Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2


Green_Dragon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα το ίδιο κάνει.. Πάγωμα

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε εμένα πάγωσε για 32 δευτέρα όσο και ο χρόνος και μετά κανονικά.Βεβαια η φωτό θέλει τρίποδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε εμένα πάγωσε για 32 δευτέρα όσο και ο χρόνος και μετά κανονικά.Βεβαια η φωτό θέλει τρίποδα.

 

Έχεις χίλια δίκια!!

Μόλις το δοκίμασα,δικό μου το λάθος!

Link to comment
Share on other sites

317€ έχει καινούργιο από skroutz. Αν θέλεις να το πουλήσεις, πρέπει να ρίξεις αρκετά την τιμή!

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βρε ναι το ξερω...

Απλα το δικο μου ειναι ελληνικης αντιπροσωπείας. Οτι παθει δεν το κλαις ή δεν τρεχεις...

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Βρε ναι το ξερω...

Απλα το δικο μου ειναι ελληνικης αντιπροσωπείας. Οτι παθει δεν το κλαις ή δεν τρεχεις...

Δυστυχώς τα προϊόντα της Xiaomi έχουν πολύ κακη αξία μεταπώλησης. Οι τιμές τους κατρακυλούν εύκολα προς τα κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα προϊόντα της Xiaomi έχουν πολύ κακη αξία μεταπώλησης. Οι τιμές τους κατρακυλούν εύκολα προς τα κάτω.

 

Τα προϊόντα της xiaomi έχουν σωστή αρχική αξία.Αν το αγοραζες 800 και τώρα το έδινες 300 μια χαρά θα φαινόταν.Το αγόρασες στην σωστή τιμή για αυτό που πήρες.Ποια εταιρία το κάνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Τα προϊόντα της xiaomi έχουν σωστή αρχική αξία.Αν το αγοραζες 800 και τώρα το έδινες 300 μια χαρά θα φαινόταν.Το αγόρασες στην σωστή τιμή για αυτό που πήρες.Ποια εταιρία το κάνει αυτό;

 

Αυτό που λες είναι μειονέκτημα όχι πλεονέκτημα. Αν το έχεις αγοράσει 800 και χάσεις 500 ευρώ την έχεις πατήσει άσχημα. Για αυτό δεν πρέπει να τα αγοράσεις τα Xiaomi με το που βγαίνουν. Πρέπει να περιμένεις λίγο να πέσει η τιμή τους

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοούσε τις πανάκριβες ναυαρχίδες των πιο μεγάλων brand name ...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι μειονέκτημα όχι πλεονέκτημα. Αν το έχεις αγοράσει 800 και χάσεις 500 ευρώ την έχεις πατήσει άσχημα. Για αυτό δεν πρέπει να τα αγοράσεις τα Xiaomi με το που βγαίνουν. Πρέπει να περιμένεις λίγο να πέσει η τιμή τους

 

Για καποιον που θελει να αλλαζει κινητο κάθε 3-4 μηνες ισχυει αυτό αλλα για ολες τις εταιριες.Παρε το iPhone x 1000€ μετα από τρεις μηνες χρηση ποσο θα το πουλήσεις?900€?Το xiaomi των ιδιων επιδοσεων για κινητο θα το παρεις αρχικη 560€.Τα μισα που εδωσες για τις άλλες ναυαρχιδες.Οποτε και 350 να το δωσεις μετα από 3 μηνες και παρεις το καινουριο της xiaomi παλι κερδισμένος θα εισαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελαυταια ενω εχω ενδειξη 4g στο κινητο δε εχει συνδεση στο ιντερνετ. αυτο συνεβει και στο βολο που ημουν αλλα και κεντρο στη αθηνα, συνδεση με wind. εχετε και εσεις τετοιο θεμα?
Link to comment
Share on other sites

τελαυταια ενω εχω ενδειξη 4g στο κινητο δε εχει συνδεση στο ιντερνετ. αυτο συνεβει και στο βολο που ημουν αλλα και κεντρο στη αθηνα, συνδεση με wind. εχετε και εσεις τετοιο θεμα?

 

Το οτι εχεις ένδειξη 4G δε συμαινει τιποτα. Αλλο το εχω 4G και αλλο το εχω τα δεδομενα ανοιχτα.

Και κλείστα να ειναι τα δεδομενα την ενδειξη την εχεις οταν εισαι σε δίκτυο 4G.

Πιθανον εχεις κλειστα τα δεδομένα.

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Συνδεση εχεις η καρτα?Αν εχεις καρτα και δεν εχεις λεφτα μεσα δεν συνδέεται.
Link to comment
Share on other sites

Το οτι εχεις ένδειξη 4G δε συμαινει τιποτα. Αλλο το εχω 4G και αλλο το εχω τα δεδομενα ανοιχτα.

Και κλείστα να ειναι τα δεδομενα την ενδειξη την εχεις οταν εισαι σε δίκτυο 4G.

Πιθανον εχεις κλειστα τα δεδομένα.

τα δεδομενα ειναι ανοιχτα. ποτε δε κλεινω ουτε τα δεδομενα ουτε το wifi. επισης για να απαντησω και στο αλλο φιλο εχω διαθεσιμα γιγα και χρηματα.

εχει καποιος το ιδιο θεμα;;

Link to comment
Share on other sites

τα δεδομενα ειναι ανοιχτα. ποτε δε κλεινω ουτε τα δεδομενα ουτε το wifi. επισης για να απαντησω και στο αλλο φιλο εχω διαθεσιμα γιγα και χρηματα.

εχει καποιος το ιδιο θεμα;;

 

Κράτα πατημένο αύξηση έντασης και κουμπί ανοίγματος για 5 δευτέρα να κάνει soft reset.Πιστευω μετά θα είσαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

τα δεδομενα ειναι ανοιχτα. ποτε δε κλεινω ουτε τα δεδομενα ουτε το wifi. επισης για να απαντησω και στο αλλο φιλο εχω διαθεσιμα γιγα και χρηματα.

εχει καποιος το ιδιο θεμα;;

Εχεις ανοιχτή την περιαγωγή δεδομένων ;

Δοκίμασε να την έχεις πάντα ανοιχτή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Νέος στην παρέα

Από οθόνη κλειδώματος γιατί δεν μπορώ να κάνω γρήγορη απάντηση στο viber;

Δεν βολεύει καθόλου κάθε φορά να μπαίνεις μέσα στην εφαρμογή για να απαντήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει Gorilla glass το τηλέφωνο ή όχι?

Τόσες πολλές γρατζουνιές δεν έχω ξαναδεί σε τηλέφωνο μου

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει Gorilla glass το τηλέφωνο ή όχι?

Τόσες πολλές γρατζουνιές δεν έχω ξαναδεί σε τηλέφωνο μου

Σύμφωνα με τα επίσημα specs φοράει Gorilla glass 4.

Μου κάνει εντύπωση γιατί στο δικό μου εδώ και 6 μήνες που το έχω δεν υπάρχει ίχνος γρατσουνιάς, αν και έχει φάει κάτι κοπανήματα.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα επίσημα specs φοράει Gorilla glass 4.

Μου κάνει εντύπωση γιατί στο δικό μου εδώ και 6 μήνες που το έχω δεν υπάρχει ίχνος γρατσουνιάς, αν και έχει φάει κάτι κοπανήματα.

Το έχεις δει καλά κάτω από φως και δεν έχει ψιλό γρατζουνιές?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δει καλά κάτω από φως και δεν έχει ψιλό γρατζουνιές?

Πριν λίγες μέρες που καθάρισα την οθόνη του ήταν κομπλέ.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Με την 10 σταθερή έβγαλα 8.35 ώρες.Καλα είναι ;
Παρα πολύ καλά, εγώ με Global beta και μια καρτα σιμ βγάζω γύρω στις 6:30 ώρες
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...