Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την 11.3 και από πίσω τζαμάκι, με ασύρματη φόρτιση ψιλό ζεσταίνεται όπως και σε κάποιες άλλες περιπτώσεις αλλά όχι ενοχλητικά αλλά δν πειράζει προκειμένου να είναι γρήγορο γιατί αυτά πάνε κ λίγο αναλογικά. Όταν λες για Μάκ κτλ εννοείς ότι δν υπάρχει για iOS εφαρμογή ή ότι υπάρχει;

Η κάμερα του χ είναι καλύτερη (τουλάχιστον η μπροστά κ η δευτερεύουσα) όποτε πως ήταν καλύτερο το 8 πλας;

 

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει εφαρμογή IOS δεν το έχω ψάξει. Στα δικά μου κριτήρια οι βραδινές φωτογραφίες είναι πολύ καλύτερες όπως και το βίντεο με 8 πλας.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 11.3 και από πίσω τζαμάκι, με ασύρματη φόρτιση ψιλό ζεσταίνεται όπως και σε κάποιες άλλες περιπτώσεις αλλά όχι ενοχλητικά αλλά δν πειράζει προκειμένου να είναι γρήγορο γιατί αυτά πάνε κ λίγο αναλογικά. Όταν λες για Μάκ κτλ εννοείς ότι δν υπάρχει για iOS εφαρμογή ή ότι υπάρχει;

Η κάμερα του χ είναι καλύτερη (τουλάχιστον η μπροστά κ η δευτερεύουσα) όποτε πως ήταν καλύτερο το 8 πλας;

 

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει εφαρμογή IOS δεν το έχω ψάξει. Στα δικά μου κριτήρια οι βραδινές φωτογραφίες είναι πολύ καλύτερες όπως και το βίντεο με 8 πλας.

Αυτό δεν έχει καμμία λογική και επειδή είχα και τα δυο σου λέω κ πρακτικά ότι δεν ισχύει, ψάξε το θέμα στην συσκευή σου, αυτό στο λέω σίγουρα.

Η βασική κάμερα είναι η ίδια (οπίσθια) και ο τηλεφακος βελτιωμένος, σε συνθήκες μη καλού φωτισμού και χωρίς ζουμ δουλεύει η βασική κάμερα που είναι ακριβός η ίδια κ με το ίδιο λογισμικό, το χ υπερέχει μόνο στον τηλεφακο που όμως ενεργοποιείται μόνο με ζουμ κ πολύ καλές συνθήκες για το 8 πλας και απλά καλές για το χ (λόγο διαφοράς στο διάφραγμα). Το 8 δεν γίνεται να υπερέχει σε καμία συνθήκη, αλλά στις περισσότερες είναι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Smoothness, updates στην ώρα τους, καλύτερη μπαταρία, σύνδεση με apple tv, μικρότερο μέγεθος :)

 

Ούτε καλύτερο smoothness ούτε καλύτερη μπαταρία θα δεις και τα updates στην ώρα τους είναι σχετικό πάντα και παντού.

 

Στην 11.3 φτάσαμε(Beta) και ακόμα να δούμε μια ομαλότητα και σταθερότητα σε υψηλό βαθμό.

 

Και κάμερα σαφώς χειρότερες επιδόσεις ειδικά σε low light που πασχίζει η Apple.

 

Στα αλλά ναι αν είναι κριτήριο για εσένα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Σκέφτομαι να αγοράσω το χ και ήθελα να σας ρωτήσω 2 πράγματα:

 

-προερχόμενος από το Νοτε 8 με 6gm ram όπου το multitasking του ήταν υποδειγματικό, θα αντιμετωπίσω λέτε θέματα με τa 3gb ram στο ios 11; πριν το νοτε 8 είχα phone 7 plus (με ios 10) και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

-ξέρετε κάποια προσφορά που να είναι σε εξέλιξη και κάποιο αξιόπιστο μαγαζί από skroutz;

 

Η αγορά θα γίνει μέσω debit card.

 

Σας ευχαριστώ πολύ :)

Φίλε multitasking δεν είναι να σου κρατάει 10 εφαρμογές ανοιχτές για ώρες που φυσικά δεν μπορεί να το κάνει τόσο καλα όπως το note και κάθε Android με 6 γιγα ράμ. Υπάρχουν πολλά συγκριτικά που φαίνεται ότι χωλαίνει το iPhone και τα 3 γιγα είναι λίγα. Multitasking όμως αληθινό είναι να έχεις 2 εφαρμογές ανοιχτές on screen να τρέχουν. Αυτό το ios δεν επιτρέπει να γίνει όπως φυσικά και 10αδες αλλά σοβαρά πράγματα. Αν δεν είχες ios ποτέ κάτσε εκεί που είσαι. Εγώ είχα μετανιώσει πολύ την μετάβαση στο ios και άμεσα επέστρεψα πίσω. Επίσης συμφωνώ 100% με τον Αλέξ. Είναι πίσω το ios.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ούτε καλύτερο smoothness ούτε καλύτερη μπαταρία θα δεις και τα updates στην ώρα τους είναι σχετικό πάντα και παντού.

 

Στην 11.3 φτάσαμε(Beta) και ακόμα να δούμε μια ομαλότητα και σταθερότητα σε υψηλό βαθμό.

 

Και κάμερα σαφώς χειρότερες επιδόσεις ειδικά σε low light που πασχίζει η Apple.

 

Στα αλλά ναι αν είναι κριτήριο για εσένα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Καλά στο smoothness ποτέ δεν υπήρχε θέμα, όχι στο Χ αλλά ούτε καν στο 6s. Τα updates επίσης γιατί είναι σχετικό; Με το που βγει update έρχεται στη συσκευή σου. Τουλάχιστον γ αυτό δεν μπορούν να μιλάνε στη samsung με τα updates ένα 8μηνο μετά. Και για την κάμερα ναι σε low light τραβάει πιο πολύ φως του note αλλά καίει τα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε multitasking δεν είναι να σου κρατάει 10 εφαρμογές ανοιχτές για ώρες που φυσικά δεν μπορεί να το κάνει τόσο καλα όπως το note και κάθε Android με 6 γιγα ράμ. Υπάρχουν πολλά συγκριτικά που φαίνεται ότι χωλαίνει το iPhone και τα 3 γιγα είναι λίγα. Multitasking όμως αληθινό είναι να έχεις 2 εφαρμογές ανοιχτές on screen να τρέχουν. Αυτό το ios δεν επιτρέπει να γίνει όπως φυσικά και 10αδες αλλά σοβαρά πράγματα. Αν δεν είχες ios ποτέ κάτσε εκεί που είσαι. Εγώ είχα μετανιώσει πολύ την μετάβαση στο ios και άμεσα επέστρεψα πίσω. Επίσης συμφωνώ 100% με τον Αλέξ. Είναι πίσω το ios.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

 

Κι επειδή το λες εσυ τι σημαίνει ότι ισχύει κιόλας;

Πίσω είναι το Android και θα συνεχίσει κιόλας να είναι

Στο iPad τρέχουν δίπλα δίπλα εφαρμογές ταυτόχρονα

Όποτε το iOS δεν έχει πρόβλημα να το κάνει

Απλά η Apple έχει διαφορετική φιλοσοφία από αυτήν που έχεις εσυ και όλοι οι άλλοι που έχετε Android

Κι εγώ θα ηθελα το Android διαφορετικό αλλά η google δεν μου κάνει την χάρη

 

Γι αυτό υπάρχουν διαφορα λειτουργικά και εκατοντάδες συσκευές για να βολεύονται όλοι σύμφωνα με τις ανάγκες τους

 

Κάποιους μας βολεύει το iPhone

Απορώ πως μερικοί θεωρείται ότι επειδή εσάς κάτι σας λείπει πρέπει να είναι και έλλειψη για κάποιους άλλους

 

Το 95% των φίλων μου και γνωστών που έχουν Android δεν ξέρουν καν ότι έχει δυνατότητα να έχουν δυο εφαρμογές ταυτόχρονα όποτε μην μας λες για έλλειψη

 

Ο κόσμος σήμερα πιστεύω θέλει να μπαίνει Facebook και να βγάζει καλές selfie. Αυτές είναι οι πολύτιμες ανάγκες που εξυπηρετούν οι συσκευές έξω στην αγορά

 

Εγώ κι εσυ που ξέρουμε 5 πράγματα παραπάνω είμαστε η συντριπτική μειονότητα και δεν μας υπολογίζει κανείς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλά στο smoothness ποτέ δεν υπήρχε θέμα, όχι στο Χ αλλά ούτε καν στο 6s. Τα updates επίσης γιατί είναι σχετικό; Με το που βγει update έρχεται στη συσκευή σου. Τουλάχιστον γ αυτό δεν μπορούν να μιλάνε στη samsung με τα updates ένα 8μηνο μετά. Και για την κάμερα ναι σε low light τραβάει πιο πολύ φως του note αλλά καίει τα χρώματα.

Σχετικό ειναι διοτι αν βγει ενα update μαπα μετα πρεπει να περιμένεις το επόμενο να διορθώσει τα κακως κειμενα και στο μεσοδιάστημα είσαι με την μάπα έκδοση.

Τι να το κανω να μου ερθει στην ωρα μου αλλα το αποτέλεσμα να ειναι χειρότερο απο το ηδη υπάρχον?

Και ουκ λιγες φορές ενα update κατι φτιαχνει και χαλάει κατι άλλο.

Το εχω δει το έργο δεκάδες φορές και σε android και ios.;)

 

Για αυτο και το θεμα των updates ειναι πάντα και παντού σχετικό.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θίγεσαι ρε φίλε; είπα κάτι που δεν ισχύει; ποιο iPad μου αναφέρεις εδώ μιλάμε για τηλέφωνα. Για εργαλεία στην καθημερινότητα μας. Μην φανμποιζεται δεν είναι δική σας ή εταιρεία. Επίσης όπως λες ο κόσμος θέλει τα smartphone για fb και selfie ωραία και γιατί να πληρώνει 1000 και 1500 ευρώ για κάτι αστείο; Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Γιατι θίγεσαι ρε φίλε; είπα κάτι που δεν ισχύει; ποιο iPad μου αναφέρεις εδώ μιλάμε για τηλέφωνα. Για εργαλεία στην καθημερινότητα μας. Μην φανμποιζεται δεν είναι δική σας ή εταιρεία. Επίσης όπως λες ο κόσμος θέλει τα smartphone για fb και selfie ωραία και γιατί να πληρώνει 1000 και 1500 ευρώ για κάτι αστείο;

 

Δεν θίγομαι

Μπήκες εδώ να μας πεις ότι πήρες Android και ότι το iOS έχει ελλείψεις

Μπορείς να ασχοληθείς με την συσκευή που έχεις δεν χρειαζόμαστε off topic

Σου αναφέρει ξεκάθαρα πιο επάνω ότι ήταν κάτοχος iPhone 7 Plus με iOS 10 και δεν είχε κανένα πρόβλημα κι εσυ του λες «αν δεν είχες ποτε iOS κάτσε εκεί που είσαι»

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Σκέφτομαι να αγοράσω το χ και ήθελα να σας ρωτήσω 2 πράγματα:

 

-προερχόμενος από το Νοτε 8 με 6gm ram όπου το multitasking του ήταν υποδειγματικό, θα αντιμετωπίσω λέτε θέματα με τa 3gb ram στο ios 11; πριν το νοτε 8 είχα phone 7 plus (με ios 10) και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

-ξέρετε κάποια προσφορά που να είναι σε εξέλιξη και κάποιο αξιόπιστο μαγαζί από skroutz;

 

Η αγορά θα γίνει μέσω debit card.

 

Σας ευχαριστώ πολύ :)

 

Έχεις το ΝΟΤΕ 8 και θέλεις να πάρεις το Χ .Από τη μια ναυαρχίδα στην άλλη .Φέτος βγήκανε και τα δυο ..Είχες πριν Iphone 7 και δεν είχες κανένα πρόβλημα .Αυτόν που θα ρωτήσεις πρώτα είναι ο εαυτός σου και η τσέπη σου. Εαν έχεις κολλήσει με το Χ θα σου πρότεινα να μην ακούς κανένα ξερόλα και να βρεις ένα άτομο που να είναι κάτοχος για να δεις τι γίνεται..αλλά ουσιαστικά το IOS είναι το ίδιο και στο 7 αρι που είχες εκτός από τις μικρές βελτιώσεις του μοντέλου .Είναι πολλά τα λεφτά Αρη :X

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάνω παράθεση σε όλες τις παραπάνω απαντήσεις σας, καταρχήν να σας ευχαριστήσω για το feedback σας.

Έχω εμπειρία τόσο από ios (είχα 6s, 6s plus, 7 plus 3 χρόνια και πιο πριν μόνο android) και είχα και το ν οτε 8 από day1.

Αυτό που με ξίνισε λίγο στο νοτε8 ήταν το μέγεθος και η μπαταρία. Επίσης δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι με το ios αισθάνομαι ότι έχω ένα πιο σταθερό λειτουργικό και καλογραμμένες εφαρμογές και ότι έχω άψογη διαχείριση αυτονομίας. Σίγουρα το νότε σου δίνει πάρα πολλές δυνατότητες παραπάνω όμως στην καθημερινότητά μου δεν τις χρειάζομαι.

ΟΜΩΣ έχω κουραστεί να αλλάζω κάθε τόσο συσκευές. Θέλω αυτό που θα πάρω τώρα να είναι future proof.

Το μόνο που με ανησυχεί στο Χ είναι τα 3gb ram.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Για τα 3GB RAM είναι καθαρά θέμα υλοποίησης στο λειτουργικό. Στο ios 10 ήμασταν μια χαρά. Και μάλιστα είχα 2GB RAM τότε όχι 3. Αν θέλεις περίμενε το ios 11.3 που θα βγει σε ένα μήνα και δες τα reviews τότε για να είσαι σίγουρος.
Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάνω παράθεση σε όλες τις παραπάνω απαντήσεις σας, καταρχήν να σας ευχαριστήσω για το feedback σας.

Έχω εμπειρία τόσο από ios (είχα 6s, 6s plus, 7 plus 3 χρόνια και πιο πριν μόνο android) και είχα και το ν οτε 8 από day1.

Αυτό που με ξίνισε λίγο στο νοτε8 ήταν το μέγεθος και η μπαταρία. Επίσης δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι με το ios αισθάνομαι ότι έχω ένα πιο σταθερό λειτουργικό και καλογραμμένες εφαρμογές και ότι έχω άψογη διαχείριση αυτονομίας. Σίγουρα το νότε σου δίνει πάρα πολλές δυνατότητες παραπάνω όμως στην καθημερινότητά μου δεν τις χρειάζομαι.

ΟΜΩΣ έχω κουραστεί να αλλάζω κάθε τόσο συσκευές. Θέλω αυτό που θα πάρω τώρα να είναι future proof.

Το μόνο που με ανησυχεί στο Χ είναι τα 3gb ram.

 

Το iPhone 6s με τα 2gb ram δουλεύει μια χαρά

Το iPhone 7-8 Plus με τα 3gb ram δουλεύει το ίδιο καλά

Πως τότε το iPhone X να μην δουλεύει;

Τουλάχιστον 3 χρόνια όλες οι Apple συσκευές δουλεύουν καλά χωρίς πρόβλημα με κλειστά μάτια

Τι άλλο να πούμε;

Το iPhone se δουλεύει πάλι το ίδιο καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone 6s με τα 2gb ram δουλεύει μια χαρά

Το iPhone 7-8 Plus με τα 3gb ram δουλεύει το ίδιο καλά

Πως τότε το iPhone X να μην δουλεύει;

Τουλάχιστον 3 χρόνια όλες οι Apple συσκευές δουλεύουν καλά χωρίς πρόβλημα με κλειστά μάτια

Τι άλλο να πούμε;

Το iPhone se δουλεύει πάλι το ίδιο καλά

 

Τάσο έχει γεμίσει το ίντερνετ αναφορές σχετικά με το κακό ram management σχεδόν σε όλα τα iphones λόγω ios11 τόσο καιρό τώρα. Αυτό με ανησυχεί κάπως ξέρεις διότι αν δεν διορθωθεί σε επόμενο update τότε αυτομάτως γίνεται life-limited;)

Γιαυτό είπα να ρωτήσω κατόχους του Χ, μοντέλο το οποίο και ενδιαφέρομαι να αγοράσω, να μου πουν από πρώτο χέρι εντυπώσεις.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Τάσο έχει γεμίσει το ίντερνετ αναφορές σχετικά με το κακό ram management σχεδόν σε όλα τα iphones λόγω ios11 τόσο καιρό τώρα. Αυτό με ανησυχεί κάπως ξέρεις διότι αν δεν διορθωθεί σε επόμενο update τότε αυτομάτως γίνεται life-limited;)

Γιαυτό είπα να ρωτήσω κατόχους του Χ, μοντέλο το οποίο και ενδιαφέρομαι να αγοράσω, να μου πουν από πρώτο χέρι εντυπώσεις.

 

Αν χρειάζεσαι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ εφαρμογές που να μην κάνουν ποτε refresh κατά τη διάρκεια της ημέρας, το iOS δεν θα σου κάνει ούτε με 16gb ram, διότι όλα μπαίνουν για ύπνο από το λειτουργικό κάποια στιγμή ανεξαρτήτως ελεύθερης μνήμης η όχι. Αυτό γίνεται για λόγους αυτονομίας. Γι’αυτό και σε standby τα iPhones δεν χάνουν ούτε 1%/ώρα.

Αν όμως στα 15-20 λεπτά που θα το δουλέψεις, θελεις να αλλάζεις μεταξυ πχ 5-6 εφαρμογών όπως το 99,9% του πλανήτη, δεν θα ιδρώσεις καν.

Link to comment
Share on other sites

Τάσο έχει γεμίσει το ίντερνετ αναφορές σχετικά με το κακό ram management σχεδόν σε όλα τα iphones λόγω ios11 τόσο καιρό τώρα. Αυτό με ανησυχεί κάπως ξέρεις διότι αν δεν διορθωθεί σε επόμενο update τότε αυτομάτως γίνεται life-limited;)

Γιαυτό είπα να ρωτήσω κατόχους του Χ, μοντέλο το οποίο και ενδιαφέρομαι να αγοράσω, να μου πουν από πρώτο χέρι εντυπώσεις.

 

Υπήρχε τέτοιο πρόβλημα σε προηγούμενες υπό εκδόσεις του ιός 11

Πλέον δεν υπάρχει θέμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε τέτοιο πρόβλημα σε προηγούμενες υπό εκδόσεις του ιός 11

Πλέον δεν υπάρχει θέμα

Εφόσον είναι έτσι, τότε αλλάζει το πράγμα

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι έτσι, τότε αλλάζει το πράγμα

 

Σε παλαιότερα μοντέλα ήταν πολύ εμφανές

Στο iPhone X ίσως και από τις πρώτες εκδόσεις του iOS 11 να δούλευε κανονικά

Είδες εσυ αναφορές γενικότερα για το iOS 11 ή για το iOS 11 στο iPhone X?

Γιατί άλλο το hardware του X κι άλλο του 6...

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε παλαιότερα μοντέλα ήταν πολύ εμφανές

Στο iPhone X ίσως και από τις πρώτες εκδόσεις του iOS 11 να δούλευε κανονικά

Είδες εσυ αναφορές γενικότερα για το iOS 11 ή για το iOS 11 στο iPhone X?

Γιατί άλλο το hardware του X κι άλλο του 6...

 

Εδω στον Κολοκοτρώνη μου στο 6 αρι με hardware του 14 και πάει τρένο η 11 αρα

Link to comment
Share on other sites

Σε παλαιότερα μοντέλα ήταν πολύ εμφανές

Στο iPhone X ίσως και από τις πρώτες εκδόσεις του iOS 11 να δούλευε κανονικά

Είδες εσυ αναφορές γενικότερα για το iOS 11 ή για το iOS 11 στο iPhone X?

Γιατί άλλο το hardware του X κι άλλο του 6...

Και για τα δύο που λες βρήκα αναφορές Τασο. Ως γενική ετυμηγορία πάντως ήταν πως το ios 11 δημιουργούσε ram management issues σε διάφορα μοντέλα iphone.

 

Στάλθηκε από το G3112 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Και για τα δύο που λες βρήκα αναφορές Τασο. Ως γενική ετυμηγορία πάντως ήταν πως το ios 11 δημιουργούσε ram management issues σε διάφορα μοντέλα iphone.

 

Στάλθηκε από το G3112 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ψάξε καλύτερα στο YouTube iOS 11.2.5 iPhone X και θα δεις ότι δουλεύει μια χαρά

Το λένε άλλωστε και όσοι το έχουν το κινητό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε καλύτερα στο YouTube iOS 11.2.5 iPhone X και θα δεις ότι δουλεύει μια χαρά

Το λένε άλλωστε και όσοι το έχουν το κινητό

Οκ αυτό θα κάνω. Θα ψάξω να βρω κάποια βίντεο για ios 11.2.5 στο iPhone x.

 

Στάλθηκε από το G3112 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ερωτηση. Αν κλεισουμε το κινητο αφου το συνδεσουμε στο φορτιστη, υπαρχει τροπος να δουμε την πορεια της φορτισης (ποσοστο κλπ)?

Επισης, ποιος είναι ο χρονος φορτισης (κατά προσεγγιση) με το μαμα φορτιστη? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ερωτηση. Αν κλεισουμε το κινητο αφου το συνδεσουμε στο φορτιστη, υπαρχει τροπος να δουμε την πορεια της φορτισης (ποσοστο κλπ)?

Επισης, ποιος είναι ο χρονος φορτισης (κατά προσεγγιση) με το μαμα φορτιστη? Ευχαριστω.

 

Σε κάποια φάση θα ενεργοποιηθεί το κινητό ούτως ή άλλως. Με τον μαμά 5W δυομιση ώρες περίπου πιστεύω για 0-100%. Πάρε κάποιον άλλο γιατί δεν παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια φάση θα ενεργοποιηθεί το κινητό ούτως ή άλλως. Με τον μαμά 5W δυομιση ώρες περίπου πιστεύω για 0-100%. Πάρε κάποιον άλλο γιατί δεν παλεύεται.

Αν το συνδεσεις οντας κλειστο, πραγματι θα εκκινησει. Αν όμως είναι ανοιχτο, συνδεσεις φορτιστη και κανεις shut down, δεν ανοιγει (αυτό κανω, αυτή τη στιγμη, στην πρωτη του φορτιση). Οποτε είναι blind task η υποθεση φορτιση σε αυτή την περιπτωση...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...