Jump to content

Sony Ericsson K300i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.θα πατησεις *>*<<*<* οπου <> αριστερα,δεξια βελακι και * αστερακι.

Πάω σε κάποιο υπο-μενου για να χρησιμοποιήσω το συνδυασμό αυτό ή στην αρχική οθόνη? Δοκίμασα και δεν έγινε κάτι.Τα <> γίνονται με το Joustick? Μιλάω για την ενεργοποίηση κρυφού μενού φωτεινότητας οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 260
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάω σε κάποιο υπο-μενου για να χρησιμοποιήσω το συνδυασμό αυτό ή στην αρχική οθόνη? Δοκίμασα και δεν έγινε κάτι.Τα <> γίνονται με το Joustick? Μιλάω για την ενεργοποίηση κρυφού μενού φωτεινότητας οθόνης.

Τα <> γινονται με το joystic.σε αναμονη πατας τα παραπανω και εμφανιζεται το κρυφο μενου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα <> γινονται με το joystic.σε αναμονη πατας τα παραπανω και εμφανιζεται το κρυφο μενου.

Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν τα κατάφερα. Βλέπω μόνο τα 4 αστεράκια που μένουν όπως όταν πάς να καλέσεις κάποιο αριθμό.:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν τα κατάφερα. Βλέπω μόνο τα 4 αστεράκια που μένουν όπως όταν πάς να καλέσεις κάποιο αριθμό.:dizzy:

πρεπει να πατησεις εντονα το joystic και με συνδυασμο τα αστερακια θα βρεις το κρυφο μενου!

εξασκηση θελει και θα το καταφερεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αξίζει δηλαδή να δώσω 40 Ε να το πάρω με την επιδότηση ? έλεγα φέτος να μείνω χωρίς καλό κινητό μια και το κ700 ακόμα παίζει :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

εγώ το πήρα από επιδότηση 20€, για να το έχω σαν δεύτερη συσκευή, και πιστεύω ότι πολύ καλά έκανα! Το κινητάκι αξίζει, είναι πολύ καλό, ελαφρύ και βολικό!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα αρχειο xls που εχω αποθηκευμενα τον τηλεφωνικο καταλογο

πως πορω να τα περασω στο κινητο;

και πως μπορω ν ασβησω καποια αρχεια απο το κινητο που μου λεει οτι ειναι προστατευμενα (πχ καποια κομματια μουσικης που ειχε μεσα)

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα αρχειο xls που εχω αποθηκευμενα τον τηλεφωνικο καταλογο

πως πορω να τα περασω στο κινητο;

και πως μπορω ν ασβησω καποια αρχεια απο το κινητο που μου λεει οτι ειναι προστατευμενα (πχ καποια κομματια μουσικης που ειχε μεσα)

καλησπερα.α)τα αρχεια που εχει το κινητο προεγκατεστημενα..μπορεις να σβησεις μερικα αλλα οχι ολα.

β)αρχειο με καταληξη xls. δεν διαβαζει το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, προχτές ακούω ήχο μηνύματος απο το κινητο. Πάω αν δω ποιος είναι, μπας και έστειλε να μου κάνει καζούρα για το χαμένο τελικό στο Σαρλερουά, και βλέπω ένα μήνυμα απο το νούμερο 1000. Στον τίτλο λέει welcome. Πατάω να το ανοίξει, και ενώ προσπαθεί, δηλαδή βγάζει "λήψη μηνύματος", και μου βγ'αζει μετά "η λήψη απέτυχε, σφάλμα επικοινωνίαε, παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα"..

 

Και τώρα μου το έχει μόνικα στην αρχική οθόνη πάνω αριστερά σαν φακελάκι, αλλά απο δίπλα έχει κι ενα τριγωνάκι, που θυμίζει το play απο κάποια συσκευή.. Τι ακριβώς ειν'τούτο?? Ξέρω οτι μάλλον είναι τίποτα απλό, και δεν έχει σχέση συγκεκριμένα με αυτό το κινητό, αλλά επειδή αυτό έχω, και για να μην ανοίγω νέο τόπικ, αν ξέρει κανείς, ας μου απαντήσει εδώ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..

 

Είμαι κάτοχος του Κ300 εδώ κι ένα χρόνο περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένη αφού πρόκειται για ένα «τίμιο» τηλέφωνο. Παρότι ήμουν πολύ επιφυλακτική με την Ερικσον (φίλοι κάτοχοι παλαιότερων μοντέλων κινητών είχαν αρκετά παράπονα με την εταιρεία ενώ κι εγώ ήμουν φανατική της Panasonic) τελικά αποφάσισα να προχωρήσω στην αγορά και δεν το έχω μετανοιώσει..

 

έχω όμως ένα μικρό πρόβλημα: πρόσφατα μετέφερα με υπέρυθρες από το κινητό στον Η/Υ βιντεάκια agp αλλά όταν πάω να τα παίξω (με το neroshow time) δεν ακούγεται καθόλου ήχος....

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..

 

Είμαι κάτοχος του Κ300 εδώ κι ένα χρόνο περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένη αφού πρόκειται για ένα «τίμιο» τηλέφωνο. Παρότι ήμουν πολύ επιφυλακτική με την Ερικσον (φίλοι κάτοχοι παλαιότερων μοντέλων κινητών είχαν αρκετά παράπονα με την εταιρεία ενώ κι εγώ ήμουν φανατική της Panasonic) τελικά αποφάσισα να προχωρήσω στην αγορά και δεν το έχω μετανοιώσει..

 

έχω όμως ένα μικρό πρόβλημα: πρόσφατα μετέφερα με υπέρυθρες από το κινητό στον Η/Υ βιντεάκια agp αλλά όταν πάω να τα παίξω (με το neroshow time) δεν ακούγεται καθόλου ήχος....

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ

 

 

 

Καλησπερα και καλως ηλθες στο φορουμ.για να παιξεις στον υπολογιστη σου αρχεια 3gp θα πρεπει να κατεβασεις codec.κατεβασε το προγραμματακι και μετα θα δεις τα βιντεο κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..

 

Είμαι κάτοχος του Κ300 εδώ κι ένα χρόνο περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένη αφού πρόκειται για ένα «τίμιο» τηλέφωνο. Παρότι ήμουν πολύ επιφυλακτική με την Ερικσον (φίλοι κάτοχοι παλαιότερων μοντέλων κινητών είχαν αρκετά παράπονα με την εταιρεία ενώ κι εγώ ήμουν φανατική της Panasonic) τελικά αποφάσισα να προχωρήσω στην αγορά και δεν το έχω μετανοιώσει..

 

έχω όμως ένα μικρό πρόβλημα: πρόσφατα μετέφερα με υπέρυθρες από το κινητό στον Η/Υ βιντεάκια agp αλλά όταν πάω να τα παίξω (με το neroshow time) δεν ακούγεται καθόλου ήχος....

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ

 

 

 

Μπορεις να κατεβασεις το quicktime........................:) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Πρόσφατα αγόρασα σε πλειστηριασμό ένα Κ300i και το περιμένω με courier.

Επειδή έψαξα στο site Sony-Ericsson αλλά εν βρήκα τίποτα, μπορεί να μου πεί κανείς τί περιέχει το κουτί του μέσα, έτσι ώστε να ελέγξω τη συσκευασία του κατα την παραλαβή??

 

ΥΓ: Το πήρα για τη σύζυγό μου, είχε πρίν Siemens CX70. Είναι ανώτερο σε λειτουργίες-τεχνολογία βρε παιδιά??

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Πρόσφατα αγόρασα σε πλειστηριασμό ένα Κ300i και το περιμένω με courier.

Επειδή έψαξα στο site Sony-Ericsson αλλά εν βρήκα τίποτα, μπορεί να μου πεί κανείς τί περιέχει το κουτί του μέσα, έτσι ώστε να ελέγξω τη συσκευασία του κατα την παραλαβή??

 

ΥΓ: Το πήρα για τη σύζυγό μου, είχε πρίν Siemens CX70. Είναι ανώτερο σε λειτουργίες-τεχνολογία βρε παιδιά??

Η συσκευασια θα εχει την μπαταρια,το Cd-rom,το hands-free,της οδηγιες και φυσικα το κινητο :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασια θα εχει την μπαταρια,το Cd-rom,το hands-free,της οδηγιες και φυσικα το κινητο :p

 

 

Καλημέρα.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες......είσαι σίγουρος ότι θα έχει και hands-free φίλε μου??

 

Εξάλου, νομίζω θα αναγράφονται στο κουτί τα περιεχόμενά του;)

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το Κ300, το κουτί περιλαμβάνει μόνο τη συσκευή, τη μπαταρία, το φορτιστή και τα χαρτιά του. CD ΔΕΝ υπάρχει ούτε φυσικά και Handsfree. Άλλωστε μην ξεχνάμε την τιμή του έτσι, δεν μπορεί να περιλαμβάνει πολλά! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

 

Εξάλου, νομίζω θα αναγράφονται στο κουτί τα περιεχόμενά του;)

Όχι, στο κουτί δεν αναγράφεται τι περιλαμβάνεται μέσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες......είσαι σίγουρος ότι θα έχει και hands-free φίλε μου??

 

Εξάλου, νομίζω θα αναγράφονται στο κουτί τα περιεχόμενά του;)

100% δεν ειμαι σιγουρος αλλα εχω μια περιπτωση που καποιος εχει αγορασει το συγκεκριμενο κινητο και του εδωσαν και hands free.ισως να ηταν δωρο..και οχι στην βασικη του συσκευασια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το δώρο, άλλο η κανονική συσκευασία. Ξέρω για ένα διάστημα η ΤΙΜ έδινε δώρο το radio handsfree με συμβόλαιο (δεν ξέρω αν το δίνει ακόμη).

Αναφέρω 3 ποστ πιο πριν τι περιέχει η κανονική του συσκευασία, και δεν περιλαμβάνεται ούτε handsfree ούτε CD.

 

EDIT.

Αν χρειαστείς handsfree να ξέρεις ότι ταιριάζουν τα "παλιά" βίσματα, δηλ. από το Κ700 και πριν. Δεν ταιριάζουν τα καινούρια (Κ750 και μετά)

Ευτυχώς το radio handsfree που είχα από πρoηγούμενα μοντέλα βόλεψε εδώ, κι έτσι έχω και ραδιοφωνάκι! :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες......

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω και κάτι που μου έτυχε πρόσφατα...

Είχα αλλάξει κωδικό εισαγωγής και είχα βάλει έναν που άρχιζε από 9...όποτε λοιπόν τον πληκτρολογούσα για να ανοίξω το τηλέφωνο, το 9 εμφανιζόταν καονικά στην οθόνη (κι όχι αστεράκι όπως θα έπρεπε κανονικά)...Απευθυνόμενη στο service της Sony μου ανέφεραν ότι, τόσο το 9 όσο και το 1 θα φαίνονται αφού με αυτά τα ψηφία ξεκινούν αριθμοί έκτακτης ανάγκης...οπότε θα έπρεπε να αλλάξω κωδικό...

Προσοχή: αυτό αφορά μόνο το πρώτο ψηφίο του κωδικού...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Παρέλαβα σήμερα το κινητό και έχει μέσα η συσκευασία μόνο μπαταρία+φορτιστή, ωραίο φαίνεται και πολύ πιό αισθητικά όμορφα κουμπιά.....χμ, και πρακτικά πιο εύχρηστα κουμπιά!

 

Λέτε να το κρατήσω και να δώσο το Κ700i που έχω ήδη στη σύζυγο??:D

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Είναι συμπαθητικό κινητάκι, αλλά η οθόνη του δεν μπορεί να συγκριθεί με του Κ700! Δεύτερο αρνητικό, η έλειψη bluetooth.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Είναι συμπαθητικό κινητάκι, αλλά η οθόνη του δεν μπορεί να συγκριθεί με του Κ700! Δεύτερο αρνητικό, η έλειψη bluetooth.

 

...τα μόνα διαφορετικά από το Κ300i......όχι κι άσχημα:cool:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K300i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...