Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:( :(

Μηπως βρηκε κανεις....... λυση να αποθηκευονται τα εξερχομενα μηνυματα???

 

Εκτος απο το να κατεβαζεις το slide την ωρα που το στελνει....

 

:!: :!:

 

υπαρχει επιλογη Αποστολη μονο και αποστολη με αποθηκευση..

δυσκολο ε?

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δύο ερωτησούλες έχω:

 

αν ο τηλ. κατάλογος έχει σωστή ταξινόμηση στα ελληνικά ονόματα και

αν μπορώ να κάνω αναζήτηση στον κατάλογο με πάνω από ένα γράμματα, δηλαδή τα 2-3 πρώτα!

 

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτησούλες έχω:

 

αν ο τηλ. κατάλογος έχει σωστή ταξινόμηση στα ελληνικά ονόματα και

αν μπορώ να κάνω αναζήτηση στον κατάλογο με πάνω από ένα γράμματα, δηλαδή τα 2-3 πρώτα!

 

:happy:

 

Ναι και ναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ναι?

Μια δουλευει και 3 δεν δουλευει......

Ειναι λιγο χαλια απο πλευρα τηλεφωνικου καταλογου.

Επισης δεν εχω βρει επιλογη αποθηκευσης των εξερχομενων μηνυματων....

Κατα τα αλλα όλα καλά.

Α ναι, πως στην ευχη του θεου το βαζεις στο αθορυβο?Δηλαδη σαν προφιλ της ΝΟΚΙΑ αθορυβο, υπάρχει κανας τρόπος?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

giati na apo8hkeueis ta munhmata pou stelneis? gia na exeis apodikseis? h gia sunais8hmatikous logous?

gia na mpei amesws to a8orubo patas kai kratas to #

kai nai ston katalogo douleuei to susthma kai 1000 fores na to kaneis

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν εχω βρει επιλογη αποθηκευσης των εξερχομενων μηνυματων....

 

Αφού γράψεις το μήνυμα πατατάς "Επιλογή" (κάτω αριστερά στην οθόνη) και "Αποθήκευση και αποστολή" ;)

Link to comment
Share on other sites

OK thanks παιδια.

Εμένα πάντως δεν δουλεύει σωστά ο κατάλογος...

Θα κάτσω να τα γρράψω πάλι να δω μήπως φταίει που τα μετέφερα απο το Νοκια.

Επίσης τελικό ς ελληνικό υπάρχει μόνο μέσω outlook...

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αγόρασα αυτό το hands free για το D600 το οποιο μου ήρθε σήμερα και είναι πολύ καλή φάση! :happy:

Στην μια του άκρη έχει βύσμα (3.5mm) που σου επιτρέπει να το συνδέσεις με ότι ακουστικά θέλεις ενώ είναι και αναδιπλώμενο (αν μπορώ να το χαρακτηρίσω έτσι) και έτσι δεν μου κρέμεται παραπανίσιο καλώδιο!!;)

Link to comment
Share on other sites

ειναι λογικο που οταν ειναι σε κατασταση αναμονης η οθονη ειναι καταμαυρη σαν να ειναι κλειστο το κινητο? γιατι δεν υπαρχει ενα ρολοι οπως πχ στο D500?
Link to comment
Share on other sites

geomiiii3 boulwmeno gramma diabazeis :) enw esu anti8eta powerZ parolo pou exeis kai sxetiko nickname den ta analueis kala ta pramata mallon eisai se fash ZZzzzZZzz kai oxi oxi power :P

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! Πήρα πρόσφατα το d600 μου και έχω την εξής απορία. Είχα πριν το sony s700 στο οποίο μέσω του wap είχα βάλει ένα welcome tone απο την vodafone. Τώρα στο d600 όταν μπαίνω στο wap δεν τα βρίσκω πουθενά και δεν μου βγάζει και την μπάρα που κάνεις search για ότι θες. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος γιατί όποιος με παίρνει ακούει we wish you a merry Christmass????
Link to comment
Share on other sites

geomiiii3 boulwmeno gramma diabazeis :) enw esu anti8eta powerZ parolo pou exeis kai sxetiko nickname den ta analueis kala ta pramata mallon eisai se fash ZZzzzZZzz kai oxi oxi power :P

 

:p ...kerdisa kerdisa?!?!??!?!?!...ean k perasan oi girotines meres mporo na exo k ena d600?!?!?!?!etsi gia to kalo tu xronou?!?!!??!?!....est mia karamelitsa kati?!?!?!?!:D

 

pantos epidh exo kairo na parakolou8iso to sygekrimeno thread..exo na po oti telika ean exairesies kapies mikrodiaofres me to d500...sthn ousia milame gia to idio thl h kano la8os?

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! Πήρα πρόσφατα το d600 μου και έχω την εξής απορία. Είχα πριν το sony s700 στο οποίο μέσω του wap είχα βάλει ένα welcome tone απο την vodafone. Τώρα στο d600 όταν μπαίνω στο wap δεν τα βρίσκω πουθενά και δεν μου βγάζει και την μπάρα που κάνεις search για ότι θες. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος γιατί όποιος με παίρνει ακούει we wish you a merry Christmass????

 

Το D600 δεν βλέπει Live!! :(

Μόνο απο το 1444 πλέον ή αν βάλεις την κάρτα σου σε Live συσκευή ;)

Link to comment
Share on other sites

:p ...kerdisa kerdisa?!?!??!?!?!...ean k perasan oi girotines meres mporo na exo k ena d600?!?!?!?!etsi gia to kalo tu xronou?!?!!??!?!....est mia karamelitsa kati?!?!?!?!:D

 

pantos epidh exo kairo na parakolou8iso to sygekrimeno thread..exo na po oti telika ean exairesies kapies mikrodiaofres me to d500...sthn ousia milame gia to idio thl h kano la8os?

 

 

file nai einai ena D500 kata polu omws veltiwmeno mono kai mono ama deis thn o8onh xwris na deis ola t alla katalabeneis diafora ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

Και σε μένα το ίδιο παίζει,μάλλον είναι ιδιορρυθμία της συσκευής :(

Link to comment
Share on other sites

fostirop Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από frixos30

Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

 

Και σε μένα το ίδιο παίζει,μάλλον είναι ιδιορρυθμία της συσκευής

Χθες 22:28

frixos30 Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

:!: :!: :!:

 

Καλα ρε παιδια το RTFM...............

 

Δεν το ξερετε???????????

 

:X :X

Link to comment
Share on other sites

fostirop Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από frixos30

Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

 

Και σε μένα το ίδιο παίζει,μάλλον είναι ιδιορρυθμία της συσκευής

Χθες 22:28

frixos30 Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

:!: :!: :!:

 

Καλα ρε παιδια το RTFM...............

 

Δεν το ξερετε???????????

 

:X :X

 

Ok, έχεις δίκιο, :O δεν φέρνω καμια αντίρρηση :sorry: ...οφείλω να παραδεχτώ ότι μου ξέφυγε αυτό...γι αυτό όμως έγραψα μάλλον!!

 

Thanks πάντως :cool:

Link to comment
Share on other sites

fostirop Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από frixos30

Καλα ρε παιδια το RTFM...............

Δεν το ξερετε???????????

:X :X

kai emeis pou eimaste neoi sta Samsung kai den to xeroume.....

ti tha kanoume?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

kai emeis pou eimaste neoi sta Samsung kai den to xeroume.....

ti tha kanoume?

 

Ο φίλος Techfreak μας είπε, εν μέσο πλην σαφώς, να διαβάσουμε το manual της συσκευής...και έχει δίκιο...απλά δεν ήταν ανάγκη να το πει ακριβώς έτσι!!!

 

@ dedicator: thanks για την απάντηση ;)

Link to comment
Share on other sites

fostirop Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από frixos30

Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

 

Και σε μένα το ίδιο παίζει,μάλλον είναι ιδιορρυθμία της συσκευής

Χθες 22:28

frixos30 Ρε παιδια γιατι τα βιντεακια που μου στελνουν ή βαζω απο το κομπιουτερ δεν πιανουν ολη την οθόνη αλλα παιζουν σε μικροτερη διασταση????

 

:!: :!: :!:

 

Καλα ρε παιδια το RTFM...............

 

Δεν το ξερετε???????????

 

:X :X

 

ζητω συγγνωμη για την αγνοια μου .. αλλα τι ειναι βρε παιδια το

RTFM ??? ευχαριστώ

http://www.faretra.gr

Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγγνωμη για την αγνοια μου .. αλλα τι ειναι βρε παιδια το

RTFM ??? ευχαριστώ

 

read the f***ing manual

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...