Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανέβασε τα απλά σε κάποιο site, πχ Imgur και βάλε το λινκ εδώ. Όποιος θέλει το πατάει. :p

 

Επειδή κατά λάθος έσβησα το χθεσινό screenshot,ανέβασα το σημερινό. Όποιος θέλει μπαίνει και βλέπει και περιμένω γνώμες για ΑΚΤ.

https://imgur.com/a/FkfB8

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Driver's ,USB Debugging..

 

με ανοιχτό το usb debugging δεν το βλέπει,όταν το κλείνω και πατάω mtp το βλέπει κανονικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ απο μενα για την μπαταρια

https://i.imgur.com/28by1Nj.jpg

https://i.imgur.com/RceXX72.jpg

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ απο μενα για την μπαταρια

https://i.imgur.com/28by1Nj.jpg

https://i.imgur.com/RceXX72.jpg

Μια χαρά σε βρίσκω. Αυτό είναι χωρίς το ΑΚΤ;

Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ απο μενα για την μπαταρια

https://i.imgur.com/28by1Nj.jpg

https://i.imgur.com/RceXX72.jpg

Οθόνη 50% ??

Αφήνεις με κανένα πρόγραμμα συνέχεια την οθόνη ανοιχτή;

Αυτό δεν είναι νορμάλ χρήση.

 

Εύκολα συγκρίνεται και με τα διαγράμματα άλλων παιδιών.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη 50% ??

Αφήνεις με κανένα πρόγραμμα συνέχεια την οθόνη ανοιχτή;

Αυτό δεν είναι νορμάλ χρήση.

 

Εύκολα συγκρίνεται και με τα διαγράμματα άλλων παιδιών.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

Γιατι δεν είναι νορμάλ χρήση; Όταν το χρησιμοποιείς και σαν υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγγνώμη για το off topic μηπως βγήκε κανα κουπονάκι για το κινητό; Θα προτιμούσα BANgGood γιατί μόνο αυτό μου δίνει την δυνατότητα για priority mail . Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγγνώμη για το off topic μηπως βγήκε κανα κουπονάκι για το κινητό; Θα προτιμούσα BANgGood γιατί μόνο αυτό μου δίνει την δυνατότητα για priority mail . Ευχαριστώ.

 

Στο banggood το έχει 140€ με priority mail. Μια χαρά τιμή. Ίσως βγει κάνα κουπόνι αλλά πόσο να κατέβει ακόμη 10-15€ maximum. Χτύπα το. :)

Link to comment
Share on other sites

Στα προιόντα που γράφουν την ετικέτα PROMO η VIP δεν ισχύει το κουπόνι, προσπάθησα αλλά δεν το δέχεται γιατί έχει ετικέτα promo.. Edited by panos196
Link to comment
Share on other sites

στο insomnia ακουστηκε περιστατικο που μπηκε τελωνειο πακετο απο bangood με priority οποτε προσοχη
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

στο insomnia ακουστηκε περιστατικο που μπηκε τελωνειο πακετο απο bangood με priority οποτε προσοχη

 

Τι ακριβώς να προσέξουμε ?????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε βρίσκω. Αυτό είναι χωρίς το ΑΚΤ;

 

Ναι χωρίς akt, μονο για μια φορα ηταν πάντως, γυρισαμε στα ίδια, οποτε παλι εχω πελαγώσει, οπως και να χει η μπαταρία μου βγαζει την μερα

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

Προ.λιγο είχα για 10 λεπτα σήμα 4G+.....

Πολύ καλη είδηση αυτο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Προ.λιγο είχα για 10 λεπτα σήμα 4G+.....

Πολύ καλη είδηση αυτο

 

Εγώ ακόμη δεν έχω δει. Στη Θεσσαλονίκη. Βασικά πίστευα ότι αφού δεν το έχει δει κανείς, δεν το υποστηρίζει. Πολύ καλά νέα. Αν το ξαναδείς, κάνε για πλάκα ένα speedtest να δούμε τι ταχύτητες πιάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμη δεν έχω δει. Στη Θεσσαλονίκη. Βασικά πίστευα ότι αφού δεν το έχει δει κανείς, δεν το υποστηρίζει. Πολύ καλά νέα. Αν το ξαναδείς, κάνε για πλάκα ένα speedtest να δούμε τι ταχύτητες πιάνει.

 

speedtest με 4+ σημαίνει κατανάλωση πάνω από 100 mb

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Προ.λιγο είχα για 10 λεπτα σήμα 4G+.....

Πολύ καλη είδηση αυτο

 

Τελικά παίζει το 4G+;; Σε ποιο πάροχο;

Link to comment
Share on other sites

speedtest με 4+ σημαίνει κατανάλωση πάνω από 100 mb

 

Εγώ έχω μετρήσει μέχρι 70 σε 4g. Με Vodafone στη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

με ανοιχτό το usb debugging δεν το βλέπει,όταν το κλείνω και πατάω mtp το βλέπει κανονικά

 

Λοιπόν προσπάθησα και σε xp αλλά πάλι τα ίδια,παρόλο που το΄΄είδε΄΄ με το usb deb στο on.

Μπήκα λοιπόν στον φάκελο και διαπίστωσα ότι δεν με αφήνει να αντιγράψω το 1o αρχείο boot.emmc.win ενώ κάποια άλλα με αφήνει, όπως τα επόμενα στην λίστα boot.emmc.win.md5 και data.ext4.win000

Ti στο @$% θα κάνω :mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Βοδιαφον

Πάτρα

 

Αν έχεις "Βόδιαφον", μπορείς να κάνεις και δωρεάν Speedtest με την εφαρμογή Net Perform. ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.netperform.full&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dnet+perform&pcampaignid=APPU_1_jGdFWsL-EOab6ATexpqYCQ

 

Μου έφτιαξες τη διάθεση με το μήνυμά σου, ότι το 4G+ τελικά παίζει. Είχα απογοητευτεί λίγο στην αρχή... Όταν μου έρθει κι εμένα το X722 "του χρόνου", θα κάνω πολλές δοκιμές και με τους 3 παρόχους.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς να προσέξουμε ?????

Όταν ρώτησα το Bangood για τελωνείο στο priority, μου απάντησαν ότι καλύπτουν φόρο μέχρι 100δολ με την απόδειξη του τελωνείου. Μπορείτε να τους ζητήσετε να το επιβεβαιώσουν πριν παραγγείλετε

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις "Βόδιαφον", μπορείς να κάνεις και δωρεάν Speedtest με την εφαρμογή Net Perform. ;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.netperform.full&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dnet+perform&pcampaignid=APPU_1_jGdFWsL-EOab6ATexpqYCQ

 

Μου έφτιαξες τη διάθεση με το μήνυμά σου, ότι το 4G+ τελικά παίζει. Είχα απογοητευτεί λίγο στην αρχή... Όταν μου έρθει κι εμένα το X722 "του χρόνου", θα κάνω πολλές δοκιμές και με τους 3 παρόχους.

 

Δεν είναι διαθέσιμο για Ελλάδα λέει το γοογλη πλεη

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχει παραλάβει κανεις τεμάχιο που να έχει προβλήματα στη φόρτιση; Βασικά έχω στα χέρια μου ένα από κάποιον γνωστό μου. Μου είπε ότι του ήρθε φορτισμένο, φάνηκε μία να φορτίζει (παίζεται αυτό...) και μία όχι και τελικά αποφορτίστηκε πλήρως. Εγώ το πήρα στα χέρια μου πλήρως αποφορτισμένο. Δοκιμάζω με το δικό του καλώδιο, είτε μόνο του στη USB του laptop, είτε με το μετασχηματιστή του και το μετατροπέα του UK σε EU (και έναν άλλο μετατροπέα που είχα) από τοίχο. ΚΑΠΟΙΕΣ φορές αναβοσβήνει ένα κόκκινο φωτάκι 5-10 φορές σα να δείχνει ότι πάει να φορτίσει, αλλά μετά σιγή ασυρμάτου.

 

Μόνο άλλο καλώδιο δεν έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω πρόχειρο USB Type C.

 

Έχω γκουγκλάρει γενικά, αλλά λίγες πληροφορίες και ψιλο-σκόρπιες. Όχι κάτι πολύ συγκεκριμένο. Κάπου λένε για το software μετά από κάποιο update (αλλά εδώ δεν ανάβει καν!), κάποιοι για κακής ποιότητας καλώδιο...

 

Καμμια εμπειρία;;; Επιβεβαιώνει κανείς ότι μπορεί να είναι όντως το καλώδιο; Καλά, τί φάση; Να δίνουν από τη μαμά τόσο χάλια ποιότητα; Είναι δυνατόν; Τόσο τσίπηδες;

Edited by GreenMob
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μόλις το παρήγγειλα, πολλά συγχαρητήρια CrisBal για τη δουλειά σου!

Επειδή θα βάλω μια και καλή rom για καιρό ψάχνω κάτι από nougat και πάνω. Σε Screen On Time ποιά stable Nougat rom και kernel είναι καλύτερα, φυσικά να δουλεύουν fast charge nfc και τα πάντα; Συγγνώμη για τις ερωτήσεις.

Edited by vagetore
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διαθέσιμο για Ελλάδα λέει το γοογλη πλεη

 

Εγώ την έχω κανονικά. :wacko: Μπορείς να κάνεις και με το My Vodafone.

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...