Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που θέλω να το στείλω πίσω σαν "δικαιολογία" τι να βάλω?

Δεν χρειάζεσαι δικαιολογία στείλω πίσω και μην λες για προβλήματα :)

Εννοείται full refund θα πάρεις

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τους λέω ότι δεν μ άρεσε και τους γράφω για τα 2 προβλήματακια που δεν μ άρεσαν.. Μην γίνει τίποτα και μου τα "χρεώσουν"

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η χαζομάρα τώρα είναι ότι περιμένω να έρθουν και κάτι θήκες.. Θα τις στείλω μόνες τους όταν έρθουν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα κάτι τετοιο.Ειμαι μέλος το xda χρόνια τώρα ξέρω πολύ καλά τι site είναι.

Αν μπορείς να εξηγήσεις εσυ καλύτερα για πιο λόγο υπάρχει σε μερικούς το jelly effect με χαρά να ακούσω.

Εμένα η ανάποδη οθόνη δεν με έπεισε

 

Το δεν σε έπεισε είναι άλλη ιστορία, αλλά σίγουρα ξέρουν περισσότερα και από εσένα και από εμένα.

Και μιλάω για τους dev του xda, όχι για τα μέλη του. Και εγώ είμαι μέλος αυτό δεν σημαίνει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται με το οne plus 5 έχουν βάλει αυτογκόλ μάλλον βιάστηκαν να το βγάλουν στην αγορά πήραν ένα χιλιοπομενο σχέδιο που κυκλοφορεί σε διάφορες μάρκες κατά Κίνα μερια έκαναν διαφήμιση για πολύ καλή κάμερα και τελικά δεν είναι κάτι τό σπουδαίο και τώρα έρχεται και αυτό με τις απίστευτες δικαιολογίες και εδεσε το γλυκό:mad: Edited by irovoudou
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν είναι τίποτα σίγουρο το τι φταίει

Ας περιμένουμε λίγο

Αποκλείεται να μην το διορθώσουν. Εξάλλου δεν είναι σε όλα τα τηλέφωνα. Κάποια έχουν το θέμα αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται με το οne plus 5 έχουν βάλει αυτογκόλ μάλλον βιάστηκαν να το βγάλουν στην αγορά πήραν ένα χιλιοπομενο σχέδιο που κυκλοφορεί σε διάφορες μάρκες κατά Κίνα μερια έκαναν διαφήμιση για πολύ καλή κάμερα και τελικά δεν είναι κάτι τό σπουδαίο και τώρα έρχεται και αυτό με τις απίστευτες δικαιολογίες και εδεσε το γλυκό:mad:

 

H Oneplus ανήκει στην ΟΡΡΟ

 

OPPO-R11-vs-OnePlus-5-YouTube-comparison-image-1-1600x900.jpg

 

Δεν νομίζω ότί δούλεψε πολύ η 1+ για το 5άρι...

Στη φωτό είναι το R11 της OPPO και το 1+5

Link to comment
Share on other sites

Το δεν σε έπεισε είναι άλλη ιστορία, αλλά σίγουρα ξέρουν περισσότερα και από εσένα και από εμένα.

Και μιλάω για τους dev του xda, όχι για τα μέλη του. Και εγώ είμαι μέλος αυτό δεν σημαίνει κάτι

Οκ ενταξει οτι πεις

https://www.xda-developers.com/confirmed-oneplus-5-display-upside-down-likely-reason-jelly-scrolling/

Διάβασε λίγο τον τίτλο και μετά διάβασε τα Key Points και πες μου αν έδωσαν μια σαφή απάντηση στο τι φταίει

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή είναι no Questions asked.

Είτε αναφέρεις αιτιολογία, είτε όχι, στο χρονικό παράθυρο των 15 ημερών κάνεις ότι θες.

Αυτά που πανε πίσω τι τα κανουν;

Πουλιούνται ως used? Ως manufacture refurbished?

H ως καινούρια;

Link to comment
Share on other sites

Οκ ενταξει οτι πεις

https://www.xda-developers.com/confirmed-oneplus-5-display-upside-down-likely-reason-jelly-scrolling/

Διάβασε λίγο τον τίτλο και μετά διάβασε τα Key Points και πες μου αν έδωσαν μια σαφή απάντηση στο τι φταίει

 

Δεν καταλαβαίνω την ειρωνία.

Ούτε είπα ότι έδωσαν μια σαφή απάντηση.

 

Σου απάντησα στην κατηγορηματική άρνησή σου χωρίς να έχεις επιχειρήματα, παρά μόνο στο τι νομίζεις:

Α εμένα την έβαλαν σωστά γιατί δεν κάνει το παραμικρό jelly effect :lol:

Μην πιστεύεται τίποτα.Η είναι θέμα software η υπάρχουν κάποιες παρτίδες οθόνης ελαττωματικές. Το οτι προκαλείται από τη ανάποδη οθόνη δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω την ειρωνία.

Ούτε είπα ότι έδωσαν μια σαφή απάντηση.

 

Σου απάντησα στην κατηγορηματική άρνησή σου χωρίς να έχεις επιχειρήματα, παρά μόνο στο τι νομίζεις:

Οκ να το ξαναπώ πιο καλα. Εφόσον όλοι έχουμε ανάποδες οθόνες εμένα δεν παρουσιάζει το φαινόμενο και σε άλλον το παρουσιάζει είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν φταίει για το φαινόμενο η οθόνη που είναι ανάποδα.

Φιλικα πάντα δεν ειρωνευομαι φίλε μου

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Οκ να το ξαναπώ πιο καλα. Εφόσον όλοι έχουμε ανάποδες οθόνες εμένα δεν παρουσιάζει το φαινόμενο και σε άλλον το παρουσιάζει είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν φταίει η οθόνη που είναι ανάποδα.

Φιλικα πάντα δεν ειρωνευομαι φίλε μου

 

1. Θα μπορούσες να τσεκάρεις τι κωδικό diplay έχεις με το Aida64? τελειώνει σε 5 ή σε 6

 

2. Θα μπορούσες να βγάλεις ένα βίντεο (π.χ. στο twitter ή tapatalk) και scroll πανω-κάτω σιγά σιγά σχετικά για να δούμε πως φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

5 τελειωνει σε εμενα και κανενα προβλημα

5 τελειώνει και σε εμένα χωρίς κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

5 και για εμένα είναι ΟΚ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται έχει δωθεί νέα γραμμή στο support, να το παρουσιάζουν ως φυσιολογική συμπεριφορά το jello effect. Μίλησα με 2 και ο ένας είπε πάλι για update και ο 2ος ότι δεν θα υπάρξει update και ότι αυτό είναι φυσιολογική συμπεριφορά.

 

Οκ προσωπικά δεν με ενοχλεί το jello effect, αλλά να με κοροϊδεύουν και να θέλουν να μου επιβάλλουν ότι είναι φυσιολογικό παραπάει.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

μολις παραγγειλα και γω και θα δουμε εν τελει ! αν εχει θεμα θα τους το στειλω πισω ! αν το παρει καποιος απο κινεζομαγαζα θα εχει εγγυηση κανονικα ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις παραγγειλα και γω και θα δουμε εν τελει ! αν εχει θεμα θα τους το στειλω πισω ! αν το παρει καποιος απο κινεζομαγαζα θα εχει εγγυηση κανονικα ?

 

Θα έχει την εγγύηση του κινεζομαγαζου. Όχι της OnePlus φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-4-5-3-ota-for-oneplus-5.556197/

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αναβάθμιση

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καινούργια αναβάθμιση είναι η ίδια 4.5.3 με διορθώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Στο One Plus 5 μπορειτε να μου πειτε ποια εκδοση της εφαρμογης μουσικη εχει?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ το google music app αλλά την εφαρμογή music .

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...