Jump to content

Samsung note3 vs a5 2017


mkirmizis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καληαπερα, εχοντας επιδοτηση απο cosmote στα 200 € και κατοχος του note3 samsung το μονο που σκεφτομαι ως αξιοπιστο απο cosmote ειναι να δωσω το note3 plus την επιδοτηση και να παρω το A5 2017. Απο την αλλη λυπαμαι να το δωσω αλλα δεν εχω αλλη λυση. ΤΙ ΛΕΤΕ? Βεβαια εχει και σε προσφορα στα ιδοα λεφτα το sony xz αλλα δεν ψηνομαι πολυ. Πυσιαστικα δεν βρισκω κατι καλυτεο απο το note3 που εχω 3 χρόνια
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυο εντελως διαφορετικα κινητα οπου το Note 3 εχει πολυ μεγαλυτερη οθονη. Βαλε τις απαιτησεις σου σε προτεραιοτητα (οθονη, καμερα, αυτονομια, gaming, δικαρτο) και το συζηταμε. Επιδοτηση εχεις απο cosmote?
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν τα βαζεις στον λογαριασμο αντι για συσκευη,αφου ευχαριστημενος απο το κινητο σου και δεν θελεις να το.αλλαξεις;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την έκπτωση στο πάγιο. Πρακτικά δεν υπάρχει λόγος να αλλάξεις το Note 3, είμαι ακόμα κάτοχος του, απλώς χρησιμοποιώ ως κύρια το 6P μόνο και μόνο για την αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ψηνεσαι για το xz και ψηνεσαι για το Α5;;

Aν ειναι να πεταξεις τα χρηματα σου για το Α5 καλυτερα μειωσε το παγιο σου και μεινε με το note

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε με το εξαιρετικο NOTE 3. Δύσκολα βγαίνουν τόσο αξιόπιστα κινητά. Ειδικά το να πας σε αρκετά κατώτερη σειρά όπως η A είναι κριμα.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο θα περιμενω μηπως και πεσει η τιμη του note7 edge γιατι και το Α5 που εοδα σημερα που κακοφαινεταi στο χερι οι 5 inches σε σχεση με τις 5.7. Ακομη και το s7 το απλο παρολες τις δυνατοττητες μου φαινεται μικρό . Ειδα στο skroutz και το xiaomi mi max αλλα με δεσμευει η επιδότηση
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να πας xiaomi καλυτερα note 4x απο infoquest που ειναι γενικα καλυτερη συσκευη απο το mi max (καμερα, ποιοτητα οθονης, ηχου, ελληνικη εγγυηση, 800αρα μπαντα, θα παρει nougat κλπ) και σε πιο ανθρωπινο μεγεθος. Οι 6.44 ιντσες ειναι για λιγους.

 

Εφοσον βεβαια εισαι χαρουμενος με τη συσκευη σου, γιατι να μην την βαλεις εκπτωση στο παγιο;

Link to comment
Share on other sites

Παντα ήθελα να πάρω ένα note 3..Δεν το πρόλαβα και κατέληξα στο G3 (ευτυχώς εμένα μου βγήκε καλό,πολύ καλό θα έλεγα)..Εσύ θα το δώσεις για να πας σε Α5 η xiaomi note 4x :P ;;Ούτε μεθυσμένος δεν θα το κάνα..Κρατά το μέχρι να βγει κανα νοτελι...Έστω κάνα S8,αν βγει καλό και αυτό..

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...