Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει η eui απο τη μανα του;

εγω εχω βαλει το call recorder ρυθμισα την ακουστοτητα στο 5 και μια χαρα

εννοειται σεταρεις να ξεκιναει αυτοματα την εφαρμογη και να μην κλεινει απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου

 

Βασικά την δικιά του ψάχνω όπως την είχε και το παλιό μου κινητό χ600, με το που επαιρνες τηλ. στο μενού μαζί με την σιγή κτλ. είχε και το εικονίδιο της ηχογράφησης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικά την δικιά του ψάχνω όπως την είχε και το παλιό μου κινητό χ600, με το που επαιρνες τηλ. στο μενού μαζί με την σιγή κτλ. είχε και το εικονίδιο της ηχογράφησης.

 

υπαρχει μονο αν επιλεξεις region->mainland china

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 3 αποριες που δεν βρηκα απαντηση αν γνωριζετε:

 

1) Στην καμερα στο video πως κανω τα κουμπια εντασης του ηχου να κανουν zoom in out

2) Ο μαμα launcher πως μετακινει ταξινομει τις οθονες. Δεν μπορω να αλλαξω σειρα, θεση μεταξυ 2 οθονων.

3) Επισης γιατι δεν δημιουργει κενη, αδεια οθονη απο τα αριστερα, παρα μονο απο τα δεξια?

TCe
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει στην Ελλάδα ανταλλακτικά για το τηλέφωνο μας; Χρειάζομαι επειγόντως το πλακετακι του usb με το μικρόφωνο. Μήπως γνωρίζετε κάποιος που το χάλασε και δίνει κομμάτι-κομματι για ανταλλακτικά; Αν δεν βρω εδώ και πρέπει να παραγγείλω από Κίνα, είναι ίδιο με το χ720 ή έχει δικό του;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει στην Ελλάδα ανταλλακτικά για το τηλέφωνο μας; Χρειάζομαι επειγόντως το πλακετακι του usb με το μικρόφωνο. Μήπως γνωρίζετε κάποιος που το χάλασε και δίνει κομμάτι-κομματι για ανταλλακτικά; Αν δεν βρω εδώ και πρέπει να παραγγείλω από Κίνα, είναι ίδιο με το χ720 ή έχει δικό του;

 

Κάνε ένα τηλέφωνο μπας και https://drfix.gr/letv-leeco-parts

Link to comment
Share on other sites

@alex999

 

Βλέπει ο υπολογιστής το κινητό;

Αν ναι απλα βάλε κάποια Ρομ στον αποθηκευτικό χώρο και φλασαρε τη μέσω TWRP

Αν όχι έχει ενα.εργαλείο ο crisbal

Δες αρχικό ποστ του που λέει για τις custom recovery kai TWRP

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω διαβασει οτι αυτο το τηλ. ειναι σχεδον ιδιο με το δικο σας αλλα με 2 καμερες?

https://www.gsmarena.com/leeco_le_pro_3_ai_edition-8275.php

Επειδη θα με ενδιεφερε να παρω ενα κινητο με καλη καμερα θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε κατι γι αυτο,το εχει παρει κανεις?

Σας ςυχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω καιρό να το κάνω για να φλασαρω την acip 13.1 που είναι android 8.1 απο τη stock eui 6.0 rom με το twrp πρέπει να φλασαρω πρώτα bootloader για την 8.1;
Link to comment
Share on other sites

@alex999

 

Βλέπει ο υπολογιστής το κινητό;

Αν ναι απλα βάλε κάποια Ρομ στον αποθηκευτικό χώρο και φλασαρε τη μέσω TWRP

Αν όχι έχει ενα.εργαλείο ο crisbal

Δες αρχικό ποστ του που λέει για τις custom recovery kai TWRP

 

Tα κατάφερα απλά ειχε φαει φρίκη η θύρα usb του υπολογιστη και δεν το έβλεπε σαν αποθηκευτικο χωρο αλλα σαν android αλλαξα θυρα και το καταφερα! Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Tα κατάφερα απλά ειχε φαει φρίκη η θύρα usb του υπολογιστη και δεν το έβλεπε σαν αποθηκευτικο χωρο αλλα σαν android αλλαξα θυρα και το καταφερα! Ευχαριστώ πολυ!

 

Δε χρειαζεται άγχος

AICP Εβαλες;

Αν ναι πες μου να σου πω 1-2 ρυθμίσεις για 4G cosmote κάμερες κτλ αν εχεις κολλήματα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω διαβασει οτι αυτο το τηλ. ειναι σχεδον ιδιο με το δικο σας αλλα με 2 καμερες?

https://www.gsmarena.com/leeco_le_pro_3_ai_edition-8275.php

Επειδη θα με ενδιεφερε να παρω ενα κινητο με καλη καμερα θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε κατι γι αυτο,το εχει παρει κανεις?

Σας ςυχαριστω εκ των προτερων

 

Δεν είναι ίδιο με το δικό μας. Αυτό είναι με mediatek επεξεργαστή. Όποτε είναι σαν το s3 x626 αλλά με δύο κάμερες. Καλύτερα να κοιτάξεις εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ir remote γιατί δεν δουλεύει από το shortcut layout, και δουλεύει μόνο από την ίδια την εφαρμογη remote control?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Για τον προλαλησαντα φίλο που ανέφερε ρυθμίσεις 4g για cosmote ενδιαφέρομαι. Μπορείς να τις γράψεις σε παρακαλώ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι άλλο. Υποστηρίζει 4g+ όπου αυτό είναι εφικτό;

Link to comment
Share on other sites

Για τον προλαλησαντα φίλο που ανέφερε ρυθμίσεις 4g για cosmote ενδιαφέρομαι. Μπορείς να τις γράψεις σε παρακαλώ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι άλλο. Υποστηρίζει 4g+ όπου αυτό είναι εφικτό;

 

Ρυθμίσεις σε AICP ROM για cosmote.

 

4G+ βγάζει ένδειξη, αλλά έχω δει με 4g+ έως 50 Mbps

Με απλό 4G βλέπω 20-30

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα νομίζω παίζεται ανάλογα με το πόσοι είναι συνδεδεμένοι στη συγκεκριμένη κεραία. Εμένα με ενδιαφέρει να το εμφανίζει το +. Έχω και ένα doogee y6 max το οποίο υποστηρίζει 4g αλλά ποτέ δεν έχω δει το +, και επειδή έχω πακέτο με πολλά mb με ενδιαφέρει να το υποστηρίζει. Είχα παλαιότερα LG g4 που με 4g+σε speed test έπιασε 113mbps.
Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα νομίζω παίζεται ανάλογα με το πόσοι είναι συνδεδεμένοι στη συγκεκριμένη κεραία. Εμένα με ενδιαφέρει να το εμφανίζει το +. Έχω και ένα doogee y6 max το οποίο υποστηρίζει 4g αλλά ποτέ δεν έχω δει το +, και επειδή έχω πακέτο με πολλά mb με ενδιαφέρει να το υποστηρίζει. Είχα παλαιότερα LG g4 που με 4g+σε speed test έπιασε 113mbps.

 

Το μεγιστο που έχω δει είναι 60 περιπου ΜΒρς

Σε συνθήκη 4G+

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το μεγιστο που έχω δει είναι 60 περιπου ΜΒρς

Σε συνθήκη 4G+

 

Αν και τα έχουμε πει πολλές φορές. Μέχρι 80 - 95 είναι 4G

Από εκεί και πάνω αρχίζει 4G+ κανονικά το 4G+ δίνει από 150 και πάνω ...

Δεν θα το δείτε γιατί δεν πληρώσε η leeco

4G+ νορμάλ ταχύτητα

hqdefault.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν υποστηρίζει 4g+ αν και εμφανίζει το εικονίδιο. Μάλιστα.

 

Μάλλον δείχνει ταχύτητες άνω των 50 ΜΒΡς με το (+)

Αλλά ναι αληθινό 4G+ δεν είναι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δείχνει ταχύτητες άνω των 50 ΜΒΡς με το (+)

Αλλά ναι αληθινό 4G+ δεν είναι

 

Mε απλό 4G έχει πιάσει 75mb. 4G+ δεν έχω δει ποτέ στη Θεσσαλονίκη. Λογικά την ένδειξη για απλό 4G ή 4G+ την δίνει ο πάροχος. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Mε απλό 4G έχει πιάσει 75mb. 4G+ δεν έχω δει ποτέ στη Θεσσαλονίκη. Λογικά την ένδειξη για απλό 4G ή 4G+ την δίνει ο πάροχος. Σωστά;

 

Το (+) τονεχω δεινκαι σε Βόδα και Κότε

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό εδώ και 40 λεπτά. Τρομερή συσκευή. Μου ήρθε με 19% μπαταρία και μέχρι τώρα, μετά από τόσο "σκάλισμα", έχει πέσει μόνο στο 17.

 

Του πέρασα Nova Launcher Prime, που το είχα σε όλες τις συσκευές μου. Το βάζω για φορτισμα και μετά θα βάλω και τις SIM. Για 122€, το LeEco είναι σχεδόν τζάμπα. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό εδώ και 40 λεπτά. Τρομερή συσκευή. Μου ήρθε με 19% μπαταρία και μέχρι τώρα, μετά από τόσο "σκάλισμα", έχει πέσει μόνο στο 17.

 

Του πέρασα Nova Launcher Prime, που το είχα σε όλες τις συσκευές μου. Το βάζω για φορτισμα και μετά θα βάλω και τις SIM. Για 122€, το LeEco είναι σχεδόν τζάμπα. :)

 

Nova Launcher Prime απο play store ? οχι δωρεάν 4,50 ευρώ..αυτή την έκδοση εννοείς..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...