Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Φίλε stapd_21 ζελατίνες είχε το κινητό απλά στα σημεία τα οποία δεν καλύπτονταν από ζελατίνες είχε δαχτυλιές. Εσένα είχε και ταινία ασφαλείας στο κουτί; Και κάτι άλλο πιο σημαντικό που παρατήρησα σήμερα. Το κινητό πίσω στην πλάτη, εσωτερικά φαίνεται να έχει ένα σημαδάκι σαν γρατζουνιά. Σαν να έχει φύγει το μαύρο χρώμα σε εκείνο το σημείο. Δεν είναι εξωτερικό σίγουρα. Άρα είναι από το εργοστάσιο. Τους το είπα και αυτό και μου απάντησαν ότι το κινητό είναι καινούργιο (χωρίς να μου εξηγήσουν πως βρέθηκαν οι δαχτυλιές, αλλά θα τους το ξαναπώ) και ότι αν συμφωνώ να μου δώσουν 100 πόντους! Δεν πάνε καλά μου φαίνεται.. Από το site τους: Exchange rate: 100 Points = $1 USD. Δεν υπάρχει περίπτωση να το δεχτώ απλά θέλω την άποψή σας. Πόντους δεν θέλω. Θέλω κάποια λεφτά πίσω. Σκέφτομαι να τους πω να μου επιστρέψουν 20€ πίσω (Το πήρα 317,19 μαζί με τα μεταφορικά για να περάσει από Ευρώπη). Τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιος ρε παιδιά γιατί θέλω να τους απαντήσω άμεσα. Να τους πω να μου επιστραφεί ένα 20άρικο; Είναι καλά;
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ρε παιδιά γιατί θέλω να τους απαντήσω άμεσα. Να τους πω να μου επιστραφεί ένα 20άρικο; Είναι καλά;
Χαχαχχαχα 20ευρο; Άμα καταφέρεις κ τα πάρεις από τους Κινέζους θα είσαι Θεός...

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τη νεα ρομ στο antutu εγραψε το μεγαλυτερο σκορ που εχω δει στο κινητο μου ... 207.000

 

Screenshot_2018-02-03-12-28-29-641_com.antutu.ABench_Mark.png

Edited by MAFIA

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας..ηθελα να ρωτησω το εξης οταν δημιουργησουμε καποιο φακελο στην επιφανεια του κινητου μετα πως τον διαγράφουμε??
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας..ηθελα να ρωτησω το εξης οταν δημιουργησουμε καποιο φακελο στην επιφανεια του κινητου μετα πως τον διαγράφουμε??
Άδειασε τον πρώτα και μετά θα έχει το "x" για να τον διαγράψεις..

 

Sent from my F5321 using Tapatalk

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

 

287€ λεει και ειναι η εκδοση με 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχε κάποια ελάχιστα κομμάτια το πρωί στα 53 ευρώ. Από HK Warehouse.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Redmi Note 4

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχα 20ευρο; Άμα καταφέρεις κ τα πάρεις από τους Κινέζους θα είσαι Θεός...

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου δεν είμαι Θεός αλλά όπως φαίνεται είμαι ημίθεος! :lol: Τελικά μου πρότειναν να μου επιστρέψουν 10 ευρώ και δέχθηκα. Αν τους πίεζα λίγο παραπάνω μπορεί και να το έπαιρνα το 20άρικο. Αλλά και τα 10 ευρώ μια χαρά είναι. Άλλωστε το σημαδάκι είναι μικρό. Επίσης η πλάτη του κινητού στοιχίζει 10 με 15 ευρώ καινούργια, εάν θέλω να την αλλάξω. Όσο για τις δαχτυλιές, μου απάντησαν αυτό που υποθέσαμε, ότι δηλαδή πριν σταλεί ελέγχεται από τεχνικούς. Τέλος καλό όλα καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

τι εννοειται ειχε καποια ελαχιστα κομματια στα 53 ευρω ρε παιδια ;

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια..θα παρει το Μι 6 το oreo update? και αν ναι..ποτε να το περιμενουμε?

 

http://en.miui.com/download-326.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου φανικε σαν να εστρωσε λιγακι..αλλα και παλι εχει μεγαλιτερο battery drain απο πριν. Να τονισω οτι ειμαι με 9.2.2 Global Stable. τωρα οσον αφορα την προηγουμενη ερωτηση μου, εννοουσα ποτε θα δουμε το android oreo σε global stable οχι σε beta.
Link to comment
Share on other sites

οκ αν είναι να μην κάνω το update γιατί η μπαταρία μου είναι μια χαρά. αν έρθει καινούριο update και στρώσει η μπαταρία πείτε το παιδιά
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σας εμφανιζει και εσας συνέχεια το εικονίδιο αναζήτηση σήμα gps από instagram????

μου το εμφανιζει συνεχεια ...απειρε φορες μεσα στην μερα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σας εμφανιζει και εσας συνέχεια το εικονίδιο αναζήτηση σήμα gps από instagram????

μου το εμφανιζει συνεχεια ...απειρε φορες μεσα στην μερα...

Όχι χρησιμοποιώ το ινστα αρκετά κ δεν το κάνει

 

Στάλθηκε από το MI 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σας εμφανιζει και εσας συνέχεια το εικονίδιο αναζήτηση σήμα gps από instagram????

μου το εμφανιζει συνεχεια ...απειρε φορες μεσα στην μερα...

 

ποτέ δεν μου το εμφανιζει...

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

σας εμφανιζει και εσας συνέχεια το εικονίδιο αναζήτηση σήμα gps από instagram????

μου το εμφανιζει συνεχεια ...απειρε φορες μεσα στην μερα...

 

Ναι σε εμενα σε ολα τα Xiaomi Που εχω παρει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...