Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καπως παραξενο μου φαινεται ρε παιδια στο σχημα του

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καπως παραξενο μου φαινεται ρε παιδια στο σχημα του

 

Ναι.Είναι πολύ normal για Nokia :D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

emena pantws paidia mou aresei poly to sxhma tou kai genika san kinhto pisteuw pws aksizei.to mono pou me xalaei ligo einai oti tha gemisei o topos me 3230.alla auto mporei na einai kai thetiko...isws h nokia vlepontas oti poulaei,na synexisei na vgazei middlerange smartphones se pio prosites times,oxi 600Euro (vlepe 6630)
Link to comment
Share on other sites

Στα πιο πολλα site και forum του εξωτερικου,που εχω διαβασει,ακουγεται για την κυκλοφορια του 3230 να ειναι τελικα για τον μαρτιο του 2005!Λετε;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα πιο πολλα site και forum του εξωτερικου,που εχω διαβασει,ακουγεται για την κυκλοφορια του 3230 να ειναι τελικα για τον μαρτιο του 2005!Λετε;

 

Φεβρουάριο.

http://www.nokia.com/nokia/0,6771,66227,00.html

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει παντως με χαμηλη τιμη το βλεπω για best seller σε πωλησεις

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανείς αν η κάμερα του είναι ισάξια του 6630;

 

Στην αρχή που ανακοινώθηκε είχαν την ίδια.Μετά όμως στα specs αντί για 6x zoom αναφέρεται 3.3x.Μπορεί να έχουν την ίδια κάμερα( έναι ίδιας ανάλυσης πάντως) αλλά έχει μικρότερο zoom που μάλλον οφείλεται και στον μικρότερο επεξεργαστή που θα έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή που ανακοινώθηκε είχαν την ίδια.Μετά όμως στα specs αντί για 6x zoom αναφέρεται 3.3x.Μπορεί να έχουν την ίδια κάμερα( έναι ίδιας ανάλυσης πάντως) αλλά έχει μικρότερο zoom που μάλλον οφείλεται και στον μικρότερο επεξεργαστή που θα έχει.

 

Και να προσθεσω οτι

και λογικα δεν θα εχει και "smooth digital zoom" & "sequence mode" οπως το 6630. (Τουλαχιστον απο τα specs ,δεν αναφερεται κατι )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθεσω οτι

και λογικα δεν θα εχει και "smooth digital zoom" & "sequence mode" οπως το 6630. (Τουλαχιστον απο τα specs ,δεν αναφερεται κατι )

 

Για το smooth digital zoom μπορώ να πώ με σιγουριά οτι δεν θα έχει ,γιατι θέλει ισχυρό CPU που το 3230 δεν θα το έχει.Αλλιώς θα ήμασταν σίγουροι και για το stereo mp3.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

paidia kalo xryso to kinito alla pistevw pws apo thema aftonomias tha einai megali PATATA.... koitakste battaria pou exei....

 

Δεν νομιζω να διαφερει απο τα series 60 που ηδη κυκλοφορουν . :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Pantws megalh xeftila na diafhmizoun ton...mp3 player

 

Δεν ξέρω αν είναι γυφτιά, γιατί δεν ξέρουμε ακόμη αν είναι mono ή stereo.Σε ένα link που έδωσε ένα παλικάρι πιο πάνω λέει ότι έχει αδύναμο επεξεργαστή και δεν παίζει stereo.Με 123Μhz που θα έχει minimum είναι ικανο να παίξει..Στο χέρι της Νοκια είναι.Σε ένα άλλο forum του εξωτερικου, στείλαν e-mail και τους απάντησαν οτι θα έχει stereo mp3.Και διευκρινίστηκε οτι δεν αναφέρεται στην stereo έξοδο όταν ακούς ράδιο.Αναμένουμε λοιπόν.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω αν και αυτο θελει dual voltage mmc οπως και το 6630 :whistle: γιατι αν ισχυει τοτε την βαψαμε γιατι ουτε καν 64αρα δεν θα εχει στο πακετο αλλα 32 :geek: οσο για το στερεο mp3 μαλλον ειναι θεμα της nokia να το βαλει,το sx1 που εχει στερεο εδω και 1,5 χρονο τοσο δυνατο επεξερξαστη ειχε :confused:
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

sta fyladia toy Germanoy einai sta SYNTOMA KONTA SAS apo simera.....kalo ayto ;)

Ειναι σιγουρο αυτο? για να μην παω να παρω τσαμπα φυλ. γιατι τους εχω ζαλισει τους ανθρωπους καθε μερα εκει ειμαι. :rolleyes:

Το στερεο μπ3 δεν ειναι και τοσο μεγαλο προβλημα καλυτερα να παραπονιομαστε που δεν ειναι symbian 8. :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο αυτο? για να μην παω να παρω τσαμπα φυλ. γιατι τους εχω ζαλισει τους ανθρωπους καθε μερα εκει ειμαι. :rolleyes:

 

Δες το συνημμένο

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Σε Νοκια shop που ρώτησα σήμερα τους έχουν στείλει και το κανονικό φυλλάδιο του κινητού. Ρωτάω " Ακριβής ημερομηνία έχετε για το πότε έρχεται το 3230? Στο site της Νοκια αναφέρει Φεβρουάριο" .Λέει η κοπέλα"Αρα σε εμας τον Μάρτιο" "Μα ο Γερμανός το ανακοίνωσε" Λεω.Μου δείχνει ένα φυλλάδιο."Είναι αυτό?" μου λέει."Το περιμένουμε το αργότερο τέλος του μήνα" :D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αποκλιετε!!! Πρεπει ιδη να βρισκετε στις αποθηκες της Alphacopy. Αλλιως ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ δεν θα το ανακοινωνε!!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...