Jump to content

Ulefone Gemini


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νotification led εχει?

Όχι δεν έχει.

 

Στάλθηκε από το Gemini μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Motorola Flare - Ericsson 337 - Ericsson 788 - Ericsson T18 - Ericsson T28 - Nokia 7110 - Siemens ME45 - Panasonic GD87 - Ericsson T630 - Panasonic x60 - Panasonic SA6 - Sony Ericsson K750 - Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις οτι τους εστειλες την αποδειξη και ξεκολλησε?Υπαρχει καποιο οριο τιμης που πανω απο αυτο μπαινει ο φορος και η αποδειξη που βρισκοταν?

Η συσκευασία από έξω έλεγε 20USD, επικοινώνησα με τελωνείο και μου ζήτησαν την απόδειξη από Paypal καθώς και πληροφορίες για το τι περιείχε το δέμα.

Μόλις τα έστειλα, το δέμα ξεκόλλησε και το παρέλαβα. Συνολική καθυστέρηση 2 εβδομάδες.

x
Link to comment
Share on other sites

Φαινεται πολυ καλη περιπτωση!

Λιγο θελω ακομα..... Για σπρωχτε βρε παιδια! :rolleyes:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Φαινεται πολυ καλη περιπτωση!

Λιγο θελω ακομα..... Για σπρωχτε βρε παιδια! :rolleyes:

Το έχω 2 εβδομάδες. Για καθημερινή χρήση άψογο. Με τα 3 gb πάει σφαίρα. Μπαταρία 1 ημέρα με WiFi, Bluetooth και δεδομένα ανοικτά. Όταν το κρατάς φαίνεται για πολύ ακριβότερο κινητό. Στιβαρή κατασκευή και ωραία φωτεινή οθόνη. Το Android 6 τα σπάει. Σε δύο εβδομάδες που το έχω πήρε δύο αναβαθμίσεις. Από ότι λένε στο μπλοκ της Ulefone ετοιμάζουν το Android 7. Το δακτύλικο αποτύπωμα πολύ γρήγορο και χωρίς λάθη. Φωτογραφίες λίγο καλύτερες από τα άλλα κινέζικα της κατηγορίας του. Με φως καλές σε δύσκολες συνθήκες έτσι και έτσι.

Δεν μου έχει κολλήσει καθόλου ακόμα και με 10_15 εφαρμογές ανοικτές. Σήμα κινητής, WiFi, GPS καλά και δυνατά. Από μουσική μέχρι τώρα μόνο ραδιόφωνο έχω βάλει και είναι εντάξει. Αυτά τα λίγα προς το παρών.

 

Στάλθηκε από το Gemini μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Motorola Flare - Ericsson 337 - Ericsson 788 - Ericsson T18 - Ericsson T28 - Nokia 7110 - Siemens ME45 - Panasonic GD87 - Ericsson T630 - Panasonic x60 - Panasonic SA6 - Sony Ericsson K750 - Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για το αναλυτικό ριβιου, το οποιο διαβαζοντας το, αναρωτήθηκα, τι αλλο μπορει να θελει καποιος απο ενα μεσαίας κατηγορίας κινητο!

Βουρ λοιπον, μιας και σημερα μου λήγουν και οι , αρκετοί, πόντοι!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
25 μέρες χρήση και τα θετικά αναφέρονται και απο άλλους με μεγαλύτερο ατου την μνήμη του . Τώρα τα αρνητικά -- μπαταρία για λίγα πράγματα , δεν υπάρχει λαμπάκι για ειδοποίησεις και το χειρότερο απο όλα ειναι το αδύνατο σήμα του wifi. Στο δεύτερο δωμάτιο του σπιτιού μου έχει λήψη 48% και το παλιο μου μοτο g 85%. Σε πολλες περιπτώσεις κολλαει οταν παιζεις βιντεο απο youtube. Αν το ήξερα δεν θα το επαιρνα . Υποστηριξη απο forum επισημο εταιριας ενα τεραστιο μηδενικο.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι νομιζω το vienna ειναι καλυτερο? Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το πηρα!! ωραιο κινητο απο εδω...

http://www.elektrostore24.gr/product/2862/ulefone-smartphone-gemini-4g,-5.5

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

το πηρα!! ωραιο κινητο απο εδω...

http://www.elektrostore24.gr/product/2862/ulefone-smartphone-gemini-4g,-5.5

 

Καλοριζικο Γιωργο. Κι εγω το περιμενω απο μερα σε μερα.:)

Σε τι χρωμα το πηρες?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Γιωργο. Κι εγω το περιμενω απο μερα σε μερα.:)

Σε τι χρωμα το πηρες?

απο εκει που το βλεπεις, μαυρο

το γυρισα πισω ομως , δεν μου αρεσε ο τετραπυρηνος , το wifi και καποια προβληματα/κολληματα software

θα περιμενω λιγο και θα παω για το power 2

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

απο εκει που το βλεπεις, μαυρο

το γυρισα πισω ομως , δεν μου αρεσε ο τετραπυρηνος , το wifi και καποια προβληματα/κολληματα software

θα περιμενω λιγο και θα παω για το power 2

 

Ωχωχωχ.... Ελπιζω απλα να ...ετυχε, γιατι ειναι πανεμορφο γμτ...:(

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάρει για την κόρη μου σε χρυσό. Ένα μήνα τώρα δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα, γρήγορο σταθερό, μια χαρά wifi. κτλ. Επίσης πήρε και την ota αναβάθμιση και σε γενικές γραμμές ένα τίμιο τηλέφωνο για τα χρήματα του με premium εμφάνιση
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Καλησπέρα, έχω το Ulephone Gemini έκδοση 6.0 κ δεν έχει καθόλου ήχο, ούτε ringtone, ούτε τραγούδια ακούγονται... τι κάνω; Ευχ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εβαλα τα ακουστικά κ ακούγεται ο ήχος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...