Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη θελω και εγω να αγορασω το κινητο και παρακολουθω την συζητηση θα θελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της συνομιλιας το κινητο εχει δυνατοτητα να καταγραφει ζωντανα την κληση,δηλ. κατι που δεν κανει το p900 που εχω αλλα κανουν ολα σχεδον τα νοκια smartphone

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επειδη θελω και εγω να αγορασω το κινητο και παρακολουθω την συζητηση θα θελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της συνομιλιας το κινητο εχει δυνατοτητα να καταγραφει ζωντανα την κληση,δηλ. κατι που δεν κανει το p900 που εχω αλλα κανουν ολα σχεδον τα νοκια smartphone

Όχι δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν γίνεται.

κριμα γιατι ειχα φτιαχτει πολυ για αυτο το κινητο:mad: :mad: :mad:

ουτε με καποιο εξτρα προγραμμα δεν μπορει?:cry: :cry:

κανενα αλλο qtek μπορει? πχ το 9090 ή το s100,110,200?

με τον οποιονδηποτε τροπο?:( :(

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κριμα γιατι ειχα φτιαχτει πολυ για αυτο το κινητο:mad: :mad: :mad:

ουτε με καποιο εξτρα προγραμμα δεν μπορει?:cry: :cry:

κανενα αλλο qtek μπορει? πχ το 9090 ή το s100,110,200?

με τον οποιονδηποτε τροπο?:( :(

Κανένα κινητό windows δεν το κάνει..

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινητό windows δεν το κάνει..

μπορουν εστω μεσω προγραμματος να κανουν απλο rec? επιμενω τοσο γιατι με ενδιαφερει να το χρησιμοποιω στην δουλεια μου για να καταγραφω καποια μινι σεμιναρια και να ακουω μετα, κατι δηλ. σαν δημοσιογραφικο μαγνητοφωνο, τωρα για το οτι δεν μπορουν να ηχογραφησουν μια τηλεφωνικη συνδιαλεξη τι να πω, απογοητευτηκα φιλε dimon

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πιστευω οτι δεν το κανουν αυτο λογω του οτι δεν ειναι και τοσο νομιμο να γραφεις τηλεφωνικες συνδιαλεξεις οχι πως δεν μπορουν,αλλωστε στο 6600 ειχα ενα παρομοιο προγραμμα,ηχογραφηση μπορεις να κανεις
Link to comment
Share on other sites

μπορουν εστω μεσω προγραμματος να κανουν απλο rec? επιμενω τοσο γιατι με ενδιαφερει να το χρησιμοποιω στην δουλεια μου για να καταγραφω καποια μινι σεμιναρια και να ακουω μετα, κατι δηλ. σαν δημοσιογραφικο μαγνητοφωνο, τωρα για το οτι δεν μπορουν να ηχογραφησουν μια τηλεφωνικη συνδιαλεξη τι να πω, απογοητευτηκα φιλε dimon

Κι εγώ όταν το έμαθα...

Rec μπορείς να κάνεις και μάλιστα με πολλά προγράμματα και επιλογές, στις συνομιλίες δεν μπορείς.

Ρίξε μια ματιά εδώ, http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=40100&highlight=poll

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια εχει τυχει σε κανεναν αλλον να χανει απο εναρξη-ρυθμισεις-συστημα-ενεργεια την ρυθμιση επεξαργαστης οταν ειναι η μπαταρια χαμηλα;δεν συμβαινει παντα, επανερχετε μονο με reset!!ι στο διαβολο φταιει;
Link to comment
Share on other sites

τελικα το αποφασισα να μπω και εγω στο club!

το παιρνω σημερα, το ελληνικο, θα προσπαθησω να διαβασω αναλυτικα οτι εχει συζητηθει μεχρι σημερα αλλα σιγουρα θα χρειαστω και την βοηθεια σας για τα διαφορα κολπακια που κανει το κινητο! (rom hifi ktl)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εκατσα και διαβασα και τις 38 σελιδες και εχω μερικες αποριες

1. θελω sd karta 2giga ποια ειναι καλη και δοκιμασμενη απο εσας τους ιδιους?καιγομαι για αυτο γιατι θελω να αγορασω αμεσα μια γρηγορη και δοκιμασμενη καρτα

2. το κινητο αφου θα εχει ρομ της ace να την κρατησω ή να ψαχτω για rom που εχουν προαναφερθει δηλ.tis sonofon, imate, ή οποιαδηποτε αλλης ξενης αλλα σταθερης πανω απο ολα?

3. αν αλλαξω ρομ μπορω αν το μετανιωσω να βαλω παλι της ace hellas χωρις επιπτωσεις στην εγγυηση, δηλ. φαινεται πουθενα οτι αλλαξα ρομ?

ζητουμενο για μενα ειναι να εχω οσον το δυνατον λιγοτερα προβληματα

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια γιατι ενω εχω βαλει να σβηνει ο φωτισμος στα 30'' και η συσκευη στο 1' καμμια φορα ενω εχει κλεισει ο φωτισμος η συσκευη δεν εχει κλεισει;βλεπω δηλ.την today,τι θελει να το πλακωσω στις κλωτσιες;
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από ένα χρόνο βρήκα λύση για τα δύο γνωστά προβλήματα του 2020i, το wifi και το Phonepad

 

1) Για το wifi που συχνά θέλει επανεκκίνηση για να ανοίξει, η λύση είναι η εγκατάσταση του radio 1.04.00

Διαδικασία:

1.Κατεβάζουμε το radio 1.04.00 (στο μουλάρι είναι το αρχίο Xda2i_Radio1.04.00).

2. Κατεβάζουμε το τελευταίο firmware από την qtek (http://www.qtek.gr/2020i_firmware.html πάνω δεξιά έχει download)

3. Δεν τρέχουμε αλλά με δεξί κλικ αποσυμπιέζουμε το firmware (με το winrar ή άλλο πρόγραμμα)

4. Αντικαθιστούμε στον κατάλογο που αποσυμπιέστηκαν τα αρχέια το αρχείο με το radio 1.04.00

5. Εκτελούμε το πρόγραμμα αναβάθμισης που είναι στον κατάλογο (AlUpgradeUt). και εκτελούμε τις οδηγίες.

6. Αν κολλήσει μετά την επανεκκίνηση (όπως έγινε και σε εμένα), ξανασυνδέουμε το κινητό στην βάση συγχρονισμού και ξανακάνουμε το βήμα 5.

Πλέον το wi fi θα λειτουργεί σωστά.

 

2) Για το phonepad:

1. Εγκαθιστούμε το SKTools (http://www.s-k-tools.com/)

2. Το τρέχουμε, και επιλέγουμε "Input Methods" (αν δεν ανοίγει για κάποιο λόγο με διπλό κλικ, τότε δεξί κλικ και open)

3. Κάνουμε κλικ στο phone pad ώστε να είναι επιλεγμένο (μπλέ)

4. Στο μενού κάτω, "Action" και στην συνέχεια "Set as default"

Θα ζητήσει soft reset, και πλέον το Phonepad θα λειτουργεί σωστά και θα είναι προεπιλεγμένο.

 

Το θέμα είχε συζητηθεί σε πολλά forum, οπότε όποιος έχει κάποιο υπ΄όψιν ας βάλει link σε εκείνα τα post για να δουν την λύση.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι ενω εχω βαλει να σβηνει ο φωτισμος στα 30'' και η συσκευη στο 1' καμμια φορα ενω εχει κλεισει ο φωτισμος η συσκευη δεν εχει κλεισει;βλεπω δηλ.την today,τι θελει να το πλακωσω στις κλωτσιες;

Φίλε lagoudakis ηρεμία. Όλοι μα όλοι όσοι χρησιμοποιούν PPC με windows 2003 ή 5 αντιμετωπίζουν παρόμοια μικροπροβλήματα. Άλλωτε φταίνε τα windows και άλλωτε τα πάμπολα προγράμματα που βάζουμε και βγάζουμε από το PPC. Ξέρω ότι δεν σε βοηθάω σε αυτό που ρωτάς αλλά τουλάχιστον σου λέω ότι δεν είσαι μόνος;) . Υπομονή και τις επόμενες μέρες θα γράψω πως να σετάρεις το wi-fi του 2020i με τον router οπότε ο ενθουσιασμός σου θα ανέβει και πάλι...... Πάνω απ' όλα ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

εκατσα και διαβασα και τις 38 σελιδες και εχω μερικες αποριες

1. θελω sd karta 2giga ποια ειναι καλη και δοκιμασμενη απο εσας τους ιδιους?καιγομαι για αυτο γιατι θελω να αγορασω αμεσα μια γρηγορη και δοκιμασμενη καρτα

2. το κινητο αφου θα εχει ρομ της ace να την κρατησω ή να ψαχτω για rom που εχουν προαναφερθει δηλ.tis sonofon, imate, ή οποιαδηποτε αλλης ξενης αλλα σταθερης πανω απο ολα?

3. αν αλλαξω ρομ μπορω αν το μετανιωσω να βαλω παλι της ace hellas χωρις επιπτωσεις στην εγγυηση, δηλ. φαινεται πουθενα οτι αλλαξα ρομ?

ζητουμενο για μενα ειναι να εχω οσον το δυνατον λιγοτερα προβληματα

τι εγινε ρε παιδια κανεις δεν εχει βαλει 2γιγα καρτα? θα ειμαι ο πρωτος? ειναι κανενας εδω ή την κανατε για το 3ημερο?

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε lagoudakis ηρεμία. Όλοι μα όλοι όσοι χρησιμοποιούν PPC με windows 2003 ή 5 αντιμετωπίζουν παρόμοια μικροπροβλήματα. Άλλωτε φταίνε τα windows και άλλωτε τα πάμπολα προγράμματα που βάζουμε και βγάζουμε από το PPC. Ξέρω ότι δεν σε βοηθάω σε αυτό που ρωτάς αλλά τουλάχιστον σου λέω ότι δεν είσαι μόνος;) . Υπομονή και τις επόμενες μέρες θα γράψω πως να σετάρεις το wi-fi του 2020i με τον router οπότε ο ενθουσιασμός σου θα ανέβει και πάλι...... Πάνω απ' όλα ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑΑΑ

αντε ρε ΕΧ_FED μπας και γλυκανει το τριημερο που τελικα δεν θα φυγω:mad: αντε μπας και τελικα καταφερω να σερφαρω απο το μπαλκονι του σπιτιου μου παρεα με μια φραπεδια γιατι ολη την ωρα πανω στο desktop μεσα σε ενα δωματιο με εχει παρακουρασει γερο ανθρωπο:lol: :lol: :lol:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Φίλε lagoudakis ηρεμία. Όλοι μα όλοι όσοι χρησιμοποιούν PPC με windows 2003 ή 5 αντιμετωπίζουν παρόμοια μικροπροβλήματα. Άλλωτε φταίνε τα windows και άλλωτε τα πάμπολα προγράμματα που βάζουμε και βγάζουμε από το PPC. Ξέρω ότι δεν σε βοηθάω σε αυτό που ρωτάς αλλά τουλάχιστον σου λέω ότι δεν είσαι μόνος;) . Υπομονή και τις επόμενες μέρες θα γράψω πως να σετάρεις το wi-fi του 2020i με τον router οπότε ο ενθουσιασμός σου θα ανέβει και πάλι...... Πάνω απ' όλα ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΑΑΑΑΑ
δικιο εχεις:O δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα κατι τετοιες μα...ιες στην δινουν:mad:γιατι το s100 1 χρονο τωρα δεν μου εχει κανει το παραμικρο;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τι εγινε ρε παιδια κανεις δεν εχει βαλει 2γιγα καρτα? θα ειμαι ο πρωτος? ειναι κανενας εδω ή την κανατε για το 3ημερο?
ολοι εδω ειμαστε:p
Link to comment
Share on other sites

WI-FI ME US ROBOTICS 9108 KAI POCKET PC QTEK 2020i

Ξεκινώντας πρέπει να σας πω ότι έχοντας κάνει τα παρακάτω εδώ και κανά δυο μήνες περίπου είναι πιθανό να ξεχνάω κάτι στην διαδικασία ή στη σειρά με την οποία αυτά πρέπει να γίνουν. Δείξτε λίγη επιείκεια, πειραματιστείτε και μόνοι σας και να είστε σίγουροι ότι στο τέλος όλα θα δουλεύουν σωστά.:cool: Πάμε λοιπόν…..

 

Ρυθμίσεις router (για τον US Robotics 9108)… Για ότι αναφέρεται παρακάτω θεωρείτε αυτονόητο ότι ο router δουλεύει κανονικά με κάποιον Internet Explorer στο PC. Επίσης σχεδόν σε όλα τα πεδία ρύθμισης του router έχω αφήσει τις default επιλογές.

 

1. Ανοίγουμε κάποιον Internet Explorer και βάζουμε την διεύθυνση «192.168.1.1.» Αυτή είναι η διεύθυνση επικοινωνίας με τον router μας.

Όταν ανοίξει η σελίδα του US Robotics στην καρτέλα INTERNET και στις επιλογές DEFAULT GATEWAY και DNS SERVER έχω αφήσει τον router να επιλέγει αυτόματα το τι διευθύνσεις θα δίνει σε όποια Wi-Fi συσκευή συνδέεται σε αυτόν. Τσεκάρουμε δηλαδή το «Automatically-assigned default» και το gateway «Automatically-assigned DNS»

2. Στη συνέχεια πάμε στην καρτέλα Security και στην πρώτη επιλογή αυτής wireless. Στην οθόνη Wireless που ανοίγει επιλέγουμε

Network authentication: WAP2 AND WAP (PSK)

WPA pre-shared key: Εδώ βάζετε το password με το οποίο θα αναγνωρίζεστε ότι έχετε δικαίωμα χρήσης του router από τις ασύρματες κάρτες (Με απλά λόγια τον κωδικό που έχει βάλει ο καθένας πιστεύω ώστε να μην μπορεί να μπει οποιοσδήποτε άλλος χρησιμοποιώντας την δικής σας ADSL σύνδεση και router).

WPA rotation interval: 0 (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο τι τιμή θα βάλετε, εγώ πάντως το έχω στο 0).

WPA encryption: TKIP

WEP encryption: DISABLED

 

Με τα παραπάνω έχουμε τελειώσει με τις επιλογές του router. Πάμε τώρα στο PPC.

Αρχικά ενεργοποιούμε το Wi-Fi με τον γνωστό τρόπο. Αν πατώντας (κάτι που είναι και το πιο πιθανό) το εικονίδιο του wi-fi αυτό δεν ενεργοποιείται τότε το πατάμε και κάνουμε soft reset στο PPC. Τώρα όταν ανοίξει το PPC και εφόσον έχετε και εσείς ανοιχτό τον router αυτό αυτόματα θα σας ειδοποιήσει ότι βρέθηκε κάποιο ασύρματο δίκτυο και θα σας γράφει και το όνομα του δικτύου. Εκεί επιλέγετε το δίκτυό σας και στην ερώτηση με τι θέλετε να συνδεθείτε από το δίκτυο που βρέθηκε, στο Τhe Internet ή Work ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ WORK για όλα τα home δίκτυα. Αφού επιλέξετε work πολύ πιθανό να σας ζητήσει το κλειδί εισόδου στο δίκτυο, οπότε και γράφεται αυτό που έχετε ορίσει στον router. Αν είστε αρκετά τυχεροί το σήμα του wi-fi θα δείχνει ότι λειτουργεί κανονικά και θα μπορείτε να σερφάρετε στο διαδίκτυο.

Αν όχι τότε πρέπει να κάνουμε τις απαραίτητες ρυθμίσεις οπότε πάμε στο μενού Έναρξη-> Συνδέσεις->Κάρτες δικτύου. Εκεί φαίνεται το δίκτυό μας, και ενδεχομένως και όποιο άλλο δίκτυο έχει εντοπιστεί την περιοχή, και στο κάτω μέρος υπάρχουν δύο καρτέλες: Ασύρματο (δηλαδή η καρτέλα που είμαστε) και Προσαρμογείς δικτύου που θα αναφερθούμε αργότερα. Σε πρώτη φάση επιλέγουμε το όνομα του δικτύου μας. Μας βγάζει σε μια επόμενη οθόνη όπου στο πάνω μέρος αναγράφεται το όνομα δικτύου, και αμέσως από κάτω "Συνδέεται με: Σε αυτή την δεύτερη επιλογή επιλέγουμε work". Στο κάτω μέρος υπάρχουν τρεις καρτέλες Γενικά, Κλειδί Δικτύου, 802.1x. Επιλέγουμε την δεύτερη καρτέλα «Κλειδί δικτύου» όπου επιλέγουμε αντίστοιχα "Πιστοποίηση: WPA-PSK", "Κρυπτογράφηση: TKIP", "Κλειδί: γράφετε το κλειδί που έχετε ορίσει στον router". Στην τρίτη καρτέλα με τίτλο 802.1x (Ρύθμιση Δικτυακής Πιστοποίησης) επιλέγετε στο "τύπο EAP: Smart Card or Certificate". Τελειώσαμε με το ασύρματο δίκτυο.:wacko:

Πάμε τέλος στην αρχική οθόνη (Έναρξη-> Συνδέσεις->Κάρτες δικτύου) και επιλέγουμε τώρα την καρτέλα "Προσαρμογείς δικτύου". Στο πλαίσιο «Η κάρτα δικτύου μου συνδέεται στο: επιλέγουμε The Internet» και από την λίστα με τις κάρτες που εμφανίζονται επιλέγετε την «tiacxwln Compatible Wireless Ethernet» Τσεκάρουμε την επιλογή «Χρήση αυτόματης διεύθυνσης IP» και θεωρητικά έχουμε τελειώσει. Αν όλα έχουν πάει καλά (κάτι σπάνιο με την πρώτη φορά) θα μπορείτε πλέον να ανοίξετε τον explorer του PPC και να σερφάρετε. Αν δεν λειτουργεί σωστά και πριν απογοητευτείτε κάντε ένα ακόμα soft reset και πολύ πιθανό να λειτουργήσει κανονικά.:D

Για οποιοδήποτε πρόβλημα ή απορία εννοείτε ότι ρωτάτε ελεύθερα και βρίσκουμε την λύση ακόμα και με PM αν θέλετε. Όποιος το έχει σετάρει με διαφορετικό τρόπο από αυτόν που εγώ αναφέρω, με χαρά να γράψει την δική του διαδικασία. Τέλος σας καταλαβαίνω απόλυτα για τον εκνευρισμό που έχετε με τις ρυθμίσεις του wi-fi του 2020i, απλά να σας πω ότι μου πήρε δύο μήνες μέχρι να καταφέρω να το σετάρω (η ACE hellas δεν βοήθησε καθόλου), με το σημαντικότερο πρόβλημα να βρίσκεται σε μια από τις επιλογές ασφαλείας που είχα κάνει στο US Robotics 9108 και ΟΧΙ στο PPC.

Link to comment
Share on other sites

Μ-Π-Ρ-Α-Β-Ο φιλτατε ΕΧ_FED!!!:up: :up: :up:

ολα οκ, μπαλκονακι, καφες, σερφαρισμα, επιτελους!

βεβαια βλεπω λιγο δυσκολα τις σελιδες, υπαρχει νομιζω ενα προγραμμα που βλεπω ολη την σελιδα αλλα δεν θυμαμαι πως το λενε, καπου εδω μεσα το ειδα αλλα τωρα που μυαλο να ψαξω. τεσπα αν καποιος το ξερει ας μου πει μπας και συμμαζευτει λιγο η σελιδα

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2) Για το phonepad:

1. Εγκαθιστούμε το SKTools (http://www.s-k-tools.com/)

2. Το τρέχουμε, και επιλέγουμε "Input Methods" (αν δεν ανοίγει για κάποιο λόγο με διπλό κλικ, τότε δεξί κλικ και open)

3. Κάνουμε κλικ στο phone pad ώστε να είναι επιλεγμένο (μπλέ)

4. Στο μενού κάτω, "Action" και στην συνέχεια "Set as default"

Θα ζητήσει soft reset, και πλέον το Phonepad θα λειτουργεί σωστά και θα είναι προεπιλεγμένο.

 

Το θέμα είχε συζητηθεί σε πολλά forum, οπότε όποιος έχει κάποιο υπ΄όψιν ας βάλει link σε εκείνα τα post για να δουν την λύση.

Όταν λες "θα λειτουργεί σωστά", μιλάς για το πρόβλημα που έχει και δεν εμφανίζεται μερικές φορές όταν το επιλέγεις;

Link to comment
Share on other sites

Στο S100 που έχει το ίδιο πρόβλημα, δε μου λειτούργησε. Συνεχίζει να μην εμφανίζεται το Phonepad...
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από ένα χρόνο βρήκα λύση για τα δύο γνωστά προβλήματα του 2020i, το wifi και το Phonepad

 

1) Για το wifi που συχνά θέλει επανεκκίνηση για να ανοίξει, η λύση είναι η εγκατάσταση του radio 1.04.00

Διαδικασία:

1.Κατεβάζουμε το radio 1.04.00 (στο μουλάρι είναι το αρχίο Xda2i_Radio1.04.00).

2. Κατεβάζουμε το τελευταίο firmware από την qtek (http://www.qtek.gr/2020i_firmware.html πάνω δεξιά έχει download)

3. Δεν τρέχουμε αλλά με δεξί κλικ αποσυμπιέζουμε το firmware (με το winrar ή άλλο πρόγραμμα)

4. Αντικαθιστούμε στον κατάλογο που αποσυμπιέστηκαν τα αρχέια το αρχείο με το radio 1.04.00

5. Εκτελούμε το πρόγραμμα αναβάθμισης που είναι στον κατάλογο (AlUpgradeUt). και εκτελούμε τις οδηγίες.

6. Αν κολλήσει μετά την επανεκκίνηση (όπως έγινε και σε εμένα), ξανασυνδέουμε το κινητό στην βάση συγχρονισμού και ξανακάνουμε το βήμα 5.

Πλέον το wi fi θα λειτουργεί σωστά.

 

2) Για το phonepad:

1. Εγκαθιστούμε το SKTools (http://www.s-k-tools.com/)

2. Το τρέχουμε, και επιλέγουμε "Input Methods" (αν δεν ανοίγει για κάποιο λόγο με διπλό κλικ, τότε δεξί κλικ και open)

3. Κάνουμε κλικ στο phone pad ώστε να είναι επιλεγμένο (μπλέ)

4. Στο μενού κάτω, "Action" και στην συνέχεια "Set as default"

Θα ζητήσει soft reset, και πλέον το Phonepad θα λειτουργεί σωστά και θα είναι προεπιλεγμένο.

 

Το θέμα είχε συζητηθεί σε πολλά forum, οπότε όποιος έχει κάποιο υπ΄όψιν ας βάλει link σε εκείνα τα post για να δουν την λύση.

 

Μπορει καποιος να ανεβασει το radio 1.04.00 του 2020i γιατι οσο και αν εψαξα στο μουλαρι τπτ.Επισης το δοκιμασε κανενας αυτο το tip?To wifi δουλευει κανονικα πλεον?

Link to comment
Share on other sites

Αν μου βρείς χώρο ευχαρίστως το ανεβάζω, αλλά στο myphone δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το βάλω στα αρχεία. Δοκίμασα να στο στείλω με email αλλά δυστυχώς αργούσε ο client. Μάλλον λόγω καταλήψεων οι mail servers του πανεπιστημίου είναι γεμμάτοι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...