumplirwnei" oxi kai toso omala, tha prepei na katevasw ki alla omws gia na vgalw sumperasma!!

otan adeiasw tha to kanw.

me games den exw asxolithei, logika omws tha paizoun ola tou T610

 

 

A OK δεν κατάλαβα ότι εννούσες theme.

Πάντως παρακαλώ δοκιμάστε αν παίζουν τα παιχνίδια του Τ610 κανονικά.

Θα στείλω mail και στη SE και ελπίζω να μου απαντήσουν.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα τρία άκρως σημαντικά στοιχεία για τα παιχνίδια από το κινητό – ποιότητα οθόνης, ηχητικά εφέ και πλοήγηση – βρίσκονται στο απόγειό τους στο Z600. Το μεγάφωνο στο πίσω μέρος προσφέρει εξαιρετική ποιότητα ήχου. Το πληκτρολόγιο MultiAction επιτρέπει πολλαπλή πίεση πλήκτρων ταυτόχρονα. Είστε πανέτοιμος για να ζήσετε την απόλυτη εμπειρία παιχνιδιού από το κινητό.

 

Το Z600 υποστηρίζει τις πλατφόρμες Java και Mophun, κάνοντας τη μεγαλύτερη γκάμα παιχνιδιών και εφαρμογών για κινητό διαθέσιμη για να την "κατεβάσετε". Στο τηλέφωνο περιέχεται μια σειρά συναρπαστικών παιχνιδιών, μεταξύ των οποίων περιλαμβάνεται και το θρυλικό παιχνίδι αγώνων ταχύτητας V-Rally© ενώ υπάρχουν πολλά παιχνίδια ακόμη που μπορείτε να "κατεβάσετε".

 

source: www.sonyericsson.com ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω καταιβάσει θέματα, παιχνίδια και εφαρμογες από το http://www.myt610.com και όλλα δουλευουν κανονικά χωρίς πρόβλημα, αυτό που δεν ξερω ακόμα ειναι τι γίνεται με τους ήχους

 

PS:η αποστολή στο κινητό γίνεται με αποστολή προς ....( η bluetooth η υπέρυθρες) και τα αρχεια πάνε στην σωστή θέση στο κινητό και εκτελουνται κανονικά.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

και κάτι νεότερο, στο Ζ600 και σε όλα τα νεότερα κινητά δεν θα μπορεί ο χρήστης να βλέπει την έκδoση του software της συσκεύης, για λόγους ασφαλείας, λέει η Ericsson, θα φαίνεται, λέει, μόνο στο service :worry:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

στο service της ericsson υπάρχει η παρούσα έκδοση που έχουν και τα κινητά που πολούντε, τι εννοείς?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

pira til sto service ston peiraia k mou pan oti den exoun sw gia to Z600 , k den exoun kan to tilefwno akoma. prin apo 5' i suzitisi..

 

kai kati allo pros tous idi xristes:

 

paidia exete vrei tropo na valeis stin eidopoiisi sms ixous ektos apo autous pou exei proegkatestimenous?? ena opoiodipote midi arxeio??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον privilege

 

MIA ERWTHSH PAIDIA KAI APO EMENA! KSERETE EAN KANEI TO Z600 QUICK SHARE??? PEITE GIATI AKOYSTHKE PWS OXI... IS IT TRUE??? THANKS

 

 

Μια βόλτα από το επίσημο site θα σου έλυνε την απορία. ;)

Και βέβαια υποστηρίζει! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλώς σας βρίσκω.

 

Είμαι συνδρομητής της Cosmote και ενδιαφέρομαι να αγοράσω τη συσκευή. Ξέρει κανείς αν κυκλοφορεί ή θα κυκλοφορήσει σε "κανονική" έκδοση, δηλ. που να μην είναι Vodafone Live; Σε όσα καταστήματα έχω ρωτήσει τους έχει έρθει μόνο σε Vodafone, με το λογότυπο ενσωματωμένο στο κινητό κλπ.

 

Επίσης ξέρει κανείς να μου πει αν υπάρχουν υπηρεσίες που δεν θα λειτουργούν αν αγοράσω τη συσκευή Vodafone Live και χρησιμοποιήσω την SIM μου της Cosmote;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον aibo

 

egw pantws to agorasa shmera to z600... den mporousa na perimenw allo... :-)

 

teleio...

 

 

Ποσο πηγε και με τι συνδεση????? :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

re paidia to menu tou exei diafora stin ekdosi live apo to kanoniko?

Kai kati allo i SE tha to kanei anavathmisi arage outos oste na ginei kanoniko?

Link to comment
Share on other sites

apo ti xerw exwteriko kykloforei se kanonikh ekdosh to kinito,sth se pou phra thlefwno mou pane oti tha kykloforisei kai edw alla den xerane pote! :(
Link to comment
Share on other sites

opws eipe kai ena paidi parapanw,an parw to vodafone live z600,tha mborw na valw allh karta i to exei i voda kleidwmeno? me to t610 ginotane ? ta fwta sas plz! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από χθές το βράδυ είμαι και "εγώ κάτοχος" (βασικά το έτερον ήμισυ ;) ) του Ζ600. Εγώ έχω το S55 της Siemens εδώ και καιρό. Οι πρώτες εντυπώσεις μου από το κινητό είναι ότι ειναι φοβερό και στην οθόνη και στο μενού και στις δυνατότητες. Ξοδέψαμε αρκετή ώρα για να το εξερευνήσουμε (μελωδίες, εικόνες, προφίλ, ευρετήριο, παιχνίδια, ημερολόγιο, συντομεύσεις, ρυθμίσεις μηνυμάτων,κα). Εντύπωση μου προκάλεσε γιατί δεν είχα παλαιότερη εμπειρία από ΣΕ ή σκέτο Ε το πόσο εύκολο ήταν το μενού του και γενικά η ταχύτητα του. Σαν αδυναμία του βρίσκω το αυξημένο πάχος του και τις νυχτερινές φωτό (είτε με την νυκερινή λήψη ενεργοποιημένη είτε χωρίς), για ημερήσιες δεν ξέρω γιατί του κάνω την πρώτη φόρτιση.

Αυτό που ήταν σκέτη απόλαυση ήταν η επικοινωνία μεταξύ του S55 και του Ζ600 πότε με το Bluetooth και πότε με τις υπέρυθρες.Αμεση μεταφορά αρχείων ήχων και εικόνων.Το άκουσμα των μελωδιών ήταν καλύτερο στο Ζ600 ενώ η διαφορά τους γιγαντωνόταν στην απεικόνιση των εικόνων.Στο Bluetooth πρόσθεσα το κάθε κινητό στη γνωστή λίστα συσκευών του άλλου με κωδικό και η μεταφορά των αρχείων πλέον ήταν παιχνίδι (πολύ σύντομο φυσικά).Οσον αφορά τους ήχους ενώ δεχόταν αρχεία midi στα mmf μου έλεγε αποτυχία λήψης αρχείου οπότε ίσως δεν τα υποστηρίζει. Αυτά προς το παρόν. :cool:

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα το είδα σε Vodafone Shop και δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα... Εκτός απο το πάχος, το VLive Z600 είναι εμφανισιακά απαίσιο! Κατακόκκινο μπροστά-πίσω! Μόνη παρηγορία οτι σου δίνει μαζί και μία σκούρα μπλέ πρόσοψη χωρίς τα λογότυπα και δώρο το Gameboard για συνδέσεις άνω του Vodafone 120... Κάτι είναι κι αυτό! Πάντως η διαφορά στην οθόνη απο το T610 είναι εμφανής (αρκετά καλύτερη) + την χαμηλή τίμη ακόμα και σαν σκέτη συσκευή (350 ευρώ)... :)

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε αν ΚΑΙ το Ζ600 εχει το ιδιο προβλημα με τις φωτογραφιες και την μνημη, οπως και το Τ610; Δηλαδη το οτι η καθε φωτο κταλαμβανει υπερβολικη μνημη σε σχεση με το πραγματικο της μεγεθος;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Τι περιορισμούς εχει ακριβώς το Vodafone live?

Εχουν χρόνο λήξης αυτοί οι περιορισμοί?

Υπάρχει άλλος τρόπος να τους ξεπεράσεις αυτούς τους περιορισμούς ή τους ...παντρεύεσαι?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

vasilis
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι. Η χωρητικοτητα του σε επαφες ποια ειναι;

Δηλ εχω στο P800 630 επαφες περιπου με πολαπλα πεδια στην καθεμια.Θα μπορω να τις περασω ολες στο Ζ600 ή οχι.

Ευχαριστω

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...