Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με την LG είναι Gorilla και μαλιστα 5, αλλά εχει αποδειχτεί ότι δεν ισχυέι, δεν ξερω γιατι το αναφερουν έτσι στα επισημα specs

 

"Corning® Gorilla® Glass 3 on Screen and Rear Camera; "

 

http://www.lg.com/us/mobile-phones/g6#specs

 

3 ή 5 τελικά; :lol: 3 μπορεί να είναι.. αλλά είπαμε άλλο να έχουμε γοριλλα 3 σε μπροστινή επιφάνεια και άλλο στο πίσω μέρος.. έστω και αν είναι μόνο στο κάλυμμα των φακών.. Πιστεύουμε την lg πως είναι γοριλλα3 και γδέρνεται εύκολα (σύμφωνα με όσα γράφονται έξω).. δεν ξέρω γιατί δεν έβαλαν γοριλλα 5 και σε εκείνο το μικρό μέρος με τους φακούς.. Για την οθόνη να πω οκ.. είπαν γιατί επέλεξαν το γοριλλα3.. για τις κάμερες όμως;;

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι να παίζει κάτι με το πάχος του γυαλιού στο σημείο.

Edited by michalis1984
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όταν είναι η οθόνη full immersive παρατήρησα ότι στο πανω μέρος εκεί που εξαφανίζεται η μπάρα ειδοποιήσεων τα χρώματα σε όποιο wallpaperκαι αν βάλω είναι λίγο πιο έντονα.πιο σκούρα.μπορεί κάποιος να το παρατηρήσει και να μου πει αν ισχύει η αν είναι πρόβλημα του κινητού?

Μόλις είδα ότι υπάρχει και όταν δεν είναι immersive η οθόνη.

Edited by unani
Link to comment
Share on other sites

3 ή 5 τελικά; :lol: 3 μπορεί να είναι.. αλλά είπαμε άλλο να έχουμε γοριλλα 3 σε μπροστινή επιφάνεια και άλλο στο πίσω μέρος.. έστω και αν είναι μόνο στο κάλυμμα των φακών.. Πιστεύουμε την lg πως είναι γοριλλα3 και γδέρνεται εύκολα (σύμφωνα με όσα γράφονται έξω).. δεν ξέρω γιατί δεν έβαλαν γοριλλα 5 και σε εκείνο το μικρό μέρος με τους φακούς.. Για την οθόνη να πω οκ.. είπαν γιατί επέλεξαν το γοριλλα3.. για τις κάμερες όμως;;

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι να παίζει κάτι με το πάχος του γυαλιού στο σημείο.

 

Σόρρυ, 3 μπροστά και στην κάμερα, 5 πίσω:

 

Corning® Gorilla® Glass 3 on Screen and Rear Camera; Corning Gorilla Glass 5 on Back

 

Ίσως το 5 να θολώνει τις κάμερες; Γιαυτό μπηκε 3 ενω ολη η πλατη ειναι 5; Υποθεσεις κανω

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

όταν είναι η οθόνη full immersive παρατήρησα ότι στο πανω μέρος εκεί που εξαφανίζεται η μπάρα ειδοποιήσεων τα χρώματα σε όποιο wallpaperκαι αν βάλω είναι λίγο πιο έντονα.πιο σκούρα.μπορεί κάποιος να το παρατηρήσει και να μου πει αν ισχύει η αν είναι πρόβλημα του κινητού?

Μόλις είδα ότι υπάρχει και όταν δεν είναι immersive η οθόνη.

Εγώ ήμουν με το immersive on όλη μέρα, πρώτη ημέρα. Σήμερα επίσης είναι η πρώτη ημέρα που η μπαταρία στις 9.00 το βράδυ είναι στο 16%, χθες ήταν στο 56%.

Έχω την εντύπωση ότι το immersive ξεπατώνει τη μπαταρία, αλλά σήμερα μίλησα αρκετά και με Viber και με κινητό.

Εσύ παρατήρησες κάποια διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας?

Στο chrome επίσης με το immersive on η μπάρα του φαίνεται διπλή, η μία πάνω στην άλλη.

Edited by stelios67
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, 3 μπροστά και στην κάμερα, 5 πίσω:

 

Corning® Gorilla® Glass 3 on Screen and Rear Camera; Corning Gorilla Glass 5 on Back

 

Ίσως το 5 να θολώνει τις κάμερες; Γιαυτό μπηκε 3 ενω ολη η πλατη ειναι 5; Υποθεσεις κανω

 

Ίσως.. κάποιος λόγος θα υπάρχει. Αλλιώς θα το έβαζαν μονοκόμματο γοριλλα 5. Άλλο που σκέφτομαι, που νομιζω συμβαδίζει με την φιλοσοφία της lg, είναι ότι μπορεί να ήθελαν να το κάνουν ξεχωριστο κομμάτι το κάλυμα των φακών.. για να μπορεί να το αλλάξει κάποιος σε περίπτωση που γρατσουνιστεί το κάλυμμα του φακού. Αν ήταν μονοκόμματο γοριλλα 5 και τύχαινε να γραζουνιστεί θα έπρεπε να αλλάξει ολόκληρη η πλάτη. Και ίσως το γοριλλα5 να μην μπορεί να βγεί σε τόσο μικρό μέγεθος (βασικά να μην είναι τόσο ανθεκτικό όταν είναι τοσο μικρό κομματάκι) και έτσι έβαλαν 3.. Όπως και να χει είναι κάπως φάλουλ αυτό που είναι όλο φλατ. Θα προτιμούσα να έχει ένα πολύ μικρο εξόγκωμα 0.1χιλιστά εκεί που έχει μαύρη γραμμή γύρω απο την περιοχή των φακών έτσι ώστε να μην αγγίζουν κάτω.

 

Ή μπορεί να παίζει κάτι μ την wide angle camera δηλ το γοριλλα5 σε μεγάλες γωνίες θα δημιουργί θολώματα όπως λες.. Δεν μπρούμε να ξέρουμε δυστυχώς..

Edited by michalis1984
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις θήκες ποτέ δεν μου έσπασε τηλέφωνο από πτώση με θήκες μαλακού tpu των 6 ευρώ που κάθε 12 μήνες θέλουν αλλαγή λόγω κιτρινιλας. ( Το G6 μετρά ήδη 6 γερές πτώσεις από τραπέζι σε πλακάκι και "χτυπάω ξύλο" η ταπεινή θήκη των 6€ το έσωσε).

Η μοναδική φορά που αγόρασα σκληρή θήκη με αλουμίνια και χαζομάρες με μια πτώση το κινητό χαιρέτισε για service. Και 20€ πεταμένα και από ουσία 0. Οι σκληρές θήκες μεταφέρουν την πτώση αυτούσια στο σώμα του κινητού. Γρατσουνιές 0%, ζημιά 100%.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις θήκες ποτέ δεν μου έσπασε τηλέφωνο από πτώση με θήκες μαλακού tpu των 6 ευρώ που κάθε 12 μήνες θέλουν αλλαγή λόγω κιτρινιλας. ( Το G6 μετρά ήδη 6 γερές πτώσεις από τραπέζι σε πλακάκι και "χτυπάω ξύλο" η ταπεινή θήκη των 6€ το έσωσε).

Η μοναδική φορά που αγόρασα σκληρή θήκη με αλουμίνια και χαζομάρες με μια πτώση το κινητό χαιρέτισε για service. Και 20€ πεταμένα και από ουσία 0. Οι σκληρές θήκες μεταφέρουν την πτώση αυτούσια στο σώμα του κινητού. Γρατσουνιές 0%, ζημιά 100%.

Με πονεσε η ψυχη... :lol:

Ακου εκει 6 πτωσεις..! Προσεχε το, ανθρωπε μου! :D

Τρομαζω στη σκεψη,λεμε!!!

Εγω εχω θηκη spigen rugged armor.

Του δινει λιγο ογκο αλλα δεν το ασχημαινει τοσο...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν με το immersive on όλη μέρα, πρώτη ημέρα. Σήμερα επίσης είναι η πρώτη ημέρα που η μπαταρία στις 9.00 το βράδυ είναι στο 16%, χθες ήταν στο 56%.

Έχω την εντύπωση ότι το immersive ξεπατώνει τη μπαταρία, αλλά σήμερα μίλησα αρκετά και με Viber και με κινητό.

Εσύ παρατήρησες κάποια διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας?

Στο chrome επίσης με το immersive on η μπάρα του φαίνεται διπλή, η μία πάνω στην άλλη.

 

όντως στο chrome είναι διπλή η μπάρα και είναι σπαστικό.και μάλλον αυτό με την μπαταρια ισχύει.θα το παρατηρήσω και θα σου πω.τελικά στο home screen στο πανω μέρος ισχύει αυτό που λέω?το είδα και στο YouTube.οπότε δεν είναι πρόβλημα έτσι?

Link to comment
Share on other sites

σορυ παιδιά που παρεμβαίνω

ωραία και λεπτή η Crystal clear αλλά κιτρινίζει πολύ γρήγορα ειδικά εκεί που πιάνεις το κινητό και φαίνεται απαίσια

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Την δικια μου την εβαλα ενα βραδυ ,σε ενα μπολ με βραστο νερο ,οινοπνευμα και μπολικο ξυδι και την επομενη μερα ηταν ξανα crystal.Δοκιμασε.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις θήκες ποτέ δεν μου έσπασε τηλέφωνο από πτώση με θήκες μαλακού tpu των 6 ευρώ που κάθε 12 μήνες θέλουν αλλαγή λόγω κιτρινιλας. ( Το G6 μετρά ήδη 6 γερές πτώσεις από τραπέζι σε πλακάκι και "χτυπάω ξύλο" η ταπεινή θήκη των 6€ το έσωσε).

Η μοναδική φορά που αγόρασα σκληρή θήκη με αλουμίνια και χαζομάρες με μια πτώση το κινητό χαιρέτισε για service. Και 20€ πεταμένα και από ουσία 0. Οι σκληρές θήκες μεταφέρουν την πτώση αυτούσια στο σώμα του κινητού. Γρατσουνιές 0%, ζημιά 100%.

 

Καλά οι πτώσεις είναι και τυχερές και περισσότερο θέμα γωνίας παρά οτιδήποτε άλλο αλλά αυτό που λες για την μαλακή θήκη και την απορρόφηση των κραδασμών έχει βάση. Γιαυτό οι επώνυμες, δυνατές γκουμούτσες είναι από 2 ή και 3 τμήματα, πιο μαλακό εσωτερικό για απορρόφηση και πιο σκληρό εξωτερικό για αντοχή. Επίσης παίζουν και διαφορές στις τεχνολογίες, δεν είναι όλες ίδιες. Πάντως τα σώματα στα περισσότερα κινητά πλέον είναι αρκετά ανθεκτικά. Οι οθόνες έχουνε το θέμα που συνήθως σημαίνουν και αλλαγή κινητού γιατί με το κολλημένο καπάκι στο digitizer είναι πρακτικά αδύνατο να καταφέρεις να αλλάξεις μόνο το καπάκι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την δικια μου την εβαλα ενα βραδυ ,σε ενα μπολ με βραστο νερο ,οινοπνευμα και μπολικο ξυδι και την επομενη μερα ηταν ξανα crystal.Δοκιμασε.

 

Συνταγή γιαγιάς; :p

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Την δικια μου την εβαλα ενα βραδυ ,σε ενα μπολ με βραστο νερο ,οινοπνευμα και μπολικο ξυδι και την επομενη μερα ηταν ξανα crystal.Δοκιμασε.

χαχα... Crystal ήταν, clear ομως?

θα το δοκιμάσω πάντως αν και πήρα την rugged armor

μακάρι να καθαρίσει να την ξανά φορέσω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όντως στο chrome είναι διπλή η μπάρα και είναι σπαστικό.και μάλλον αυτό με την μπαταρια ισχύει.θα το παρατηρήσω και θα σου πω.τελικά στο home screen στο πανω μέρος ισχύει αυτό που λέω?το είδα και στο YouTube.οπότε δεν είναι πρόβλημα έτσι?

Ισχύει και δεν είναι πρόβλημα μόνο στα stock wallpaper σε άλλα wallpaper είναι οκ άρα είναι τα wallpaper έτσι φωτισμένα

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Clear crystal εννοουσα βρε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιστευω το ξυδι κανει καλη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, σήμερα και εγώ παρέλαβα το τσαμακι της spigen από Αμερική σε συνδυασμό όμως με την θήκη της Nillkin crystal clear. Η θήκη αν και ποιο λεπτή από ότι της spigen έκανε την δουλειά της στην πρώτη πτώση που είχε το τηλέφωνο.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο ποιο πίσω, έβγαλα την ζελατίνα που είχε από το εργοστάσιο για να βάλω το τσαμάκι και η οθόνη του τηλεφώνου είναι ακόμα ποιο ζωντανή. Είναι η πρώτη φορά που βάζω σε κινητό μου και δεν ξέρω τι αντοχή έχει σε βάθος χρόνου.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ή 5 τελικά; :lol: 3 μπορεί να είναι.. αλλά είπαμε άλλο να έχουμε γοριλλα 3 σε μπροστινή επιφάνεια και άλλο στο πίσω μέρος.. έστω και αν είναι μόνο στο κάλυμμα των φακών.. Πιστεύουμε την lg πως είναι γοριλλα3 και γδέρνεται εύκολα (σύμφωνα με όσα γράφονται έξω).. δεν ξέρω γιατί δεν έβαλαν γοριλλα 5 και σε εκείνο το μικρό μέρος με τους φακούς.. Για την οθόνη να πω οκ.. είπαν γιατί επέλεξαν το γοριλλα3.. για τις κάμερες όμως;;

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι να παίζει κάτι με το πάχος του γυαλιού στο σημείο.

 

To Gorilla Glass 3 επιλέχτηκε καθώς ναι μεν είναι πιο εύθραστο αλλά πιο ανθεκτικό στις γραντζουνιές, ο λόγος οτι η οθόνη και η κάμερα είναι από standar-3 είναι και ο λόγος οτι ο κόσμος θέλει κάτι που δεν γραντζουνιέται εύκολα. Στην πλάτη έβαλαν 5άρι γιατί είναι πιο εύθραυστο σε γραντζουνιές αλλά δύσκολο να σπάσει. :shifty:

 

Σόρρυ, 3 μπροστά και στην κάμερα, 5 πίσω:

 

Corning® Gorilla® Glass 3 on Screen and Rear Camera; Corning Gorilla Glass 5 on Back

 

Ίσως το 5 να θολώνει τις κάμερες; Γιαυτό μπηκε 3 ενω ολη η πλατη ειναι 5; Υποθεσεις κανω

 

Όχι δεν την θολώνει την κάμερα. Διάβασε πιο πάνω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

 

αν καπιος ειναι που εχει καπια θηκη που δεν χρεισημοποιει ας μυ στηλει ενα μηνυμα...πιο πολυ για διαφανες της spigen η nillkin nature..

 

Σας ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites

To Gorilla Glass 3 επιλέχτηκε καθώς ναι μεν είναι πιο εύθραστο αλλά πιο ανθεκτικό στις γραντζουνιές, ο λόγος οτι η οθόνη και η κάμερα είναι από standar-3 είναι και ο λόγος οτι ο κόσμος θέλει κάτι που δεν γραντζουνιέται εύκολα. Στην πλάτη έβαλαν 5άρι γιατί είναι πιο εύθραυστο σε γραντζουνιές αλλά δύσκολο να σπάσει. :shifty:

 

Όχι δεν την θολώνει την κάμερα. Διάβασε πιο πάνω. :rolleyes:

 

Πιο "ευαίσθητο" εννοείς το 5άρι σε γρατζουνιές; (έγραψες εύθραστο). Ok, όμως κάτι δεν κάθεται καλά και πάλι. Κοίτα πόσο πιο εύκολα χαράζεται το ανθεκτικό υποτίθεται 3άρι της κάμερας σε σχέση με το λιγότερο ανθεκτικό 5άρι της πλάτης που δεν καταλαβαίνει τίποτα από το ξυράφι. Όπως και το 3άρι της οθόνης επίσης δεν χαράζεται καθόλου:

 

 

Το τζάμι της κάμερας μου κάνει πιο πολύ για Gorilla 0,5... :p

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Πιο "ευαίσθητο" εννοείς το 5άρι σε γρατζουνιές; (έγραψες εύθραστο). Ok, όμως κάτι δεν κάθεται καλά και πάλι. Κοίτα πόσο πιο εύκολα χαράζεται το ανθεκτικό υποτίθεται 3άρι της κάμερας σε σχέση με το λιγότερο ανθεκτικό 5άρι της πλάτης που δεν καταλαβαίνει τίποτα από το ξυράφι. Όπως και το 3άρι της οθόνης επίσης δεν χαράζεται καθόλου:

 

 

Το τζάμι της κάμερας μου κάνει πιο πολύ για Gorilla 0,5... :p

 

Ναι, σόρρυ λάθος διατύπωση... έχεις δίκιο αλλά σε reddit και σε άλλα φόρουμς το ίδιο λένε....

χαχαχαχαχαχαχαχα θεούλης :lol::lol::rotfl::innocent:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Υπαρχει καποιος κατοχος του G6 που να μενει σε καποια περιοχη κοντα στην Παλληνη-Γερακα-Αγια Παρασκευη-ΠΛακεντιας κτλ να συναντηθουμε για 15-20 λεπτα να δω την συσκευη;;;

Με ενδιαφερει η συσκευη αλλα δυστηχως δεν υπαρχει σε καμια μεγαλη αλυσιδα να την δω απο κοντα.

 

Αν ειναι κανεις απο γυρω περιοχες ας μου στειλει ενα pm, θα το εκτιμουσα.

 

Κανενας ρε παιδια;;;; Καντε ενα ψυχικο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο Πλαίσιο....

 

Άσχετο ως προς το θέμα της διαθεσιμότητας αλλά 749;;; ωχ το κεφάλι μου....

 

ΥΓ. Εντάξει το έχουν 529 στο stockhouse τουλάχιστον.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Υπάρχει κάποιος που έχει παραγγείλει από το Eglobal το G6+ 128GB Dual sim, και αν ναι του παρουσίασε κάποιο πρόβλημα;
p.a.l.m.o.s
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε τι sot εχετε?με stock rom δεν ξεπερασα τις 3 ωρες,με custom rom φτανω τις 4 ωρες και υπολοιπο μπαταριας στο 8% και παλι δεν ειμαι τοσο ευχαριστημενος,οταν το s7 edge που ειναι ιδιο σε χαρακτηριστικα φτανει ανετα τις 6 ωρες,εχω βαλει και greenify και το forcedoze και παλι τπτ.στο xda βλεπω κατι τρελλα νουμερα sot 6 και 7 ωρες και μου κανει εντυπωση πηπως εχω πεσει σε ελλατωματικη μπαταρια,επισης σε εφαρμογη που κατεβασα μου λεει οτι η χωρητικοτητα της μπαταριας ειναι 3095 απο 3300

13 by pavlos vasilatos, on Flickr[/img]

16 by pavlos vasilatos, on Flickr[/img]

https://farm5.staticflickr.com/4393/36385819644_6a36927eb7_b.jpg' alt='36385819644_6a36927eb7_b.jpg'>15 by pavlos vasilatos, on Flickr[/img]

Edited by paolo21r
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσο προχωράει το Android εφαρμογές τύπου greenify γίνονται όλο και λιγότερο απαραίτητες, για να μην πω άχρηστες καθώς καμιά φορά καθυστερούν και το τηλέφωνο. Έχω πάρα πολύ καιρό να το χρησιμοποιήσω γιατί στις τελευταίες συσκευές μου η μπαταρία έπαιζε πάντα στους μέσους όρους που αναφέρονταν στα φόρουμ ή και λίγο καλύτερα γιατί δεν κάνω βαριά χρήση. Βέβαια είναι αλήθεια ότι πολύς κόσμος έχει τη συνήθεια να κουβαλάει εφαρμογές σχέδον από το Froyo επειδή απλά έτσι έχει συνηθίσει και επειδή όντως δουλέυανε καλά παλιότερα, παρόλο που μπορεί πλέον το ίδιο το σύστημα κάνει την ίδια δουλειά ή και καλύτερα. Το SOT σου μοιάζει λίγο μικρό για αυτά που διαβάζω για το G6 αλλά και πάλι η αυτονομία είναι κάτι υποκειμενικό, δεν υπάρχει ποτέ ακριβώς η ίδια χρήση μεταξύ χρηστών.
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...