Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Πολύ αργή είναι ειδικά εγγραφή για τα πανηγύρια.

Μόνο την Pro συνιστώ αυστηρά.

 

Έχω την ίδια 128αρα στο συρτάρι κάθεται μιας και προτιμώ την 64αρα Pro.

 

Έχοντας δοκιμάσει και τις 2 η διαφορά μεταξύ τους είναι πολύ εμφανής σε καθημερινή βάση και σε εμπειρία χρήσης.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

υπαρχει κατι αναλογο για την default εφαρμογη του youtube που να μην βγαζει αυτες τις σπαστικες διαφημισεις των μερικων δευτερολεπτων;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Προσφατα αντιμετωπισα μια βλαβη στο S6 Edge+ που ειχα και τελικα μετα απο 19 μηνες η Samsung μου πιστωνει το ποσο αγορας του μιας και η συσκευη δεν επισκευαζεται ευκολα. Οποτε σκεφτομαι να παρω το S8+ αλλα γενικα ψιλοακουω γενικα παραπονα στην καμερα στο finger scanner στην αναλογια οθονης κτλ. Εσεις τι λετε μιας και εχετε εμπειρια χρησης. Αξιζει? Η ας πουμε να περιμενα για το νεο NOTE ή την αγορα ενος S7 Edge?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Προσφατα αντιμετωπισα μια βλαβη στο S6 Edge+ που ειχα και τελικα μετα απο 19 μηνες η Samsung μου πιστωνει το ποσο αγορας του μιας και η συσκευη δεν επισκευαζεται ευκολα. Οποτε σκεφτομαι να παρω το S8+ αλλα γενικα ψιλοακουω γενικα παραπονα στην καμερα στο finger scanner στην αναλογια οθονης κτλ. Εσεις τι λετε μιας και εχετε εμπειρια χρησης. Αξιζει? Η ας πουμε να περιμενα για το νεο NOTE ή την αγορα ενος S7 Edge?

 

Αν μπορείς να κάνεις υπομονή περίμενε για το Note 8 και αποφασίζεις...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αργή είναι ειδικά εγγραφή για τα πανηγύρια.

Μόνο την Pro συνιστώ αυστηρά.

 

Έχω την ίδια 128αρα στο συρτάρι κάθεται μιας και προτιμώ την 64αρα Pro.

 

Έχοντας δοκιμάσει και τις 2 η διαφορά μεταξύ τους είναι πολύ εμφανής σε καθημερινή βάση και σε εμπειρία χρήσης.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

εκανα φορματ και ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να κάνεις υπομονή περίμενε για το Note 8 και αποφασίζεις...

H αληθεια ειναι οτι μου αρεσει σαν συσκευη αλλα με προβληματιζουν οσα διαβαζω και ειδικα κατι διαρροες φωτισμου στις οθονες κτλ. Σε γενικες ομως γραμμες σαν συσκευη αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να κάνεις υπομονή περίμενε για το Note 8 και αποφασίζεις...

Με 250+ τουλάχιστον όμως φίλε

 

Γνώμη μου στα 6 εκει γύρω είναι η πιο ολοκληρωμένη πρόταση.

 

Η αναλόγια οθόνης σε 1 μερα συνηθιζεται και η περιήγηση σε social media και browsing είναι απολαυστική.

Link to comment
Share on other sites

Με 250+ τουλάχιστον όμως φίλε

 

Γνώμη μου στα 6 εκει γύρω είναι η πιο ολοκληρωμένη πρόταση.

 

Η αναλόγια οθόνης σε 1 μερα συνηθιζεται και η περιήγηση σε social media και browsing είναι απολαυστική.

 

Βασικα το παιρνω εντελως δωρεαν μιας και η αξια του S6 Edge plus που ειχα ηταν παρομοια και μπορει και περισσοτερο επειδη το ειχα παρει οταν κυκλοφορησε. Αυτο με την διαρροη φωτισμου τι γινεται. Το εχουν αρκετα? Απλα ρωταω διοτι ειμαι και λιγο γκαντεμης με κατι τετοια.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το παιρνω εντελως δωρεαν μιας και η αξια του S6 Edge plus που ειχα ηταν παρομοια και μπορει και περισσοτερο επειδη το ειχα παρει οταν κυκλοφορησε. Αυτο με την διαρροη φωτισμου τι γινεται. Το εχουν αρκετα? Απλα ρωταω διοτι ειμαι και λιγο γκαντεμης με κατι τετοια.

 

για το νοτε 8 ελεγα 250+

 

αν το παιρνεις δωρεαν μην το σκεφτεσαι η αποψη μου εκτος εαν εισαι τοσο παθιασμενος με το πενακι και δεν σε καει να βαλεις επιπλεον χρηματα

 

οσον αφορα ελαττωματικα προιοντα ειναι κατι που το συναντας σε ολες τις εταιρειες σε μεγαλυτερο ή μικροτερο βαθμό,

 

ξεκαθαρισε πρωτα τι γινεται σε περιπτωση τετοια και επειτα προχωρα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενδιαφέρει η γραφίδα δαγκωτό S8+

Τώρα άμα κάτσει προβληματική παρτίδα για αυτό υπάρχει το DOA.

Σε όλες τις συσκευές το ίδιο ισχύει.

 

Αν πάλι φοβάσαι τις προβληματικές παρτίδες ε τότε δεν θα αγόραζες τίποτα.

 

Όταν αγοράζεις πάσης φύσεως συσκευής από όλους τους χωρους της τεχνολογίας πάντα υπάρχει η πιθανότητα κατασκευαστική αστοχίας.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

για το νοτε 8 ελεγα 250+

 

αν το παιρνεις δωρεαν μην το σκεφτεσαι η αποψη μου εκτος εαν εισαι τοσο παθιασμενος με το πενακι και δεν σε καει να βαλεις επιπλεον χρηματα

 

οσον αφορα ελαττωματικα προιοντα ειναι κατι που το συναντας σε ολες τις εταιρειες σε μεγαλυτερο ή μικροτερο βαθμό,

 

ξεκαθαρισε πρωτα τι γινεται σε περιπτωση τετοια και επειτα προχωρα

 

Θα παω αυριο να το παρω και ο Θεος βοηθος. Ας ελπισω να μην εχω αναγουλες.

Link to comment
Share on other sites

Θα παω αυριο να το παρω και ο Θεος βοηθος. Ας ελπισω να μην εχω αναγουλες.

Με το καλο να παραλαβεις θα το ευχαριστηθεις, όπως ειπα και πριν είναι η πιο ολοκληρωμένη πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να παραλαβεις θα το ευχαριστηθεις, όπως ειπα και πριν είναι η πιο ολοκληρωμένη πρόταση.

 

Ενα τελευταιο. Υπερυθρες για τηλεκοντρολ εχει? γιατι δεν το βλεπω γενικα τωρα στα νεα μοντελα αυτο.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Ενα τελευταιο. Υπερυθρες για τηλεκοντρολ εχει? γιατι δεν το βλεπω γενικα τωρα στα νεα μοντελα αυτο.

Όχι υπέρυθρες δεν υπάρχουν απο το σ6 και μετά.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

πανε να το παρεις μην το σκεφτεσαι καθολου οτι ποιο ολοκληρομενο κυκλοφορεις ως τωρα σε ολους τους τομεις
Link to comment
Share on other sites

Όχι υπέρυθρες δεν υπάρχουν απο το σ6 και μετά.

 

Οκ ευχαριστω. Αυριο περιμενω το πιστωτικο απο το service και παω κατευθειαν Public να το παρω. Πηρα και τηλ να μου κρατησουν και ενα τεμαχιο. Οποτε αυριο θα πω εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως κάνουμε video κλήση γιατί δεν μου το βγάζει στις επιλογές. Όταν με πήραν από s7 μπόρεσα να μιλήσω με video κλήση!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως κάνουμε video κλήση γιατί δεν μου το βγάζει στις επιλογές. Όταν με πήραν από s7 μπόρεσα να μιλήσω με video κλήση!
ακριβως οπως στο s7 πας στις επαφες πατας πανω στο ονομα και σου βγαζει απο κατω τις επιλογες η τιτη νομιζω ειναι βιντεοκληση το γραφει κιολας
Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνω αλλά δεν μου το βγάζει. Μόνο κλήση, Μήνυμα και λεπτομέριες.
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις βγαλε ενα screenshoot να δω τι βγαζει
Ορίστε. ea29246b7ba3d3d6036c4df9e26443e1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το έχω από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε και σήμερα είδα μερικές ψιλογρατζουνιες στην οθόνη και ξενέρωσα...ειλικρινά είναι το μόνο παράπονο που έχω από την συσκευή...χαραζεται υπερβολικά εύκολα...αμα πάω για αλλαγή οθόνης θα χάσω την αδιαβροχοποιηση?

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

το έχω από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε και σήμερα είδα μερικές ψιλογρατζουνιες στην οθόνη και ξενέρωσα...ειλικρινά είναι το μόνο παράπονο που έχω από την συσκευή...χαραζεται υπερβολικά εύκολα...αμα πάω για αλλαγή οθόνης θα χάσω την αδιαβροχοποιηση?

Οχι δεν την χανεις, στο επισημο σερβις πάντα.

Γίνονται ξανα τα τεστ στεγανοτητας και εισαι έτοιμος.

Άποψη μου υπερβολή η αλλαγή οθόνης για ψιλογρατσουνιες.

Edited by marios_ch
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...