Jump to content

Vernee Apollo


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά εγκατάσταση με λογαριασμό google. Έχω βάλει περίπου 30 εφαρμογές και όλες δουλεύουν ρολόι. Έκανα την αναβάθμιση. Μικρή ήταν 30mb. Μερικά μικρά παιχνίδια παίζουν. Τα βαριά τίποτα. Clach of clans shark atack και κάνα δυο ακόμα που δοκίμασα τίποτα δεν τα ανοίγει. Μου μυρίζει ******* με τους driver. Κάποια πατάτα έχουν κάνει. Τους έστειλα μήνυμα. Να δω τη θα πουν.

αφου δεν εχεις προβλημα hardware ολα καλα ,ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο ,υποστηριξη βλεπω να χει παντως η εταιρεια και αναβαθμισεις βλεπω οτι κανει σε android 7 ,περιμενω αυτες τις μερες το δικο μου και θα δω τι παιζει με τα παιχνιδια ,σε ισπανικο site της geardest που ειδα στο utube παιζει βαρυ παιχνιδι παντως ,δες και τι θα σου απαντησουν και αυτοι ,ελπιζω ολα να πανε καλα ......

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://youtu.be/bNbbBexJzhE

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτο ειναι το βιντεακι με το παιχνιδι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά το πρόβλημα ήταν η κάρτα μνήμης. Την έκανα πάλι φορμάτ και ξεκόλλησε. Όλα κομπλέ τώρα. Δουλεύει άψογα.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα ήταν η κάρτα μνήμης. Την έκανα πάλι φορμάτ και ξεκόλλησε. Όλα κομπλέ τώρα. Δουλεύει άψογα.

οκ ολα καλα τοτε ,απο μπαταρια αν μπορεις να μας πεις τις επομενες μερες πως θα παει ......

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα να αλλαξουμε την αναλυση της οθονης "κατεβαζοντας την" σε FHD πχ?

Ρωταω γιατι, χρησιμοποιωντας το με το προγραμμα πλοηγησεις ας πουμε, θα εχεις πολυ ωρα αναμενει οθονη χωρις να χρειαζεσε 2Κ αναλυση και να ξελιγωνεις την μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα να αλλαξουμε την αναλυση της οθονης "κατεβαζοντας την" σε FHD πχ?

Ρωταω γιατι, χρησιμοποιωντας το με το προγραμμα πλοηγησεις ας πουμε, θα εχεις πολυ ωρα αναμενει οθονη χωρις να χρειαζεσε 2Κ αναλυση και να ξελιγωνεις την μπαταρια.

δεν νομιζω να υπαρχει αυτη η επιλογη τουλαχιστον χωρις ρουτ ,αλλα πιστευω οτι δεν θα γλυτωσεις πολυ αυτονομια στην μπαταρια ,εγω το πηρα κυριως λογω οθονης τωρα η μπαταρια οντως ειναι μικρη ,αλλα φορτιζει πολυ γρηγορα ,η εχεις μαζι σου ενα μικρο powerbank

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βρει ρύθμιση για την ανάλυση της οθόνης. Τα VR ακόμα δεν τα δοκίμασα, μόλις βρω χρόνο γιατί τρέχω λίγο αυτές τις μέρες.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν εβαζαν led οθονη θα ειχε καλυτερη διαχειριση μπαταριας η οθονη ,αλλα και ετσι οπως ειναι το τηλεφωνο ειναι απο τα καλυτερα vfm ,με 230 ευρω οθονη 2 k,καρτα γραφικων σχεδον ιδια με του galaxy s7 στο 1/3 της τιμης

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι φανταστική φοβερή ευκρίνεια και με φωτεινότητα στην μέση. Γρήγορο στο άνοιγμα των εφαρμογών. Πολύ καλός ήχος σε κλήσεις και μηνύματα δυνατός ακούγεται από μακριά. Ειδικά εγώ που το αφήνω στον πάγκο και απομακρύνομαι περίπου 20 μέτρα το ακούω άνετα. Ακουστικό θα ήθελα λίγο πιο δυνατό. Μπαταρία άνετα την μέρα με χρήση μικτή 4G wifi για ίντερνετ facebook ειδήσεις κλήσεις ομιλίας. Παιχνίδια μόνο στο σπίτι οπότε εκεί δεν με ενδιαφέρει κουμπώνεις φορτιστή. Γύρισα με 40% μπαταρία. Και 3 ώρες οθόνη. Ένα θέμα μόνο εάν βάλετε κάρτα μνήμης. Μήν την βάλετε στο σύστημα απλά σαν εξωτερική μνήμη όπως όλα τα άλλα γιατί έχει επιλογή να γίνει ένα με το σύστημα και οι εφαρμογές και τα παιχνίδια πηγαίνουν στην εξωτερική. Αποτελέσμα όμως στα μεγάλα παιχνίδια να μην τα φορτώνει και να λέει δεν υποστηρίζεται από το hartware η να τα ανοίγει καν. Οπότε η μνήμη σαν απλή μνήμη εξωτερική να βάζετε εσείς ότι θέλετε και όλα κομπλέ. θήκη οπωσδήποτε γιατί το κινητό είναι βαρύ και φουλ μέταλλο και αν πέσει κάτω η ζημιά θα είναι μόνιμη. Περιμένω την μαμα γνήσια από gearbest. Σιλικόνη γύρω γύρω με μπλέ αποχώρηση στην πλάτη (που κολλάει τώρα αυτό μόνο αυτοί ξέρουν). Αυτά.:))
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

ωραιος!!!προστασια οθονης ειχε ;ειδα μια στο gearbest , η θηκη που εχει δεν λεει και πολλα ,ελπιζω να βγαλουν κατι καλυτερο ,καλα ειναι 3 ωρες οθονη με 40% μπαταρια ,μια χαρα ειναι σαν τηλεφωνο ,αν του δωσουν και android 7 θα ειναι σουπερ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προστασία οθόνης έχουν βάλει αυτοί. Όμως η υφή του είναι σαγρε δεν γλιστράει ωραία το δάχτυλο και με εκνεύριζε. Οπότε την έβγαλα τελείως. Το τζάμι έχει άλλη υφή όπως και να το κανουμε απλά θέλει προσοχή. Εάν το βάζεις τσέπη το αφήνεις όπως έχει. Είναι κολλημένη πολύ καλά και είναι χοντρουτσικη.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

την αγορασα εγω αυτη που ειχε το gb,ρωτησα στο ebay για nilkin που φοραω στο xiaomi αλλα δεν εχουν βγαλει ακομη ,ειναι πολυ καλη ,θα του βαλω δεν το ρισκαρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τις ιδιες εχει το gb , λιγο πιο ακριβες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

την αγορασα εγω αυτη που ειχε το gb,ρωτησα στο ebay για nilkin που φοραω στο xiaomi αλλα δεν εχουν βγαλει ακομη ,ειναι πολυ καλη ,θα του βαλω δεν το ρισκαρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τις ιδιες εχει το gb , λιγο πιο ακριβες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι, αλλα μεχρι να τις στειλει το gb αργει πολυ. γι αυτο το εψαξα αλλου. :p

Link to comment
Share on other sites

το design της θηκης ειναι απαραδεκτο τζιν υφασμα με σιλικονη,χαλαει ολο το τηλεφωνο,θα περιμενω καποια αλλη ,για το lite εχει παρα πολλες στο ebay οπου να ναι θα αρχισουν να βγαζουν και για το apollo,την εχει στειλει το gb την προσταδια οθονης το θεμα ειναι ποτε θα ερθει ,γιατι το nl post αυτες τις μερες αργει πολυ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω spdiv1972, μπηκα στα ελτα και ειδα οτι το εστειλαν ελλαδα χθες.

(ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - 03-01-2017 - 08:22 - ΟΛΛΑΝΔΙΑ)

Εσενα απο ποτε στο εχουν στειλει?

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω spdiv1972, μπηκα στα ελτα και ειδα οτι το εστειλαν ελλαδα χθες.

(ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ - 03-01-2017 - 08:22 - ΟΛΛΑΝΔΙΑ)

Εσενα απο ποτε στο εχουν στειλει?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/1f75d487099eed04ec42daa49bd3932f.jpgκαθε μια ωρα τσεκαρω το 17track ,ακομα τιποτα ,εσυ με nl post εισαι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/1f75d487099eed04ec42daa49bd3932f.jpgκαθε μια ωρα τσεκαρω το 17track ,ακομα τιποτα ,εσυ με nl post εισαι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, με nl post ειμαι και εγω.

Λογικα σε μενα θα ειναι ελτα την αλλη εβδομαδα, εφοσον ειναι και τα φωτα την παρασκευη και ειναι αργια.

Τωρα και με το δικο σου πιστευω απο την αλλη εβδομαδα.

Τι να πω ο χρονος θα δειξει. :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό να πάρετε και εσείς

ευχαριστουμε να σαι καλα,εκανες την καλυτερη κινηση που το πηρες με dhl,τετοιες μερες τα δεματα αργουν πολυ με απλο ταχυδρομειο ,και εχουμε και τον κινδυνο του τελωνειου.....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο έχει?

 

IR?

ραδιοφωνο απο οτι ειδα σε βιντεο στο utube εχει,ir δεν εχει δυστηχως ουτε nfc

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

112€ Φπα και έξοδα τελωνείου. Ραδιόφωνο έχει ενσωματωμένο. nfc όχι δεν έχει και δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ σε κανένα κινητό όλα γίνονται με wifi.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...