Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχασε το παιχνίδι ή LG

Εδώ η άλλες εταιρείες βάζουν το Snapdragon 845 στης συσκευές τους σε ένα μήνα και στην LG ακόμα να κυκλοφορήσει το V30, 6 μήνες πίσω όπως πάντα

Πότε βγήκε ο 845 και δε το ξέρουμε...επίσης ποιές εταιρίες, καθώς για αρχή μόνο η Samsung θα έχει τον 845 και συγκεκριμένα στο S9/S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχασε το παιχνίδι ή LG

Εδώ η άλλες εταιρείες βάζουν το Snapdragon 845 στης συσκευές τους σε ένα μήνα και στην LG ακόμα να κυκλοφορήσει το V30, 6 μήνες πίσω όπως πάντα

από πραγματα που αφαίρεσε θα το χάσει και ίσως από κάποιες "αστοχίες"...κατα την γνώμη μου πάντα

εξευτέλισαν την σειρά V τελείως

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πραγμα να ασχολειται καποιος αν βγηκε 6 μηνες αργοτερα απο τους αλλους, οτι εχει 835 και οχι 845; τι ζορι ειναι μην ασχολειστε ρε παιδια και τι θα κανει ο 845 που δεν κανει ο 835 36 κλπ θα ψηνει καφε; Στην ουσια δε στέκεται κανεις.!!!!
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βρε μην τσακώνεστε θα βγει παρέα με το g7 να έχουμε να διαλέξουμε 1 απο τα 2:lol::lol::p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά...λες και έχει διαφορά η έχει μετρηθεί πόσο ποιοτικός και αποδοτικός θα είναι ο 84χ.

 

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα.

 

Το σημαντικό εγώ θεωρώ είναι η εμπειρία χρήσης.

 

Αν με 2 gb μου κάνει σμουθ τη δουλειά μου καλύτερα από το best ever κινητό δε μπα να έχει sd600 και 2gb ram?

 

Πραγματικά υπερβολική τρέλα δίχως λόγο.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι έχει παρουσιαστεί τόσο καιρό, φαίνεται ένα πολύ καλό κινητό, άσχετα τι επεξεργαστή έχει κτλ, και η LG χάνει πωλήσεις. Δεν είναι διαθέσιμο για αγορά.

Ένα ΠΡΟΪΌΝ δεν είναι διαθέσιμο για αγορά... Είναι απίστευτα παράδοξο.

Κι άντε, το ίδιο κάνει κι η Apple με το X, αλλά αυτή έχει και ένα μαθημένο κοινό με "υπομονή".

Η LG πρέπει να "παλέψει" για να μαζέψει το κοινό της και αντίστοιχα τις πωλήσεις!

Πώς;; Με ένα "εξαφανισμένο" προϊόν;

Ας το παρουσίαζαν ένα μήνα μετά... Έλεος...

Να θυμίσω το κινητό παρουσιάστηκε 31 Αυγούστου, και έχουμε τέλη Οκτώβρη....

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε πως δεν είναι ακόμα διαθέσιμα στην Ευρώπη έτσι, γτ στην Αμερική μια χαρά το βρίσκεις.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλά μονο Αμερική και Ν Κορεα διαθέσιμο είναι.:lol:

Δηλαδή όλος ο πλανήτης πλην των 2 στην κατάψυξη είναι για V30:D.

 

Τουλάχιστον αργει πο αργεί να έρθει Ευρώπη ας ερθει χωρίς θέματα με την οθόνη.

Αυτο το σημαντικοτερο;)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά μονο Αμερική και Ν Κορεα διαθέσιμο είναι.:lol:

Δηλαδή όλος ο πλανήτης πλην των 2 στην κατάψυξη είναι για V30:D.

 

Τουλάχιστον αργει πο αργεί να έρθει Ευρώπη ας ερθει χωρίς θέματα με την οθόνη.

Αυτο το σημαντικοτερο;)

Δε νομίζω πως, αν κρίνω και από τα V10/20, η Ευρώπη είναι αγορά προτεραιότητας για το V30 και την LG.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλά αμα δεν μας θελει η ίδια 1 εμεις 10:lol::lol:

Μην τρελαθούμε δηλαδή να την παρακαλάμε να της δώσω τα λεφτά μου:wacko:

 

Αλίμονο :rolleyes:

 

Εχω μια σκασίλα αν δεν το φέρει στο τελος.

Υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν τους ενδιαφερουν οι πωλησεις. 2 μηνες μετα την ανακοινωση και το βρισκεις μονο σε 2 χωρες. Το γιατι εχουν αυτη την συμπεριφορα μονο οι ιδιοι μπορουν να απαντησουν.

 

Το σιγουρο ειναι οτι αυτο το πραγμα ειναι κωμωδια.

Link to comment
Share on other sites

'' Προς απάντηση του ερωτήματός σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η LG Electronics Hellas έχει σταματήσει την εισαγωγή προϊόντων κινητής τηλεφωνίας''.

Η ερώτηση ήταν αν έρθει επίσημα κ πότε...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν τους ενδιαφερουν οι πωλησεις. 2 μηνες μετα την ανακοινωση και το βρισκεις μονο σε 2 χωρες. Το γιατι εχουν αυτη την συμπεριφορα μονο οι ιδιοι μπορουν να απαντησουν.

 

Το σιγουρο ειναι οτι αυτο το πραγμα ειναι κωμωδια.

 

Πιθανόν η καθυστέρηση να οφείλεται στα προβλήματα της οθόνης (ανομοιογενής φωτεινότητα)

και στην προσπάθεια επίλυσης αυτών...

Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση οφείλεται στη ανυπαρξία της LG το χαντακωσε το τηλέφωνο με την τόση μεγάλη καθυστέρηση μέχρι να κυκλοφορήσει και να πέσει η τιμή έστω και στο skroutz θα υπάρχουν πιο καινούριες και συμφέρουσες προτάσεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση οφείλεται στη ανυπαρξία της LG το χαντακωσε το τηλέφωνο με την τόση μεγάλη καθυστέρηση μέχρι να κυκλοφορήσει και να πέσει η τιμή έστω και στο skroutz θα υπάρχουν πιο καινούριες και συμφέρουσες προτάσεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια άμεσα ανταγωνιστική πρόταση όπως λες θα είναι ο αντικαταστάτης του Οne plus 5, το οποίο θα έχει bezeless design, οθόνη LED 6", διπλή κάμερα και ραμ τουλάχιστον 6 GB.

Και απ' ότι φαίνεται θα είναι νωρίτερα διαθέσιμο από το V30, και σίγουρα φθηνότερο

Link to comment
Share on other sites

Το εκαψε το v30 η LG αδιαμφισβητητα.

Μου αρέσει που έλεγαν αρχές Νοεμβρίου Ευρώπη και ουτε αυτο φαίνεται να τηρούν.

http://www.mediamarkt.de/de/product/_lg-v30-64-gb-maroccan-blue-2353161.html?uympq=vpqr&rbtc=gei%7Cpf%7C2353161%7C%7Cp%7Cstandard%20feed%7C&dclid=CJuzucWhltcCFcvcGwodawUPdQ

Σε 5 εβδομάδες διαθέσιμο δηλαδή καλό Δεκέμβρη :lol:

 

Κρίμα διότι μιλάμε για μια εξαιρετική συσκευή από μια αλλοπρόσαλλη και ακατάλληλη εταιρία που την κατασκευάζει.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένος για αυτό το κινητό η μη διαθεσιμότητα του με ξενέρωσε αφάνταστα. Δεν λέω ωραίο κινητό, έχει σχεδόν οτι θέλω, αλλά αν είναι να περιμένεις μήνες μέχρι να γίνει διαθέσιμο σε ένα τομέα όπως τα κινητά που κάθε χρόνο βγαίνει κάτι καλύτερο, καληνύχτα.

Άμα δεν αυξηθεί δραματικά η τιμή του 1+5t, φύγαμε για τον κινέζο.

Με τέτοιες εμπορικές πολιτικές (άκου εκεί δεν θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα) καλύτερα να το κλείσει το μαγαζάκι (έτσι και αλλιώς μέσα μπαίνουν) να μείνει μόνο σαν supplier hardware σε άλλες εταιρίες, που της βγαίνει κιόλας...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σκάτε ? Αν κυκλοφορήσει τώρα θα το αγοράσουν οι early adopters και θα αργήσει να πέσει η τιμή λόγω υψηλών πωλήσεων.

Αν κυκλοφορήσει αργότερα, οι early adopters θα αγοράσουν κάτι άλλο οπότε και η τιμή θα πέσει γρηγορότερα λόγω χαμηλών πωλήσεων.

 

Εν πάσει περιπτώσει, το έγραψα και πριν την κυκλοφορία στην αμερική ότι η LG έχει μεγάλο πρόβλημα με την συσκευή. Αν υπάρχει κάτι καλύτερο όταν κυκλοφορήσει εν τέλει, θα πάρει μην πω τι και θα είμαστε αμφότεροι ευτυχισμένοι.

 

Υ.Γ. Απευθύνομαι στα έχοντα νοημοσύνη όντα, όχι στους early adopters.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...