Jump to content

προβλημα εισοδου cosmote.gr


dimtz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω και καποιες μερες δεν μπορω να συνδεθω στην ιστοσελιδα cosmote.gr https://www.cosmote.gr/fixed/ ,παταω και επαναφορα κωδικου βαζοντας το email μου αλλα παλι τιποτα ,σαν να μην πατησα δηλαδη ,δοκιμασα σε 3 browsers, που οφειλετε αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Από κινητό προσπαθεις να μπεις;Έχει κάποια τέτοια κολλήματα η σελίδα του ΟΤΕ βασικά.Προσωπικα κάποιες φορές Αργώ να μπω αλλά μπαίνει.Καποιες φορές με έχει πετάξει όμως.Εχεις την εφαρμογή my cosmote στο κινητό σου;Για προσπάθησε και από εκεί. :)
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Από laptop μπαίνω φίλε, θα δοκιμάσω και από κινητό, για να δούμε

Edit από κινητό κάνω επαναφορά τον κωδικό και μου λέει ότι το email δεν είναι έγκυρο, ότι να ναι

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Από laptop μπαίνω φίλε, θα δοκιμάσω και από κινητό, για να δούμε

Edit από κινητό κάνω επαναφορά τον κωδικό και μου λέει ότι το email δεν είναι έγκυρο, ότι να ναι

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπες στη σελίδα τους στο φβ και πεστους να σε πάρουν τηλ να το δείτε. :) Γιατί κανείς επαναφορά;Δε θυμάσαι το κωδικό;Προσπάθησε κανονικά χωρίς επαναφορά ..:) Πάλι δε σε αφήνει;Παράξενο...

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Μπες στη σελίδα τους στο φβ και πεστους να σε πάρουν τηλ να το δείτε. :) Γιατί κανείς επαναφορά;Δε θυμάσαι το κωδικό;Προσπάθησε κανονικά χωρίς επαναφορά ..:) Πάλι δε σε αφήνει;Παράξενο...

 

κανω επαναφορα μηπως και κανω λαθος στον κωδικο , οκ φιλε, θα επικοινωνησω να δω τι γινεται ,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κανω επαναφορα μηπως και κανω λαθος στον κωδικο , οκ φιλε, θα επικοινωνησω να δω τι γινεται ,ευχαριστω

 

Να είσαι καλά . :) Για να βοηθάμε είμαστε εδώ.Μη το συζητάς .

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Από άλλον υπολογιστή συνδέομαι κανονικά. Έκανα επαναφορά στον chrome και συνδέθηκα κανονικά. Με mozilla εξακολουθώ να μη μπορώ να συνδεθώ.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θελει χειροκίνητα στις ρυθμίσεις του browser να αποδέχεται 3rd party cookies για να συνδεθεί αλλιως συνεχώς εχει πρόβλημα στη σύνδεση :wacko:
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Θελει χειροκίνητα στις ρυθμίσεις του browser να αποδέχεται 3rd party cookies για να συνδεθεί αλλιως συνεχώς εχει πρόβλημα στη σύνδεση :wacko:

 

χρησιμοποιω chrome, πως το κανουμε αυτο φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...