Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά μιλάει για 28s η οποία είναι 6 android

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν περάσω τη rom aicp 13.1. η τη rom του Χρήστου χάνετε η εγγύηση στο κινητό αν χρειαστεί ..η επανέρχεται και είσαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Ξαναπροσπάθησε.Εγω το εγκατεστησα αμέσως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ!

 

Πρέπει να είμαι rooted;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είμαι rooted;
Όχι δεν είναι απαραίτητο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντυπώσεις και προβλήματα σε όσους έχουν την aicp 13.1...???
Αφού κατεβάσεις τη google camera προχωράς σε εγκατάσταση όπως κάθε άλλη εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι απαραίτητο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφού κατεβάσεις τη google camera προχωράς σε εγκατάσταση όπως κάθε άλλη εφαρμογή.

 

Έχω κατεβάσει την εφαρμογή 10 φορές και πάντα βγαίνει corrupted.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά η Leeco-Letv, το έκλεισε το μαναζι? Η αλήθεια είναι οτι ήλπιζα σε κάποιο επίσημο ΟΤΑ (έχω 20s) και αυτοί δεν έχουν καν site ούτε καν κινέζικο
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά η Leeco-Letv, το έκλεισε το μαναζι? Η αλήθεια είναι οτι ήλπιζα σε κάποιο επίσημο ΟΤΑ (έχω 20s) και αυτοί δεν έχουν καν site ούτε καν κινέζικο
Μπορείς να φλασαρεις τη rom του Χρήστου ή την aicp 13.1 για εμπειρία stock android 8.1.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φλασαρεις τη rom του Χρήστου ή την aicp 13.1 για εμπειρία stock android 8.1.

 

Καλημέρα !! Παρακολουθώ το forum XDA Developers και βλέπω ότι η AICP 13.1 έχει κάποια προβλήματα.., τα οποία προσπαθούν να τα λύσουν οι προγραμματιστές του XDA...Θα μπορούμε να κατεβάσουμε ενημερώσεις λογισμικού στη συσκευή η θα πρέπει να εγκαταστήσουμε πάλι τη διορθωμένη rom αν προκύψει ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Παρακολουθώ το forum XDA Developers και βλέπω ότι η AICP 13.1 έχει κάποια προβλήματα.., τα οποία προσπαθούν να τα λύσουν οι προγραμματιστές του XDA...Θα μπορούμε να κατεβάσουμε ενημερώσεις λογισμικού στη συσκευή η θα πρέπει να εγκαταστήσουμε πάλι τη διορθωμένη rom αν προκύψει ?

 

Τα προβλήματα είναι "ελάχιστα"

Και λύνονται

Τέτοια παραμετροποίηση που έχεικαι τέτοια κοινότητα,

είναι πραγματικα future promising το Χ722

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ok.. Το υπόσχομαι λοιπόν. Τελειώνω κάτι ΟΤΑ να δώσω στο max2 στην 28 s και κάτι updates στην EUI6 Nougat και στήνω για το Elite..;)

 

Μένω με 20s (δεν με χαλάει..) περιμένω το Χρήστο να στήσει την νέα rom για να τη βάλω..έχω εμπιστοσύνη...!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα προβλήματα είναι "ελάχιστα"

Και λύνονται

Τέτοια παραμετροποίηση που έχεικαι τέτοια κοινότητα,

είναι πραγματικα future promising το Χ722

 

Συμφωνώ και εγώ εξαιρετική δουλεια στην aicp 13.1 . Αν μου περίσευαν χρήματα θα επαιρνα σιγουρα 3-4 για όλη την οικογένεια

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ εξαιρετική δουλεια στην aicp 13.1 . Αν μου περίσευαν χρήματα θα επαιρνα σιγουρα 3-4 για όλη την οικογένεια

 

Πολύ σωστά

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα !!! Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια!! Επειδή σκοπεύω να το αγοράσω και εγω υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω με την έκδοση και απο που αυτήν την στιγμή συμφέρει !!! Ευχαρηστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα !!! Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια!! Επειδή σκοπεύω να το αγοράσω και εγω υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω με την έκδοση και απο που αυτήν την στιγμή συμφέρει !!! Ευχαρηστω!!!

 

από εδώ https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?utm_campaign=Kimo30&utm_content=Rosalia&p=QV2409786796201409DB&ID=232&cur_warehouse=HK με επιλογή αποστολής priority για αποφυγή επιπλέον χρεώσεων.

Κάτι άλλο δεν έχεις να προσέξεις έως ότου φτασει στα χέρια σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

από εδώ https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?utm_campaign=Kimo30&utm_content=Rosalia&p=QV2409786796201409DB&ID=232&cur_warehouse=HK με επιλογή αποστολής priority για αποφυγή επιπλέον χρεώσεων.

Κάτι άλλο δεν έχεις να προσέξεις έως ότου φτασει στα χέρια σου

Σε ευχαρηστω πολυ!! Αναμένουμε λοιπόν !!!

Link to comment
Share on other sites

Μένω με 20s (δεν με χαλάει..) περιμένω το Χρήστο να στήσει την νέα rom για να τη βάλω..έχω εμπιστοσύνη...!!!

 

Βάλε AICP θα αργήσει πολύ να φτάσει.....

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Στη δική μου συσκευή, όταν μπαίνω στο Shazam, σταματάει να λειτουργεί η δόνηση και επανέρχεται 5 δεύτερα αφού βγω από την εφαρμογή.

 

Συμβαίνει και σε άλλον; Μήπως κατά λάθος δεν έχω αποδεχθεί κάποιο Permission;

Link to comment
Share on other sites

Δυο κουλα που κάνει η συσκευή τις τελευταίες ημέρες είναι (είμαι με την ρομ του Cribal ):

1.Το στιγμιαίο πάγωμα του πληκτρολογίου, γράφεις κείμενο και πατάς γράμμα και η οθόνη δεν ανταποκρίνεται για ελάχιστο χρόνος,ίσως για 1'' max να πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο ώστε να διαπιστώσω αν φταίει αυτό.

2.Αναβαθμίσεις εφαρμογών μέσω play store, ξεκινάει η εγκατάσταση, γυρνάει το κυκλάκι και ολοκληρώνεται στο 100% και σταματάει εκεί, αν βγω και ξαναμπώ η εφαρμογή έχει αναβαθμιστεί

 

και 3ο κουλό !

Χτες το βράδυ στα καλά καθούμενα δεν λάμβανε ή έστελνε sms από καμία από τις δύο sim ( wind + cosmote ), μετά από εκκαθάριση της stock εφαρμογής κάποια στιγμή λειτούργησε αλλά για λίγο και μετά πάλι τα ίδια.....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 μήνες ακριβώς :blink::blink::blink: παρέλαβα αυτή την μεμβράνη https://www.aliexpress.com/item/For-Letv-LeEco-Le-Pro-3-X720-Pro3-Elite-X722-Front-Slim-Full-Cover-Edge-to/32830859059.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7YPzgC να πω την αλήθεια την είχα ξεχάσει και τώρα που είδα ξανά την σελίδα μάλλον ΄΄κλαίω΄΄ τα ψιλά που στοίχισε (βάσει feedback).

Δεν την βάζω, στην καβάτζα έως ότου σπάσει το tempered που ήδη φοράει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και 3ο κουλό !

Χτες το βράδυ στα καλά καθούμενα δεν λάμβανε ή έστελνε sms από καμία από τις δύο sim ( wind + cosmote ), μετά από εκκαθάριση της stock εφαρμογής κάποια στιγμή λειτούργησε αλλά για λίγο και μετά πάλι τα ίδια.....

 

Clear dalvik cache. Κάνουμε και κανένα clean που και που.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Clear dalvik cache. Κάνουμε και κανένα clean που και που.

 

Nα κάνουμε, γιατί όχι ?????:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δυο κουλα που κάνει η συσκευή τις τελευταίες ημέρες είναι (είμαι με την ρομ του Cribal ):

1.Το στιγμιαίο πάγωμα του πληκτρολογίου, γράφεις κείμενο και πατάς γράμμα και η οθόνη δεν ανταποκρίνεται για ελάχιστο χρόνος,ίσως για 1'' max να πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο ώστε να διαπιστώσω αν φταίει αυτό.

2.Αναβαθμίσεις εφαρμογών μέσω play store, ξεκινάει η εγκατάσταση, γυρνάει το κυκλάκι και ολοκληρώνεται στο 100% και σταματάει εκεί, αν βγω και ξαναμπώ η εφαρμογή έχει αναβαθμιστεί

 

και 3ο κουλό !

Χτες το βράδυ στα καλά καθούμενα δεν λάμβανε ή έστελνε sms από καμία από τις δύο sim ( wind + cosmote ), μετά από εκκαθάριση της stock εφαρμογής κάποια στιγμή λειτούργησε αλλά για λίγο και μετά πάλι τα ίδια.....

 

Clear dalvik cache. Κάνουμε και κανένα clean που και που.

 

Eκανα λοιπόν clear dalvik & cashe

Το 1ο μάλλον λύθηκε, το 2ο είχε λυθεί μόνο του, το 3ο παραμένει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...