Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας στην παρεα

θελω την βοηθεια σας πηγα να περασω το recovery εφοσον

εκανα unlock botloader και κολλησε στο κοκκινο φωτακι

υπαρχει καπου οδηγος για το συγκεκριμενο μοντελο x626 για unbrick

 

Ίσως βρείς λύση κοιτάζοντας το ποστ 148

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ξεμπρικαρε αλλα μου τα δειχνει αντιθετα η οθονη και οπου παταω ειναι αντιθετα

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

απο TOMTOP

 

Eμενα από gear παντος δεν ειχε θηκη μεσα και του φιλου το ιδιο και απ'οτι καταλαβα η θηκη είναι απαραιτητη για το συγκεκριμενο τηλ. γιατι του φιλου στο 10λεπτο που το περιεργαζόμασταν εκανε μια γρατζουνια στην πλατη,μετα απ'αυτο του εβαλα (κουτσα στραβα)μια από Redmi note 3 pro μεχρι και αν ποτε ερθει αυτή που παραγγειλα από ali!

Link to comment
Share on other sites

Eμενα από gear παντος δεν ειχε θηκη μεσα και του φιλου το ιδιο και απ'οτι καταλαβα η θηκη είναι απαραιτητη για το συγκεκριμενο τηλ. γιατι του φιλου στο 10λεπτο που το περιεργαζόμασταν εκανε μια γρατζουνια στην πλατη,μετα απ'αυτο του εβαλα (κουτσα στραβα)μια από Redmi note 3 pro μεχρι και αν ποτε ερθει αυτή που παραγγειλα από ali!
Εγω απο εβδομαδα περιμενω και αλλη πιο καλη απο banggood
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με τον υπολογιστη,mtk drivers εχει μιας και ειχα συνδεμενο το coolpad ,κουμπωνω το usb type-c και ουτε το τηλ. εμφανιζει τιποτα ουτε το pc,ξερει κανεις τι φταιει η τι δεν κανω σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με τον υπολογιστη,mtk drivers εχει μιας και ειχα συνδεμενο το coolpad ,κουμπωνω το usb type-c και ουτε το τηλ. εμφανιζει τιποτα ουτε το pc,ξερει κανεις τι φταιει η τι δεν κανω σωστα?
Άλλαξε καλώδιο φίλος.. 4 άλλαξα εγώ για να βρω αυτό που δουλεύει σωστά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε καλώδιο φίλος.. 4 άλλαξα εγώ για να βρω αυτό που δουλεύει σωστά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Thank's φιλε,τελικα το καλωδιο εφταιγε.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το τηλ. είναι σφεντονα σε συγκριση με το 3σημιση χρονων coolpad f1 που ειχα αλλα δεν είναι και η αμαν και ντε σουπερ ντουπερ ουαου η διαφορα τους για μενα!

Δηλ. περα από τη σπιρταδα του δεν βλεπω και πολλα ++++ για να αλλαξω τηλ!

Στο coolpadaki ειχα και ραδιο και 64σαρα sd και μαυρη πισσα οθονη (παρα την μονο 720p αναλυση της!)δηλ. με χαλαει λιγο-πολύ η ασπριλα που βγαζει το s3 σε θεαση υπο γωνιας,Ο.Κ στο s3 εχω υπέρυθρες(για να κανω καμια μαγκια σε καμια τηλεοραση που λεει ο λογος!),μεγαλυτερη οθονη(όχι και απαραίτητος και καλυτερη όπως εξηγησα πριν !),καλυτερη καμερα στα χαρτια ( στα χαρτια λεω γιατι από αυτά που βλεπω με τα ματια μου δεν είμαι και πολύ σιγουρος),λιγοτερη αυτονομια αλλα πολύ πιο γρηγορη φορτιση,εχω πιξιδα(αλλα δεν ξερω που χρησιμευει!),εχω και 4g (αλλα από mb το πακετο μου δεν εχει!)!

H αληθεια είναι ότι το σκέφτομαι πραγματικα να το δοσω στην γυναικα μου και να κρατησω εγω για ακομη καμια 2-3 χρονια το coolpad!

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το τηλ. είναι σφεντονα σε συγκριση με το 3σημιση χρονων coolpad f1 που ειχα αλλα δεν είναι και η αμαν και ντε σουπερ ντουπερ ουαου η διαφορα τους για μενα!

Δηλ. περα από τη σπιρταδα του δεν βλεπω και πολλα ++++ για να αλλαξω τηλ!

Στο coolpadaki ειχα και ραδιο και 64σαρα sd και μαυρη πισσα οθονη (παρα την μονο 720p αναλυση της!)δηλ. με χαλαει λιγο-πολύ η ασπριλα που βγαζει το s3 σε θεαση υπο γωνιας,Ο.Κ στο s3 εχω υπέρυθρες(για να κανω καμια μαγκια σε καμια τηλεοραση που λεει ο λογος!),μεγαλυτερη οθονη(όχι και απαραίτητος και καλυτερη όπως εξηγησα πριν !),καλυτερη καμερα στα χαρτια ( στα χαρτια λεω γιατι από αυτά που βλεπω με τα ματια μου δεν είμαι και πολύ σιγουρος),λιγοτερη αυτονομια αλλα πολύ πιο γρηγορη φορτιση,εχω πιξιδα(αλλα δεν ξερω που χρησιμευει!),εχω και 4g (αλλα από mb το πακετο μου δεν εχει!)!

H αληθεια είναι ότι το σκέφτομαι πραγματικα να το δοσω στην γυναικα μου και να κρατησω εγω για ακομη καμια 2-3 χρονια το coolpad!

 

Επίσης έχεις συσκευή με 4GB RAM και την πλήρωσες περίπου 100€. FHD οθόνη, κάμερα 21.2 MP (που ότι και να λέμε δεν μπορεί να συγκριθεί με του f1). Έχεις αγοράσει το καλύτερο πακέτο στην καλύτερη τιμή. Απλά απόλαυσέ το.

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Επίσης έχεις συσκευή με 4GB RAM και την πλήρωσες περίπου 100€. FHD οθόνη, κάμερα 21.2 MP (που ότι και να λέμε δεν μπορεί να συγκριθεί με του f1). Έχεις αγοράσει το καλύτερο πακέτο στην καλύτερη τιμή. Απλά απόλαυσέ το.

Ναι βρε το ξερω,τζαμπα πραμα πηραμε και καλο μαλιστα, αλλα απλα λεω ότι παρολου τα πιο πανω σπεκς που αναφέρεις κι'εσυ μου φαινεται ότι τελικα ορισμενα σπεκς στα χαρτια δεν παιζουν και μεγαλο ρολο (ακομη και σε συγκριση με το παλιο ταπεινο coolpad όπως λεω) στην πραγματικοτητα!

Ο.Κ στην ραμ και τον επεξεργαστη το ειπα είναι πιο γρηγορο το s3 αλλα για την οθονη (ειδικα γωνιες θεασης και το μαυρο πιστευω ότι του coolpad είναι ανωτερη ,όπως επισης και στην καμερα παρα τα μονο 13mpix του coolpad εμενα μου φανηκε ότι είναι καλυτερες του coolpad ,ισως κανω και λαθος δεν ξερω!

Επισης εγω ειχα κακομαθει με το coolpad να μην μενω ποτε από μπαταρια γιατι εχω τρεις που οι 2 είναι παντα φορτισμένες ενώ τωρα συνεχεια στην μπριζα το εχω το s3,ευτυχως που φορτιζει στο πιτς φυτιλι!

Τελος παντων τερμα η γκρινια ,το τηλ. είναι σουπερ για αυτά τα λεφτα(ακομη και για παραπανω δηλ.)!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Σήμερα παρέλαβα το τηλέφωνο 14 μέρες μετά την παραγγελία. Κατάστημα Banggood, χωρίς τελωνειακό δασμό.

 

Το ξεκλείδωσα, αφού κράτησα backup της επίσημης ΡΟΜ, εγκατέστησα TWRP και πέρασα μια AOSP ΡΟΜ.

Ακολούθησα τον παρακάτω οδηγό:

Μια πρώτη παρατήρηση είναι ότι η AOSP δε βλέπει την κάμερα μέχρι τα 21MP αλλά μέχρι τα 16MP μόνο.

Για την ακρίβεια, η εφαρμογή της κάμερας της AOSP.

Βάζοντας την κάμερα footej φτάνει μέχρι 21ΜΡ.

Αλλά η Footej δεν τραβάει 4k video...

Επειδή τώρα διάβασα το παρον, και προσπάθησα και εγώ με αυτον τον τρόπο να περάσω το TWRP αλλά δεν τα κατάφερα, μέχρι το recovery όλα καλά αλλά δεν περνάει το TWRP μου έβγαζε στο αρχικό update και Clear εσύ πως το πέρασες? Και πίστεψε με έκανα ότι ακριβώς στο βίντεο. Τελικά το πέρασα με άλλον τρόπο ποιο χρονοβόρο και ποιο δύσκολο. Το κακό με το βίντεο είναι ότι δεν μιλάει και αγγλικά ο τύπος Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα διάβασα το παρον, και προσπάθησα και εγώ με αυτον τον τρόπο να περάσω το TWRP αλλά δεν τα κατάφερα, μέχρι το recovery όλα καλά αλλά δεν περνάει το TWRP μου έβγαζε στο αρχικό update και Clear εσύ πως το πέρασες? Και πίστεψε με έκανα ότι ακριβώς στο βίντεο. Τελικά το πέρασα με άλλον τρόπο ποιο χρονοβόρο και ποιο δύσκολο. Το κακό με το βίντεο είναι ότι δεν μιλάει και αγγλικά ο τύπος

 

Με αυτόν τον οδηγο http://www.leeco.re/topic/20321-guide-installing-twrp-and-aosp-androind-60-on-leeco-le-s3-x622x626/ περνιουνται το TWRP και η ρομ σωστα?

Η ρομ περνιέται μεσο υπολογιστη η μετα το νουμερο 5 πεταμε χυμα το ζιπ της ρομ στο τηλ. αποσυνδέουμε το κινητο κανουμε wipes και φλασαρουμε από twrp (όπως δηλ. εκανα με το coolpad)?

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιοσ να με βοθησει με το δικο μου προβλημα που εχω με αυτη τη συσκευη??οταν εκανα Unbrick με τον ιδιο οδηγο που εχουμε δει ολοι το κινητο μετα το πρωτο boot κολλαει στο boot logo οτι κιαν εχω κανει...εχω δοκιμασει να φλασαρω και ρομ μεσω του twrp που εχω δει στο φορουμ αλλα και παλι οτι και να κανω οποια και να φλασαρω μενει στο Boot logo??να βαλω καποιο buckup απο στοκ ρομ ??εχεις καποιος να μου στειλει καποιο backup?
Link to comment
Share on other sites

Με αυτόν τον οδηγο http://www.leeco.re/topic/20321-guide-installing-twrp-and-aosp-androind-60-on-leeco-le-s3-x622x626/ περνιουνται το TWRP και η ρομ σωστα?

Η ρομ περνιέται μεσο υπολογιστη η μετα το νουμερο 5 πεταμε χυμα το ζιπ της ρομ στο τηλ. αποσυνδέουμε το κινητο κανουμε wipes και φλασαρουμε από twrp (όπως δηλ. εκανα με το coolpad)?

Πόσο χειρότερη είναι η μπαταρία από το Coolpad?

Πόσες ώρες οθόνη βγάζει?

Γιατί αλλάζεις την rom , τι προβλήματα έχει αυτή με την οποια έρχεται?

Επειδή θα το πάρει άτομο που θα έχει για πρώτη smartphone , θα έχει πρόβλημα με την μπαταρία , την φωτογραφική ή με προβλήματα στην ROM?

 

[OFF TOPIC]

Και κάτι ακόμη

το έχω παραγγείλει από TOMTOP και μου έστειλαν το παρακάτω λινκ

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/search?piececode=+538172064056

όταν πατάω το λινκ το οποίο θεωρώ είναι ο ελληνικός κλάδος της DHL

http://www.dhl.gr/en/express/tracking.html?AWB=538172064056&brand=DHL

βγάζει μήνυμα λάθους

Κάνω κάτι λάθος ή απλά πρέπει να περιμένω να ενημερωθεί το ΄΄ελληνικό΄΄ λινκ?

[/OFF TOPIC]

Edited by hoannis
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο χειρότερη είναι η μπαταρία από το Coolpad?

Πόσες ώρες οθόνη βγάζει?

Γιατί αλλάζεις την rom , τι προβλήματα έχει αυτή με την οποια έρχεται?

Επειδή θα το πάρει άτομο που θα έχει για πρώτη smartphone , θα έχει πρόβλημα με την μπαταρία , την φωτογραφική ή με προβλήματα στην ROM?

 

[OFF TOPIC]

Και κάτι ακόμη

το έχω παραγγείλει από TOMTOP και μου έστειλαν το παρακάτω λινκ

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/search?piececode=+538172064056

όταν πατάω το λινκ το οποίο θεωρώ είναι ο ελληνικός κλάδος της DHL

http://www.dhl.gr/en/express/tracking.html?AWB=538172064056&brand=DHL

βγάζει μήνυμα λάθους

Κάνω κάτι λάθος ή απλά πρέπει να περιμένω να ενημερωθεί το ΄΄ελληνικό΄΄ λινκ?

[/OFF TOPIC]

 

Πήρα για την γυναίκα μου το x626 4/32 από cafago αλλά η πληρωμή έδειχνε tomtop.

Δεν ξέρω πόσες ώρες οθόνη να σου πω αλλά από 8% έως φουλ κάνει 1 ώρα.

Rom δεν άλλαξα, μια χαρά δουλεύει, ελληνικά-αγγλικα 60-40 όπως λένε τα παιδιά παραπάνω. Ότι χρειάζεται το ρυθμίζω εγώ.

Έχει θήκη σιλικόνης η συσκευασία.

Όσο για dhl, περίμενε. Μόλις έρθει Ελλάδα θα σου έρθει σμσ με 10ψηφιο κωδικό και θα δουλεύουν και τα 2 λινκ. Εμένα ήρθε σμσ το πρωί και το μεσημέρι παρέλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χειρότερη είναι η μπαταρία από το Coolpad?

Πόσες ώρες οθόνη βγάζει?

Γιατί αλλάζεις την rom , τι προβλήματα έχει αυτή με την οποια έρχεται?

Επειδή θα το πάρει άτομο που θα έχει για πρώτη smartphone , θα έχει πρόβλημα με την μπαταρία , την φωτογραφική ή με προβλήματα στην ROM?

 

[OFF TOPIC]

Και κάτι ακόμη

το έχω παραγγείλει από TOMTOP και μου έστειλαν το παρακάτω λινκ

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/search?piececode=+538172064056

όταν πατάω το λινκ το οποίο θεωρώ είναι ο ελληνικός κλάδος της DHL

http://www.dhl.gr/en/express/tracking.html?AWB=538172064056&brand=DHL

βγάζει μήνυμα λάθους

Κάνω κάτι λάθος ή απλά πρέπει να περιμένω να ενημερωθεί το ΄΄ελληνικό΄΄ λινκ?

[/OFF TOPIC]

 

Νομιζω ηδη δειχνει κινηση,το ελληνικο λογικα θα ενημερωθει οταν το παραλαβει....υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο καλός έχων των πραγμάτων θα ανεβάσω όλες της ρυθμίσεις τα tools καθώς και οδηγό εγκατάστασης TWRP 3.1ΧΧ χωρίς πολλές διαδικασίες και προβλήματα, και το κυριότερο χωρίς να μπρικαρουμε το τηλέφωνο. Ξόδεψα καμία 40 ώρες αλλά δικαιώθηκα Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Αύριο καλός έχων των πραγμάτων θα ανεβάσω όλες της ρυθμίσεις τα tools καθώς και οδηγό εγκατάστασης TWRP 1.1ΧΧ χωρίς πολλές διαδικασίες και προβλήματα, και το κυριότερο χωρίς να μπρικαρουμε το τηλέφωνο. Ξόδεψα καμία 40 ώρες αλλά δικαιώθηκα

 

Μπραβο φιλε nick1967 !!!!!

Αν γινεται κανε και έναν οδηγο πως φλασαρουμε και cusyom μετα αφου περασουμε TWRP.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πόσο χειρότερη είναι η μπαταρία από το Coolpad?

Πόσες ώρες οθόνη βγάζει?

Γιατί αλλάζεις την rom , τι προβλήματα έχει αυτή με την οποια έρχεται?

Επειδή θα το πάρει άτομο που θα έχει για πρώτη smartphone , θα έχει πρόβλημα με την μπαταρία , την φωτογραφική ή με προβλήματα στην ROM?

 

[OFF TOPIC]

Και κάτι ακόμη

το έχω παραγγείλει από TOMTOP και μου έστειλαν το παρακάτω λινκ

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/search?piececode=+538172064056

όταν πατάω το λινκ το οποίο θεωρώ είναι ο ελληνικός κλάδος της DHL

http://www.dhl.gr/en/express/tracking.html?AWB=538172064056&brand=DHL

βγάζει μήνυμα λάθους

Κάνω κάτι λάθος ή απλά πρέπει να περιμένω να ενημερωθεί το ΄΄ελληνικό΄΄ λινκ?

[/OFF TOPIC]

Φιλε δεν μετρησα ποση ωρα βγαζει η οθονη απλα λεω ότι μου φαινεται ότι με το coolpad ειχα περισσοτερη αυτονομια!

Γενικα θα ελεγα ότι η μπαταρια δεν είναι και από τα δυνατα σημεια του κινητου,δηλ. αν θες παιχνίδια και ιντερνετ την τρωει στο πιτς φυτιλι,το καλο όμως είναι ότι φορτιζει επισης και στο πιτς φυτιλι!

Η καμερα πολύ καλη είναι αλλα και του coolpad πολύ καλη ηταν για 13mpix!

 

Και με την rom που ερχεται παλευεται μια χαρα η κατασταση ακομη και με την ελειπη μεταφραση, θελω όμως να την αλλαξω οπωσδοιποτε λογο του ότι δεν μου εμφανιζει στις κλησεις ποιος με πηρε η πηρα ονομαστικα,δηλ. βγαζει μονο το νουμερο και μου φαινεται πολύ σπαστικο αυτό το πραμα!

Link to comment
Share on other sites

Οδηγός εγκατάστασης TWRP & ADB 3.1XX όλα σε ένα. Μετά από αρκετό διάβασμα, και κάποιες ώρες που αφιέρωσα έχω κάνει το παρόν αρχείο με μια μικρή τροποποίηση όσο το δυνατόν ποιο απλό και ποιο εύχρηστο για όλους μας. Πριν την όλη διαδικασία εγκατάστασης twrp καλο ειναι να κάνουμε εκκαθάριση cache μέσα από το εργοστασιακό recovery πατώντας τα πλήκτρα power και volume+ αφού κάνουμε την παρόν, το τηλέφωνο μας έρχεται με την επαναφορά στην δίγλωσση rom κινέζικα αγγλικά, ανοίγουμε το τηλέφωνο γινόμαστε προγραμματιστές και προχωραμε. (φυσικα πρεπει να είναι εγκατεστημένοι οι driver ADB στον υπολογιστή μας, και να έχετε περάσει μέσα στο τηλέφωνο χύμα την ROM της αρεσκείας σας) Αφού κατεβάσετε το αρχείο κάνετε αποσυμπίεση και όπως ακριβώς είναι το βάζετε μέσα στο δίσκο C: του υπολογιστή σας, εχουμε το τηλέφωνο ανοιχτο και συνδεμένο με τον υπολογιστή μας, ανοίγουμε το cmd που θα βρείτε μέσα στο φάκελο δεξί κλικ ποντίκι και άνοιγμα ως προγραμματιστής, και περνάμε με την σειρά της παρακάτω εντολές, οι δυο πρώτες είναι για να μπει σε λειτουργία fastboot αυτόματα η συσκευή μας, η τριτη και τεταρτη είναι για ξεκλείδωμα του bootloader, και η 5η για την εγκατάσταση του twrp

Σε καμία περίπτωση δεν δίνουμε εντολή reboot στο telnet, θα μπρικαρει το τηλέφωνο

 

adb devices

adb reboot bootloader

fastboot devices

fastboot oem unlock-go

fastboot flash recovery twrp.img

 

αφού περάσαμε της εντολές πατάμε ταυτόχρονα power volumε+ για 10 δευτερόλεπτα περίπου έως ότου μπούμε σε λειτουργιά recovery, μόλις δούμε την ένδειξη αφήνουμε τα δυο πλήκτρα και πατάμε μια φορά το volume+. Βουαλα σε 10 δευτέρα έχετε το twrp 3.1.1 Aφού μας βάλει μέσα η πρώτη γλώσσα είναι κινεζική, πάμε και το κάνουμε αγγλικά και προχωραμε, καλό είναι να κάνουμε μια εκκαθάριση πριν την νέα rom wipe cache.

 

 

Το παρόν δούλεψε σε 3 συσκευές άψογα χωρίς προβλήματα, δοκιμάστηκε σε συσκευή leeco s3 626 από αυτά που διάβασα όμως η διαδικασία είναι ίδια και στο 622

 

ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΕΔΩ: https://drive.google.com/file/d/1RamwiA7d8CqSpfjk0UNbERYk4cxgLJqW/view

 

Στην φωτογραφία είναι η ρύθμιση της γλώσσας μιας και σας βγάλει κινέζικα εκ πρώτης, σε αυτό το σημείο είναι η επιλογή, και μετά πάνω αριστερά την υδρόγειο, από όπου επιλέγουμε την αγγλική

 

2c5573cd56480e239bedff6f664dc775.jpg

 

 

6ffd6d9a5b337b9c1e116b837a84a811.jpg

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστουμε φιλε nick1967 για την βοηθεια σου!

Για να περασω τους driver ADB στον υπολογιστή εχω ακολουθησει αυτόν τον οδηγο https://forum.xda-developers.com/elephone-m2/help/windows-10-mtk-vcom-usb-drivers-32-64-t3267033 στο τελος όμως λεει ότι όταν συνδεσω το τηλ. στον υπολογιστη θα μου το εφμανισει μεσο MediaTek Preloader USB VCOM Port η σαν MTK USB port ,εγω όταν το συνδεω μου το εμφανιζει εκει που λεει "Συσκευες ενιαιου σειριακου διαυλου" και ως ADB interface,καλα είμαι η δεν περασα σωστα του ADB στον υπολογιστη?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...