Jump to content

Χάρης Ρώμας


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια είναι η αγαπημένη σας κωμική σειρά του Χάρη Ρώμα;  

461 members have voted

  1. 1. Ποια είναι η αγαπημένη σας κωμική σειρά του Χάρη Ρώμα;

    • Οι μεν και οι δεν
      122
    • Ο κακός βεζύρης
      43
    • Κωνσταντίνου και Ελένης
      221
    • Λιφτινγκ
      20
    • Το καφέ της χαράς
      55


Recommended Posts

To ότι είναι γκέι δεν επιδέχεται αμφισβήτηση! ΕΙΝΑΙ! ΦΑΙΝΕΤΑΙ! Εμένα όμως δεν με πειράζει αυτό σε αυτό το άτομο. Απ'τη στιγμή που είναι τόσο εγωιστής, τόσο αλαζόνας και τουπεδιάρης που είτε είναι γυναικάς είτε (αν υπήρχε η λέξη) "αντράς" το ίδιο μου κάνει. Είναι ένα γελοιωδέστατο υποκείμενο που το παίζει ημίθεος. Έχει μεταφράσει τόσες ξένες σειρές στα ελληνικά και μου τις πλασάρει γθα ελληνικές γνήσιες σειρές και δεν καταλαβαίνει ότι τον ευατό του κοροιδεύει κι όχι εμάς. Επιπλέον γίνεται τόσος ντόρος γι 'αυτόν και την Άννα Χατζησοφιά την έχουν στα αζήτητα.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρε παιδιά ηθοποιός είναι ο άνθρωπος αν μή τί άλλο;

εννοείται οτι και στις αφίσσες πρέπει να είναι κάποια πόζα αντίστοιχη επί του έργου.

από εκεί και πέρα αν πλασάρει ξένες σειρές αν η άλλη δεν θέλει να είναι στην επιφάνεια μπλα μπλα. τα φράγκα τα παίρνουνε ούτως ή άλλως. αφού τα έχουνε βρει μεταξύ τους ΚΑΙ ΑΥΤΉ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΈΤΑΙ!.

:)

αυτά!

ααααα επίσης είχα δει μία εκπομπή που του πέρνανε συνέντευξη, και απολάμβανα να τον ακούω, αυτά που θα πει, κλπ!

δεν μου άρεσε πολύ το καφέ της χαράς όσο τα άλλα του κάποτε.

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλαω για το μακιγιαζ κι για το ντυσιμο του ρενια- μιλαω για την ολη αισθηση που μου εβγαλε η αφισα.Κανονικα οταν βλεπεις εναν αντρα 180 κατι με μακιγιαζ κι θυληπρεπη ρουχα ε σου φαινεται καπως παρεταιρος ,του Ρωμαα μια χαρα του πηγαινε το ντυσιμο,ειχε κι χαρη μια χαρα ηταν :lol: .Κι ο Μπεζος εξαλλου εχει παιξει τον γκει ποτε δε μου εβγαλε την αισθηση του θυληπρεπη.

 

 

Bρε,δεν καταλαβες!Ο ρολος τον ηθελε ετσι!!Αρα εαν εσενα σου εβγαλε αυτο,,εεε αυτο ηθελε!:) Δεν υπαρχει δηλαδη καποιο λαθος,καταλαβες?

 

To ότι είναι γκέι δεν επιδέχεται αμφισβήτηση! ΕΙΝΑΙ! ΦΑΙΝΕΤΑΙ! Εμένα όμως δεν με πειράζει αυτό σε αυτό το άτομο. Απ'τη στιγμή που είναι τόσο εγωιστής, τόσο αλαζόνας και τουπεδιάρης που είτε είναι γυναικάς είτε (αν υπήρχε η λέξη) "αντράς" το ίδιο μου κάνει. Είναι ένα γελοιωδέστατο υποκείμενο που το παίζει ημίθεος. Έχει μεταφράσει τόσες ξένες σειρές στα ελληνικά και μου τις πλασάρει γθα ελληνικές γνήσιες σειρές και δεν καταλαβαίνει ότι τον ευατό του κοροιδεύει κι όχι εμάς. Επιπλέον γίνεται τόσος ντόρος γι 'αυτόν και την Άννα Χατζησοφιά την έχουν στα αζήτητα.

 

 

Εμείς όπως έχω ξαναπεί , κοιτάμε τις ικανότητες του ως ηθοποιός και όχι ως άνδρας ή γκέι ή ότι άλλο λέμε ! Έχει απόδειξη επανειλημμένως ότι είναι καλός σε αυτό που κάνει με ανταμοιβή την αγάπη του κόσμου!

Επίσης η Χατζησοφια είναι σεναριογράφος μονο,δεν θέλει η κοπέλα να παίζει στις σειρές άρα δεν την βλέπουμε και έτσι νομίζουμε ότι είναι στα "αζήτητα"!

Αυτή το έχει διαλέξει!

Φαντάζεστε να κάνανε σειρά οι δυο τους και να ήταν και οι πρωταγωνιστές !!

Πολύ εγωιστικό θα ήτανε !:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σαν ηθοποιο τον θεωρω απο υπερβολικο εως γελοιο.

επισης το χιουμορ του ωρες ωρες ειναι ηλιθιο,αν σκεφτειτε οτι

1)χρησιμοποιει συνεχεια σεξιστικα αστεια

2)στα σιριαλ του κυριαρχουν η...αγριοφωναρες

 

πιο πολυ μου αρεσαν οι μεν κ οι δεν(χαρη στους απαιχτους:μαινας,κουρη,ευειδη)

επειτα το κωνσταντινου κ ελενης,ειχε γελιο(αν κ ηταν γεματο απο σεξιστικα αστεια κ αγριοφωναρες,παλι καλα που επαιζε η ραντου)κ μου αρεσε που ηταν αυτοτελη επεισοδεια.βεβαια το εχω βαρεθει με τοσες επαναληψεις.

μετα το καφε της χαρας(κακη αντιγραφη του σοκολα).κακως το τραβηξε τρεις χρονιες.

το λιφτινγκ....μαπα.δεν του πηγαινε κ καθολου ο ρολος εκει.

τον κακο βεζυρη δεν τον ειχα δει,δεν εχω ιδεα πως ηταν.

Link to comment
Share on other sites

τον κακο βεζυρη δεν τον ειχα δει,δεν εχω ιδεα πως ηταν.

 

Η σειρά αυτή είχε σχεδόν πατώσει όταν είχε προβληθεί μεσα στη σεζον , αλλά έκανε ικανοποιητικά νούμερα το πρώτο καλοκαίρι που παίχτηκε σε επανάληψη.

Γενικά και σε αυτή είχε το ίδιο στυλακι , του στυλ μισολέω κάτι , το σταματώ και ολοκληρώνο διαφορετικά την λέξη.

π.χ. Έλεγε είσαι μια που (ταν*) .........ριτανή

Link to comment
Share on other sites

σαν ηθοποιο τον θεωρω απο υπερβολικο εως γελοιο.

επισης το χιουμορ του ωρες ωρες ειναι ηλιθιο,αν σκεφτειτε οτι

1)χρησιμοποιει συνεχεια σεξιστικα αστεια

2)στα σιριαλ του κυριαρχουν η...αγριοφωναρες

 

πιο πολυ μου αρεσαν οι μεν κ οι δεν(χαρη στους απαιχτους:μαινας,κουρη,ευειδη)

επειτα το κωνσταντινου κ ελενης,ειχε γελιο(αν κ ηταν γεματο απο σεξιστικα αστεια κ αγριοφωναρες,παλι καλα που επαιζε η ραντου)κ μου αρεσε που ηταν αυτοτελη επεισοδεια.βεβαια το εχω βαρεθει με τοσες επαναληψεις.

μετα το καφε της χαρας(κακη αντιγραφη του σοκολα).κακως το τραβηξε τρεις χρονιες.

το λιφτινγκ....μαπα.δεν του πηγαινε κ καθολου ο ρολος εκει.

τον κακο βεζυρη δεν τον ειχα δει,δεν εχω ιδεα πως ηταν.

 

αυτο ξαναπεστο!!(μαυρα γραμματα)ΘΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικά και σε αυτή είχε το ίδιο στυλακι , του στυλ μισολέω κάτι , το σταματώ και ολοκληρώνο διαφορετικά την λέξη.

π.χ. Έλεγε είσαι μια που (ταν*) .........ριτανή

 

ναι αυτο παραγινοταν και καταντουσε εκνευριστικο.οπως κ τα επαναλαμβανομενα λογοπαιγνια.:blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο παραγινοταν και καταντουσε εκνευριστικο.οπως κ τα επαναλαμβανομενα λογοπαιγνια.:blink: :wacko:

 

αυτος ειναι κλασικος τροπος γραφης!!Εχει πλακα ομως!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχε γινει προβλεψιμος ομως...:O

παντως εγω ειμαι φαν του,πολλα εργα του τα βλεπω κ τα ξαναβλεπω:)

 

Ποτε δεν ειναι απολυτο αυτο!!

Μην μου πεις οτι πχ στο καφε,ηξερες τους διαλογους πριν ακουστουν!!

(κ εγω ειμαι υπερ!:) )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
και σε καποια φαση παλιοτερα παρουσιαζε και ενα τηλεπαιχνιδι στον τοτε ΣΚΑΙ στο οποιο εδινε ρεσιταλ κρυαδας...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον ειδα στην Τατιανα φοτος απο την εφηβικη του ηλικια,σε μια φοτο εφηβος με τα χερια ψηλα κι σταση ντιβας μου κανε εντυπωση.

Κατα τα αλλα βγηκε να διαφημισει την επομενη του σειρα για του χρονου ετσι κι αλλιως ο Καπου θα κανει παυση του χρονου καταλληλη εποχη για να βγαλει νεα δουλεια ο Ρωμας.

 

Αποκαλεσε ατομα που του καναν κακη κριτικη ευτελη .Αυτο δεν μου αρεσε.Οσο εκνευρισμενος να σαι σε επιπεδα υβρις δεν φτανεις.

Θυμαμαι οταν ο Καπου εκανε τις σαββατογεννημενες κι ειχε τυχει πολυ καλων σχολιων ειχε βγει ο Ρωμας (σιγουρα ειχε καταλαβει οτι ετρεμε ο θρονος του ) κι ειπε σιγα τα νουμερα που κανει εγω κανω πολυ καλυτερα χωρις να του δωσει κανεις δικαιωμα να μιλησει για τον Καπου.

Οταν το παρα 5 εσκισε ελεγε αντιστοιχα δεν δινω σημασια στα νουμερα.Μετα απο αυτα δεν τον παω οσο τον πηγαινα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειδα στην Τατιανα φοτος απο την εφηβικη του ηλικια μια φοτο εφηβος με τα χχερια ψηλα κι σταση ντιβας μου κανε εντυπωση.Κατα τα αλλα βγηκε να διαφημισει την επομενη του σειρα για του χρονου ετσι κι αλλιως ο Καπου θα κανει παυση του χρονου καταλληλη εποχη για να βγαλει νεα δουλεια ο Ρωμας.Αποκαλεσε ατομα που του καναν κακη κριτικη ευτελη αυτο δεν μου αρεσε.Οσο εκνευρισμενος να σαι σε επιπεδα υβρις δεν φτανεις.Θυμαμαι οταν ο Καπου εκανε τισ σαββατογεννημενες κι ειχε τυχει πολυ καλων σχολιων ειχε βγει ο Ρωμας (σιγουρα ειχε καταλαβει οτι ετρεμε ο θρονος του ) κι ειπε σιγα τα νουμερα που κανει εγω κανω πολυ καλυτερα χωρις να του δωσει κανεις δικαιωμα να μιλησει για τον Καπου.Οταν το παρα 5 εσκισε ελεγε αντιστοιχα δεν δινω σημασια στα νουμερα.Μετα απο αυτα δεν τον παω οσο τον πηγαινα.

 

ωρα ειναι να αναθεωρησεις και την αποψη σου για το ταλεντο του...:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειδα στην Τατιανα φοτος απο την εφηβικη του ηλικια μια φοτο εφηβος με τα χχερια ψηλα κι σταση ντιβας μου κανε εντυπωση.Κατα τα αλλα βγηκε να διαφημισει την επομενη του σειρα για του χρονου ετσι κι αλλιως ο Καπου θα κανει παυση του χρονου καταλληλη εποχη για να βγαλει νεα δουλεια ο Ρωμας.Αποκαλεσε ατομα που του καναν κακη κριτικη ευτελη αυτο δεν μου αρεσε.Οσο εκνευρισμενος να σαι σε επιπεδα υβρις δεν φτανεις.Θυμαμαι οταν ο Καπου εκανε τισ σαββατογεννημενες κι ειχε τυχει πολυ καλων σχολιων ειχε βγει ο Ρωμας (σιγουρα ειχε καταλαβει οτι ετρεμε ο θρονος του ) κι ειπε σιγα τα νουμερα που κανει εγω κανω πολυ καλυτερα χωρις να του δωσει κανεις δικαιωμα να μιλησει για τον Καπου.Οταν το παρα 5 εσκισε ελεγε αντιστοιχα δεν δινω σημασια στα νουμερα.Μετα απο αυτα δεν τον παω οσο τον πηγαινα.

OMG...

Τα μάτια μας...

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά μετά την συνέντευξη του στον Σταύρο Θεοδωράκη, ο τύπος είναι απερίγραπτος... Επειδή έχει κάνει 2 (για μένα) επιτυχημένα σήριαλ νομίζει ότι είναι και κορυφή!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά μετά την συνέντευξη του στον Σταύρο Θεοδωράκη, ο τύπος είναι απερίγραπτος... Επειδή έχει κάνει 2 (για μένα) επιτυχημένα σήριαλ νομίζει ότι είναι και κορυφή!

Κι εμένα δε μου έκανε καλή εντύπωση σε εκείνη τη συνέντευξη.

Link to comment
Share on other sites

nai pws tin exei dei teleutaia?!?Poli exei psonistei

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

nai pws tin exei dei teleutaia?!?Poli exei psonistei

 

Στο παρόν θέμα ζητάω την άποψή σας για τον Χάρη Ρώμα ως ηθοποιό ή σεναριογράφο και όχι ως άνθρωπο.

Ας επικεντρωθούμε στην επαγγελματική του ζωή και όχι στην προσωπική.

Link to comment
Share on other sites

Στο παρόν θέμα ζητάω την άποψή σας για τον Χάρη Ρώμα ως ηθοποιό ή σεναριογράφο και όχι ως άνθρωπο.

Ας επικεντρωθούμε στην επαγγελματική του ζωή και όχι στην προσωπική.

 

Το θρεντ έχει όνομα "Χάρης Ρώμας" κι όχι "Η επαγγελματική πορεία του Ρώμα" ή κάτι αντίστοιχο, άρα μπορούμε να μιλάμε και για την προσωπική του ζωή...:D :lol: ;)

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Το θρεντ έχει όνομα "Χάρης Ρώμας" κι όχι "Η επαγγελματική πορεία του Ρώμα" ή κάτι αντίστοιχο, άρα μπορούμε να μιλάμε και για την προσωπική του ζωή...:D :lol: ;)

 

Διευκρίνησα το θέμα της συζήτησης στο αρχικό ποστ του thread.

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνησα το θέμα της συζήτησης στο αρχικό ποστ του thread.

 

Συγγνώμη τότε...:confused:

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...