Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποκλιετε!!! Πρεπει ιδη να βρισκετε στις αποθηκες της Alphacopy. Αλλιως ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ δεν θα το ανακοινωνε!!!!! :)

 

Η κοπέλα μου είπε "Το περιμένουμε το αργότερο τέλος του μήνα" .Εγώ λέω οτι σε 2 εβδομάδες θα το βγάλουν στις βιτρίνες :D

 

telika tis rs-mmc den tis dexete?

 

Λογικά θα παίρνει τις dual voltage rs-mmc. Δηλαδή είναι στα 1.8 volt ,όπως το 6630.Δεν θεωρώ λογικό να παιρνει στα 3.6 volt.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά θα παίρνει τις dual voltage rs-mmc. Δηλαδή είναι στα 1.8 volt ,όπως το 6630.Δεν θεωρώ λογικό να παιρνει στα 3.6 volt.

 

Σωστος φιλε μου .

Κυκλοφορησε το manual του 3230 και αναφερεται οτι:

 

Use only compatible MultiMediaCard (MMC) with this device. The compatible

MMC for your phone is Reduced Size Dual Voltage MultiMediaCard. Other

memory cards, such as Secure Digital (SD) cards, do not fit in the MMC card slot

and are not compatible with this device. Using an incompatible memory card may

damage the memory card as well as the device, and data stored on the

incompatible card may be corrupted.

 

Θα το βρειτε εδω

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/cf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=588988&fcc_id='QTKRM-51'

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σωστος φιλε μου .

Κυκλοφορησε το manual του 3230 και αναφερεται οτι:

 

Use only compatible MultiMediaCard (MMC) with this device. The compatible

MMC for your phone is Reduced Size Dual Voltage MultiMediaCard. Other

memory cards, such as Secure Digital (SD) cards, do not fit in the MMC card slot

and are not compatible with this device. Using an incompatible memory card may

damage the memory card as well as the device, and data stored on the

incompatible card may be corrupted.

 

Θα το βρειτε εδω

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/cf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=588988&fcc_id='QTKRM-51'

Mόνο που στο manual του κινητού αναφέρεται ρητά ότι το ραδιόφωνο είναι visual radio δηλαδή μέσω gprs,δηλαδή άντε γεια..

Link to comment
Share on other sites

Mόνο που στο manual του κινητού αναφέρεται ρητά ότι το ραδιόφωνο είναι visual radio δηλαδή μέσω gprs,δηλαδή άντε γεια..

 

 

Κανονικότατο Fm radio έχει.

 

Extra Features:

1.3 megapixel camera w/ 3.3x digital zoom

SMTP/POP3/IMAP4 email

Word/PowerPoint viewer

RealOne Player

Handsfree speaker

Wallet

SyncML

IM

Stereo FM radio

Themes

RS-MMC

 

http://www.forum.nokia.com/main/0,,016-2229,00.html?model=3230

 

To visual radio είναι επιπλέον υπηρεσία.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατο Fm radio έχει.

 

Extra Features:

1.3 megapixel camera w/ 3.3x digital zoom

SMTP/POP3/IMAP4 email

Word/PowerPoint viewer

RealOne Player

Handsfree speaker

Wallet

SyncML

IM

Stereo FM radio

Themes

RS-MMC

 

http://www.forum.nokia.com/main/0,,016-2229,00.html?model=3230

 

To visual radio είναι επιπλέον υπηρεσία.

 

 

Μα και το visual radio stereo fm είναι. Άσε που στη σελίδα που δίνεις δεν αναφέρεται πουθενά για visual radio,κάτι το οποίο αναφέρεται ρητά στο maual της συσκευής. Όρκο δεν παίρνω αλλά νομίζω ότι κάνεις λάθος.

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Mόνο που στο manual του κινητού αναφέρεται ρητά ότι το ραδιόφωνο είναι visual radio δηλαδή μέσω gprs,δηλαδή άντε γεια..

Kαλά αυτό δε λέει και τίποτα, και στο manual του 6260 υπάρχει ακριβώς το ίδιο κείμενο χωρίς λέξη να αλλάζει αλλά δέχεται και τις απλές RS-MMC άρα πρέπει να το δούμε στην πράξη για να πειστούμε.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μα και το visual radio stereo fm είναι. Άσε που στη σελίδα που δίνεις δεν αναφέρεται πουθενά για visual radio,κάτι το οποίο αναφέρεται ρητά στο maual της συσκευής. Όρκο δεν παίρνω αλλά νομίζω ότι κάνεις λάθος.

Φιλικά

 

 

Για να μην μπερδεβόμαστε.Εχει κανονικό ραδιο FM που υποστηριζει την υπηρεσια visual radio,οπως και το 6260 και το 7710.

 

Αυτο που σου προσφέρει είναι να βλέπεις μέσω gprs πληροφοριες για το τραγουδι που ακους(Τιτλο/καλλιτεχνη) και αν γουσταρεις να το καταβασεις κιολας.

 

http://www.visualradio.com/

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Για να μην μπερδεβόμαστε.Εχει κανονικό ραδιο FM που υποστηριζει την υπηρεσια visual radio,οπως και το 6260 και το 7710.

 

Αυτο που σου προσφέρει είναι να βλέπεις μέσω gprs πληροφοριες για το τραγουδι που ακους(Τιτλο/καλλιτεχνη) και αν γουσταρεις να το καταβασεις κιολας.

 

http://www.visualradio.com/

Οκ.Πάω πάσο.Αναμένουμε λοιπόν..:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το visual radio ετσι κι αλλιως δεν θα λειτουργει επειδη δεν θα το υποστιριζουν τα δικτυα στην Eλλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το visual radio ετσι κι αλλιως δεν θα λειτουργει επειδη δεν θα το υποστιριζουν τα δικτυα στην Eλλαδα.

 

Εγω προσωπικα, και να λειτουργουσε μονο μια φορα θα το χρησιμοποιουσα, απο περιεργεια και μονο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στον Γερμανο ποτε θα κυκλοφορισει και μου ειπαν οτι το περιμενουν μεσα στην επομενη βδομαδα.
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στον Γερμανο ποτε θα κυκλοφορισει και μου ειπαν οτι το περιμενουν μεσα στην επομενη βδομαδα.

 

Ωραια! :D Αληθεια Panos277 γιατί ρωτας στον Γερμανό? Απο εκεί θα το πάρεις? Εχεις επιδότηση ή θέλεις καινουργια συνδεση? Γιατι αν θέλεις μόνο συσκευή καλό είναι να πας σε Nokia shop. Θα έναι 15-20€ πιο φτηνό.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ωραια! :D Αληθεια Panos277 γιατί ρωτας στον Γερμανό? Απο εκεί θα το πάρεις? Εχεις επιδότηση ή θέλεις καινουργια συνδεση? Γιατι αν θέλεις μόνο συσκευή καλό είναι να πας σε Nokia shop. Θα έναι 15-20€ πιο φτηνό.

Μα στην περιοχη μου μονο γερμανο εχει που αλλου να παω?!.!.!.! :)

Link to comment
Share on other sites

Μα στην περιοχη μου μονο γερμανο εχει που αλλου να παω?!.!.!.! :)

 

??Εγώ μένω σε μια κωμοπολη 8000 κατοίκων και εχουμε Γερμανο,Nοkia shop,Προσεχως και Vodaphone,Cosmote.Και είμαι και κοντα στη Θεσσαλονικη,που το θεωρώ περιττο να τα έχουμε αυτα εδω.Επειδή είμαι λιγο άσχετος ,η Κερατεα που είναι? :o .Να προτιμήσεις Νοkia shop αν μπορεσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

??Εγώ μένω σε μια κωμοπολη 8000 κατοίκων και εχουμε Γερμανο,Nοkia shop,Προσεχως και Vodaphone,Cosmote.Και είμαι και κοντα στη Θεσσαλονικη,που το θεωρώ περιττο να τα έχουμε αυτα εδω.Επειδή είμαι λιγο άσχετος ,η Κερατεα που είναι? :o .Να προτιμήσεις Νοkia shop αν μπορεσεις.

Η Κερατεα ειναι καμια δεκαρια χιλιομετρα μακρια απο ΣΟΥΝΙΟ αν εχεις ακουστα και το μονο που εχει εκει ειναι ο γερμανος βεβαια υπαρχει και NOKIA SHOP στο Μαρκοπουλο που ειναι σχετικα κοντα.

Θα ακουσω την συμβουλη σου και θα πεταχτω μερχι το NOKIA SHOP, αξιζει τον κοπο αμα ειναι να το παρω φθηνωτερα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Στο expansys λεει οτι το 7710 κυκλοφορισε και εχει €739.95! Καιρος να παρουν και τα αλλα σειρα(3230,6020)!!!!!!!!!!!:cool:
Link to comment
Share on other sites

paidia emena auto pou me provlhmatizei einai h sxesh timhs kai logismikou.an telika einai symbian 8.0 exei kalws.an omws einai symbian 7.0 kai kostizei 400 euro tote de vriskw kamia shmantikh diafora apo ta alla smartphones ths nokia pou kostizoun to idio.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...