Jump to content

Phone 8 Plus


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως θα γίνει να μετράει από το 100% όπως σε αυτό το γράφημα και όχι από πριν, ώστε να μη κάνουμε προσθέσεις τους χρόνους ανα ώρα;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δοκίμασα την 12 στις πρώτες beta αλλά είχε αρκετά εκνευριστικά bugs. Η τελική όμως είναι άψογη σε όλα!

 

Ήταν γρήγορο το τηλέφωνο όμως τώρα έγινε πιο αποκρίσιμο. Το αδικούσε η 11.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα πηγαίνει καλύτερα με το 12...
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πως είναι;

 

Νομίζω πηγαίνει καλύτερα, αλλα δεν είμαι σιγουρος ακόμα, θα ξέρω σε μια εβδομάδα.

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στα ίδια επίπεδα με 11.4.1. Το bug που ενώ είσαι στο αθόρυβο, ανοίγεις ρυθμίσεις και αρχίζει για λίγο να ακούγεται το ringtone χωρίς να πατήσεις τίποτα ακόμα δεν το έφτιαξαν. Τραγικό.
Link to comment
Share on other sites

Άντε να περάσει η καψούρα του πρώτου καιρού γιατί το ταμπλετοποιησα κανονικά.

 

c11786e083598d26aeeebea8395fda3a.png

f583bbf785a1ae77ce278e18d44431b3.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο update θα ήθελα να επιλέγουμε εμείς στον χρόνο επι οθόνης, από ποια χρονική στιγμή και μετά να μας δείξει τις ώρες και όχι ανα ημέρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο update θα ήθελα να επιλέγουμε εμείς στον χρόνο επι οθόνης, από ποια χρονική στιγμή και μετά να μας δείξει τις ώρες και όχι ανα ημέρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Μακάρι να το δώσουν σε επόμενη ενημέρωση.

 

e0a831225b5573a75a9ecfe91bd4223c.png

668309a23e89355c225f8697fab904da.png

289972050163ea6eb82d3a01b6157c3e.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, με καινούργια μπαταρία στο iOS 11 έβγαζες 10+ ώρες με νορμαλ χρήση, που μεταφράζεται σε 8+ ώρες οθόνης στο iOS 12

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι λειτουργεί ο επεξεργαστής με κλειστή οθόνη, απλά πλέον στο δείχνει ξεχωριστά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, με καινούργια μπαταρία στο iOS 11 έβγαζες 10+ ώρες με νορμαλ χρήση, που μεταφράζεται σε 8+ ώρες οθόνης στο iOS 12

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν δεις το 10+ με την 11 είναι με 14 ώρες αναμονή ενω εδώ είναι με 24 ώρες.

Όπως και να έχει μιλάμε για πολύ καλούς χρόνους.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,σκέφτομαι να έρθω σε αυτό μοντέλο μιας και θέλω κουμπί και πιο μεγάλη οθόνη από τα καινούρια μοντέλα. Και η τιμή είναι καλή 869 ευρώ. Σε μπαταρία και κάμερα είναι κομπλέ με το iOS 12; Αξίζει σαν συσκευή λέτε μετά από ένα χρόνο;

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,σκέφτομαι να έρθω σε αυτό μοντέλο μιας και θέλω κουμπί και πιο μεγάλη οθόνη από τα καινούρια μοντέλα. Και η τιμή είναι καλή 869 ευρώ. Σε μπαταρία και κάμερα είναι κομπλέ με το iOS 12; Αξίζει σαν συσκευή λέτε μετά από ένα χρόνο;

 

Στάλθηκε από Χαβάη

 

 

 

Πιστεύω ότι το iPhone 8 είναι η καλύτερη επιλογή σε Apple αυτή τη στιγμή.

 

Για μένα ή επιλέγει κανείς ένα από τα XS ή XS Max ή το iPhone 8. Το κινητό έχει ένα πολύ δυνατό επεξεργαστή και τα περισσότερα από τα μεγαλύτερα αδέρφια του.

 

Πιστεύω ότι άνετα θα σου κρατήσει τουλάχιστον τετραετία (εγώ 4 χρόνια έμεινα με iPhone 6).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το iPhone 8 είναι η καλύτερη επιλογή σε Apple αυτή τη στιγμή.

 

Για μένα ή επιλέγει κανείς ένα από τα XS ή XS Max ή το iPhone 8. Το κινητό έχει ένα πολύ δυνατό επεξεργαστή και τα περισσότερα από τα μεγαλύτερα αδέρφια του.

 

Πιστεύω ότι άνετα θα σου κρατήσει τουλάχιστον τετραετία (εγώ 4 χρόνια έμεινα με iPhone 6).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτό πιστεύω και γω. Την νέα σειρά δεν την αγγίζω οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρεωθώ για να την πάρω
το 8 plus εχει διαφορα στην οθονη με το x,xs kai max?
Έχει άλλη αναλογία οθόνης . Δεν μιλάμε για το max που είναι όλο οθόνη. Αλλά για τα X, Xs. Προτιμω touch id κ πιο πλατιά οθόνη. Συν ότι θα έχει μεγαλύτερη μπαταρία. Βέβαια θα χάσω σε οθόνη σε σχέση με τη σειρά Χ.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και γω. Την νέα σειρά δεν την αγγίζω οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρεωθώ για να την πάρω Έχει άλλη αναλογία οθόνης . Δεν μιλάμε για το max που είναι όλο οθόνη. Αλλά για τα X, Xs. Προτιμω touch id κ πιο πλατιά οθόνη. Συν ότι θα έχει μεγαλύτερη μπαταρία. Βέβαια θα χάσω σε οθόνη σε σχέση με τη σειρά Χ.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

 

Αν πούμε συγκριτικά με το XR (γιατί τα άλλα δεν τα σκέφτομαι κάν, οι τιμές είναι τρελές) που θα πηγαίνατε;

 

Αξίζει να περιμένω το καινούριο (XR) ή να πάω στο 8plus? Μπορεί να έχω ξαναρωτήσει, δε θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Αν πούμε συγκριτικά με το XR (γιατί τα άλλα δεν τα σκέφτομαι κάν, οι τιμές είναι τρελές) που θα πηγαίνατε;

 

 

 

Αξίζει να περιμένω το καινούριο (XR) ή να πάω στο 8plus? Μπορεί να έχω ξαναρωτήσει, δε θυμάμαι.

 

 

 

Οθόνη 16:9 χωρίς δρακουλοδοντα.

Fingerprint/Home button.

Κλασική γραμμή με μεγάλα bezels.

 

Αν κάποιο ή όλα από τα παραπάνω σε απωθουν περίμενε το Xr.

 

Εμένα όλα τα παραπάνω μαζι με το κόκκινο χρώμα με τουμπαρανε και τους έδωσα τα ευρώ μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συγχωρείτε αλλά το xr θα έχει πολύ χάλια οθόνη σε σύγκριση με το 8 plus .

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ένας πάλι άλλος λόγος που σκέφτομαι το 8 plus είναι ότι το XR θα καταλήξει κάτι σαν το iPhone 5c που στο τέλος όλα πετάχτηκαν στον κάλαθο καθώς και οι αναβαθμίσεις του σε λογισμικό πέθαναν νωρίτερα από το 5s που κυκολοφόρησε μαζί του.

 

Νομίζω ότι το πράγμα κάνει μπαμ από μακρυά..

Link to comment
Share on other sites

ένας πάλι άλλος λόγος που σκέφτομαι το 8 plus είναι ότι το XR θα καταλήξει κάτι σαν το iPhone 5c που στο τέλος όλα πετάχτηκαν στον κάλαθο καθώς και οι αναβαθμίσεις του σε λογισμικό πέθαναν νωρίτερα από το 5s που κυκολοφόρησε μαζί του.

 

Νομίζω ότι το πράγμα κάνει μπαμ από μακρυά..

 

Ναι γιατί το 5c έφερε τον αρχαίο επεξεργαστή του iPhone 5. Μαζί και στα δυο μοντέλα σταμάτησαν οι αναβαθμίσεις. Και πιο το νόημα τη στιγμή που ο επεξεργαστής ήταν 32αρης και το 5s και πάνω ήταν 64αρης και μάλιστα ήδη το AppStore δεν υποστηρίζει 32bit εφαρμογές πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί το 5c έφερε τον αρχαίο επεξεργαστή του iPhone 5. Μαζί και στα δυο μοντέλα σταμάτησαν οι αναβαθμίσεις. Και πιο το νόημα τη στιγμή που ο επεξεργαστής ήταν 32αρης και το 5s και πάνω ήταν 64αρης και μάλιστα ήδη το AppStore δεν υποστηρίζει 32bit εφαρμογές πλέον.

 

Το XR δε θα έχει όμως τον Α11. Ωστόσο κάτι μου λέει ότι θα πάει στον κάλαθο νωρίς....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και γω. Την νέα σειρά δεν την αγγίζω οικονομικά και δεν χρειάζεται να χρεωθώ για να την πάρω Έχει άλλη αναλογία οθόνης . Δεν μιλάμε για το max που είναι όλο οθόνη. Αλλά για τα X, Xs. Προτιμω touch id κ πιο πλατιά οθόνη. Συν ότι θα έχει μεγαλύτερη μπαταρία. Βέβαια θα χάσω σε οθόνη σε σχέση με τη σειρά Χ.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

και ομως σε βιντεο εχω δει το 8 plus ειναι μεγαλυτερο σε μεγεθος απο το Χ

το xs max με τα χαρακτηριστηκα που εχει στο skoytz το δειχνει Super AMOLED αλλα oled δεν ειναι?ενω το Χ το αναφερει σε Super Retina

το 8 plus εχει 2691 mAh

το Χ 2716 mAh

ΧS 2658 mAh

XS MAX 3174 mAh

Link to comment
Share on other sites

Το XR δε θα έχει όμως τον Α11. Ωστόσο κάτι μου λέει ότι θα πάει στον κάλαθο νωρίς....

 

Αποκλείεται να πάει στον καλαθο διότι φοράει τον Α12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Phone 8 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...