Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προσπαθω να βαλω η την aosp η την eui WORFRED...! δειχνει οτι παει καλα και μετα κολλαει στο boot logo !!μηπως εχω λαθος drivers? Μηπως χρειαζομαι otg usb?

Αδερφε δεν ξερω τι περασες και πως το περασες, αλλα επρεπε να δουλεψει με τον παραπανω τροπο, σιγουρα κατι δεν κανεις σωστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχει καποιοσ καποιο backup να βαλω μηπως δουλεψει με αυτο?

αυτην την δοκιμασες? https://www.needrom.com/server/download.php?name=/2017/09/LeX626_Fastboot_5.9.023S.rar εγω δεν εχω κρατηση ποτε backup, μια σελιδα πισω ενα παιδι νομιζω ειχε κρατηση

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

αυτην την δοκιμασες? https://www.needrom.com/server/download.php?name=/2017/09/LeX626_Fastboot_5.9.023S.rar εγω δεν εχω κρατηση ποτε backup, μια σελιδα πισω ενα παιδι νομιζω ειχε κρατηση

να την περασω μεσα απο fastboot? για αν σε κατατοπισω λιγο το κινητο ειχε μπρικαρει αφοτου το ξεμπρικαρα με την x620 επανηλθε βεβαια δεν ανοιξε ποτε ουτε καν περασε απο το boot logo μετσ περασα την x620 fastboot και μετα τον twrp που μ εδωσες και περασα την aosp και συνεχιζει να μενει στο Boot logo

Link to comment
Share on other sites

να την περασω μεσα απο fastboot? για αν σε κατατοπισω λιγο το κινητο ειχε μπρικαρει αφοτου το ξεμπρικαρα με την x620 επανηλθε βεβαια δεν ανοιξε ποτε ουτε καν περασε απο το boot logo μετσ περασα την x620 fastboot και μετα τον twrp που μ εδωσες και περασα την aosp και συνεχιζει να μενει στο Boot logo
Πέρασε αυτήν την Rom μέσα από το TWRP

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως θα το κανω flash ενω ειναι rar????
Σίγουρα έχεις περάσει το TWRP? Όταν πας recovery και πατήσεις το +δεν μπαίνει το τηλέφωνο σου στο παραπάνω?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έχεις περάσει το TWRP? Όταν πας recovery και πατήσεις το +δεν μπαίνει το τηλέφωνο σου στο παραπάνω?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μπαινει στο recovery του twrp αλλα οταν παω να κανω install zip file πως θα το κανω ενω ειναι rar?αυτη η ρομ νομιζω ειναι να περαστει μεσω fastboot

Edited by Apostolisant
Link to comment
Share on other sites

μπαινει στο recovery του twrp αλλα οταν παω να κανω install zip file πως θα το κανω ενω ειναι rar?
Αυτόματα γίνετε φίλε, απλά δεν τσεκάρεις τα κουτάκια που έχει πριν την εγκατάσταση... Μόνο του το τρέχει, καλό είναι να κάνεις και μια εκκαθάριση πριν data και cashe

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματα γίνετε φίλε, απλά δεν τσεκάρεις τα κουτάκια που έχει πριν την εγκατάσταση... Μόνο του το τρέχει, καλό είναι να κάνεις και μια εκκαθάριση πριν data και cashe

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν γινετε μου βγαζει error το αρχειο ειναι rar

Link to comment
Share on other sites

Αυριο με το καλο παραλαμβανω και'γω !

1 μηνα παρα 2 μερες,χαλαλι τα 22 ευρω του priority αφου ηρθε τοσο γρηγορα:lol:!

Με ιστιοφορο να το έστελναν πιο γρηγορα θα ερχοταν!

Link to comment
Share on other sites

δεν γινετε μου βγαζει error το αρχειο ειναι rar
Φίλε μου κάτι δεν κάνεις σωστά, αν είσαι Θεσσαλονίκη στείλε μήνυμα pm να σε βοηθήσω αλλιώς δεν ξέρω, γεμίσαμε 2 σελίδες χωρίς αποτέλεσμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά παρήγγειλα το κινητό από το geekbuying https://www.geekbuying.com/item/LeTV-LeEco-Le-S3-X626-5-5-Inch-4GB-32GB-Gold-386357.html με συνολικό κόστος 147 ευρώ (32 ευρώ μεταφορικά), και θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω ακύρωση της παραγγελίας για να το πάρω από το tomtop. Αυτήν την στιγμή η παραγγελία βρίσκετε σε στάδιο shipping.Αξίζει να προβώ σε αυτήν την ενέργεια ; Edited by greekmanael
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά παρήγγειλα το κινητό από το geekbuying https://www.geekbuying.com/item/LeTV-LeEco-Le-S3-X626-5-5-Inch-4GB-32GB-Gold-386357.html με συνολικό κόστος 147 ευρώ (32 ευρώ μεταφορικά), και θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω ακύρωση της παραγγελίας για να το πάρω από το tomtop. Αυτήν την στιγμή η παραγγελία βρίσκετε σε στάδιο shipping.Αξίζει να προβώ σε αυτήν την ενέργεια ;

 

Δεν το εχω κανει,δεν γνωριζω αν στην κατασταση shipping μπορεις να το ακυρωσεις,γιατι δεν μιλαςμαζι τους να ρωτησεις>?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω κανει,δεν γνωριζω αν στην κατασταση shipping μπορεις να το ακυρωσεις,γιατι δεν μιλαςμαζι τους να ρωτησεις>?

Τους έστειλα ήδη email και περιμένω απάντηση , αλλά μάλλον την πάτησα .

Edited by greekmanael
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

μια βοήθεια , γιατί πάρ' όλο που διάβασα όλες τις σελίδες δεν κατάλαβα :

1) wind 4g θα παίζει , νομίζω είναι 800 , αλλά μόνο στην επαρχία , για Αθήνα το θέλω εγώ

2) επειδή προορίζεται για την σύζυγο :) , οπότε δεν πρόκειτε να πειράξω rom κλπ τα Ελληνικά του τελικά είναι οκ ?

 

κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πλακα εχουν αυτοι στην κοσμοτε,πηγα που λετε να παρω μια νανο σιμ και μου ζητησαν 7,90 παρακαλω!

Τους ρωταω "καλα 5 ευρω δεν ειχε" και μου απαντουν "ναι τοσο ειχε αλλα εχει 2 μηνες που ανεβηκε η τιμη της στα 7,90"!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

μια βοήθεια , γιατί πάρ' όλο που διάβασα όλες τις σελίδες δεν κατάλαβα :

1) wind 4g θα παίζει , νομίζω είναι 800 , αλλά μόνο στην επαρχία , για Αθήνα το θέλω εγώ

2) επειδή προορίζεται για την σύζυγο :) , οπότε δεν πρόκειτε να πειράξω rom κλπ τα Ελληνικά του τελικά είναι οκ ?

 

κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Ευχαριστώ πολύ

 

μια χαρα 4τζι στις πολεις,στην επαρχια οχι τοσο ευκολα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να βαλω τον APEX launcher ως default,δηλ. αμα κλεισω και ανοιξω ξανα το τηλ. να μπουταρει κατευθείαν στον apex και όχι να χρειαζεται κάθε φορα να τον ανοιγω χειροκίνητα?
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα 4τζι στις πολεις,στην επαρχια οχι τοσο ευκολα

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

Για τα Ελληνικά ξέρουμε ??

 

Επίσης έχει αναφερθεί πουθενά το SAR που έχει ???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

Για τα Ελληνικά ξέρουμε ??

 

Επίσης έχει αναφερθεί πουθενά το SAR που έχει ???

 

Ελληνικα ετσι κι ετσι,δεν προβληματιζει,σαρ δεν γνωριζω,ειχα και το προηγουμενο και το προ-προηγουμενο τους κινητο,ειναι αριστα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας στην παρεα

θελω την βοηθεια σας πηγα να περασω το recovery εφοσον

εκανα unlock botloader και κολλησε στο κοκκινο φωτακι

υπαρχει καπου οδηγος για το συγκεκριμενο μοντελο x626 για unbrick

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικα ετσι κι ετσι,δεν προβληματιζει,σαρ δεν γνωριζω,ειχα και το προηγουμενο και το προ-προηγουμενο τους κινητο,ειναι αριστα.

 

Το sar είναι 1,19 w/kg https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/6f6e3f2b

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα μπορεί κάποιος μ την συσκευή x626 να με προμηθευσει με ένα backup της συσκευής παρακαλω διότι έχω σοβαρό προβλημα? Ότι μια έχω κάνει οποία Ρομ κα να βάλω κολλάει στο boot animation
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...