Jump to content

[S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει για το κωδικό του κινητού για αγορά s8 g950f η g950?
Εδω θα δεις τις διαφορές

 

https://www.techwalls.com/samsung-galaxy-s8-sm-g950-g955-model-number-differences/

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ποια η διαφορά G950F με το G950? Ποιο να προτιμήσουμε και τα 2 υπάρχουν στο skroutz

Λογικά του skroutz όλα F είναι απλά δεν το γράφουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πτώση δεν έχει τελειωμό

 

2 μέρες πριν είχα ξανά βάλει φωτογραφίες. Μέχρι τέλη Ιουλίου θα έχει σταθεροποιηθει πιστεύω. ea7cf2d1bf594401751bed797353ba59.jpg2ff6ceecf058d1bfc79fdda71f3117aa.jpgacce4d20e6ec37d7c7ee55913b177abe.jpgb804ce9d725a5cc2173f1e3ebf209f54.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τα 929 ήταν πολλά, όποιος διαθέτει τα 700 θα κάνει μια άριστη αγορά. Η samsung πούλησε πολλά κομμάτια day one στη τιμή που ήθελε. Όποιος ήταν να πάρει στην μέγιστη τιμή το πήρε. Οπότε για να κρατήσει τις πωλήσεις ρίχνει την τιμή. Eφόσον την θεωρεί premium συσκευή, την τιμολογεί αρχικά ως premium.
Link to comment
Share on other sites

Το απλό s8 βλέπω να έχει αρχίσει να πέφτει πιο αργά ή τιμή του σε σχέση με πριν μια βδομάδα αλλά το plus συνεχίζει ακάθεκτο. Τέτοια πτώση μαζί με το G6 είχα χρόνια να δω. Αν έχετε υπομονή μέχρι τέλος Ιουλίου μετά το χτυπάτε άφοβα χωρίς το φόβο της πτώσης στους επόμενους μήνες.

 

5c9c700f1e580a666320f94ed40788c8.jpg

0c1173569c3399e5695f7275259debb1.jpg

18a74f354deeacd96834298ad38d488a.jpg

35c65375a7004074fd17d878d1a7a533.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λίγη υπομονή ακόμα και σε 20 μερούλες θα σπασει το φράγμα των 500 ευρώ για όσους το θέλουν. Για την ώρα έχουμε

 

275 ευρώ κάτω για το s8 και 270 για το s8+. Not bad είχαμε πολύ καιρό να δούμε τέτοιες πτώσεις σε ναυαρχίδες.

 

Screenshot_20170629-204424.png

Screenshot_20170629-204435.png

Screenshot_20170629-204440.png

Screenshot_20170629-204449.png

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καμμία δοκιμασμένη πρόταση για αγορά non branded συσκευής; Τα 650€ είναι πλέον αρκετά δελεαστικά.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι από που να το πάρεις και να είσαι σίγουρος ότι δε θα έχει red tint. Εδώ και μια εβδομάδα το έχω αγοράσει και το κινητό μέχρι σήμερα ήταν στο σέρβις λόγω red tint. Τελικά με πολύ φασαρία μου επέστρεψαν τα χρήματα.

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα στα 649€. Έκανα και έναν έλεγχο του ΙΜΕΙ στη Samsung, όλα καλά. Δεν είναι branded απλά έχει δύο εφαρμογές της vodafone που δεν φεύγουν αλλά δεν ενοχλούν κιόλας. Στη Samsung δεν μπορούσαν να μου το πουν. Red tint δεν βλέπω να εμφανίζει.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα στα 649€. Έκανα και έναν έλεγχο του ΙΜΕΙ στη Samsung, όλα καλά. Δεν είναι branded απλά έχει δύο εφαρμογές της vodafone που δεν φεύγουν αλλά δεν ενοχλούν κιόλας. Στη Samsung δεν μπορούσαν να μου το πουν. Red tint δεν βλέπω να εμφανίζει.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Από που το αγόρασες φίλε μου;

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Justech, Πατησίων και Ιουλιανού. Το τηλέφωνο είναι ιταλικό, όπως μου είχαν πει και από τη Samsung.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλη η Αγορά σχεδόν έχει αυτή την περίοδο branded Ιταλικα.(μια δυο εφαρμογες οπως ειπε και ο φιλος παραπανω)

Επικοινώνησα με 4 -5 καταστήματα και με το imei στην Samsung το διαπίστωσα.

Ένα μόνο μαγαζι είχε και ένα Ρουμανικο , έλεγα να το πάρω...αλλα τελικά ξανασκεφτηκα ότι είναι καλύτερα η πιο ασφαλή επιλογή του Ιταλικού με την λογική ότι ίσως δεν έχει κάποιο θέμα με red tint (που είναι και το σημαντικο)...οπως παρατήρησε ο φιλος Cadfael...ετσι αγόρασα και εγώ από το παραπανω μαγαζι....

Έτσι κι αλλιώς το firm οτι ωρα θελουμε τ αλλαζουμε:D

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Όλη η Αγορά σχεδόν έχει αυτή την περίοδο branded Ιταλικα.(μια δυο εφαρμογες οπως ειπε και ο φιλος παραπανω)

Επικοινώνησα με 4 -5 καταστήματα και με το imei στην Samsung το διαπίστωσα.

Ένα μόνο μαγαζι είχε και ένα Ρουμανικο , έλεγα να το πάρω...αλλα τελικά ξανασκεφτηκα ότι είναι καλύτερα η πιο ασφαλή επιλογή του Ιταλικού με την λογική ότι ίσως δεν έχει κάποιο θέμα με red tint (που είναι και το σημαντικο)...οπως παρατήρησε ο φιλος Cadfael...ετσι αγόρασα και εγώ από το παραπανω μαγαζι....

Έτσι κι αλλιώς το firm οτι ωρα θελουμε τ αλλαζουμε:D

Ούτε το δικό σου είχε red tint;

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Justech, Πατησίων και Ιουλιανού. Το τηλέφωνο είναι ιταλικό, όπως μου είχαν πει και από τη Samsung.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Φίλε μου σε εμπιστεύτηκα και μου βγήκε σε καλό. Έχω κάνα 2ωρο που το πήρα από το εν λόγω μαγαζί. Σε arctic silver. Ούτε ίχνος red tint. Να σαι καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνομαι για αγορά βλέπω στο σκρουτζ σε κάποια καταστήματα το αναφέρουν G955F και άλλα G955

Έχουν κάποια διάφορα?.Επίσης πρέπει να προσέξω κάτι πριν προβώ στην αγορά του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...