Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το change log το πρόσεξε κανείς? Έχουν αλλάξει τίποτα ή μόνον security patches περιλαμβάνει?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το change log το πρόσεξε κανείς? Έχουν αλλάξει τίποτα ή μόνον security patches περιλαμβάνει?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

Μόνον security patches αναφέρει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια! Δεν θυμάμαι πως λέγεται αυτή η λειτουργία οπότε θα το εξηγήσω όσο πιο αναλυτικά μπορώ. Μέχρι πριν κάμποσο καιρό όταν πήγαινα στην camera (auto mode), καθώς πήγαινα να τραβήξω πχ ένα αντικείμενο/πρόσωπο, όταν πάταγα για εστίαση στην οθλονη, μου εμφάνιζε έναν άσπρο κύκλο στο σημείο αυτό ο οποίος γινότανε κίτρινος και έτσι είχα την επιλογή να αυξήσω/μειώσω την φωτεινότητα κάνοντας tap πάνω ή κάτω στον κύκλο αντίστοιχα. Τώρα ο κύκλος είναι μόνο άσπρος και δεν έχω την επιλογή για την φωτεινότητα. Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα. Any help?
Link to comment
Share on other sites

Δεξιά από τον κίτρινο κύκλο, υπάρχει ένα πολύ αχνό σύμβολο φωτεινότητας, που το κάνεις slide πάνω ή κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα αυτή η λειτουργία που αναφέρεις δε λειτουργεί όταν έχεις ενεργοποιημένη την επαγγελματική φωτογραφία.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

''Η τρέχουσα επισκόπηση έχει ανεπαρκή έκθεση. Να γίνει επαναφορά των προεπι....''

 

 

Αν εννοείς ένα σύμβολο πάνω δεξιά σαν τον ήλιο, όταν το επιλέγω μου βγάζει το παραπάνω μνμ..Κάνω επαναφορά αλλά τίποτα..

 

 

Ναι σωστά, είχα μπεί σε pro mode χωρίς να το πάρω πρέφα, γιαυτό. Χαζομάρα μου. Θενκς!

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναγράφουμε τώρα αλλά....

Προσοχή με τα θέματα όσοι χρειάζεστε τις ειδοποιήσεις στην lock screen. Κάποια θέματα δεν είναι και τόσο προσεγμένα, με αποτέλεσμα να τις δείχνουν όπως να 'ναι και κάποια είναι ασύμβατα τελείως.

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο?

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλες είναι. Φοβερές όμως δεν θα τις έλεγα.

Αν βέβαια παίξεις σε pro mode, ναι. Εκεί κάνεις παπάδες. Θέλεις όμως τρίποδο. Λόγω διαφράγματος πας σε ταχύτητες κλείστρου που δεν βγαίνουν χεράτες εκτός αν είσαι χειρούργος στο επάγγελμα.

 

Εκεί που βγάζει εξαιρετικά αποτελέσματα είναι στις Α/Μ. Εκεί λόγω native Α/Μ φακού απλά σπέρνει!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μια που λέμε φοβερές με τρίποδο.. στο βάθος το φορτηγάκι φαίνεται καθαρά το τί γράφει..

37600618631_3d36e038ef_c.jpg

Huawei by [/url] - Flickr2BBcode LITE

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Δε φαινεται αλλα σαν φωτογραφια και ειδικα βραδινη ειναι εξαιρετικη απλα το p10 δεν εχει καλο ζουμ απ'οτι παρατηρω.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά φαίνεται και ωραίο zoom έχει απλά πρέπει να την ανοίξεις μέσω flickr. Ψαξτο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω τοσες μερες στο ιντερνετ για την ορεο αλλα κανενα νεο δε βρισκω για το ποτε θα την παρει.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το πρωί η Oreo έτσι στο άκυρο. Και επίσης αναβάθμιση της HiCare σε 8.0.1.330. Θα πω αργότερα εντυπώσεις, προς το παρόν έχουνε αλλάξει αρκετά εικονίδια και κάποια πράγματα στο μενού. C432 είμαι, Ευρωπαικό μοντέλο.

 

 

Ρε παιδιά μια απορία. Η υπηρεσία RCS messaging εδώ και κάμποσο μου ζητάει τον αριθμό μου για επιβεβαίωση αλλά όσες φορές και να το κάνω μου λέει λάθος αριθμός ή ότι δεν υπάρχει και καλά σύνδεση στο ίντερνετ. Αλλά δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο οπότε κάποια άλλη μακακία παίζει. Και μου βγάζει κάθε τόσο το παραθυράκι για επιβεβαίωση πάλι και συνέχεια το ίδιο. Είναι σπαστικό. Καμιά λύση?

Edited by Magas_28
Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε και εμένα τις πρώτες μέρες αλλά μετά σταμάτησε μόνο του. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που επέλεξα τα μηνύματα να μου έρχονται στο messenger ως κύρια εφαρμογή. Κάνε μια δοκιμή .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...