Jump to content

παρε-μοιρασε


patrickdrd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον,το ανοιγω,

στο συγκεκριμενο οποιος θελει, δηλωνει συμμετοχη για το παρε-μοιρασε του whatup και

στην συνεχεια ακολουθει ανταλλαγη μηνυματων και ανταλλαγη αριθμων, πριβε παντα,

 

οποιος δεν θελει η δεν του αρεσει η ιδεα να μην ποσταρει παρακαλω,

δεν εχουμε ορεξη για τις γκρινιες σας

Link to comment
Share on other sites

Παρών ,8 του μηνός θα έχω 600μβ για δωσιμο, το ιδανικό είναι να τα τραμπαρω με έναν για να μην μπερδευόμαστε με 100,200 σε 3 και πάνω άτομα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν μπορεί κάποιος, ας εξηγήσει τι ακριβώς πρέπει να κάνει κανείς για να έχει αυτή τη δυνατότητα. Ίσως να είναι κάποιοι που θέλουν να το κάνουν (ή, έστω, το σκέφτονται), αλλά να μη γνωρίζουν τον τρόπο.

Εγώ πχ μέχρι τώρα νόμιζα ότι απλά δίνεις από 100ΜΒ σε 3 what's up νούμερα και, επειδή ακριβώς τα δίνεις, παίρνεις συνολικά 100ΜΒ δώρο.

 

Μπορείς να δώσεις αυτά τα 300MB σε ένα μόνο νούμερο αντί για τρία διαφορετικά; Και αντίστοιχα να πάρεις 300 από ένα άλλο What's Up;

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν μπορεί κάποιος, ας εξηγήσει τι ακριβώς πρέπει να κάνει κανείς για να έχει αυτή τη δυνατότητα. Ίσως να είναι κάποιοι που θέλουν να το κάνουν (ή, έστω, το σκέφτονται), αλλά να μη γνωρίζουν τον τρόπο.

Εγώ πχ μέχρι τώρα νόμιζα ότι απλά δίνεις από 100ΜΒ σε 3 what's up νούμερα και, επειδή ακριβώς τα δίνεις, παίρνεις συνολικά 100ΜΒ δώρο.

 

Μπορείς να δώσεις αυτά τα 300MB σε ένα μόνο νούμερο αντί για τρία διαφορετικά; Και αντίστοιχα να πάρεις 300 από ένα άλλο What's Up;

 

Καλησπέρα,

 

Η υπηρεσία πάρε μοίρασε, είναι διαθέσιμη μέσω της εφαρμογής What's Up, κάθε φορά που ανανεώνεις τον χρόνο ομιλίας σου.

 

Μόλις πραγματοποιήσεις ανανέωση του χρόνου ομιλίας σου, τότε μέσω της εφαρμογής, μπορείς να διαλέξεις τρείς αριθμούς από τις επαφές σου και να τους χαρίσεις από 100MB. Τα δεδομένα έχουν διάρκεια ενός μήνα.

 

Ωστόσο αν το επιθυμείς, μπορείς και στα τρία σημεία που καταχωρείς τους παραλήπτες, να βάλεις την ίδια επαφή.

 

Αυτό θα έχει ως συνέπεια, να σταλούν και τα 300mb αποκλειστικά σε μια επαφή σου.

 

Με το που σταλούν έστω και 100mb σε κάποια επαφή σου, αυτομάτως θα πάρεις και εσύ 100mb για ένα μήνα. Είναι και τα μόνα που δικαιούσε για εσένα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν μπορεί κάποιος, ας εξηγήσει τι ακριβώς πρέπει να κάνει κανείς για να έχει αυτή τη δυνατότητα. Ίσως να είναι κάποιοι που θέλουν να το κάνουν (ή, έστω, το σκέφτονται), αλλά να μη γνωρίζουν τον τρόπο.

Εγώ πχ μέχρι τώρα νόμιζα ότι απλά δίνεις από 100ΜΒ σε 3 what's up νούμερα και, επειδή ακριβώς τα δίνεις, παίρνεις συνολικά 100ΜΒ δώρο.

 

Μπορείς να δώσεις αυτά τα 300MB σε ένα μόνο νούμερο αντί για τρία διαφορετικά; Και αντίστοιχα να πάρεις 300 από ένα άλλο What's Up;

Δίνεις 300 η 600 σε έναν και τον λες να πάρεις τα ίδια.η τα σπας σε δύο άτομα

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

το 600 βγαινει επειδη βαζουμε 2 5αρες ετσι;

αρα δινουμε 600 και παιρνουμε 600;

μμμ καλη φαση :)

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια, αν βάλεις δυο 5άρες δεν χάνεις την δυνατότητα για τα 1.2GB του reload it που θέλουν τουλάχιστον 10άρα?

 

Για να πάρεις δώρο 1200mb από το reload it, πρέπει να γίνει ανανέωση μέσω χρεωστικής.

 

Ακόμα και με δύο ανανεώσεις των 5€, μέσω χρεωστικής κάρτας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αύριο θα ανανεώσω, υπάρχει ενδιαφερόμενος για τράμπα;

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χτες τα έδωσα, σε όλα τα νήματα είχα γράψει

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στις 9/1 μπορώ ξανά

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω κι εδώ, θα το γράψω και στο άλλο νήμα για τα καρτοκινητά.

Αύριο θα κάνω ανανέωση με 2 5άρες. Όποιος έχει 3χ100 και είναι μέσα για ανταλλαγή, ας μου στείλει μήνυμα.

 

Υ.Γ. Επίσης, όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη να στείλει, εφόσον δεν έχει κάπου να τα δώσει και του πάνε τζάμπα χαμένα, ας στείλει επίσης.

Η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο μου λέει το εξής: Χρησιμοποιώντας εφαρμογές του τύπου Greenify, Clean Master ως επίσης και αντί-ιικές στη φορητή συσκευή σου, είναι σα να προσλαμβάνεις έναν παιδόφιλο babysitter να προσέχει τα παιδιά σου...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά πως μπορώ να στείλω από του πατέρα μου το κινητό που δεν είναι smartphone το πάρε μοίρασε έψαξα στο σαιτ τις cosmote αλλά δεν βρήκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να στείλω από του πατέρα μου το κινητό που δεν είναι smartphone το πάρε μοίρασε έψαξα στο σαιτ τις cosmote αλλά δεν βρήκα κάτι.

 

Θα πρέπει να μπεις στο m.whatsup.gr και συγκεκριμένα εδώ:

http://whatsup.cosmotemyview.gr/dataoffer/?size=&id=&tariffid=

 

Θα σταλεί μήνυμα στον αριθμό που θα βάλεις, είναι κωδικός επιβεβαίωσης. Από εκεί και έπειτα, μπορείς να μοιράσεις τα MB.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να μπεις στο m.whatsup.gr και συγκεκριμένα εδώ:

http://whatsup.cosmotemyview.gr/dataoffer/?size=&id=&tariffid=

 

Θα σταλεί μήνυμα στον αριθμό που θα βάλεις, είναι κωδικός επιβεβαίωσης. Από εκεί και έπειτα, μπορείς να μοιράσεις τα MB.

Ευχαριστώ πολύ φίλε με σωσες πήγαιναν χαμένα τόση μήνες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε με σωσες πήγαιναν χαμένα τόση μήνες

 

Τίποτα φίλε μου. Και εγώ δεν το γνώριζα παλιά, με αποτέλεσμα να χάνω τα MB από τη μάνα μου που έχει απλή συσκευή.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει κανείς μβ για τράμπα;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλημέρα παιδιά

Χθες πήγα να πάρω τα mb από το πάρε μοίρασε τις πεθεράς μου που είναι whats up αλλά με συμβόλαιο και ενώ τις πέρασα την εφαρμογή στο τηλέφωνο και πήγα στο πάρε μοίρασε είδα ότι δεν τα δίνει τα mb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Χθες πήγα να πάρω τα mb από το πάρε μοίρασε τις πεθεράς μου που είναι whats up αλλά με συμβόλαιο και ενώ τις πέρασα την εφαρμογή στο τηλέφωνο και πήγα στο πάρε μοίρασε είδα ότι δεν τα δίνει τα mb

 

Καλημέρα,

 

What's Up με συμβόλαιο; Τι εννοείς;

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο είναι whats up και κάθε μήνα μπαίνουν τα χρήματα αυτόματα δεν την ρώτησα πόσο είναι αλλά φαντάζομαι όπως το καρτοσυμβολαιο 20 ευρώ το μήνα.για το νούμερο το είδα στην εφαρμογή μου το βγάζει whats up
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο είναι whats up και κάθε μήνα μπαίνουν τα χρήματα αυτόματα δεν την ρώτησα πόσο είναι αλλά φαντάζομαι όπως το καρτοσυμβολαιο 20 ευρώ το μήνα.για το νούμερο το είδα στην εφαρμογή μου το βγάζει whats up

 

Αγαπητέ φίλε,

 

Άλλο What's Up άλλο Καρτοσυμβόλαιο (Όσον αφορά συγκεκριμένες υπηρεσίες). Η πεθερά σου από όσο μπορώ να καταλάβω, έχει Καρτοσυμβόλαιο. Οπότε και δεν μπορεί να κάνει χρήση της υπηρεσίας Πάρε Μοίρασε.

 

Ωστόσο το υπόλοιπο που της μένει και δεν τον χρησιμοποιεί, μπορεί να στο μεταφέρει υπό όρους.

 

Δείχνει τον αριθμό της ως What's Up, διότι στην ουσία είναι ένα αναβαθμισμένο What's Up ας το πούμε. Μπορείς να την καλεις και να καταναλώνονται τα λεπτά προς What's Up, όπως σε απλό What's Up.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...