Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει πει ο "Γκιαρμπεστίδης",ότι αν είναι registered επιστρέφει τα λεφτά του τελωνείου.

 

Μια χαρά τότε, δεν ξέρω απο την κάλυψη τελωνείου γιατί αγόρασα πρώτη φορά απο Κίνα και το bangood, να δω ποτε θα ερθει με priority απο 27/12 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει πει ο "Γκιαρμπεστίδης",ότι αν είναι registered επιστρέφει τα λεφτά του τελωνείου.

 

Απο το έχει πει....

Μέχρι να τα δώσει....Μιλαμε για 50-150€ επιστροφη ανα παραγγελία......

 

Χμ.....

Και να περασεις και 2-3-4 μηνες αβεβαιότητας.....

Τρατζικ.....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Απο το έχει πει....

Μέχρι να τα δώσει....Μιλαμε για 50-150€ επιστροφη ανα παραγγελία......

 

Χμ.....

Και να περασεις και 2-3-4 μηνες αβεβαιότητας.....

Τρατζικ.....

 

Μια χαρά τότε, δεν ξέρω απο την κάλυψη τελωνείου γιατί αγόρασα πρώτη φορά απο Κίνα και το bangood, να δω ποτε θα ερθει με priority απο 27/12 :)

 

Και εγώ δεν ρισκάρω,απλά λέω τι έχουν πει από το Gearbest. Περιμένω μια καλή προσφορά Bangood στο 64GB,να τσιμπήσω ένα κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβες ή ακόμα? Σήμερα μου το εμφάνισε εμένα ότι έφτασε Ελλάδα

 

Και εγω ακόμη να παραλάβω...

Υπάρχει η παρακάτω κινητικότητα αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει :(

 

2/1/2018, 08:07:15 ΤΜ.ΣΧ.&ΛΕΙΤ. ΔΕΜΑΤΩΝ/LOGISTICS ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

2/1/2018, 07:27:17 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> ΤΜ.ΣΧ.&ΛΕΙΤ. ΔΕΜΑΤΩΝ/LOGISTICS)

30/12/2017, 14:31:04 Κ.Δ.Δ. ΡΟΥΦ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> ΤΜ.ΣΧ.&ΛΕΙΤ. ΔΕΜΑΤΩΝ/LOGISTICS)

30/12/2017, 12:31:04 Κ.Δ.Δ. ΡΟΥΦ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

29/12/2017, 15:31:15 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ.Δ. ΡΟΥΦ)

29/12/2017, 13:31:15 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΑΦΙΞΗ ΣΕ

29/12/2017, 00:12:31 Κ.Α.Τ. ΕΞΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε ολους παιδιά. Για το 4g+ εχει δίκιο ο φίλος ο taliban είναι άσχετο ποιά rom έχεις. Εγώ έπιασα μέσα σε αίθουσα σινεμά odeon star city Λ.Συγγρού και φοράω 20s απείραχτη απο bangood. Εχω τραβηξει screenshot αλλά δςν μπορώ να τ ανεβάσω. Πήρα και ενα speedtest 18Mbs download, 10Mbs upload..
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλέπω υπάρχουν διάφορες εκδόσεις στο λογισμικο οπως μας τα στελνουν. Εχω διαβασει για 20s, 26s ισως κ 23s. Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η διαφορα τους και τι βελτιωνει η μετάβαση απ τη μια έκδοση στην αλλη?
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε ολους παιδιά. Για το 4g+ εχει δίκιο ο φίλος ο taliban είναι άσχετο ποιά rom έχεις. Εγώ έπιασα μέσα σε αίθουσα σινεμά odeon star city Λ.Συγγρού και φοράω 20s απείραχτη απο bangood. Εχω τραβηξει screenshot αλλά δςν μπορώ να τ ανεβάσω. Πήρα και ενα speedtest 18Mbs download, 10Mbs upload..

 

το speedtest πάντως δεν ανταποκρίνεται σε 4G+ :cool:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε ολους παιδιά. Για το 4g+ εχει δίκιο ο φίλος ο taliban είναι άσχετο ποιά rom έχεις. Εγώ έπιασα μέσα σε αίθουσα σινεμά odeon star city Λ.Συγγρού και φοράω 20s απείραχτη απο bangood. Εχω τραβηξει screenshot αλλά δςν μπορώ να τ ανεβάσω. Πήρα και ενα speedtest 18Mbs download, 10Mbs upload..

 

Δεν είναι οκ η μέτρηση. Με 4G απλό έπιασε 74Mb down και 11 upload. Όποτε με 4+ και μόνο 18, κάτι πάει στραβά. Ή μας δουλεύουν οι εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν πολύ μπουκωμενο το δελτίο η έπιανε από καμία 800αρα από πολύ μακριά μια χαρά συμβαίνει..

 

Στάλθηκε από το X9006 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι οκ η μέτρηση. Με 4G απλό έπιασε 74Mb down και 11 upload. Όποτε με 4+ και μόνο 18, κάτι πάει στραβά. Ή μας δουλεύουν οι εταιρείες.

Καλησπέρα και καλή χρονιά..

Αν είχατε πραγματικό 4G+ θα είχατε και 380 down 150up.. Αλλάζω κι εγώ τα scripts και σας το δείχνει 4G+++ αν θέλετε. Δεν βλέπετε με Leeco γιατί δεν πλήρωσε εκεί που έπρεπε... Μόνο σε pro3 x720 πλήρωσαν στη Qualcomm.. aggregation..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά..

Αν είχατε πραγματικό 4G+ θα είχατε και 380 down 150up.. Αλλάζω κι εγώ τα scripts και σας το δείχνει 4G+++ αν θέλετε. Δεν βλέπετε με Leeco γιατί δεν πλήρωσε εκεί που έπρεπε... Μόνο σε pro3 x720 πλήρωσαν στη Qualcomm.. aggregation..

 

ok, αυτό για τις ταχύτητες είναι κατανοητό και γνωστό, όμως γιατί εμφανίζει το + από την στιγμή που δεν έχει πληρώσει δικαιώματα ?

Εχετε Χρήστο κανένα νέο από την νέα ρομ ? Είσαστε κοντά σε ανακοινώσεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Multiple Tool Check Unlock Bootloader Flash TWRP

----------ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ---------

Εννοείτε ότι έχετε εγκαταστήσει τους drivers στο PC> minimal adb drivers LeEco_X820 (αν όχι)

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120698566 και φυσικά εδω για αναλυτικές οδηγίες >> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6976109#post6976109 αφού λοιπόν τσεκάρουμε ότι βλέπει το κινητό μας το pc σε fastboot και προχωράμε. Σε Windows 10 x64 θέλει και απενεργοποίηση το signature verification στην περίπτωση που δεν δει αυτόματα το pc το κινητό.

 

Όποιος θέλει δοκιμάζει τα ημι επίσημα TWRP

1α.) Κατεβάζουμε ή το tool TWRP 3.1.1- https://drive.google.com/file/d/1O3BgtajkXBT43pQBn66LeJ45G7tb_f5_/view?usp=sharing

Αποσυμπίεση του ζιπ στο pc μας όπου θέλουμε.

Οποιος μπορεί ας βοηθήσει....με δικιά μου ευθύνη ..δεν γνωρίζω πολλά πράγματα...διαβάζω.. και ελπίζω να τα καταφέρω....

με ποια TWRP? επίσημη, blue, η stock ? και πιο απο τα 2 LINK ....

 

LINK: New Gapps https://drive.google.com/u...xport=download

LINK: Srock Gapps https://drive.google.com/f...ew?usp=sharing

Edited by panos196
Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε λιγο φως με τη διαρροή της eui 6 για το max 2 που κάνει και για ολα τα pro 3, λετε να γινει stable;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Sorry για το λίγο off topic...

Αξίζει το κινητό στα 140€ από Banggood?

Το παίρνω με priority direct mail?

Να το πάρω ή έχει θέματακια?

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα?

Απλά επιβεβαίωση ψάχνω μιας και μετά απο το LG G2 δεν ξέρω εάν θα με βολέψει άλλο κινητό τόσο πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Sorry για το λίγο off topic...

Αξίζει το κινητό στα 140€ από Banggood?

Το παίρνω με priority direct mail?

Να το πάρω ή έχει θέματακια?

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα?

Απλά επιβεβαίωση ψάχνω μιας και μετά απο το LG G2 δεν ξέρω εάν θα με βολέψει άλλο κινητό τόσο πολύ...

 

Το είχα το g2, το καλύτερο κινητό που ειχα μετα το s7 edge. Το πήρα με priority air mail απο bangood γιατί απο τα reviews του σε βασικά θέματα οπως το throttling και η πραγματική διάρκεια της μπαταρίας που αναφέρουν οι ίδιοι οι χρήστες του κατάλαβα αξίζει πολύ, και εννοείται είναι μεγάλη η μετάβαση απο το g2 με μόνο αρνητικό την έλλειψη του ois αλλά μη ξεχνάς εχει την αξιοπρεπεστατη κάμερα του one plus 3, η μόνη διαφορά του x722 απο το x720 είναι το nfc ο 821 τα +2 gb ram και η 64 gb rom που προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν, αν εσύ τα θες πάρε το x720 που είναι πιο ακριβό. Τέτοια προσφορά πρώτη φορά βλέπω απο Κινέζο προσωπικά.

Edited by vagetore
Link to comment
Share on other sites

New LOS 15.1

lineage-15.1-20180102_141239-UNOFFICIAL-zl1/zl0

https://www.androidfilehost.com/?fid=745849072291698222

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

New LOS 15.1

lineage-15.1-20180102_141239-UNOFFICIAL-zl1/zl0

https://www.androidfilehost.com/?fid=745849072291698222

Ξέρουμε Χρήστο τι δεν λειτουργεί σε αυτή τη rom?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορεί ας βοηθήσει....με δικιά μου ευθύνη ..δεν γνωρίζω πολλά πράγματα...διαβάζω.. και ελπίζω να τα καταφέρω....

με ποια TWRP? επίσημη, blue, η stock ? και πιο απο τα 2 LINK ....

 

LINK: New Gapps https://drive.google.com/u...xport=download

LINK: Srock Gapps https://drive.google.com/f...ew?usp=sharing

 

Ο Χρήστος είχε βάλει πριν από 1 μήνα + ένα link με δύο twrp μέσα, έχω εγκαταστήσει το 1 από τα δύο ( όχι το blue ) όλα οκ.

Τώρα για ποια ρομ.......μάλλον με τα stock gapps και ότι θέλεις επιπλέον το κατεβάζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

New LOS 15.1

lineage-15.1-20180102_141239-UNOFFICIAL-zl1/zl0

https://www.androidfilehost.com/?fid=745849072291698222

 

μήνυμα στο xda για δυσλειτουργία της κάμερας......

Ωχ για να προτείνεις άλλη rom μάλλον άσχημα τα πράγματα για την ανάπτυξη της δικής σου :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

New LOS 15.1

lineage-15.1-20180102_141239-UNOFFICIAL-zl1/zl0

https://www.androidfilehost.com/?fid=745849072291698222

 

Κανει για το 722, γιατί λέει μονο Χ720...

 

ZL0 σωστα δεν ειναι το δικο.μας;;

 

ΟREO δεν είναι αυτή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο Χρήστος είχε βάλει πριν από 1 μήνα + ένα link με δύο twrp μέσα, έχω εγκαταστήσει το 1 από τα δύο ( όχι το blue ) όλα οκ.

Τώρα για ποια ρομ.......μάλλον με τα stock gapps και ότι θέλεις επιπλέον το κατεβάζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μήνυμα στο xda για δυσλειτουργία της κάμερας......

Ωχ για να προτείνεις άλλη rom μάλλον άσχημα τα πράγματα για την ανάπτυξη της δικής σου :)

 

Δοκιμαστε και την AICΡ

Είναι μια αξιοπρεπής stock εμπειρία αντροιντ 7.1.2

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά..

Αν είχατε πραγματικό 4G+ θα είχατε και 380 down 150up.. Αλλάζω κι εγώ τα scripts και σας το δείχνει 4G+++ αν θέλετε. Δεν βλέπετε με Leeco γιατί δεν πλήρωσε εκεί που έπρεπε... Μόνο σε pro3 x720 πλήρωσαν στη Qualcomm.. aggregation..

 

Δεν το γνώριζα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι κουνιέται..... βγήκε αναβάθμιση για το Pro3 με την 2πλή κάμερα και με κωδικό EUI5.9-28S (20180102)

Για να δούμε......

 

https://bbs.le.com/thread-2466855-1.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

κι εκει που χα κρεμασει πλερεζες καθοτι το κινητο φαινοταν να εχει ξεμεινει στο τελωνειο απο τις 23/12

και λεω πεσαμε σε δειγματοληπτικο έλεγχο και θα πλερωσουμε

ο ταχυδρομος σημερα μαζι με λογαρισμους εφερε και το κινητο :lol:

κατι που με κανει να μην εμπιστευομαι πλεον τo online tracking των ελτα.

 

ηρθε με 26s απο banggood

 

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ:

το ανταπτορακι για ελληνικη πριζα που εχουν στειλει οι κινεζοι

ΠΕΤΑΧΤΕ ΤΟ με τη μια στα απορρίματα.

 

Εβαλα να φορτιζει το κινητο και καθε τοσο που το εβλεπα ενω το notification led ηταν πορτοκαλι αρα λογικα φορτιζε, το ποσοστο μπαταριας μειωνοταν.

ειπα θα εχει χαλασμενο φορτιστη αλλα τελικα εφταιγε το ανταπτορακι ευτυχως.

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή και το παραπάνω μήνυμα...

Έχει κουνηθεί καθόλου σε όσους είχε φύγει από το ΚΑΤ στις 31/12?

 

Οχι,Τίποτα δεν άλλαξε και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...