Jump to content

[MOTO] Υamaha Ζ 125


pilotos_18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι το z250 δεν θελει χερια???πιο επικυνδυνο ειναι απο μια μηχανη...και θες πολλα περισοτερα απο 7500 ευρω για να αγορασεις και να φτιαξεις τετοιο μηχανακι

 

tote na pareis mhxanh ama den saresei... kai den eisai kai ypoxrewmenos na pareis kai na kaneis ena Z250.. ante:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντως..ενα z 250cc θελει κ πολυ συντηρηση ετσι?Δεν το καναμε 250 κ τελειωσαμε..εισαι με το χερι στη τσεπη! Κ αργα η γρηγορα καταλαβαινεις πως με τα λευτα που εδωσες πανω στο z .. θα μπορουσες να ειχες παρει ενα ...:whistle: :whistle:
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω δεν ειπα κατι κακο για το z, για εσενα το λεω protogeo... απλα ειπα οτι δεν αξιζει κατα την γνωμη μου να ριξεις τοσα λευτα, οχι μονο στο z, αλλα σε ολα τα παπακια. ξερεις πως φευγουν τα λευτα antonio σε μια τετοια βελτιωση??? δεν ειναι μονο το μοτερ, θες ενα σωρο ενισχυσεις, ζαντες φρενα, αλυσιδες, ενισχυσεις στον σκελετο, φρενα, ηλεκτρικα, ποσες αλλες παντεντες σε φωτα και τετοια...μετα θα εχεις ενα τετοιο μηχανακι και δεν θα το εχεις ομορφο???νικελωματα, αερογραφιες πολυεστερικα...και 7500 που λες κανει η μηχανη που σου αρεσει, μην σου πω για να τελειωποιησεις το z και οποιοδηπωτε αλλο παπι θες παραπανω απο αυτο το ποσο. και το z δεν θα το ευχαριστηθεις, μονο και μονο επειδη ηταν παπακι πριν γινει αυτο το τερας, θα πας να μπεις σε μια στροφη και θα κανεις προσευχη.επισης εγω δεν ειπα οτι θα παρω μηχανη, απλα κραταω τα λευτα μου, κανω υπομονη και σε 3-4 χρονακια παιρνω ενα σωστο εργαλειο και κανω το κοματι μου. εχω ενα glx, του εχω ριξει 1500 ευρω εμφανιση και μοτερ, και το εχω χιλιομετανιωσει απο τοτε που οδηγησα μηχανη...το παπακι μηχανη δεν γινεται
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Εγω συμφωνω απολυτα με τον φιλο μας.. Τα ειπες ολα πολυ σωστα... Θα αρχιζω να μαζευω λεφτα για να αγορασω το z 750.. Αλλα και αυτο να δεις λεφτα που θελει!!!
Link to comment
Share on other sites

τα θελει τα λεφτα του, σε εξατμισεις φιλτρο, και τετοια, αλλα πρωτα το μαθαινεις το μηχανακι και μετα τα κανεις αυτα
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Ξεφευγω λιγο... Θελει σωληνακια υψηλης 6 πιστονες δαγκανες braking δισκοφρενα μπρος πισω φιλτρο αερα καρινα απο κατω.. Μια akrapovic με power comander αυτα και εισαι αρχηγος.. Ολα αυτα κανουν 2900 ε καλα ειναι...
Link to comment
Share on other sites

Ξεφευγω λιγο... Θελει σωληνακια υψηλης 6 πιστονες δαγκανες braking δισκοφρενα μπρος πισω φιλτρο αερα καρινα απο κατω.. Μια akrapovic με power comander αυτα και εισαι αρχηγος.. Ολα αυτα κανουν 2900 ε καλα ειναι...

 

Εκει μαλιστα να δωσω και 2 και 3000 ευρω αλλα θα ξερω τι κανω...θα ξερω οτι θα υπαρξει αξιοπιστια...οτι μπορει να αντεξει η μηχανη...κτλ κτλ που θα αρμοζουν σε μια μοτοσυκλετα!!!Δεν θα ειναι ενα μηχανακι(φτερο στο ανεμο) που θα εξαρτιεμαι απο ενα πιστονακι...μην παθει το ενα μην παθει το αλλο!!!

 

Υ.Γ: Τι Kawasaki Z750 μου λετε τωρα...ειδατε το καινουργιο που εβγαλε η Kawasaki για το 2007?Παναγια μου...πανεμορφο...με αγωνιστικες γραμμες...μυωδες...αχ αχ!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω δεν το χω δει αυτο που λες.. Για κανε κανε την καλη πες μου που θα το βρω να το καμαροσω..
Link to comment
Share on other sites

Αφου μονο εσυ γραφεις εδω μεσα... ΕΣΥ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ THREAD...:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αφου μονο εσυ γραφεις εδω μεσα... ΕΣΥ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ THREAD...:lol: :lol:

 

to ksero... afou oi alloi hpian to nero ths siophs..:lol: :lol: :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

re paides kalispera.oreo to kavasaki z 750 ,to perneis kai exeis isixo to kefali sou,alla ta 7500 pou tha vreis?anyway exw ena provllima,piga na valo sto z mou ena 28ari micunni kai mou eipan oti leipei to velonaki tis venzinis.pou borw n a vro ena kai poso kanei re paides? thanks!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]yamaha z 125!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην που πηγες να το βαλεις το καρπυλατερ...? Βελονακια πουλανε σε μαγαζια με ανταλλακτικα.. Πρεπει να ανοιξεις και την εισαγωγη για να το βαλεις...
Link to comment
Share on other sites

se mixaniko edw stin perioxi mou kai mou leei oti leipei to velonaki.se poio magai na paw? sto monastiraki les na exei?poso kanei ena velonaki giati aytos mou leei 30 eyro!!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]yamaha z 125!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τοσα πολλα να κανει ενα βελονακι δεν νομιζω.. Για κανε μια βολτα στο μοναστηρακι να ρωτησεις εκει θα εχουνε σιγουρα... Και μετα πες μας..
Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπος μου ειναι η ανανέωση τις μεσαιας ταξης βαρεθηκα να ακουω για

dragster ειναι πολυ ομορφο αυτο αλλα εμεις που ειμαστε ψηλο καρμιριδες και εχουμε

ενα μηχανακι 52 χιλιοστα π.χ. και εχουμε δοσει την ψυχη μας για να το κανουμε τοσο πιο ειναι το κερδος μας; θα μου πειτε η προσοπικη ευχαριστηση!!! Ναι δεν εχεται αδικο αυτοι που εχουν ικανοποιηθει με αυτο ας μεινουν εκει και πολυ καλα θα κανουν αυτοι ομως που θα ηθελαν το μηχανακι τους που εχουν φαει τοσο πακετο για να το φτιαξουν ειτε μηχανικα ειτε ομορφιας αυτο που εχουν να κανουν ειναι να στειλουν 3 φωτογραφιες

1)τα μουτρα τους με γκριματσα αν θελεται 2)το μηχανακι τους 3)των εαυτο τους και επισης να στειλουν ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΔΗΓΟΥ δηλαδη:ονομα επωνημο, τοπος κατοικιας, ημερ/γεννησης , τηλ, ψευδονυμο και ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΤΟ: Μαρκα, τυπος , κυβικα, χρωμα, και βελτιωσεις.ΑΝ δεν κατεχεται υπολογιστη μπορειτε να τηλεφωνηστε στο 6938784186 η να στειλεται sms.

Το site θα ενεργοποιηθει οταν θα μαζευτουν τα ατομα που χρειαζονται!!!

Μεχρι τοτε να περνατε καλα και να προσεχεται πριν λιγο καιρο εχασα των

κολητο μου απο σουζα ειναι κριμα καταλαβαινω την καυλα αλλα δεν αξιζει.

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Πολυ στεναχωρια ο φιλος φαινεται απο τα λογια του.. Και μεις μαζι σου αδερφε!! Ενημερωσε μας..
Link to comment
Share on other sites

Τι γαμ... Z ειναι αυτο ρε που εχεις υπογραφη δικο σου ειναι..? Βαλε καμια φωτο φτιαξε μας λιγο!!
Link to comment
Share on other sites

Τι γαμ... Z ειναι αυτο ρε που εχεις υπογραφη δικο σου ειναι..? Βαλε καμια φωτο φτιαξε μας λιγο!!

 

afou ftiaxnesai me ta Z mallon eprepe na pareis Z:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Αμα εβγαινε καινουργιο αυτο θα περνα να σαι σιγουρος..

 

Χαλαρα.

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Αμα εβγαινε καινουργιο αυτο θα περνα να σαι σιγουρος..

Χαλαρα.

 

ara anagkastika to phrate! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πηραμε αναγκαστηκα πηραμε το καλυτερο παπι που υπαρχει αυτην την στιγμη στην αγορα.. Ανωτερο απο z για μενα. Αμα εβγαινε z καινουργιο και ητανε καλυτερο απο dinimik αυτο θα περναμε σιγουρα!!
Link to comment
Share on other sites

Το καθενα εχει τη χαρη του.Οτι ειναι το καλυτερο παπι στην αγορα ειναι γεγονος!To z εχει αλητεια,to dinamik απ'την αλλη το παιρνεις καινουριο!(ασχετα αν μερικοι δεν το κρατανε κ πολυ).Διαλεγεις κ παιρνεις..τπτ δεν αγοραζεις αναγκαστικα εκτος κ αν εισαι μ@λ@κ@ς.:)
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...