Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την εγκατεστησα την εφαρμογη και μου ειπε οτι δεν ειναι ρουταρισμενο.Ευχαριστώ και παλι.Αντε καληνυχτα τωρα σε ολους.Αυριο εχει εκκλησια!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω μηπως εχουν οι ιδιες οι εφαρμογες ρυθμισεις που να αποτρεπουν την εμφανιση ειδοποιησεων στην οθονη κλειδωματος.Εμενα παντως το viber δεν εμφανιζεται σαν ειδοποιηση στην οθονη κλειδωματος.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να επιλέξω να μην βγαίνουν οι ειδοποιήσεις από messenger viber κτλ στην αρχική οθόνη όταν είναι κλειδωμένη?
Διαχείρηση συσκευής, κέντρο ειδοποίησεων.

Βρες την/τις εφαρμογές που θέλεις και κλείσε ότι ειδοποίηση δεν θέλεις να βγαίνει.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο huawei πουλανε πολυ τα p10 lite και τωρα τελευταια το p10 mate lite απ'οτι βλεπω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Mate 10 lite ηθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει οτι ακομα και το βραδυ στο σπιτι βγαζει ονειρεμενες φωτογραφιες χωρις τον παραμικρο θορυβο!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμμια καλη θηκη για το κινητο που να μη γλιστραει; Η θηκη που εχει στο κουτι του γλιστραει.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα θέμα και παρατήρησα ότι δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος. Υπάρχει κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει ξανα. Δεν ειναι ολα τα θεματα συμβατα με τις ανακοινωσεις στην lock screen.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμμια καλη θηκη για το κινητο που να μη γλιστραει; Η θηκη που εχει στο κουτι του γλιστραει.
Η σύζυγος αφού έχει δοκιμάσει 5 6 διαφορετικές σιλικόνης κτλ ,γύρισε στην γνήσια του p10 και είναι όντως ερωτευσιμη. Μου αρέσει τόσο πολύ,που κράζω την samsung που δεν έχει βγάλει κάτι παρόμοιο για το s7 edge μου. Πολύ καλό grip, σχετικά καλή προστασία και παμφθηνη για γνήσιο αξεσουάρ.

 

https://yadi.sk/i/Rxb7QfG33SR65h

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμμια καλη θηκη για το κινητο που να μη γλιστραει; Η θηκη που εχει στο κουτι του γλιστραει.
Πολύ ευχαριστημένος με αυτή:

 

Spigen Ultra Rugged Armor Back Cover Μαύρο (Huawei P10)

 

Ψάξτο στο skroutz, γιατί κάτι δεν πάει καλά με το link...

Edited by kted
Link to comment
Share on other sites

Οκ.Να ρωτησω κατι αλλο.Ξερετε αν υπαρχει εφαρμογη στο play store που να κατεβαζει πληκτρολογιο 3×4 για να στελνω μηνυματα αντι για qwerty που δε με βολευει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...