Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά όλα αυτά αλλά όταν μου ρίχνει μία με το όπλο του με ρίχνει κάτω απο την πίστα και δεν μπορώ να ξαναανέβω.

Εξάλου για το soulcube υπάρχει και ο κωδικός give all που όταν τον γράφεις σου δίνει όλα τα όπλα και το soulcube μαζί και έτσι δεν χρειάζεται να σκωτώνεις τους δαίμονες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

here you go http://search.ebay.co.uk/GBA-flash-card_W0QQfltZ9 ;)

 

einai poli kales xorane pano apo 20 paixnidia (oi 512mb)

 

se euxaristo poli allla mipos kseresi kai tipota gia to erotima pou ethesa stin arxi?an nai kalos.an oxi den peirazei :Da kai kati allo.pos tha tin agoraso auti tin karta?to e-bay san dimoprasia mou phenete :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες τι λεει ολα καλα?λοιπον εχω ενα μικρο προβληματακι ολα πηγαινε καλα οπου καποια στιγμη εσκασε αυτο μηνυμα εδω τι κανουμε τωρα?????

 

πηγα να στειλω μια φωτο σχετικα με το προβλημα μου και το οριο που δινει το forum ειναι πολυ λιγο ,πηγα να την μετατρεψω λιγο να ελαχιστοποιησω το μεγεθος αλλα ακυροτητα δεν τα καταφερα για να σας εδειχνα καλυτερα το προβλημα τελος παντων αναγκαστικα και τα εγραψα

 

 

 

Net ports :server ....

server ip address 127.0.0

 

 

could not get IPX socket name IPX disable

Reason :WSAENOTSOCK

 

και το ωραιο προβλημα ξεκιναει εδω πραγμα που δεν μου το εκανε ποτε αυτο:

 

Host _Error :Ev_Precache:file event/awp.sc missing from server

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κόβω πιθανό.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν αντικαταστήσεις το εκτελέσιμο αρχείο με αυτό της αγγλικής έκδοσης. Σε μερικά παιχνίδια δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Λεμπον επιστρεφω δημητριος(εκ του δρυμυτερος).Εχει κανεις σας το Neverwinter Nights:Hordes of the Underdark?Ειμαι σε ενα σημειο αφου πολεμησα μια φορα με τον στρατο της Valsharess περιμενω εξω απ τον ναο του/της Lolth να αρχισει η δευτερη μαχη..περιμενω...περιμενω...τπτ...Εφαγα,εκανα μπανιο ακομα εκει ειναι..Ξερει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που μπορω να βρω οδηγο στρατηγικης γραμμενον στα ελληνικα για το συγκεκριμενο game?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia

 

kserete kana magazi opou na agorazei metaxeirismenes konsoles k games stin athina??

 

thelo na pouliso kapoia games k konsoles logo anagkis...

Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικα μαλλον ειναι λιγακι δυσκολο...

Παντως με μια αναζητηση στο google θα βρεις αρκετα sites (παντα ομως στα αγγλικα)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βρω το παιχνίδι 18 Wheels of Steel:Pedal to the Metal. Μήπως ξέρει κανείς που θα το βρώ.Από Αμερική δεν μπορώ να το αγοράσω γιατί κανένα site δεν στέλνει Ελλάδα :mad: . Thnx :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...