Jump to content

Survivor Greece 2017


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Ποιός πιστέυετε ότι αξίζει να είναι ο νικητής του φετινού survivor  

69 members have voted

  1. 1. Ποιός πιστέυετε ότι αξίζει να είναι ο νικητής του φετινού survivor

    • Γιώργος Αγγελόπουλος(Διάσημοι)
      30
    • Μάριος Ιωαννίδης(Μαχητές)
      12
    • Κώστας Αναγνωστόπουλος(Μαχητές)
      4
    • Ορέστης Τσάνγκ(Μαχητές)
      0
    • Πάνος Αργιανίδης(Μαχητές)
      0
    • Ελισσάβετ Αϊνατζόγλου(Μαχητές)
      2
    • Ειρήνη Κολυδά(Μαχητές)
      2
    • Σάρα Εσκενάζη(Μαχητές)
      1
    • Κωνσταντίνος Βασάλος(Μαχητές)
      7
    • Γιάννης Σπαλιάρας(Διάσημοι)
      5
    • Ευριδίκη Βαλαβάνη (Διάσημοι)
      0
    • Λάμπρος Χούτος(Διάσημοι)
      1
    • Γιώργος Χρανιώτης(Διάσημοι)
      0
    • Στέλιος Χανταμπάκης(Διάσημοι)
      1
    • Άλλος(Κοκκινάκης,Μπο,Νάργες,Παπαδοπούλου)
      4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 763
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλο spoiler λέει ότι την ασυλία κερδίζει ο Σπαλιάρας. Ότι να 'ναι

 

μπα χλωμο το βλεπω...τα περισσοτερα κουτσομπολια λενε για Ντανο.

Θα δουμε Κυριακη κοντη γιορτη.

Ακουγεται οτι παιξανε ξυλο μισθοφορος- ντανος με βρισιδια εκατερωθεν...χαμος.

Το επεισοδιο της Κυριακης θα χτυπησει 90% τηλεθεαση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω ο μισθοφόρος να βγει και τελείωσε το survivor για μένα.. Μετά πατατάκια. Αχώνευτος μεχρι αηδίας

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω ο μισθοφόρος να βγει και τελείωσε το survivor για μένα.. Μετά πατατάκια. Αχώνευτος μεχρι αηδίας

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

Ανατρεπονται τα παντα...ειδηση της τελευταιας στιγμης λεει οτι ο μισθοφορος περναει στα ημιετελικα.

Αλλος θα μας κουνησει μαντηλι.

Link to comment
Share on other sites

Ότι σπόιλερ εχει βγει που να μου αρέσει, δεν εχει βγει μα ποτέ όμως...οπότε πιστεύω ότι θα μείνει ο μισθοφόρος...αν γίνει αυτο που γράφεται παντού και ότι έχει νεύρα με το Ντάνο και αποχωρεί, τότε θα ήθελα να έχουν μείνει οι δυο τελευταίοι στην ασυλία ο Σπαλιάρας με το Ντάνο και ο τελευταίος να χάνει 2-3 ζωές επίτηδες για να δώσει την ασυλία στο Σπαλιάρα ώστε να διώξει κάποιον πιο δυνατό...ακραίο πολύ αλλα μακάρι να γίνει ετσι

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Ότι σπόιλερ εχει βγει που να μου αρέσει, δεν εχει βγει μα ποτέ όμως...οπότε πιστεύω ότι θα μείνει ο μισθοφόρος...αν γίνει αυτο που γράφεται παντού και ότι έχει νεύρα με το Ντάνο και αποχωρεί, τότε θα ήθελα να έχουν μείνει οι δυο τελευταίοι στην ασυλία ο Σπαλιάρας με το Ντάνο και ο τελευταίος να χάνει 2-3 ζωές επίτηδες για να δώσει την ασυλία στο Σπαλιάρα ώστε να διώξει κάποιον πιο δυνατό...ακραίο πολύ αλλα μακάρι να γίνει ετσι

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αμα παρει την ασυλια ο μισθοφορος ...ποιο θα ειναι υποψηφιοι για αποχωρηση?

Link to comment
Share on other sites

Αμα παρει την ασυλια ο μισθοφορος ...ποιο θα ειναι υποψηφιοι για αποχωρηση?

Πιστεύω δε θα βγουν και οι τρεις, απλά οι 2 με την ασυλία θα βγάλουν στον τακο τους δύο της επιλογής τους

 

Στάλθηκε από το IQ7500L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω δε θα βγουν και οι τρεις, απλά οι 2 με την ασυλία θα βγάλουν στον τακο τους δύο της επιλογής τους

 

Στάλθηκε από το IQ7500L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θελω να δω υποψηφιους για φευγα Ντανο-Σπαλ...εκει θα φανει ποιος εχει τις περισσοτερες γκομενες:p

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε... Σημερα η επομενη αποχωρηση!

Μολος έβαλε διαφημισεις

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε... Σημερα η επομενη αποχωρηση!

Μολος έβαλε διαφημισεις

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

ολα δειχνουν μισθοφορο...

ποσο εξω επεσα ρε φιλε...εφυγε ο Σπαλ...δεν το περιμενα με τιποτε

Edited by xzft5444
Link to comment
Share on other sites

Το φαγανε το παλικάρι μας ρε γμτ

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Τελικα ο κοσμος ψηφιζει βαση ικανοτητων...παμε για απροβλεπτο φιναλε.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν ο σκαι βγάζει δικα του αποτελεσματα

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Εμένα πάντως μου φαίνεται πολύ περίεργο το αποτέλεσμα. Αν και το παιχνίδι είναι κατά κύριο λόγο αγωνιστικό, δεν παύει να είναι ρεαλιτι και μου φαίνεται δύσκολο ο μισθοφλωρος να έχει περισσότερους υποστηρικτές από τον σπαλ. Πάντως αντικειμενικά, έμειναν οι πιο δυνατοί αγωνιστικά παίκτες.

 

Στάλθηκε από το ONDA A9 Core4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λες το σκέφτομαι και γω. Πιστευα οτι ο σπαλ θα είναι ανετα στην 3αδα (ντανος κυπριος σπαλ)

 

 

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Ύποπτο πολύ το αποτέλεσμα. Αδυνατώ να πιστέψω ότι ο μισθοφόρος έχει περισσότερους υποστηρικτές από τον Σπαλιάρα. Όπως και να χει τα spoilers έπεσαν τελείως έξω
Link to comment
Share on other sites

Ο skai τα "μαγειρεύει" όπως θέλει τα αποτελέσματα από τις ψήφους του κοινού! Δεν είναι μόνο σημερινό!!
Link to comment
Share on other sites

Αγωνιστικό είναι το παιχνίδι, εσείς άλλο κανάλι βλέπετε; Κανεις δεν ψηφίζει με βάση χαρακτήρα αυτά είναι για τις εκπομπές και τα μίντια να γίνεται ντόρος και ίντριγκα.. Αυτό περίμενε και η παραγωγή με την ένωση (άλλωστε ποιος ο λόγος να ζουνε σε κοινή παραλία, τελείωσαν τα λεφτά) να παίξει καμία ίντριγκα.. Ε, δεν τους βγήκε και συνέχισε το παιχνίδι να είναι αγωνιστικό.. Το ίδιο φάνηκε και από τη μεγάλη ψηφοφορία.

Σήμερα πάντως ο μισθοφλωρος χαιρετάει

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγωνιστικό είναι το παιχνίδι, εσείς άλλο κανάλι βλέπετε; Κανεις δεν ψηφίζει με βάση χαρακτήρα αυτά είναι για τις εκπομπές και τα μίντια να γίνεται ντόρος και ίντριγκα.. Αυτό περίμενε και η παραγωγή με την ένωση (άλλωστε ποιος ο λόγος να ζουνε σε κοινή παραλία, τελείωσαν τα λεφτά) να παίξει καμία ίντριγκα.. Ε, δεν τους βγήκε και συνέχισε το παιχνίδι να είναι αγωνιστικό.. Το ίδιο φάνηκε και από τη μεγάλη ψηφοφορία.

Σήμερα πάντως ο μισθοφλωρος χαιρετάει

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Αν είναι έτσι να μην γίνει καθόλου ψηφοφορία. Να βγει νικητής ο Ντάνος γιατί είναι ο καλύτερος και να μην φύγει ο μισθοφόρος σήμερα αλλά ο Βασάλος γιατί αγωνιστικά είναι χειρότερος

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι να μην γίνει καθόλου ψηφοφορία. Να βγει νικητής ο Ντάνος γιατί είναι ο καλύτερος και να μην φύγει ο μισθοφόρος σήμερα αλλά ο Βασάλος γιατί αγωνιστικά είναι χειρότερος

 

 

Ναι αλλα στις ψηφοφορίες βγαίνει πάντα εκτός ο χειρότερος αγωνιστικά αυτό σου λέω... Ότι ψηφίζουν αγωνιστικά

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στις ψηφοφορίες βγαίνει πάντα εκτός ο χειρότερος αγωνιστικά αυτό σου λέω... Ότι ψηφίζουν αγωνιστικά

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

 

 

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος το κοινό του survivor που ψηφίζει πρέπει να είναι από 16-17 μέχρι 25 το πολύ. Πιστεύεις ότι ψηφίζουν αγωνιστικά;

Το Ντάνο τον κατσαπλιά με τα κομποσκινια θα τον βγάλουν πρώτο οι πιτσιρίκες που χαλαγανε 20€ κάρτες για να τον ψηφίζουν.

Σαν ριάλιτι το βλέπουν σχεδόν όλοι, με όσους συζητάω μου λένε για τους χαρακτήρες και όχι για το αν είναι καλοί στα αγωνίσματα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος το κοινό του survivor που ψηφίζει πρέπει να είναι από 16-17 μέχρι 25 το πολύ. Πιστεύεις ότι ψηφίζουν αγωνιστικά;

Το Ντάνο τον κατσαπλιά με τα κομποσκινια θα τον βγάλουν πρώτο οι πιτσιρίκες που χαλαγανε 20€ κάρτες για να τον ψηφίζουν.

Σαν ριάλιτι το βλέπουν σχεδόν όλοι, με όσους συζητάω μου λένε για τους χαρακτήρες και όχι για το αν είναι καλοί στα αγωνίσματα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Γιατί τα πιτσιρίκια που λες (καλά 25 είσαι μαντράχαλος) έστω αν είναι έτσι δεν έχουν αγωνιστική κρίση; Τι ψηφίζουν με βάση ποιος είναι ωραίος γκόμενος η ποιον θα ήθελαν για άντρα της ζωής τους;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι ψηφίζουν με βαση τον χαρακτηρα. Τουλάχιστον ετσι ηταν μέχρι χτες που εφυγε ο σπαλ (ο αιωνιος εφηβος, το καλο παιδι, ο ανοιχτη καρδια ανθρωπος, κλπ, κλπ, κλπ)

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...