Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia ayto to pragma dipla apo tin camera apo piso apo oti eida sta photo poy anevase o nervous(efharistoume)ti einai,flash???kai kati allo alli mpataria foraei telika

Battery BL-5B, 760 mAh Li-Ion

eno ta 6600/7610 kai 6630 ehoune to BL-5C

den ehei dynatota na allaxeis kapakia apo oti eida sto comparison list :mad: pantos kai pali skeftomai na to paro kai as eho to 6630 (min me rotate giati)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (10 Δεκ. 2004 , 03:13)

 

Paidia ayto to pragma dipla apo tin camera apo piso apo oti eida sta photo poy anevase o nervous(efharistoume)ti einai,flash???ego pantos to 3230 synehizo kai skeftomai na to paro otan vgei,kai as eho to 6630..min me rotate giati

 

 

Συμπαθητικο ειναι :)

Καθρεφτακι πρεπει να ειναι.

Τα νεα παντως απο οτι διαβαζω δεν ειναι καλα:μονοφωνικος ηχος στα mp3 :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (10 Δεκ. 2004 , 03:21)

 

Συμπαθητικο ειναι :)

Καθρεφτακι πρεπει να ειναι.

Τα νεα παντως απο οτι διαβαζω δεν ειναι καλα:μονοφωνικος ηχος στα mp3 :(

 

Μέχρι να κυκλοφορήσει έχουμε να ακούσουμε πολλά.... :wacko:

 

Προσωπικά αποκλείω με στερεοφωνικά ακουστικά το mp3 να είναι mono...Μόνο ανεγκέφαλοι θακάνανε κάτι τέτοιο....Γνωρίζοντας από τα περισσότερα site ότι έρχεται στερεοφωνικό, γιατί να πιστέψω ενδεχόμενες μοναχικές πληροφορίες που το θέλουν μονο... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.ποτε θα βγει στην ελλαδα???και ποιος θα το παρει την στιγμη που εχει βγει το κινητο 3g με τις δυο καμερες???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια sorry που το ξαναλεω αλλα το μενου του δεν σας φενεται για symbian 7 ?

μηπως τελικα ειναι ?

δεν το διαβασα πουθενα αλλα μονο απο τις φωτογραφιες που βλεπουμε..

Link to comment
Share on other sites

egw sigoura tha to parw an exei mia aksioprepi aytonomia.,etsi kai allios den mou fenete xrisimo to 3g gia mena
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (12 Δεκ. 2004 , 15:53)

 

ρε παιδια sorry που το ξαναλεω αλλα το μενου του δεν σας φενεται για symbian 7 ?

μηπως τελικα ειναι ?

δεν το διαβασα πουθενα αλλα μονο απο τις φωτογραφιες που βλεπουμε..

 

Eιναι παραξενο αλλα ενω το φορουμ Νοκια λεει καθαρα για symbian 8.0a το symbian.com λεει symbian 7.0s...

 

Εγω εμπιστευομαι φυσικα το foruym.nokia ετσι και αλλιως γιατι το symbian.com ειχε και στο παρελθον αρκετα λαθη ;)

 

http://www.forum.nokia.com/main/0,,016-2014,00.html?model=3230

http://www.symbian.com/phones/nokia_3230.html

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pasalimani (12 Δεκ. 2004 , 16:07)

 

egw sigoura tha to parw an exei mia aksioprepi aytonomia.,etsi kai allios den mou fenete xrisimo to 3g gia mena

 

H αυτονομία έχει αισίως φθάσει τις 265 ώρες και πάει προς τα πανω... :happy:

 

...Όσο για το 3G και μέσα στο 2005 θα είναι ακόμα μιά χίμαιρα, εκτός αν δωρίσεις σε γνωστούς και φίλους και από μια 3G συσκευή για να τα λέτε "εικονικά"..... :p , οι δε νεώτερες 3G συσκευές παραμένουν ακόμα λεπτότεροι μεν, αλλά ακατέργαστοι δε όγκοι, κοινώς κομψότερα τούβλα (δες SE V800)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michalis_10 (12 Δεκ. 2004 , 16:19)

 

Eιναι παραξενο αλλα ενω το φορουμ Νοκια λεει καθαρα για symbian 8.0a το symbian.com λεει symbian 7.0s...

 

Εγω εμπιστευομαι φυσικα το foruym.nokia ετσι και αλλιως γιατι το symbian.com ειχε και στο παρελθον αρκετα λαθη ;)

 

http://www.forum.nokia.com/main/0,,016-2014,00.html?model=3230

http://www.symbian.com/phones/nokia_3230.html

 

ναι ρε συ μιχάλη το ξέρω...έτσι κι αλλιώς πάλι ο καθένας ότι θέλει λέει ...

και στο 6630 πολλά sites (και έγκυρα υποτίθεται ) γραφουν v8.0s !!

εμενα δεν μου το βγάζει κανεις από το μυαλό ,το είπα και στην αρχή.. symbian 7.0s είναι. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

apo aytonomia ti leei? san ta perissotera symbian? pote erxetai ksereri kaneis??
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος M_e_v (12 Δεκ. 2004 , 18:31)

 

apo aytonomia ti leei? san ta perissotera symbian? pote erxetai ksereri kaneis??

 

 

Για αυτονομια μαλλον οπως ολα τα symbian.

 

Shipments are expected to begin during the first quarter of 2005 in Europe and Asia,δεν εχουμε κατι ποιο συγκεκριμενο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (12 Δεκ. 2004 , 16:42)

Shipments are expected to begin during the first quarter of 2005 in Europe and Asia,δεν εχουμε κατι ποιο συγκεκριμενο.

 

 

...έχουμε, έχουμε: http://www.nokia.com/nokia/0,6771,66227,00.html

 

& συγκεκριμένα: Available February 2005 ;)

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (12 Δεκ. 2004 , 18:22)

 

ναι ρε συ μιχάλη το ξέρω...έτσι κι αλλιώς πάλι ο καθένας ότι θέλει λέει ...

και στο 6630 πολλά sites (και έγκυρα υποτίθεται ) γραφουν v8.0s !!

εμενα δεν μου το βγάζει κανεις από το μυαλό ,το είπα και στην αρχή.. symbian 7.0s είναι. :rolleyes:

 

 

oxi 8.0 exei,allou "xwlainei"(kai den pisteyw na eixe kaneis amfivolia oti 8a eixe elleipseis se sxesh me to 6630,otan ypologizetai oti 8a kostizei gyrw sta 350 euro).

8a exei MONO output,mikroterh mpataria,camera poiothtas 7610(kai oxi 6630) kai fysika oxi 220 mhz epexergasth...

Ayta

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος v@gelis (16 Δεκ. 2004 , 16:00)

 

oxi 8.0 exei,allou "xwlainei"(kai den pisteyw na eixe kaneis amfivolia oti 8a eixe elleipseis se sxesh me to 6630,otan ypologizetai oti 8a kostizei gyrw sta 350 euro).

8a exei MONO output,mikroterh mpataria,camera poiothtas 7610(kai oxi 6630) kai fysika oxi 220 mhz epexergasth...

Ayta

 

καλά στην τελική δεν με απασχολεί τι symbian θα φοράει ,που εγώ σου λέω ότι από τις φωτογραφίες έβγαλα το συμπέρασμα, δεν το διάβασα κάπου.

 

αλλα αυτό που είπες ,συμφωνω!

αυτά να τα ακούνε κάποιοι που νομίζουν ότι με 350 ευρώ θα πάρουν το σούπερ duper κινητό και ότι έτσι εύκολα η nokia θα χάριζε τόσα χαρακτηριστικά χωρίς να κόψει από κάπου.

περίπτωση 6260,έτσι να δίνουμε και παραδείγματα .φαινομενικά στην αρχή έδειχνε ότι τα είχε όλα αλλα...τι είχε!?

 

τέλος πάντων ..τηλεφωνα σαν το 3230 το 2005 8a βγούν πολλά και έτσι πως έχουν γίνει τα πράγματα δεν βρίσκω τον λόγο κάθε 60αρι που βγαίνει να συνοδεύεται και από ενθουσιασμό (όπως γινόταν παλιά)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (16 Δεκ. 2004 , 18:54)

 

δεν βρίσκω τον λόγο κάθε 60αρι που βγαίνει να συνοδεύεται και από ενθουσιασμό (όπως γινόταν παλιά)

 

 

 

etsi akrivws.series 60 8a doume polla to 2005 apo th Nokia,liga omws 8a axizoun pragmatika kai akoma ligotera 8a einai anwtera apo to 6630 ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! θέλω να αλλάξω κινητο αλλα εχω μπερδευτεί με όλα αυτά που διαβάζω καθώς ειμαι και λίγο άσχετη από ορολογίες. Ψάχνω μόνο nokia με ραδιόφωνο, mp3 stereo, εγχρωμη οθόνη 65... χρώματα, με καμερα καλη, με δυνατότητα λήψης video (για καμιά συναυλία!), να μην ειναι παντοφλα,οθονη 176 x 208, να παίρνει παιχνίδια και κάρτα μνήμης. Αυτά είναι κυρίως. Α! Γύρω στα 400 €. Μου αρέσει το 6230 αλλά θα το ήθελα με μεγαλύτερη οθόνη. το 3230 είναι κάτι τέτοιο? Να προτιμήσω το 6230 και ας συμβιβαστώ ή αξίζει να περιμένω το 3230? Η τιμή τους θα διαφέρει πολύ? Ας με βοηθήσει κάποιος!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lixivium (16 Δεκ. 2004 , 19:44)

 

Καλησπερα! θέλω να αλλάξω κινητο αλλα εχω μπερδευτεί με όλα αυτά που διαβάζω καθώς ειμαι και λίγο άσχετη από ορολογίες. Ψάχνω μόνο nokia με ραδιόφωνο, mp3 stereo, εγχρωμη οθόνη 65... χρώματα, με καμερα καλη, με δυνατότητα λήψης video (για καμιά συναυλία!), να μην ειναι παντοφλα,οθονη 176 x 208, να παίρνει παιχνίδια και κάρτα μνήμης. Αυτά είναι κυρίως. Α! Γύρω στα 400 €. Μου αρέσει το 6230 αλλά θα το ήθελα με μεγαλύτερη οθόνη. το 3230 είναι κάτι τέτοιο? Να προτιμήσω το 6230 και ας συμβιβαστώ ή αξίζει να περιμένω το 3230? Η τιμή τους θα διαφέρει πολύ? Ας με βοηθήσει κάποιος!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

 

Mε μονη αμφιβολια το stereo mp3 το 3230 ειναι οτι ζητας.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lixivium (16 Δεκ. 2004 , 19:44)

 

Καλησπερα! θέλω να αλλάξω κινητο αλλα εχω μπερδευτεί με όλα αυτά που διαβάζω καθώς ειμαι και λίγο άσχετη από ορολογίες. Ψάχνω μόνο nokia με ραδιόφωνο, mp3 stereo, εγχρωμη οθόνη 65... χρώματα, με καμερα καλη, με δυνατότητα λήψης video (για καμιά συναυλία!), να μην ειναι παντοφλα,οθονη 176 x 208, να παίρνει παιχνίδια και κάρτα μνήμης. Αυτά είναι κυρίως. Α! Γύρω στα 400 €. Μου αρέσει το 6230 αλλά θα το ήθελα με μεγαλύτερη οθόνη. το 3230 είναι κάτι τέτοιο? Να προτιμήσω το 6230 και ας συμβιβαστώ ή αξίζει να περιμένω το 3230? Η τιμή τους θα διαφέρει πολύ? Ας με βοηθήσει κάποιος!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

 

αν έχεις λίγο υπομονή γνώμη μου είναι να περιμένεις λίγο να δούμε τι ψαρια πιάνει το 3230 γιατί ενδεχομένως να εκπληρώσει τις απαιτήσεις σου

δυστυχώς δεν μπορώ να στο εγγυηθώ από τώρα .

το τοπίο είναι λίγο νωχελικό όσο αναφορά τα χαρακτηριστικά του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lixivium (16 Δεκ. 2004 , 19:44)

 

Καλησπερα! θέλω να αλλάξω κινητο αλλα εχω μπερδευτεί με όλα αυτά που διαβάζω καθώς ειμαι και λίγο άσχετη από ορολογίες. Ψάχνω μόνο nokia με ραδιόφωνο, mp3 stereo, εγχρωμη οθόνη 65... χρώματα, με καμερα καλη, με δυνατότητα λήψης video (για καμιά συναυλία!), να μην ειναι παντοφλα,οθονη 176 x 208, να παίρνει παιχνίδια και κάρτα μνήμης. Αυτά είναι κυρίως. Α! Γύρω στα 400 €. Μου αρέσει το 6230 αλλά θα το ήθελα με μεγαλύτερη οθόνη. το 3230 είναι κάτι τέτοιο? Να προτιμήσω το 6230 και ας συμβιβαστώ ή αξίζει να περιμένω το 3230? Η τιμή τους θα διαφέρει πολύ? Ας με βοηθήσει κάποιος!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

 

Περιγράφεις το 3230, και είναι αυτά που ψαχνουμε όλοι από ένα κινητό και απο καταβολής δεν τα βρίσκαμε πουθενά ( με εξαίρεση το SX1, διάσημο διαστημοκινητό... :p )

 

....Η άποψή μου κάνε υπομονή γιά δύο μόνο μήνες, καθότι τότε πρόκειται να κυκλοφορήσει....Αν σε καλύπτει παρτο άμεσα και άσε μνηστήρες και μη να αναμένουν την έκδοση του ακόμα πληρέστερου που αναδυκνύεται σε άπιαστη χίμαιρα και λερναία ύδρα... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lixivium (16 Δεκ. 2004 , 22:33)

 

Σας ευχαριστώ πολύ όλους. Θα περιμένω το 3230 και αν έχει stereo mp3 θα πάρω αυτό αλλιώς θα συμβιβαστώ με την μικρή οθόνη του 6230. :-(

 

...που εκ παρεπιπτόντως είναι ότι καλύτερο, μικρότερο και πληρέστερο κυκλοφορεί μέχρι σήμερα.... :up: (αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας... :whistle: )

Link to comment
Share on other sites

Το 6230 μου αρέσει πολύ εμφανισιακά ενω το 3230 μου αρέσει επίσης αλλά λιγότερο. Όμως εχει καλύτερη οθόνη απ' οτι καταλαβαίνω που για εμένα είναι πιο σημαντικό. Άντε να έρθει γιατί 2 χρόνια το έχω το 6510 και είναι στο ζήτημα να βγάλει 1 τρίμηνο ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...