Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το πήρα απο το πλαίσιο 799 ευρώ και σερφάρω από το σταρμπακς στη Γλυφάδα.Φοβερη ποιότητα
Οι φωτο τι λένε;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1.ohi den mporis na to girisis se elinika.(rotisa me email tin ace ke mu apantise arnitika)

 

 

Αν δεν γυριστει στα ελληνικα το μενου, και εστω οτι δεν μπορω να στειλω ελληνικα.

Τα μηνυματα που θα μου ερχονται στα ελληνικα θα τα διαβαζει?

Οταν σερφαρω σε σελιδεσ με ελληνικους χαρακτηρες θα τους διαβαζει?

Spearfishing with greekdivers.com

Join us :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γυριστει στα ελληνικα το μενου, και εστω οτι δεν μπορω να στειλω ελληνικα.

Τα μηνυματα που θα μου ερχονται στα ελληνικα θα τα διαβαζει?

Οταν σερφαρω σε σελιδεσ με ελληνικους χαρακτηρες θα τους διαβαζει?

και τα μηνυματα θα διαβαζει και τις σελιδες θα ανοίγει δεν υπαρχει προβλημα .εγω πριν το 2020ι ειχα to jam kai έκανα τα παντα.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο τι λένε;

από το jam (s 100) ειναι καλυτερες δεν σου βγαζουν την πιστη για ρυθμισεις,και βεβαια εινα και τι ζητας ,αν θελεις τελεια ποιοτητα τα σκας και περνεις φωτογραφικη,οι περισσοτεροι νομιζω δεν παιρνουμε το 2020i,s100,ή οποιοδηποτε αλλο pocket pc phone για photo.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

από το jam (s 100) ειναι καλυτερες δεν σου βγαζουν την πιστη για ρυθμισεις,και βεβαια εινα και τι ζητας ,αν θελεις τελεια ποιοτητα τα σκας και περνεις φωτογραφικη,οι περισσοτεροι νομιζω δεν παιρνουμε το 2020i,s100,ή οποιοδηποτε αλλο pocket pc phone για photo.

σωστά,αν και ανταποκρινόνται για μια απλή φωτογράφιση...

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo mena molis egina kai ego katoxos enos 2020i.

uelo na rotiso pos einai to sima se aytoys poy to exoyn kai enoo gia to komati san kinito tilefono, giati emena isteri se sima kai se sxesi pante me ena nokia 6600 poy eixa!!

akoma uelo ena programataki poy na moy dixni tin staumi tis mpatarias alla na min einai poli bari.

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo mena molis egina kai ego katoxos enos 2020i.

uelo na rotiso pos einai to sima se aytoys poy to exoyn kai enoo gia to komati san kinito tilefono, giati emena isteri se sima kai se sxesi pante me ena nokia 6600 poy eixa!!

akoma uelo ena programataki poy na moy dixni tin staumi tis mpatarias alla na min einai poli bari.

Φιλε μου καλοριζικο!Για το προγραμ.που θελεις πηγαινε εδω:http://www.pdagold.com/software/list.asp?p=1 εχει πολλα και διαφορα!!Απο σημα παντως,δεν εχει τοσο καλο,οσο τα ερικσον η τα νοκια,ειδικα σε κλειστους χωρους!Το εχω και εγω το κιν.και ξερω.Παντως ειναι φοβερο κιν.!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

eine ontos file moy apisteyta kalo ,omorfo polles litoyrgies!!

antimetopizo ena problima mono me to destinator sxetika me ta tollroads kata ta alla ola kala!

esi ti alla programatakia exeis eggatastisi?

Link to comment
Share on other sites

eine ontos file moy apisteyta kalo ,omorfo polles litoyrgies!!

antimetopizo ena problima mono me to destinator sxetika me ta tollroads kata ta alla ola kala!

esi ti alla programatakia exeis eggatastisi?

Εγω εχω το betaplayer για να δειχνει mp4 βιντεο και αλλα φορματ που δεν τα παιζει το win media player και μερικα ακομα προγρ.αλλα αν πας στο σαιτ που σου ειπα,θα βρεις διαφορα χρησιμα προγρ.που δεν θυμαμαι τωρα.Ψαξτο λιγο! ;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

paidia ego pantws to pira apo to http://www.play247.gr poy kata tin gnomi mou exei tis kaliteres times apo olous kai einai kai aksiopistos! kata ta alla einai apexto!
Link to comment
Share on other sites

vre pedia otan xrisimopio mia dikia moy foto gia gia to desktop tin dixni san na exei mprosta mia uampada eno otan tin idia foto tin blepis me to programa gia is fotografies tin dixni mia xara!

ta dika toy ta 2 uemata poy exei ta dixni pentakauara!

Link to comment
Share on other sites

Δέν είναι λίγο άσχετο και (σχεδόν) ύποπτο να μήν μπορεί να πάρει τα Ελληνικα (για πληκτρολόγιο μιλάω) από την ACE Hellas μονο και μόνο επειδή δέν αγοράστηκε απο την Ελλάδα ;

 

Από την άλλη υπάρχουν πολλά προγραμματα για Ελληνικά πληκτρολόγια που θα μπορούσαν να παίξουν (;) όπως και σε άλλα PDA. Κάνω λάθος ;

 

Νομίζω οτι το 2020 ενός φίλου έπαιζε ελληνικά με τα Ελληνικά της Paragon του Loox 600 !!!

Resurrection
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε, το προβλημα με την Ace δεν συνανταται μονο εδω αλλα σε ολες τις συσκευες της και προφανως ειναι παραλογο. Τωρα παλι εσυ μπορεις να εχεις ελληνικο πληκτρολογιο με εφαρμογες τριτου κατασκευαστη... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,γνωριζει κανεις αν και ποτε θα λειτουργισει το sait της Qtek,για κατεβασμα του firmware κλο.για μας,με το Qtek 2020i?Περιμενω τοσο καιρο!!Τους εστειλα και email πριν 2 μερες,αλλα ακομα δεν μου απαντησαν!!! :mad:

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δέν είναι λίγο άσχετο και (σχεδόν) ύποπτο να μήν μπορεί να πάρει τα Ελληνικα (για πληκτρολόγιο μιλάω) από την ACE Hellas μονο και μόνο επειδή δέν αγοράστηκε απο την Ελλάδα ;

 

Κοίταξε να δεις πως έχει η κατάσταση. Τα Qtek που πωλούνται στην Ελλάδα έχουν εισαχθεί από την ACE και ως αποτέλεσμα έρχονται με ενσωματομένη ελληνική υποστήριξη. Για να υπάρξει όμως η ελληνική υποστήριξη, πρέπει κάποιος να την φτιάξει (να κάνει τις μεταφράσεις κλπ). Αυτό το κάνει η ACE Hellas, και κάπως πρέπει να βγάλει τα λεφτά της. Αυτό το κάνει πουλώντας τις συσκευές σε τιμές υψηλότερες από αυτές του εξωτερικού (όπου το localization έχει ήδη γίνει από την microsoft). Για αυτό και δεν μπορεί να διαθέσει το ελληνικό λογισμικό σε όσους δεν έχουν αγοράσει την συσκευή από Ελλάδα :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τα WM 5.0(Magneto)παιζει τιποτα?Μπαινουν στα 2020i,η ειναι μονο για τα 2020?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως αν κανουν στο 2020 δεν εχουν κανενα λογω να μην κανουν στο 2020i. Υποθεσεις κανω ομως... :O
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως αν κανουν στο 2020 δεν εχουν κανενα λογω να μην κανουν στο 2020i. Υποθεσεις κανω ομως... :O

Κοιτα,απ'οτι δοκιμασα,δεν πρεπει να κανει!Αν εχεται κατι νεοτερο,πειτε το..!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δέν είναι λίγο άσχετο και (σχεδόν) ύποπτο να μήν μπορεί να πάρει τα Ελληνικα (για πληκτρολόγιο μιλάω) από την ACE Hellas μονο και μόνο επειδή δέν αγοράστηκε απο την Ελλάδα ;

 

Από την άλλη υπάρχουν πολλά προγραμματα για Ελληνικά πληκτρολόγια που θα μπορούσαν να παίξουν (;) όπως και σε άλλα PDA. Κάνω λάθος ;

 

Νομίζω οτι το 2020 ενός φίλου έπαιζε ελληνικά με τα Ελληνικά της Paragon του Loox 600 !!!

 

Τι σκας αγόρι μου? Αφου εσύ έτσι και αλλιώς τα προτιμάς τα windows στα Αγγλικά. ;) Ελληνικό Keyboard μπορείς να βάλεις όποιο βρείς πρόχειρο. H Paragon έχει βγάλει και πιο καινούριο από αυτό που έχεις και προσφέρει και αναβάθμιση στους νόμιμους χρήστες της! Αϊντε κοίτα κανά site τεμπέλη... :p

 

Ρ.S. Γιατί δεν με ρωτάς αυτά από κοντά και με αναγκάζεις να γράφω?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,τελικα μπορουμε να αναβαθμισουμε τα Qtek 2020i μας,σε WM 2005(magneto)?Καποιοι λενε οτι μπορουμε,καποιοι οχι!Ξερει κανεις να μας πει κατι σιγουρο?Εγω παντως που δοκιμασα δεν τα καταφερα,εκτος και αν δεν εκανα κατι σωστα!Αναρωτιεμαι παντως,αφου γινεται στα 2020,γιατι να μη γινεται και στα δικα μας?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,τελικα μπορουμε να αναβαθμισουμε τα Qtek 2020i μας,σε WM 2005(magneto)?Καποιοι λενε οτι μπορουμε,καποιοι οχι!Ξερει κανεις να μας πει κατι σιγουρο?Εγω παντως που δοκιμασα δεν τα καταφερα,εκτος και αν δεν εκανα κατι σωστα!Αναρωτιεμαι παντως,αφου γινεται στα 2020,γιατι να μη γινεται και στα δικα μας?[/QUOT

 

estila email stin ace ke mu apantise:

Τα Windows Mobile 5.0 δεν μπορείτε να τα εγκαταστήσετε καθώς δεν είναι προϊον το οποίο πωλείται στο ράφι αλλά έρχεται προεγκατεστήμενο με τη συσκευή. Οι πρώτες συσκευές με Windows Mobile 5.0 αναμένονται τον Οκτώβρη.

ta simperasmata dika sas!!

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...