Jump to content

UMiDIGI C Note


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε σήμερα. "Σιγά τα αίματα" όποιος έχει λίγη εμπειρία από UMI καταλαβαίνει αμέσως ότι είναι πολύ φτηνιάρικο σε σχέση με παλιοτερα μοντέλα όπως το UMI Touch που ήδη έχω. Χίλιες φορές καλύτερα να αγόραζα ακόμα ένα UMI Touch! Τελικά "έφαγα πολύ παπά" και το αγόρασα. Eίχα εκφράσει την επιθυμία να αγοράσω το UMI diamond και ένας φίλος εδώ είπε ότι δεν συγκρίνονται UMI diamond vs UMIDIGI C NOTE. Πράγματι στα χαρτιά ίσως όχι αλλά στην real life το C Note δε μπορεί να σταθεί δίπλα σε UMI Touch και UMI Diamond. Φρου φρου κι αρώματα. Αδύναμο wifi της πλάκας οθόνη ξέπλυμα απόκριση στις εντολές με κόμπιασμα. τέσπα...κάθε πέρσυ και καλύτερα. Για κάποιον που θα είναι το πρώτο κινεζικο ίσως θα του φανεί καλό αλλά μπροστα το UMI Touch είναι μικυ μάους. Κακή μου αγορά. Το πουλάω ολοκαίνουργιο ίσα που το άνοιξα να το πιάσω στο χέρι
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα. "Σιγά τα αίματα" όποιος έχει λίγη εμπειρία από UMI καταλαβαίνει αμέσως ότι είναι πολύ φτηνιάρικο σε σχέση με παλιοτερα μοντέλα όπως το UMI Touch που ήδη έχω. Χίλιες φορές καλύτερα να αγόραζα ακόμα ένα UMI Touch! Τελικά "έφαγα πολύ παπά" και το αγόρασα. Eίχα εκφράσει την επιθυμία να αγοράσω το UMI diamond και ένας φίλος εδώ είπε ότι δεν συγκρίνονται UMI diamond vs UMIDIGI C NOTE. Πράγματι στα χαρτιά ίσως όχι αλλά στην real life το C Note δε μπορεί να σταθεί δίπλα σε UMI Touch και UMI Diamond. Φρου φρου κι αρώματα. Αδύναμο wifi της πλάκας οθόνη ξέπλυμα απόκριση στις εντολές με κόμπιασμα. τέσπα...κάθε πέρσυ και καλύτερα. Για κάποιον που θα είναι το πρώτο κινεζικο ίσως θα του φανεί καλό αλλά μπροστα το UMI Touch είναι μικυ μάους. Κακή μου αγορά. Το πουλάω ολοκαίνουργιο ίσα που το άνοιξα να το πιάσω στο χέρι

Εγω το ειπα αυτο.

Κι εννοειται δεν αλλαζω γνωμη. Το πηρα προχτες. Για 116 ευρω που το πηρα ειναι μια χαρα. Βρες μου αλλο εσυ με αυτα τα χρηματα που να ειναι καλυτερο και στο αγοραζω εγω.

Πριν απαντησεις οτιδηποτε στο ξανα τονιζω.... 116 ευρω.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα αυτο.

Κι εννοειται δεν αλλαζω γνωμη. Το πηρα προχτες. Για 116 ευρω που το πηρα ειναι μια χαρα. Βρες μου αλλο εσυ με αυτα τα χρηματα που να ειναι καλυτερο και στο αγοραζω εγω.

Πριν απαντησεις οτιδηποτε στο ξανα τονιζω.... 116 ευρω.....

 

https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-4X-4-X-PRO-Smartphone-3GB-32GB-5-0-HD-Screen-Snapdragon/32800289027.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα αυτο.

Κι εννοειται δεν αλλαζω γνωμη. Το πηρα προχτες. Για 116 ευρω που το πηρα ειναι μια χαρα. Βρες μου αλλο εσυ με αυτα τα χρηματα που να ειναι καλυτερο και στο αγοραζω εγω.

Πριν απαντησεις οτιδηποτε στο ξανα τονιζω.... 116 ευρω.....

 

Τι να απαντήσω;! Φανερά πράγματα. Ρίσκαρες, μπράβο σου, και το πήρες στο πολύ καλό value for money. Εγώ πιστεύοντας στο value πλήρωσα 45 ευρώ παραπάνω να είμαι και στο money και να αποφύγω τα τελωνεία (η αμαζον βάζει στην τιμή και τελωνεία χωρών ΕΕ για προϊόντα που φανερά έρχονται από Κίνα) να μην πάω στα...250κάτι που διάβασα ότι πλήρωσε ένας φίλος που ρίσκαρε κι αυτός και δεν του έκατσε. Ψάχνω πού το είδα, δε θυμάμαι, θα το ανεβάσω εδώ για του λόγου το αληθές. πιστεύω σύντομα αν και δεν έχει σημασία τώρα, απλά έτσι for the record και την (καλώς εννοούμενη) πλάκα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αμάν...μη παίζεις με τον πόνο μου/μας...(πλάκα κάνω έτσι;!). Αλλά άμα έρθει με κανα 150άρι επάνω τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν κάποιος θέλει καινούργια, σφραγισμένη "Original Umidigi C Note Case Leather Flip Back Cover Case For Umi Digi C Note" ας στείλει PM.

 

search?q=Original+Umidigi+C+Note+Case+Leather+Flip+Back+Cover+Case+For+Umi+Digi+C+Note&oq=Original+Umidigi+C+Note+Case+Leather+Flip+Back+Cover+Case+For+Umi+Digi+C+Note%0A%0A&aqs=chrome..69i57j69i60.2122j0j4&client=ms-android-zte&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=BzWsyrs-0gzDzM:

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρεται το πουλάω χέρι χέρι. Τιμή...θα τα βρούμε! Ελάχιστα χρησιμοποιημένο με όλα τα κουτιά του και τα καλούδια. Ο λόγος που το πουλάω; Δεν έχει πρόβλημα σε σχέση με τις προδιαγραφές και τις δυνατότητές του. Απλά, δε μού 'κατσε! PM me
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Χαρίζω αχρησιμοποιητη θήκη για το Umidigi c note (δεν παρέλαβα ποτέ τη συσκευή). PM αν επιθυμεί κάποιος να έρθει να την παραλάβει από Άλιμο ή κάπου εκεί....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...