Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν έχω θέμα με την υπόλοιπη rom ώστε να ασχοληθώ με αυτό το κομμάτι και θέλω υποστήριξη χωρίς να το σκέφτομαι ιδιαίτερα

 

για την κάμερα για τα δύσκολα (γιατί καμιά φορά η στοκ δεν δουλεύει σωστά που να χτυπάς τον **** σου κάτω), έβαλα google και ησύχασα

 

δεν χρειάζεται κάτι επιπλέον το κινητό, προσωπικά έχω βαρεθεί εδώ και χρόνια να ασχολούμαι με custom rom και για αυτό επένδυσα σε android one. η κάμερα όμως είναι ένα θεματάκι και ακόμα και τη διαδικασία της gcam τη βρήκα ενοχλητική, αλλά απαραίτητη

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου . Είμαι από την εποχή του HTC magic android 1.5 ακόμα λειτουργεί με Cyanogen 2.2 !! Samsung galaxy s με Cyanogen 4.4.4 KitKat το λειτουργεί η γυναίκα μου για τηλέφωνα και κάνα Facebook παράλληλα με το Motorola G2 . Όποιο τηλέφωνο έχει περάσει από τα χέρια μου το έχω σκαλίσει . βαρέθηκα και εγώ και δεν βρίσκω και τον λόγο να το κάνω . Ούτε καν να περάσω την gcam. Μπορεί να αναβαθμιστεί η gcam και να υποστηρίξει την διπλή κάμερα να μας την δώσουν σε μελλοντική αναβάθμιση και να είμαστε όλοι μια χαρά .

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου . Είμαι από την εποχή του HTC magic android 1.5 ακόμα λειτουργεί με Cyanogen 2.2 !! Samsung galaxy s με Cyanogen 4.4.4 KitKat το λειτουργεί η γυναίκα μου για τηλέφωνα και κάνα Facebook παράλληλα με το Motorola G2 . Όποιο τηλέφωνο έχει περάσει από τα χέρια μου το έχω σκαλίσει . βαρέθηκα και εγώ και δεν βρίσκω και τον λόγο να το κάνω . Ούτε καν να περάσω την gcam. Μπορεί να αναβαθμιστεί η gcam και να υποστηρίξει την διπλή κάμερα να μας την δώσουν σε μελλοντική αναβάθμιση και να είμαστε όλοι μια χαρά .

 

Καλα αυτο θα ηταν το ιδανικοτερο για να μπορουν να χαρουν τις πραγματικες δυνατοτητες της συσκευης χωρις να χρειαζονται πασης φυσεως μαγειρεματα.

Link to comment
Share on other sites

Oι cm και μετα οι Lineage ηταν ανεκαθεν ενα unstable χάλι, σε καθε update φτιαχνουν 3 πραγματα και χαλάνε 15, καθε λιγο και λιγακι εχουν battery drains κλπ

 

Εγω παντα προτιμουσα caf ή aosp based roms απο μικροτερους dev ή ομαδες που εχουν μεγαλυτερο attention

Link to comment
Share on other sites

Oι cm και μετα οι Lineage ηταν ανεκαθεν ενα unstable χάλι, σε καθε update φτιαχνουν 3 πραγματα και χαλάνε 15, καθε λιγο και λιγακι εχουν battery drains κλπ

 

Εγω παντα προτιμουσα caf ή aosp based roms απο μικροτερους dev ή ομαδες που εχουν μεγαλυτερο attention

Συμφωνώ. Εγώ μετά το (ουσιαστικό)τέλος της paranoid και pure Nexus, τα παράτησα με τις custom. Άντε κάνα kernel να αλλάξω μόνο, και αυτό, αν έχει πραγματικά θετικές αλλαγές

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω παντα προτιμουσα caf ή aosp based roms απο μικροτερους dev ή ομαδες που εχουν μεγαλυτερο attention

 

συμφωνώ απόλυτα, παρόλα αυτά όπως είπα βαριέμαι πλέον προτιμώ μια συσκευή που ξέρω ότι θα πάρει σίγουρα την 8 (που πήρε) και την 9 και βλέπουμε τι θα παιχτεί με το tremble ή στην τελική κόστισε τόσα λίγα που απλά την αλλάζω μετά τη 2ετια χωρίς πολλές τύψεις και την χαρίζω σε κάποιο συγγενή

 

δεν είναι να πεις ότι πήραμε ναυαρχίδα και θα μας τσούξει να την αλλάξουμε, για τους περισσότερους και να μας σπάσει ή να χαθεί είναι σχετικά μικρή απώλεια (όχι ότι και αυτά τα λεφτά που κάνει δεν έχουν αξία, αλλά δεν είναι παράλογα πολλά να το προσέχουμε και σαν κόρη οφθαλμού σε σημείο ψύχωσης )

είναι ακριβώς αυτό που θα έπρεπε να είναι μια συσκευή που περιφέρουμε διαρκώς παντού και μπορεί να πάθει το οτιδήποτε

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέτε παιδιά, είχα Motorola Droid και Xperia Arc, τα είχα λιώσει στα φλασαρίσματα, το Arc ακόμα δουλεύει το έχω δώσει σε μία ανηψιά :)

Αλά πλέον βαρέθηκα, απ' όταν πήρα το S6. Το μόνο που θα ήθελα είναι να βγάλει κάποιος την εγκαταστάση της Google Camera μ ένα .apk που λέει ο λόγος, ή κάτι τέτοιο. Χωρίς να πρέπει να ξεκλειδώσω bootloader, να περάσω, να ξανακλειδώσω κλπ. Ναι ξέρω, βαριέμαι :lol:

Αλλά όταν έχεις συνηθίσει σε iOS σε tablet και Touchwiz σε smartphone που δουλεύει δεν θέλεις να ασχοληθείς με φλας, και adb fastboot κλπ..

 

BTW, Εκεί στην Google ένας δεν έχει Samsung Galaxy S6-7-8? Προσπαθώ 2 μέρες τώρα να βρω αν γίνεται να αλλάζεις το volume ξεχωριστά για τον ήχο κλήσης και ξεχωριστά για τα Notifications, αλλά δεν. Θελω στο γραφείο να Mutάρω τις ειδοποιήσεις messenger/viber κλπ αλλά αν χτυπήσει το τηλέφωνο να το ακούσω. Η Samsung το κάνει με τον πιο απλό τρόπο: 2 μπάρες volume, μία για ήχο κλήσης, μία για ειδοποιήσεις. Είδα ότι έχουν ένα νέο σύστημα στο Android Oreo αλλά δεν το έχω ψάξει καλά. Μπορεί να μου περιγράψει κάποιος πώς μπορώ να καταφέρω αυτό που θέλω? Ευχαριστώ!

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέτε παιδιά, είχα Motorola Droid και Xperia Arc, τα είχα λιώσει στα φλασαρίσματα, το Arc ακόμα δουλεύει το έχω δώσει σε μία ανηψιά :)

Αλά πλέον βαρέθηκα, απ' όταν πήρα το S6. Το μόνο που θα ήθελα είναι να βγάλει κάποιος την εγκαταστάση της Google Camera μ ένα .apk που λέει ο λόγος, ή κάτι τέτοιο. Χωρίς να πρέπει να ξεκλειδώσω bootloader, να περάσω, να ξανακλειδώσω κλπ. Ναι ξέρω, βαριέμαι :lol:

Αλλά όταν έχεις συνηθίσει σε iOS σε tablet και Touchwiz σε smartphone που δουλεύει δεν θέλεις να ασχοληθείς με φλας, και adb fastboot κλπ..

 

BTW, Εκεί στην Google ένας δεν έχει Samsung Galaxy S6-7-8? Προσπαθώ 2 μέρες τώρα να βρω αν γίνεται να αλλάζεις το volume ξεχωριστά για τον ήχο κλήσης και ξεχωριστά για τα Notifications, αλλά δεν. Θελω στο γραφείο να Mutάρω τις ειδοποιήσεις messenger/viber κλπ αλλά αν χτυπήσει το τηλέφωνο να το ακούσω. Η Samsung το κάνει με τον πιο απλό τρόπο: 2 μπάρες volume, μία για ήχο κλήσης, μία για ειδοποιήσεις. Είδα ότι έχουν ένα νέο σύστημα στο Android Oreo αλλά δεν το έχω ψάξει καλά. Μπορεί να μου περιγράψει κάποιος πώς μπορώ να καταφέρω αυτό που θέλω? Ευχαριστώ!

Γίνεται με κάποιο τρόπο να ενεργοποιώ και να κλείνω αντίστοιχα την οθόνη με double tap; Είναι κάτι τέτοιο εφικτό;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχετε κανενα handsfree να με προτεινετε καλο?

 

κοίτα ποιο σε βολεύει από plantronics είναι όλα καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γίνεται με κάποιο τρόπο να ενεργοποιώ και να κλείνω αντίστοιχα την οθόνη με double tap; Είναι κάτι τέτοιο εφικτό;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

λογικά με κάποιο πειραγμένο kernel σε παλιότερο nexus έτσι το είχα κάνει. όπως είναι στοκ ίσως μόνο για να το σβήνεις με κάποιον launcher πχ, αλλά σίγουρα όχι για να ανάβεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

BTW, Εκεί στην Google ένας δεν έχει Samsung Galaxy S6-7-8? Προσπαθώ 2 μέρες τώρα να βρω αν γίνεται να αλλάζεις το volume ξεχωριστά για τον ήχο κλήσης και ξεχωριστά για τα Notifications, αλλά δεν. Θελω στο γραφείο να Mutάρω τις ειδοποιήσεις messenger/viber κλπ αλλά αν χτυπήσει το τηλέφωνο να το ακούσω. Η Samsung το κάνει με τον πιο απλό τρόπο: 2 μπάρες volume, μία για ήχο κλήσης, μία για ειδοποιήσεις. Είδα ότι έχουν ένα νέο σύστημα στο Android Oreo αλλά δεν το έχω ψάξει καλά. Μπορεί να μου περιγράψει κάποιος πώς μπορώ να καταφέρω αυτό που θέλω? Ευχαριστώ!

 

μπες στις ρυθμίσεις του do not disturb==> priority only allows ==> calls ==> from anyone

έτσι θα έχεις do not disturb ενεργοποιημένο για τις ειδοποιήσεις, αλλά θα χτυπάνε οι κλήσεις

 

μπορείς και από συγκεκριμένες μόνο επαφές να σου χτυπάει, αλλά θέλει επιπλέον ρύθμιση (με starred contacts)

 

εγώ πχ έχω να μου χτυπάει μόνο από τη γυναίκα βρέξει χιονίσει πάντα για αποφυγή παντόφλας

 

γενικά το do not disturb το δουλεύει εδώ και κάποιες εκδόσεις η google και παρόλο που το έχει βελτιώσει σε σχέση με την αρχική του μορφή δεν το έχει κάνει ακόμα 100% εύχρηστο

 

οι δύο μπάρες πάντως είναι η πιο απλή λύση και προσωπικά θα ήθελα να έχω πιο σιγανά τα notification από messenger κτλ όχι mute και τις κλήσεις φουλ ένταση, αλλά δεν μπορώ..

εσύ που θες mute τα Notification ομως μπορείς να κάνεις τα παραπάνω

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Αιώνιο ερώτημα. Λοιπόν είμαι λάτρης της μουσικής και εχω τόνους κομματιων στο κινητο μου και στον υπολογιστή μου. Τα κομμάτια μου είναι όλα mp3 σε αριστη ποιότητα και τα εχω στο pc μου. Το θέμα ειναι ότι έχω δημιουργήσει κάποια playlist στον υπολογιστή και θέλω να τα περάσω αυτοματα στο κινητό. Κάθε φορα δλδ που ανανεώνω τις playlist να ανανεώνονται και στο κινητό. Ποια εφαρμογή προτεινεται για κατι τέτοιο; Όσο κι αν εχω ψάξει δεν βρίσκω τπτ.

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με μπερδεψες λίγο. Πως ανανεώνεις την playlist στο pc; πως την περνάς στο κινητό; (usb, wifi) και πως θες να ενημερωνεις τη playlist στο κινητό; τα κομμάτια θα τα περνάς χειροκίνητα ή θες να βάζεις τη καινούρια playlist στο κινητό και αυτό απο μόνο του να κατεβάζει τα καινούρια κομμάτια;

Η απλά θες μόλις αλλάξει η playlist στο pc να κάνει συγχρονισμό στο κινητό και να φορτώσει - κάνει download τα καινούρια κομμάτια (αυτό θέλει cloud)

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

μπες στις ρυθμίσεις του do not disturb==> priority only allows ==> calls ==> from anyone

έτσι θα έχεις do not disturb ενεργοποιημένο για τις ειδοποιήσεις, αλλά θα χτυπάνε οι κλήσεις

 

μπορείς και από συγκεκριμένες μόνο επαφές να σου χτυπάει, αλλά θέλει επιπλέον ρύθμιση (με starred contacts)

 

εγώ πχ έχω να μου χτυπάει μόνο από τη γυναίκα βρέξει χιονίσει πάντα για αποφυγή παντόφλας

 

γενικά το do not disturb το δουλεύει εδώ και κάποιες εκδόσεις η google και παρόλο που το έχει βελτιώσει σε σχέση με την αρχική του μορφή δεν το έχει κάνει ακόμα 100% εύχρηστο

 

οι δύο μπάρες πάντως είναι η πιο απλή λύση και προσωπικά θα ήθελα να έχω πιο σιγανά τα notification από messenger κτλ όχι mute και τις κλήσεις φουλ ένταση, αλλά δεν μπορώ..

εσύ που θες mute τα Notification ομως μπορείς να κάνεις τα παραπάνω

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, θα το δοκιμάσω το απογευματάκι. Κι εγώ όταν λέω Mute εννοώ να το έχω στο 10% πχ το volume, αλλά δεν έχει τέτοια επιλογή. Κανείς από τους Android Business Analysts της Google δεν έχει Samsung με Touchwiz άραγε? Μόνο Pixel? :p

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

στο nougat πάντως είχε διπλή μπάρα στην oreo την έβγαλαν, οπότε μπορεί και να την ξαναβάλουν.. δεν υπάρχει κάτι τελείως σταθερο στο στοκ android πάντα κάτι αλλάζουν πολλές φορές και χωρίς λόγο

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε το τηλέφωνο από το πλυντήριο στο πάτωμα ( πλακάκια)

 

Έπεσε με τη γωνία, το κοίταζα και δεν το πρόλαβα ( με το που το ακούμπησα πάνω έκανε δόνηση και γλυστρησε)

 

Πάει λέω, έσπασε, πάμε για άλλα. Και όμως, δεν έπαθε τίποτα και ας έπεσε από ενα μέτρο και κάτι.

 

 

Μου φαίνεται πραγματικά αδιανόητο πως μπορεί κάποιος να έχει παράπονο από το mi a1.

 

Σοβαρότατο κινητό σε όλα τα επίπεδα με τιμή χώμα.

Link to comment
Share on other sites

και να σπάσεις παίρνεις άλλο, πάλι χαμηλά θα είσαι σε συνολικό κόστος

 

λοιπόν ξανάκανα παράξενες δοκιμές με τον proximity sensor και πλέον μόνο επίτηδες πρέπει να προσπαθείς για να κατέβουν τα notification

 

το χάλι που γινόταν κατά λάθος νομίζω έχει πάψει πλέον, όχι ότι δεν μπορεί και πάλι να γίνει απλά πολύ δύσκολα

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

και να σπάσεις παίρνεις άλλο, πάλι χαμηλά θα είσαι σε συνολικό κόστος

 

λοιπόν ξανάκανα παράξενες δοκιμές με τον proximity sensor και πλέον μόνο επίτηδες πρέπει να προσπαθείς για να κατέβουν τα notification

 

το χάλι που γινόταν κατά λάθος νομίζω έχει πάψει πλέον, όχι ότι δεν μπορεί και πάλι να γίνει απλά πολύ δύσκολα

 

Το ποσο το χαιρομαι αυτο που ειπες!!!! Μολις εκανα παραγγελια να το κανω δωρο στον αντρα μου. Αυτο ηταν το μονο μου κολλημα. Εχεις τζαμακι προστασιας πανω?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ανθεκτικοτατη συσκευή! Μου έπεσε από την μηχανή, την πάτησε αυτοκίνητο, φοράω θήκη armor την χοντροκομμένη κινεζική και full tempered glass. Ξεκουμπωσε η οθόνη από την πάνω μεριά που είναι το ακουστικό, στρεβλωσε λίγο το κινητό έσπασε το tempered glass και αυτό ήταν όλο. Κουμπωσα την οθονη η οποία είναι άθικτη ούτε γρατζουνιά! Το περίβλημα παραμένει ελαφρός στραβωμενο αφού το tempered glass πλέον δεν κολλάει στην μισή οθόνη λόγο κλήσης. Είναι πλήρως λειτουργικό το κινητό σαν να μην μου έπεσε! Πέρα από το στρεβλωμα. Τα έβγαλε τα λεφτά του κ αυτό και η θήκη που αν κ το κάνει 2πλασιο κινητό αξίζει!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με μπερδεψες λίγο. Πως ανανεώνεις την playlist στο pc; πως την περνάς στο κινητό; (usb, wifi) και πως θες να ενημερωνεις τη playlist στο κινητό; τα κομμάτια θα τα περνάς χειροκίνητα ή θες να βάζεις τη καινούρια playlist στο κινητό και αυτό απο μόνο του να κατεβάζει τα καινούρια κομμάτια;

Η απλά θες μόλις αλλάξει η playlist στο pc να κάνει συγχρονισμό στο κινητό και να φορτώσει - κάνει download τα καινούρια κομμάτια (αυτό θέλει cloud)

 

καθε φορά που παιρναω καινουργια μουσική στο library ή προσθέτω κι άλλα κομματια σε μια playlist αυτόματα μεσω usb ή και wifi ακόμα καλύτερα να γινεται ανανέωση. δεν εχω βρει τρόπο να το κάνω με τπτ.

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Το ποσο το χαιρομαι αυτο που ειπες!!!! Μολις εκανα παραγγελια να το κανω δωρο στον αντρα μου. Αυτο ηταν το μονο μου κολλημα. Εχεις τζαμακι προστασιας πανω?

 

Όχι δεν είμαι πολύ φίλος παρόλα αυτά υπάρχουν θήκες που σε λογικό πόσο έχουν και τζαμί

 

Πάντως ξαναλέω ακόμα το κάνει, απλά δεν το κάνει στον αστείο βαθμό που το έκανε πριν σχεδόν σε κάθε κλήση δηλαδή

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι πολύ φίλος παρόλα αυτά υπάρχουν θήκες που σε λογικό πόσο έχουν και τζαμί

 

Πάντως ξαναλέω ακόμα το κάνει, απλά δεν το κάνει στον αστείο βαθμό που το έκανε πριν σχεδόν σε κάθε κλήση δηλαδή

 

Σε ευχαριστω. Παραγγειλα ενα φτηνο για αρχη για να το εχω αμεσα απο Ελλαδα και για να τσεκαρω πρωτα και τον proximity sensor οτι δουλευει σωστα.

Εχει καποιος να προτεινει καποιο που να εχει μεινει ευχαριστημενος?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

καθε φορά που παιρναω καινουργια μουσική στο library ή προσθέτω κι άλλα κομματια σε μια playlist αυτόματα μεσω usb ή και wifi ακόμα καλύτερα να γινεται ανανέωση. δεν εχω βρει τρόπο να το κάνω με τπτ.

 

Με το winamp, φορτώνεις μια φορά το υλικό και τις playlist, πας στο sync και το κάνεις auto, κάθε φορά που θα το συνδέσεις με το usb και είναι ανοιχτό το winamp θα γίνεται αυτόματα. Υπάρχει διαδικασία και ασύρματα αλλά είναι μπελάς με καρφωτες ip, host και πάει λέγοντας. Δες και ένα tutorial για να καταλάβεις.

Και κάθε φορά που θες να περνάς καινούριο υλικό, θα το κάνεις απο winamp και μόνο το usb θα συνδέσεις...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

καθε φορά που παιρναω καινουργια μουσική στο library ή προσθέτω κι άλλα κομματια σε μια playlist αυτόματα μεσω usb ή και wifi ακόμα καλύτερα να γινεται ανανέωση. δεν εχω βρει τρόπο να το κάνω με τπτ.

 

Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό. να έχεις τα τραγούδια που έχεις στον υπολογιστή να κάνεις αναπαραγωγή στον υπολογιστή και να έχεις την τελευταία playlist και στο κινητό και φυσικά όλα τα τραγούδια. Εγώ το κάνω με το Google play έχω συγχρονίσει πάνω από 4.000 τραγούδια και συνεχίζω να ανεβάζω αφού μου δίνει το δικαίωμα για 50.000 τραγούδια δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν ξανάκανα παράξενες δοκιμές με τον proximity sensor και πλέον μόνο επίτηδες πρέπει να προσπαθείς για να κατέβουν τα notification

 

το χάλι που γινόταν κατά λάθος νομίζω έχει πάψει πλέον, όχι ότι δεν μπορεί και πάλι να γίνει απλά πολύ δύσκολα

 

καλησπέρα, εχω κάνει και γω καλιμπραρισμα και εχει στρώση γενικά, ωστόσο εξακολουθεί να υπάρχει το εξής πρόβλημα!

Συγκεκριμένα, αν μιλάς και σου χτυπήσει ιδιοποίηση (πχ για μνμ) και τραβήξεις το κινητό απο το αυτί σου απλα για να δεις τι ειδοποίηση έχεις, έκτοτε δεν ξανασβεινει η οθόνη επιστρεφοντας τη συσκευή στο αυτι σου, παραμένει αναμένει με μονη επιλογή για να τη σβήσεις και να αποφύγεις τυχαία πατήματα ειναι να πατησεις το power button. Άκρα περίπτωση θα μου πεις, αλλα πιθανή για καποιον που μιλάει πολυ και συχνά. Αυτό ειναι διαπιστωμένο σε δυο συσκευές!

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πλέον σταμάτησαν τα προβλήματα με τον proximity. Προσπάθησα να εμφανίσω το πρόβλημα αλλά όσο και αν προσπάθησα η notification δεν κατέβηκε.

 

Επίσης, ένα πρόβλημα που είχα με το BT εξαφανίστηκε και αυτό.

 

Όταν άνοιγα το BT κολλούσε το τηλέφωνο και ήθελε επανεκκίνηση.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πλέον σταμάτησαν τα προβλήματα με τον proximity. Προσπάθησα να εμφανίσω το πρόβλημα αλλά όσο και αν προσπάθησα η notification δεν κατέβηκε.

 

 

Πρέπει να τρίβεις επίτηδες το αυτί σου για να γίνει πλέον και όχι πάντα.. κατά λάθος δηλαδή το βρίσκω δύσκολο εκτός αν τρίβεις το αυτί σου συνέχεια στο κινητό

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...