Jump to content

Honor V9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η τελευταία έκδοση του honor v9 είναι η b342??? ή έχει βγει κάποια άλλη??

 

H τελευταία είναι η 350 και έχει δώσει και patch σε δεύτερο χρόνο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 135
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H τελευταία είναι η 350 και έχει δώσει και patch σε δεύτερο χρόνο

 

σε αυτήν την έκδοση λειτουργεί κανονικά η εύρεση συσκευής από την google και γενικά να είναι μόνιμα ανοιχτό το χρονολόγιο όπου και αν πας και να σε καταγράφει ή είναι όπως στις προηγούμενες εκδόσεις όπου δεν μπορείς να το ενεργοποιήσεις;;;

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

σε αυτήν την έκδοση λειτουργεί κανονικά η εύρεση συσκευής από την google και γενικά να είναι μόνιμα ανοιχτό το χρονολόγιο όπου και αν πας και να σε καταγράφει ή είναι όπως στις προηγούμενες εκδόσεις όπου δεν μπορείς να το ενεργοποιήσεις;;;

 

αν εννοείς το find my device, λειτουργεί και το βρίσκει , τώρα αν το καταγράφει? δεν μπορείς να το διαγράψεις από τη λίστα των συσκευών σου? νομίζω πως ναι

Link to comment
Share on other sites

αν εννοείς το find my device, λειτουργεί και το βρίσκει , τώρα αν το καταγράφει? δεν μπορείς να το διαγράψεις από τη λίστα των συσκευών σου? νομίζω πως ναι

 

αμα δεν σου κάνει κόπο μπορείς να δεις στο google maps άμα είναι ενεργοποιημένο το ιστορικό τοποθεσίας ή να μπορείς να το ενεργοποιήσεις;;;

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

αμα δεν σου κάνει κόπο μπορείς να δεις στο google maps άμα είναι ενεργοποιημένο το ιστορικό τοποθεσίας ή να μπορείς να το ενεργοποιήσεις;;;

αν σε βοηθαει σε κατι7

Edited by jojo30
Link to comment
Share on other sites

αν σε βοηθαει σε κατι7

 

εκεί που λέει location history is off άμα το πατήσεις σε αφήνει να το ενεργοποιήσεις;;;

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

εκεί που λέει location history is off άμα το πατήσεις σε αφήνει να το ενεργοποιήσεις;;;[/QUOT]

 

οχι, μονο να διαγραψεις μπορεις

Link to comment
Share on other sites

εκεί που λέει location history is off άμα το πατήσεις σε αφήνει να το ενεργοποιήσεις;;;[/QUOT]

 

οχι, μονο να διαγραψεις μπορεις

 

χμμμ απο ότι φαίνεται ακόμη να το διορθώσουν...ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου :)

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Καλησπέρα, έχω το honor v9 , dukal20c, b356 έκδοση. Απεγκατέστησα το weather app της μάνας του και έκτοτε δε μπορώ να το ξανά βρω. Μπορεί να μου στείλει κανείς κάποιο link να το κατεβάσω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Έχω το Honor V9, δυστυχώς μου χάλασε και η επίσημη αντιπροσωπεία Huawei στην Αθήνα, δεν μου το δέχτηκε για να το ελέγξει και να το επιδιορθώσει. διότι είναι κινέζικο. Είναι σαφώς εκτός εγγύησης, γνωρίζει κανείς, κάποιον που θα μπορούσε να το επισκευάσει? Κρίμα το κινητό δούλευε απροβλημάτιστα και αρνούμαι να το πετάξω....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...