Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν κανω λάθος μόνο με τα ακουστικά μπορεις να έχεις ακύρωση θορύβου.

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και στο κινητο υπαρχει ακυρωση θορυβου. (οπως και σε ολα τα κινητα πλεον). Γι αυτο εχει περισσοτερα απο ενα ακουστικα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

πως μπορώ να δω από το κουτί εάν είναι το duos με τις 2 sim ή όχι;

 

πχ αυτό σαν τι φαίνεται; Ο πωλητής λέει οτι δεν ειναι 2καρτο μαλλον:

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/galaxy-note-8-gold-64-gb/726406210-173-2099

Στην πλατη της συσκευής γράφει duos καθώς και στο πλάι της κούτας.ed17ec610079d7d459920bfd0ab0b6b1.jpg

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο και από μένα στους νέους τυχερούς κατόχους.

Διάβασα όλο το νήμα και με πείσατε .

Από το NOTE 4 που είμαι πολύ ευχαριστημένος θα μεταβώ στο 8.

Θέλω όμως να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει το ΝΟΤΕ 8 του με την εφαρμογή της DJI για DRONE.

Πως ανταποκρίνεται στην εικόνα . στο φως του ηλίου και πως κάθετε στο χειριστήριο αν είναι για MAVIC .

Θα εξαρτηθεί από τις απαντήσεις αν θα το χτυπήσω γιατί το θέλω για επαγγελματική χρήση DRONE - NOTE8.

Ευχαριστώ.

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Να και κατι νεο

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Drop Test!

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Να και κατι νεο

iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Drop Test!

 

Έχει αναφερθεί ξανά πριν λίγες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7333554#post7333554

Απλά το αναφέρω γιατί διάβασα όλο το νήμα σήμερα και τα θυμάμαι :lol:

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα και εγώ την πατέντα για 2sim και κάρτα μνήμης. Δουλεύει άψογα. Το θέμα είναι ότι θα είναι δύσκολο να βγει...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας ευτυχείς κάτοχος του κινητου εδω και 2 βδομάδες ..το κινητο απλα ειναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτη την στιγμη..

εχω μια απορία ..πως μπορώ να ρυθμίσω στη καμερα για τα κόκκινα ματια ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα και εγώ την πατέντα για 2sim και κάρτα μνήμης. Δουλεύει άψογα. Το θέμα είναι ότι θα είναι δύσκολο να βγει...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν το κάνεις προσεκτικά και με αργές κινήσεις, βγαίνει χωρις κανένα πρόβλημα. :)

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θελο να παρο το κινητο απο amazon εδω στην ελλαδα στην samsung θα με καλύπτει η 2ετης εγγυηση αμα το παρο απο amazon ?

 

Αν το παρεις απο Ευρωπαικο Amazon θα εχεις εγγυηση κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θελο να παρο το κινητο απο amazon εδω στην ελλαδα στην samsung θα με καλύπτει η 2ετης εγγυηση αμα το παρο απο amazon ?

εχε υπ οψιν οτι απο γερμανικο αμαζον ειναι μονοκαρτο

Link to comment
Share on other sites

εχε υπ οψιν οτι απο γερμανικο αμαζον ειναι μονοκαρτο
Εγώ βρήκα και το dual από το επίσημο Amazon και όχι από κάποιον seller.

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα και το dual από το επίσημο Amazon και όχι από κάποιον seller.

 

Nikos

 

Έχεις Λινκ φίλε γιατι θελω και εγω?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ενα άρθρο ψες στο xda με εκτενή ανάλυση για το software του note 8 οτι είναι πλέον πολυ βελτιωμένο.

Είναι κάτι που φαίνεται νομίζω στα reviews και συγκριτικά και δεν μιλάω απαραίτητα για σπιρταδα ή 1 δευτερόλεπτο μπροστά πίσω.

Νομίζω οτι παίζει ρόλο η 7.1.1 σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα κοντά Πειραιά να το δω και να το δουλέψω από κοντά;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθηστε με. Ψαχνω μετα μανιας το deepsea blue χρωμα για αγορα αμεσα απο ευρωπαικο μαγαζι χωρις τελωνεια και τα λοιπα. Εχετε κατι υποψη σας? Τι μαγαζι καλο προτεινετε?

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ενα άρθρο ψες στο xda με εκτενή ανάλυση για το software του note 8 οτι είναι πλέον πολυ βελτιωμένο.

Είναι κάτι που φαίνεται νομίζω στα reviews και συγκριτικά και δεν μιλάω απαραίτητα για σπιρταδα ή 1 δευτερόλεπτο μπροστά πίσω.

Νομίζω οτι παίζει ρόλο η 7.1.1 σε αυτό.

 

Πόσες φορές έχω κράξει μήνες τώρα την Samsung που ακόμα να δώσει την 7.1.1 σε s8 σειρά.

 

Και έρχονται και την δικαιολογούν κάποιοι λέγοντας και τι θέλετε και σας λείπει και δεν του λείπει τίποτα,το Android είναι ώριμο από kit kat και τέτοια γραφικά και αστεία.

 

Είναι το λιγότερο απαράδεκτοι και καραγκιόζηδες οι Κορεάτες.

 

Η 7 σε όλους τους OEM δεν έκατσε καλά σε σχέση με 6.0.1 και η 7.1.1 ήρθε να διορθώσει όλα τα κακώς κείμενα και η Sammy στην κοσμάρα της.

5 μήνες τώρα με s8 σειρά το μόνο που κάνει είναι προσθαφαιρέσεις feature(τις περισσότερες φορές να χαλάει κάτι που δουλεύει και ελάχιστα κάτι να προσθέσει extra)

 

Τελευταία και security patches το παράτησε το άθλημα.

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ η Samsung είναι η χειρότερη εταιρία στα update ; αυτό μας λες λίγο πολύ σωστά;

Σίγουρα είναι μια από τις χειρότερες...ανέκαθεν

Οι περισσότεροι που έχουμε Samsung απο εποχης s1 το γνωρίζουμε.

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές έχω κράξει μήνες τώρα την Samsung που ακόμα να δώσει την 7.1.1 σε s8 σειρά.

 

Και έρχονται και την δικαιολογούν κάποιοι λέγοντας και τι θέλετε και σας λείπει και δεν του λείπει τίποτα,το Android είναι ώριμο από kit kat και τέτοια γραφικά και αστεία.

 

Είναι το λιγότερο απαράδεκτοι και καραγκιόζηδες οι Κορεάτες.

 

Η 7 σε όλους τους OEM δεν έκατσε καλά σε σχέση με 6.0.1 και η 7.1.1 ήρθε να διορθώσει όλα τα κακώς κείμενα και η Sammy στην κοσμάρα της.

5 μήνες τώρα με s8 σειρά το μόνο που κάνει είναι προσθαφαιρέσεις feature(τις περισσότερες φορές να χαλάει κάτι που δουλεύει και ελάχιστα κάτι να προσθέσει extra)

 

Τελευταία και security patches το παράτησε το άθλημα.

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk Pro

 

Και τι θες δηλαδή να δώσει στο s8(+) την ίδια έκδοση με το NOTE 8 και έτσι να χαθούν τα οποία "προτερήματα" του NOTE 8 όπως και ίσως να μεγαλώσει το χάσμα με την διαφορά τηςναυτονομίας πού ήδη είναι υπέρ του s8 έστω και λιγο?

Ξερουν πολυ καλα τι κάνουν....Δεν νομίζω να είναι τόσο βλάκες!

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δλδ η Samsung είναι η χειρότερη εταιρία στα update ; αυτό μας λες λίγο πολύ σωστά;

 

Σε επίπεδο ναυαρχιδων η χειρότερη ήταν και είναι η HUAWEI....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και τι θες δηλαδή να δώσει στο s8(+) την ίδια έκδοση με το NOTE 8 και έτσι να χαθούν τα οποία "προτερήματα" του NOTE 8 όπως και ίσως να μεγαλώσει το χάσμα με την διαφορά τηςναυτονομίας πού ήδη είναι υπέρ του s8 έστω και λιγο?

Ξερουν πολυ καλα τι κάνουν....Δεν νομίζω να είναι τόσο βλάκες!

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σε επίπεδο ναυαρχιδων η χειρότερη ήταν και είναι η HUAWEI....

Ακριβώς ξέρει τη κάνει η σαμσουνγκ.

 

 

Η Huawei όμως δεν έχει και ίχνος bug μην το ξεχνάς.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...