Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 123, ΕΥΡΩ; Ευχαριστώ!!

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 123, ΕΥΡΩ; Ευχαριστώ!!
Με κωδικό double12

 

Στάλθηκε από το T6pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα επειδη σκεφτομαι να παρω το κινητο στη γυναικα μου,οσοι παραγγειλατε απο bangood με priority mail δεν πληρωσατε τελωνειο?δεν ξερω αν ειναι στανταρ οτι δεν πληρωνεις η αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσεις.ευχαριστω.

 

Μέχρι τώρα δεν άκουσα για κάποιον που να πληρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Με 26ς μου ήρθε

Ευχαριστώ γιά την απάντηση.

Άρα κλειδωμένος bootloader. Κάπου ο Χρήστος είχε πεί ότι κάνεις downgrade στην 19 γιά να περάσεις 20s και να μη πέσεις σε brick.

Βρέθηκε λύση;

Link to comment
Share on other sites

επειδη το περιμενω κ εγω απο bangood πιθανοτατα κλειδωμενο με την 26s

δεν περναμε αυτο απο το πρωτο post που λεει

Αν έχετε 26s με κλειδωμένο bootloader κατεβάζετε και βάζετε με το μαμά recovery το update.zip μέσα από αυτό to rar?

Edited by Redshift
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα, με το κουπόνι Double12 και έβαλα Priority Mail. Πιστεύω όλα να πάνε καλά και με την αποστολή και με την αξιοπιστία της συσκευής.

 

Βλέπω ότι μέσα στη συσκευασία, περιλαμβάνεται θήκη σιλικόνης. Είναι καλή ή να παραγγείλω άλλη; Μια απλή θήκη θέλω, δε με νοιάζει... Για το Gorilla Glass, δεν έλαβα απάντηση. Όντως έχει (όπως λέει το Kimovil) ή να πάρω Tempered Glass;

 

Υ.Γ. Πάντως το περσινό μου Gigaset ME που έχει "Γορίλα", με μια απλή θήκη σιλικόνης, έχει φάει χιλιάδες τούμπες και ακόμα δεν έχει σπάσει. :p

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σήμερα, με το κουπόνι Double12 και έβαλα Priority Mail. Πιστεύω όλα να πάνε καλά και με την αποστολή και με την αξιοπιστία της συσκευής.

 

Βλέπω ότι μέσα στη συσκευασία, περιλαμβάνεται θήκη σιλικόνης. Είναι καλή ή να παραγγείλω άλλη; Μια απλή θήκη θέλω, δε με νοιάζει... Για το Gorilla Glass, δεν έλαβα απάντηση. Όντως έχει (όπως λέει το Kimovil) ή να πάρω Tempered Glass;

 

Υ.Γ. Πάντως το περσινό μου Gigaset ME που έχει "Γορίλα", με μια απλή θήκη σιλικόνης, έχει φάει χιλιάδες τούμπες και ακόμα δεν έχει σπάσει. :p

 

η θήκη που έχει η συσκευασία είναι της πλάκας και κυρίως ότι δεν έχει καλή προστασία η πίσω κάμερα περιμετρικά.

Tempered πιστεύω ότι χρειάζεται ανεξαρτήτως γορίλα ( γνώμη μου ) αλλά ποιοτικά δεν έχει βρεθεί κάτι άψογο, όλα κάτι έχουν, στις περισσότερες των περιπτώσεων μικρότερα στο πλάτος

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδες απο μπαταρια πως πατε?βγαζετε πανω απο 5 ωρες?

 

όποιος βγάζει 5 ώρες έχει θέμα η συσκευή, 6 και πάνω είναι το σύνηθες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όποιος βγάζει 5 ώρες έχει θέμα η συσκευή, 6 και πάνω είναι το σύνηθες

 

μαλιστα αρα μιλαμε για 6ωρο σε νορμαλ χρηση και ενα 4ωρο με πολυ βαρια,δλδ βγαζει μερα σιγουρα..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα αρα μιλαμε για 6ωρο σε νορμαλ χρηση και ενα 4ωρο με πολυ βαρια,δλδ βγαζει μερα σιγουρα..

 

δεν νομίζω ότι μπορείς να τελειώσεις την μπαταρία μέσα στην ημέρα, εκτός εάν έχεις ανοικτό όλη την ημέρα το gps και παίζεις παιχνίδια:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι μπορείς να τελειώσεις την μπαταρία μέσα στην ημέρα, εκτός εάν έχεις ανοικτό όλη την ημέρα το gps και παίζεις παιχνίδια:)

 

Δε βγάζει όλη μέρα το κινητό με βαρειά χρηση...

 

5 ώρες SOT at most, με 4g ανοικτό, όλα ανοικτά , κτλ κτλ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη πως είναι παιδιά, γιατί από βίντεο δεν φαίνεται και πολύ καλή, με τα χρώματα να δείχνουν σαν ξεθωριασμένα ελαφρώς?
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη πως είναι παιδιά, γιατί από βίντεο δεν φαίνεται και πολύ καλή, με τα χρώματα να δείχνουν σαν ξεθωριασμένα ελαφρώς?

 

Κούκλα η οθόνη....

Μη μασας....

Παρτο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Κούκλα η οθόνη....

Μη μασας....

Παρτο

 

Οκ ευχαριστώ, μάλλον θα το πάρω.

Να ενημερώσω και όποιον άλλο θέλει, ο κωδικός double12 λήγει σε δυο ώρες σύμφωνα με το τσατ.

Link to comment
Share on other sites

Δε βγάζει όλη μέρα το κινητό με βαρειά χρηση...

 

5 ώρες SOT at most, με 4g ανοικτό, όλα ανοικτά , κτλ κτλ

 

5 ωρες με βαρια χρηση?η κανενα 3ωρο?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

5 ωρες με βαρια χρηση?η κανενα 3ωρο?

 

Το έχει το 5ωρο με βαρειά επαγγελματική χρηση

Με σκληρή χρηση 4ωρακι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω, γιατί αγχώθηκα... Έχετε δει 4G+;; Άσχετα το τι υποστηρίζει ο Snapdragon 820... Ειδικά οι συνδρομητές Cosmote, το έχετε δει με αυτή τη συσκευή;

 

Εγώ έχω τώρα κινητό με Snapdragon 810 και ενώ υποστηρίζει 4G+ έως 300 Mbps, τουλάχιστον στο Ελλαδιστάν ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. :( Πιστεύω το LeEco να έχει το κατάλληλο software...

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτάω, γιατί αγχώθηκα... Έχετε δει 4G+;; Άσχετα το τι υποστηρίζει ο Snapdragon 820... Ειδικά οι συνδρομητές Cosmote, το έχετε δει με αυτή τη συσκευή;

 

Εγώ έχω τώρα κινητό με Snapdragon 810 και ενώ υποστηρίζει 4G+ έως 300 Mbps, τουλάχιστον στο Ελλαδιστάν ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. :( Πιστεύω το LeEco να έχει το κατάλληλο software...

 

έχω την εντύπωση ότι έχω δει με wind κάρτα. Θα το τσεκάρω όμως πάλι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι έχω δει με wind κάρτα. Θα το τσεκάρω όμως πάλι

Πως βλέπουμε το 4G+ στο κουνητο μας;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε το 4G+ στο κουνητο μας;

 

:wacko::wacko::wacko:

εχει το + δίπλα από το 4g

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko::wacko:

εχει το + δίπλα από το 4g

 

Δεν εδώ τέτοιο πράμα ουτε βοδιαφον, ουτε σε γκασμοτε όταν έχω 4G

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παίζει το 4G+, ίσως ακυρώσω την παραγγελία... Γι' αυτό ρωτάω. Η Cosmote έχει αρκετό 4G+ και αν δεν έχετε δει ποτέ με αυτήν, το πιθανότερο είναι η συσκευή να μην το υποστηρίζει...
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη που αναφέρθηκε προηγουμένως αποφεύγει τελωνείο με standard shipping, γιατί την στέλνει από άλλο warehouse?
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου λίγο γρήγορα αν έχει δει άλλος 4G+ με αυτή την συσκευή, να προλάβω να ακυρώσω... Δε χρειάζομαι επειγόντως καινούργια και μπορώ να περιμένω άλλη προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...